Jak udělat motýlek z kravaty: instrukce krok za krokem

Pokud má člověk v arzenálu velký počet klasických vazeb, ale situace vyžaduje motýlek, ale není tam žádná touha ho koupit? Pak byste měli být obeznámeni s metodami, jak udělat motýlek.

Nebude kazit kravatu, protože nemusíte nic řezat. Dostatečný trénink lze provést do 2 minut.

Je možné vytvořit motýlek z běžné kravaty?

Když se podíváme zpět do historie, můžeme vidět, že mnoho známých majitelů motýlků bylo učenců, spisovatelů a politiků. Dokonce i děti mohou nosit motýlek z toho důvodu, že jsou k dispozici hotové vázané modely, které mohou být upraveny na délku a právě upevněny na trhu.

Stojí za povšimnutí, že v situaci, kdy je toto příslušenství nutné okamžitě, je možné použít pravidelnou kravatu, aby se vytvořil krásný motýlek.

Pro informaci!Aby byl krásný motýl, potřebujete úzkou kravatu střední délky.

Schopnost svázat motýla krásně je zvláštním obřadem zasvěcení do pánů. Zvládnutí této moudrosti není tak snadné. Proto by měla být po ruce první instrukce, jak vázat motýlek. Nejlepší je tisknout a zavěsit do blízkosti zrcadla. Jak se ukazuje praxe, učit seTento postup je třeba dobře a rychle opakovat 50 až 60krát.

Systém a technologie provádění

Proces výroby motýlek z kravaty je trochu složitější, proto byste měli postupovat takto:

  • vyberte si svou oblíbenou kravatu, která musí být přeměněna na novou formu příslušenství;
  • Umístěte prostředníček na horní stranu tlustého konce (stranu švu nahoru) pod kravatu a prstenec a ukazováček nad kravatu.Proto byste měli lehce složit dva boční hrany kravaty dolů, směrem k hladké straně;
  • pak přeložte celý široký konec na stranu bezšvové strany, zatlačte ji do sešívané smyčky a natáhněte ji volnou rukou;
  • 33) počátek záhybu.V této fázi je určeno, jak široká bude kravata.K tomu stačí dát 4 prsty přes vložený okraj a držet tenký konec kravaty a umístit ho na prsty, čímž vytvoří jednu vrstvu motýla;
  • Aby bylo příslušenství co nejblíže k motýlku, je třeba udělat více záhybů.Chcete-li to provést, jednoduše položte ruku na již vytvořený záhyb a opakujte postup pro obě chlopně;
  • pak ohněte tenký konec do středu budoucího motýla a zatlačte jej do švu.Přidržením vytvořených vrstev motýla zabalte tenký konec kolem svislých vrstev tkaniny a přeskočte ho pod začátek tenké hrany;
  • táhněte tenký konec přidržením vytvořeného motýla, aby se utáhl uzel, a dejte látce záhybypřeložte do pravého motýla;
  • pro upevnění na krku, musíte zatlačit volný tenký okraj kravaty přes uzel na stejném místě, kde byl zatlačen poprvé, když byl příď vyroben.V tomto bodě je třeba uzel znovu utáhnout, aby se nesklouzl.
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Tato metoda je žádoucí použít pouze v případě, kdy je nyní zapotřebí motýlek.

Video

Abychom se mohli vizuálně seznámit, jak se motýl vyrábí z kravaty, měli byste pozorně prostudovat video instrukci.

Závěr

Schopnost obrátit kravatu na motýlek otevírá velké možnosti v šatníku mužů a žen.Elegantní lidé vždy nosí svůj motýlek mírně nesymetrický, což ukazuje skutečný charakter člověka.I když v každodenním životě, můžete často najít muže v klasických vazbách, ale muži se mnohem více zajímají o motýlky.