Jak udržet vztah s dívkou na dálku tak, aby pocity nebyly chladné

Vztahy na dálku jsou podle mnoha mladých lidí kontroverzní koncepcí. Někteří lidé je považují za velmi slibné a možné, jiní si myslí, že je to utopie a promarněný čas. V každém případě, pokud má člověk pocity, je důležité najít nějaké příležitosti a způsoby, jak zůstat v kontaktu s dívkou. Přední psychologové a experti v oblasti mezilidských vztahů jsou připraveni sdílet tipy.

Hlavní zbraň s podporou vztahů, kdy mezi kilometry lidí - internet a mobilní komunikace. Díky těmto komunikačním prostředkům si můžete být vždy vědomi všeho, co se děje s druhou polovinou, podělte se o své novinky a také si pravidelně vzájemně přiznávejte pocity. Zbývá jen udělat plán, jak dobýt dívku z dálky a udržovat vztahy s ní.

Jak komunikovat s dívkou z dálky?

Je nesmírně důležité komunikovat s dívkou ve vzdálenosti tak často, jak je to jen možné, aby se zachovala emocionální vazba mezi ní a mužem. K tomu není nutné strávit celý den na nekonečné únavnékonverzace, můžete poskytnout své polovině krátké, ale časté hovory a korespondence. Dnes, k dispozici pro mladé lidi, kteří se nemohou setkat z důvodu vzdálenosti, existují 3 způsoby komunikace - korespondence na internetu, volání do mobilních telefonů a videohovory.

Často chatovat

Komunikace s dívkou z dálky pomocí korespondence je snazší než jednoduchá, podle psychologů musí být přítomni, aby předávali emoce a pocity. Korespondence může být jak na telefonu ve formátu SMS, tak prostřednictvím sociálních sítí na internetu. Ujistěte se, že si navzájem přivítáte SMS s dobrým ranním přáním, a také ukončíte den s přáním dobré noci a dobrých snů. Mezi tím může být korespondence na jakékoli téma, krátká a dlouhá, v závislosti na okolnostech a náladě mladých lidí.

Telefonická komunikace je lepší než korespondence

Telefonická komunikace se dramaticky liší od korespondence, neboť se jedná o verbální komunikaci doprovázenou přenosem emocí a nálad. Ve stejné korespondenci lze stejný text interpretovat odlišně. Proto psychologové doporučují pravidelně navštěvovat, aby se zajímali o dívčí záležitosti, mluvili s ní příjemná slova, starali se a v obtížných situacích ji podporovali radami. Komunikace může být krátkodobá, ale pravidelná a častá, aby se zachovala emocionální vazba mezi partnery.

Videochat, lepší než předchozí dva

Díky internetu a rozvoji odborníků k rozvojivztahy na dálku mohou být přes video.Když se mladí lidé vidí, mohou napodobovat schůzky a data, užívat si pohled na sebe.

S pomocí videohovorů můžete vždy vidět z první ruky, kde je milovaný, jakou společnost baví v kavárně a podobně.Hlavní věc, že ​​takové hovory byly pravidelné, ale ne konstantní a příliš únavné.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Hlavní věcí při budování vztahů na dálku není soustředit se na ně, ale využívat volný čas pro vlastní rozvoj a učení.

O čem lze hovořit?

K jakému tématu komunikovat s dívkou? Je možné komunikovat s Vámi vybraným ve vztahu ve vzdálenosti od všeho na světě, pokud jsou konverzace přímé a zajímavé pro oba.Nejdůležitější je, aby se do vážných hlubokých témat nedostala často, aby se vztahy nestaly zátěží.Dívky milují s ušima, takže v každém rozhovoru musíte říci komplimenty a příjemná slova, aby vám co nejvíce připomínaly vaše pocity.

Aby se člověk o něco snažil, musí se s dívkou pravidelně podělit o své vážné záměry vůči ní a své cíle pro společnou budoucnost.Diskuse o každodenních, každodenních a nevýznamných věcech pomůže posílit komunikační a důvěryhodné vztahy.Hlavní věcí je, že během komunikace by měli partneři pociťovat něco společnéhočekají.

Jak můžete trávit čas společně?

Aby nedocházelo k udržování vztahů na dálku, mladí lidé stále potřebují najít příležitosti pro setkání. Z času na čas je nutné věnovat víkendy pro výlety, pokud jde o studium, práci nebo jiné povinnosti. Po dokončení příští návštěvy v dívce je lepší, aby se muž okamžitě připravil na další schůzku, aby se čekalo a čeho usilovat.

Trávit čas společně takto:

  • používání videohovoru na různých zajímavých místech, napodobování datování dívky;
  • organizování společných tradic setkání, například každý poslední víkend v měsíci, kdy se pár setkává v oblíbené restauraci;
  • organizování schůzek v jiných městech pro užitečnou a zajímavou zábavu.

Četnost schůzek můžete určit vydělením povinnosti, kterou chcete navštívit, mezi oběma partnery. Například tento měsíc přijde muž ke svému milovanému, příští měsíc bude hostem dívka, která navštívila město svého muže.

Zacházejte s ní s porozuměním

Je třeba si uvědomit, že vztahy na dálku jsou obtížným úkolem, protože lidé budou muset udržovat emocionální spojení všemi možnými způsoby, aniž by se mohli vidět tak často, jak by chtěli. Je důležité, aby nedocházelo k emocím a žárlivosti, pokud náhle dívka nemohla odpovědět na výzvu a na nějaký čas ztratila zrak. Možná měla potíže, byla zadržena při práci nebo naložena doma.úkol.

Když potřebuje pomoc a podporu, musí člověk vynaložit veškeré úsilí, aby byl s ní. Pouze pokud jsou vztahy postaveny na kompromisu a důvěře, mohou vyrůstat do něčeho vážného a skutečného. Dělat chyby, je důležité nezatěžovat zločiny, ale mluvit přímo a čestně, slibující, že to už nebude opakovat.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Mladí lidé by měli mezi sebou diskutovat i o těch nevýznamných okamžicích, které mezi sebou ukazují upřímnost a otevřenost.

Co by se nemělo dělat při komunikaci na dálku?

Je obtížné rozvíjet vztahy na dálku, pokud se mladí lidé ne vždy vyrovnávají se svými emocemi a duchovními impulsy. Proto je nesmírně důležité, aby se člověk nedopustil iracionálního jednání na pozadí frustrace a hněvu. Klíčovou úlohou v takovém vztahu je konverzace, takže jakékoli problémy, nespokojenost a nedorozumění by měly být projednány včas.

Vztahy na dálku často vedou k idealizaci partnera, i když psychologové doporučují, aby na sebe kladli jen rozumná očekávání. Z takového vztahu je třeba těžit, například, zlepšit se, zatímco není možné trávit čas se svým vybraným. Chcete-li to udělat, neměli byste se zavěsit na komunikaci s dívkou nepřetržitě, a dát jí svobodu.

Závěr

Na tojak udržovat vztah na dálku s dívkou, psychologové dávají cenné rady.Základem takového vztahu je neustálá komunikace mezi partnery, může být krátká a snadná, ale pravidelná a častá.Můžete komunikovat prostřednictvím korespondence, telefonních hovorů a videohovorů.V průběhu takové komunikace je třeba diskutovat o maličkostech, ale zároveň plánovat společnou budoucnost.Láska na dálku musí být podpořena setkáními v reálném životě.