Jak udělat ošklivé vousy: příčiny a fotografie

Vousy jsou nesporným symbolem mužskosti a síly, která musí být čistá a ošklivá vousy svědčí o neslušnosti jejího majitele a někdy i zdravotních problémech. Pokud je vegetace na obličeji řídká nebo roste s ostrovy, musíte hledat příčiny hlouběji.

Chcete-li vytvořit krásný a elegantní tvar, musíte tvrdě pracovat. Luxusní a ušlechtilá vousy jsou raritou, takže k dosažení tohoto efektu bude vyžadovat mnoho úsilí.

Příčiny ošklivé vousy

Nejzákladnější příčinou je řídké vlasy. Tento problém závisí na úrovni mužských hormonů v krvi. Někteří muži věří, že pokud se budete holit často, štětiny budou silnější a vaše vlasy budou aktivněji růst. Ale takový předpoklad omylem frekvence holení nemá vliv na růst vlasů. Štětiny jsou ještě tvrdší.

Tento problém lze vyřešit pouze za pomoci endokrinologa, který bude kontrolovat hormony a v případě potřeby léčbu individuálně zvolit.

Je důležité vědět!S nedostatkem testosteronu v těle muže mohou vlasy na obličeji růst nebo vůbec nerostou. Tento problém je vyřešen pouze za pomoci endokrinologů, kteří pomohou s léčbou obnovit normální hormonální hladiny. Žádné kosmetické procedurytento případ nedává pozitivní výsledek.

Druhým důvodem pro ošklivé vousy je nesprávné řezání, nepravidelná péče.Je velmi důležité, aby vlasy vypadaly čistě.Právě tato skutečnost odlišuje stylového muže od lesního muže.Dokonce i dlouhé dlouhé vousy vyžadují neustálou péči, ořezávání a ořezávání tak, aby tvořily jasné linie.

Třetí nejčastější příčinou je špatný životní styl a nedostatek vitamínů.V tomto případě, vlasy s rozdělenými konci nemají lesk, vypadají suché a tenké.Všechny tyto faktory nepřidávají krásu, ale styl je nepřesný.Každý z těchto důvodů může být zabráněno nebo opraveno, být trpělivý a ochotný!

Důležité! Stres, sedavý způsob života, špatný spánek jsou hlavními nepřáteli krásné vousy.Pokud vlasy rostou pomalu a nerovnoměrně, předefinujte svůj životní styl, možná je to problém.

Jak udělat krásný vous?

Ve ​​skutečnosti pěstování krásných vousů není tak obtížné věnovat jim pozornost.Existují muži, kteří si myslí, že prostě přestanou holit a dosahují vynikajících výsledků, ale to není zdaleka tak.Chcete-li zvýšit růst vlasů, musíte věnovat pozornost zdravé výživy, dobrý spánek, brát vitamíny a cvičení.Pravidelná fyzická aktivita stimuluje tvorbu testosteronu, což má pozitivní vliv na hustotu vlasových vlasů.

Dále věnujte pozornost správné volběformy a zkrácení kvality.Někdy vlasy vypadají hrozně kvůli špatnému stříhání vlasů a nešikovnému designu.Některé druhy se jednoduše neshodují se strukturou vlasů.Proto se před přijetím konečného rozhodnutí doporučuje konzultovat s odborníky.

Poradenství! Vyberte si kvalitní kosmetiku!Šampony a balzámy by neměly obsahovat škodlivé látky.Pravidelně před spaním promažte kůži brady lopuchem nebo ricinovým olejem, který posiluje vlasové folikuly a stimuluje růst.

Fotografie hrozných vousů

Existuje mnoho mužů, kteří si nenápadně vybírají tvar vousů, nevšímají si jejich vzhled a vůbec se nestarají o obličejové vlasy na obličeji, což vede ke vzniku absurdního vzhledu.a dokonce i hloupé obrazy.

Abychom se takovým chybám vyhnuli, prostudujte si níže uvedený výběr fotografií a ujistěte se, že hrozný vousy mohou šukat jakýkoliv styl a nejkrásnější tvář!

)

Na závěr bych rád dodal, že dnes, když se mnoho mužů uchýlí k pěstování vousů, objeví se obrovské množství produktů péče.za nimi.Pouze líný člověk, pokud je to žádoucí, nebude schopen dosáhnout výsledků.Hlavní věcí není pěstovat tlusté vousy, ale zvolit správný tvar a udělat si čas na pravidelnou péči!