Jak udělat vousy silnější: nejlepší metody a prostředky

Takže, jak je nyní módní nosit vousy, muži se snaží vybrat vousy, které jim vyhovují.Existují však muži, kteří mají špatně rostoucí chloupky na obličej a to vytváří určité problémy.Důvody pro to mohou být jiné.Dnes budeme hovořit o tom, jak udělat vousy tlusté.

Začněme tedy uvažovat o nejběžnějších metodách, jak udělat vousy silnější a masivnější!

Způsoby, jak zvýšit růst a tloušťku vousů a knírek

Existuje mnoho způsobů, jak zvětšit vousy.Hustota vousů je přímo závislá na zdraví člověka a hormonu, jako je testosteron.Člověk proto musí věnovat pozornost své stravě a životnímu stylu.

Aby měl člověk husté vousy, je třeba použít tyto metody:

 • Lékařské ošetření,
 • Použití lidových prostředků,
 • Doplňky výživy,
 • ]
 • Cvičení.

I když máte nějaké problémy, kvůli tomu, co nevytváří knírek, se jich můžete zbavit.Podívejme se na každou metodu zvlášť.

Doplňky výživy

Když má člověk vzácný vous,jasné znamení, že jeho tělo nemá vitamíny. Mohou být získány pomocí potravin nebo potravinářských přídatných látek. Vitabird je nejúčinnějším způsobem, jak stimulovat růst vlasů.

Je rovněž nezbytné použít tyto prvky:

 • Vitamin A,
 • Rostlinné a živočišné bílkoviny,
 • Kyselina listová,
 • Vitamin E,
 • Biotin,
 • Vitamin C,
 • Kyselina pantenonová.

Existuje celý komplex vitaminů, které vám pomohou pěstovat vousy. Než začnete užívat vitamín, poraďte se s lékařem, vybere si ty, které vám vyhovují. Snažte se jíst současně s vitamíny, které vám pomohou vyřešit vaše problémy.

Sport

Mnohým se může zdát, že sport nemůže v žádném případě ovlivnit růst vlasů. Fyzická námaha pomáhá člověku být zdravý a obnovit hormony. Vzácné vousy se vyskytují u mužů kvůli malému množství testosteronu. Jak dosáhnout rovnováhy? Díky tomuto sportu produkují muži nezbytný hormon, což se děje díky:

 • Sport pomáhá zhubnout.
 • Krátká intenzivní cvičení.
 • Cvičení zlepšuje krevní oběh.

Důležité!Dokonce i normální sex pomáhá urychlit produkci testosteronu.

Lidové léky

Můžete pěstovat vousy doma. Nyní se podíváme na několik způsobů, jak zvýšit růst vlasů.

 1. Použití olejů \ t. Při masáži můžete mazat obličej. Olej probouzí spící žárovky a povzbuzuje je k růstu. K tomu použijte lopuch nebo ricinový olej.
 2. Masky na obličej. Maska nejenže vyživuje pokožku a obnovuje rovnováhu lipidů, ale také pomáhá růst vlasů. Chcete-li masku pro muže, můžete použít thistle olej, brandy, extrakt z červené papriky a hořčice. Tuto masku udržujte 15 minut.

Ačkoli lidové prostředky na tloušťku vlasů nejsou tak účinné jako lékárna, nepoškozují tělo. Je nutné použít lidové metody několik měsíců a pak uvidíte výsledek.

Zde je fotografie vousu, která se díky lidovým lékům stala silnější.

Péče a oholení

Další otázkou, která trápí muže, je to, jak udělat vousy tuhé. K tomu je třeba se často holit. Po pravidelném holení, vlasy začnou růst s dvojitou silou, v důsledku toho se štětiny ztuhnou. Nastavte si cíl oholit se každý den po dobu dvou měsíců a uvidíte výsledek.

Zdravotnické potřeby

Předchozí metody růstu vlasových vlasů nemohou vždy pomoci, takže musíte používat léky. Chcete-li se naučit růst vlasů, musíte pochopit důvod jejich pomalého růstu. K tomu, jít na konzultaci s lékařem a pouze s jeho svolením, začít užívat léky.

Léky by měly být používány pouze pro léčbu specifického problému, neměly by experimentovat na sobě, jinak by mohlo být špatnénásledky.Pokud však stále potřebujete být léčeni, můžete se pokusit Aleran nebo Minoxidil.Pro každého muže si lékař vybere jednotlivé léky.

Důležité! Buďte opatrní při rozhodování o tom, zda si vezmete lékařský materiál, protože mohou nejen pomoci, ale také poškodit.

Měla by být použita zahušťovadla?

Když má člověk řídké vlasy, může mu být doporučeno použít zahušťovadlo.Používají se k tomu, aby se zbavili vzácných vlasů míst.Někteří se bojí používat tyto nástroje.Ve skutečnosti nemají chemii, jsou vyrobeny z bílkovinového keratinu a to je organická hmota.Nemyslete si, že zahušťovadla ovlivňují růst vlasů, jednoduše pomáhají vytvořit krásný vzhled.

Kamufláže jsou suché a kapalné.Někteří říkají, že mají tekutý knírek, což znamená typ kamufláže, kterou používali.Zahušťovadlo může být použito, když vousy již rostly a je třeba skrýt jeho vady nebo šedé vlasy.

Existují muži, kteří chtějí, aby jejich vlasy byly černší bez barviv.Existuje mnoho způsobů, jak udělat tmavší vousy.Vousové zahušťovadlo může pomoci změnit barvu vlasů.Takové prostředky přicházejí v různých barvách.

Doporučení endokrinologa

Endokrinologové často musí svým pacientům pomoci zlepšit růst vlasů.Zaměřují se na to, co potřebujete:

 1. Změňte stravu,
 2. Zbavte se stresu,
 3. Žijte aktivní životní styl,
 4. Konzumovatvitamíny,
 5. Přechod do ekologicky čistého prostoru.

Pokud je taková potřeba, můžete užívat léky, ale to lze provést pouze se souhlasem lékaře.Pokud budete postupovat podle všech těchto doporučení, pak budou vlasy rychleji růst.

Je možné vytvořit vousy?

Po přezkoumání mnoha tipů lze konstatovat, že je možné pěstovat tlusté vousy.K tomu potřebujete vědět, co dělat a dodržovat komplexní léčbu.Zjistěte, co je důvodem špatného růstu vlasů a poraďte se se svým lékařem, jak se ho zbavit.

Obnovení může trvat několik měsíců, pokud nechcete čekat, pak použijte zahušťovadla pro vlasy, které vám pomohou skrýt nedokonalosti vousů.