Jak udělat krásné vousy člověku: co je třeba zvážit?

V různých časech nesouhlasil spor o vousy člověka, pro některé národy to byla náboženská záležitost, pro ostatní vousy opustil duchovní požitek a pro ostatní bylo určeno postavení a postavení člověka. Dnes bude vousy v poptávce krásné a stylové, odpovídající trendům a trendům módy. A móda dává průchod tvůrčím podnětům a experimentům.

Vousy u mužů mohou působit jako zbraň pro vytvoření určitého obrazu, pro udělení věku a pevného vzhledu a také pro úpravu tvaru obličeje. Vzhledem k tomu, že většina žen schvaluje vlasy na obličeji u mužů, vousy mohou být nástrojem, který přitahuje pozornost. Ale že vousy byly krásné, jen aby se vzdaly holicího strojku, nebude stačit, ve skutečnosti to vyžaduje každodenní péči.

Druhy vousů

Aby si člověk vybral vhodný vous pro sebe, musí začít tím, že prohlédne ty nejkrásnější vousy, které už byly vyrobeny na mužech. Moderní móda nabízí několik známých a vyhledávaných typů vousů:

Ruský vousje plnovous, který je nejčastěji preferován muži. Je to o maximální přirozenosti aminimální péčeStředně dlouhé vousy pokrývají celou bradu, krk, kotlety a silné kníry, tento model vousů je ideální pro všechny muže.

Kotva- tento typ vousu pokrývá pouze dolní část brady, prodlužující se v jejím středu.Malý vous je doplněn tenkým tužkovým knírem.

Balbo - vousy podél dolní linie brady, stejně jako pruh vousů nad horním rtem.V jednoduchém jazyce, toto je mírně zanedbaná verze kotvy vous.

Hollywoodský vous - vous pochází z 30. let, jeho druhé jméno je „Brett“.Vousy zabírají dolní polovinu brady, slučují se s úhledným knírkem nad horním rtem a pod spodní ret je také ponechána malá vegetace.

Kozí vous - vegetace obličeje rámuje pouze oblasti úst a brady.Knír kulatý tvar hladce do vousu, který může být ukázal ve středu brady.

Podprsenka- vousy v páse, které lemují obličej s bokem, vousy a kníry.Taková napodobenina helmy v dolní části obličeje.

Opona- vous začíná vousy, které sestupují do dolní části obličeje, mění se na knír, ale uprostřed brady není vegetace.

Van Dyke je francouzský vous, jehož předky byly piráti.V moderním světě se tento typ vousů setkává jen zřídka, když muž vyrůstá s dlouhými kníry, kroutícími se vzhůru, stejně jako tenká kozí brada pod spodním rtem, holení tváří, liniečelist a krk.

K moderním typům vousů můžete přidat mnoho dalších jmen vyplývajících z minulé módy, moderních trendů a subkultur.To může být Lincoln vous, kanadský a goatee, stejně jako mnoho dalších jmen převzatých ze slavných filmů a epických postav.

Jak vybrat správný formulář?

Chcete-li určit, které vousy, aby se vešly na váš obrázek, a jak to učinit správně, můžete se obrátit na svého nejbližšího holičství a poraďte se s odborníkem v této oblasti.A můžete si přizpůsobit tvar obličeje a individuální vlastnosti obličeje, abyste si vybrali správnou verzi vousů a knírek.Lze tedy rozlišovat několik kritérií, podle kterých je vybrán typ vousů:

 • struktura vlasů;
 • typ osoby;
 • hustota a odstín vlasů na vousech;
 • výška a stavba.
Pro informaci! Jestliže muž není vysoký, dlouhá vousy budou vypadat směšně, ale pro vysoké muže si můžete vybrat všechny možnosti vousů, ale nejziskovější varianta je dlouhá a tlustá.58čtvercového a klínovitého tvaru, například kozí brady, a je lepší odmítnout z nádrží.
 • Čtvercový obličej je trojúhelníkový vous až 5 cm dlouhý.
 • Oválný obličej - všechny druhy vousů dokonale zapadnou do čistých a rovných linií.
 • Trojúhelníkový obličej je kulatý, čtvercový vous avousy ve tvaru podkovy dostatečné tloušťky a střední délky.
 • Je tedy jasné, jak důležitý je proces výběru vousů podle vnějších údajů a tvaru lidské tváře. Stylové vousy nejen zdobí muže, ale také umožňují skrýt drobné vady vzhledu a obličeje.

  Jak a jak rostou vlasy na obličeji?

  Abyste mohli plnit vousy určitého typu vlastníma rukama, musíte je nejprve pěstovat. Pravidla pro pěstování vegetace jsou jednoduchá:

  • Břitva a vousy a vousy by měly být zlikvidovány po dobu několika týdnů.
  • Aby vaše vlasy rostly lépe, můžete pít vitamíny a používat produkty, které zvyšují hladiny testosteronu.
  • Vlasy na obličeji je třeba denně umýt, ricinový olej by měl být aplikován a vyčesán.
  • Dále může být vousy oříznuty a vyříznuty, jak to vyžaduje vybraná forma vousů.

  Je nutné umýt vlasy na obličeji stejným způsobem, jakým si člověk umývá vlasy. Ačkoli kosmetický trh nabízí speciální produkty péče o vousy. Pokud vlasy rostou chaoticky a nerovnoměrně, je lepší opustit vousy střední a plné délky.


  Jak udělat krásnou bradku sami?

  Pro dosažení požadované délky vousů je nutné ji postupně každých 5 až 10 dnů vyrovnávat pomocí vyžínače. Chcete-li udržet vlasy měkké pro dlouhé vousy, je třeba je zřídit a nejlépe nůžkami. Pokud je vouskrátký a tvrdý, modeluje se každé 2 dny psacím strojem.Ujistěte se, že oholit vlasy na krku až po řádek brady.

  Dále vyberte požadovaný tvar vousu, který lze kreslit tužkou na obličej.Dále, s pomocí psacího stroje nebo vyžínače, nejprve nastavte celkovou délku vousu, vyrovnejte ji, pak oholte zbytečné plochy plešatého obličeje.Nejdůležitější je nespěchat a neudělat žádné náhlé pohyby, takže později nemusíte pěstovat nové vousy ještě několik týdnů.

  Zvláštnosti péče

  Před holením a vyrovnáváním vousů je nutné je umýt šamponem tak, aby se chlupy nepletly.Odborníci doporučují používat speciální šampony pro mytí vousů, které činí vlasy měkčími, hluboce očištěnými a osvěžujícími.Vousy je třeba několikrát denně rozčesávat hřebenem tak, aby chlupy rostly lépe a nemíchaly se.

  Poradenství! Rovněž je možné použít hřeben s tlustými zuby k vyčištění vousů od drobků a kousků potravin, stejně jako jiných ucpávek.

  Aby kůže v oblasti vousů nezažila podráždění a nepohodlí, měla by být po ošetření vodou použita hydratační kosmetika.Pokud je kůže svědění a sucho, můžete použít těžké dělostřelecké oleje.Nejlepší možnosti péče o vousy jsou kokosový nebo lopuchový olej, který je aplikován na hřeben a rovnoměrně rozložen po vegetaci česáním.

  Módní účesy vousů 2017: foto

  Stříhání vlasů vousůbýt prováděny pravidelně doma vlastníma rukama nebo za pomoci specialistů v holičství.V druhém případě může odborník poradit moderním druhům vousů, které jsou v tomto roce populární.Foto pro ilustrativní příklad:

  Je možné růst a modelovat některou z navrhovaných možností na stejném principu, jaký byl popsán výše.Stejně jako péče, která také zahrnuje vodní procedury, česání, zvlhčování, použití olejů, a co je nejdůležitější, včasné holení zbytečných částí obličeje, kde štětiny rostou.


  124]

  Závěr

  Módní zastřihování vousů netrvá moc časua úsilí, člověk potřebuje pouze správnou volbu vousů, dostupnost potřebných nástrojů a dodržování pokynů pro holení vousů.V budoucnu si vousy vlastníma rukama vyžadují pravidelnou údržbu, aby si zachovaly svůj původní vzhled.Vous je dnes symbolem mužskosti, důležitým prvkem obrazu a možností sebevyjádření člověka.