Jak udělat dívku šťastnou: tajemství úspěšného vztahu

Pro vztah mezi mužem a ženou, který se má rozvinout a vést k rodině, je od člověka potřeba hodně úsilí a práce. Neexistují žádné šťastné páry, kde jsou partneři neaktivní a jen sledují tok okolností. Psychologie vztahů ve skutečnosti nabízí jednoduchá pravidla a doporučení, jak udělat dívku šťastnou, aby udržovala vztahy po mnoho let.

Chce-li se člověk stát ideálním společníkem pro svého miláčka, nemusíte dobýt vrcholy, dostat hvězdu z nebe nebo vydělat miliony. Ve skutečnosti psychologové nazývají 6 principů šťastných vztahů, které by měly být základními body v budování rodin. Po ztělesnění těchto bodů ve skutečnosti člověk učiní svou ženu skutečně šťastnou tím, že od ní obdrží vzájemnost.

Láska a úcta jsou klíčem ke šťastnému vztahu

Hlavním pravidlem, jak učinit svou přítelkyni šťastnou, je takové chování a postoj člověka k ní, jak by chtěl být léčen. Základem zdravých milostných vztahů budou vždy upřímné pocity a úcta. Tyto vlastnosti se projevují v následujících akcích:

 • přijetí jeho strany v jakékoli situaci, podpora jehodívky;
 • úcta k rodičům a neutralita v hádkách a konfliktech dívek s nimi;
 • souhlas s jejím stanoviskem;
 • odmítnutí veřejných sporů, které ponižují muže i jeho partnera.

Respektování své přítelkyně lze prokázat kompetentním a zdvořilým projevem bez hrubých a hrubých frází v galantním chování s ní. Je nutné vyjádřit své pocity slovně, protože všechny dívky milují uši, stejně jako pomocí malých překvapení a dárků. V každém úsilí musí být podporováno a je lepší sdílet zátěž pro dva, což je velmi blízké.

Být vždy čestný

Aby byl jeho milý šťastný, musí být člověk v každé záležitosti upřímný a upřímný.

Zejména pokud má dívka za ní negativní zkušenost spojenou s klamem a zradou, je dvojnásobně důležité vyhnout se lži a opomenutí. Kromě upřímné komunikace by měl být člověk vždy připraven aktivně naslouchat účastníkům, což je nezbytné pro každou osobu.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Nejčastější příčinou rozbitých párů je nedůvěra, i když žádný z partnerů neudělal nic špatného. Nedůvěra roste díky drobným podvodům, i když se vztahují k každodenním momentům, po kterých strach z podvodu zakrývá mozek a brání člověku v logickém myšlení. To platí zejména pro dívky, které jsoumotivovaná žárlivostí často dělají rash rozhodnutí.

Častěji říkají, že ji miluješ

Každá dívka se bude cítit velmi šťastná, když pravidelně slyší slova lásky od svého vyvoleného. Není divu, že říkají, že dívky milují uši, jsou ve skutečnosti citlivé na slova a emoce, které mluví. Někdy muži prostě zapomenou připomenout dívce jejich pocity, věříce, že tento vrchol je již dobyt. Ve skutečnosti mají deklarace lásky svou „platnost“.

Existuje několik způsobů, jak rozpoznat pocity:

 • uznání tête-à-tête přímo nebo s pomocí romantických frází;
 • psaní milostné zprávy v prostém textu nebo rýmu;
 • korespondence v sociální síti v osobních sděleních nebo veřejně s krásným designem;
 • představení květin s pohlednicí, kde bude písemné přiznání;
 • telefonování;
 • organizování romantického rande, kde budou řečena slova o lásce.

Ve skutečnosti člověk může deklarovat lásku nejen pomocí tří slov „Miluju tě“, v každém směru je možné dívce ukázat serióznost jeho záměrů, péči a náklonnosti, přiblížit se k ní hmatatelným způsobem, protože dívky jsou velmi citlivé na všechny dotyky. Ukazující originalitu a pravidelnost, muž může udělat dívku nejšťastnější.

Pěkné věci

Pokud člověk dělá to, co od něj očekává jeho druhá polovina, tento vztah je již odsouzen k úspěchu a štěstí. A očekávejte od svých partnerůženy mají několik okamžiků, například:

 1. Romantický- takový chlap je příjemný pro všechny dívky, dokonce i ty racionální a světské osoby. Pro demonstraci romantiky může člověk udělat následující:
 • napsat milostný dopis v podobě jednoduchého textu nebo básně, který doplňuje původní design;
 • uspořádat fotografickou koláž, sjednotit v ní nejpamátnější okamžiky na obrázcích;
 • otevřená konverzace, ve které vám ten chlap řekne, jak je šťastný se svým vyvoleným.
 1. Pozornost- tento parametr určuje náladu a emocionální pozadí každé dívky, protože všichni touží po vlastní pozornosti. Můžete věnovat pozornost následujícím způsobem:
 • otevřené dveře pro ni;
 • poskytnout ruku v dopravě;
 • pomoc při oblékání svrchních oděvů;
 • starost o její náladu a pohodu;
 • 78) pomáhat v jakékoli obtížné situaci;
 • pravidelné dary ve formě květin a sladkostí.
 1. Vědět, že dívka má ráda , je ukázat, jak důležitý může být jeho miláček, když znáte všechno, co miluje. Jmenovitě, její oblíbené jídlo, květiny, preference v hudbě a kině, atd. Díky těmto informacím, muž bude vždy vyzbrojen datování nápady. Nezapomeňte na kompliment.
 2. Významná data- můžete ukázat svůj vážný postoj, pokud si pamatujete všechna důležitá data páru, narozeniny, datování, prvnídatování, líbání atd.

Jsou to tyto jednoduché způsoby, jak pomoci člověku učinit příjemná překvapení pro svou přítelkyni.K tomu, aby způsobily její emoce z akcí a darů, mohou být prováděny v neočekávaných okamžicích, a ne výhradně na svátcích a příležitostech.

Nečekaná překvapení

Silným článkem v páru jsou příjemná a nečekaná překvapení, která neztrácejí svou hodnotu ani po mnoha letech společného života.Dívka se bude cítit šťastná ve vztahu, pokud se její mladý muž pravidelně oddává příjemným a nejdůležitějším neplánovaným a spontánním překvapením.Například:

 • čokolády pod polštářem;
 • ranní káva do postele nebo večeře připravená jím;
 • zaslání kytice květin k práci nebo ke studiu;
 • pořadí skladby v jejím jménu rádiem;
 • organizování romantického rande;
 • cesty do jiných měst a zemí;
 • dary ve formě symbolických suvenýrů a mnoho dalšího.

Pokud člověk nemá volný čas jít do kina nebo do restaurací, může si pro svou přítelkyni zařídit velký odpočinek tím, že jí poskytne masážní předplatné do lázní.nebo něco jiného, ​​co dívky tak moc milují.Takový dar ukáže nejen velkorysost člověka, ale také jeho zájem o náladu a pohodu zvoleného.

Být častěji spolu

Každá dívka se cítí velmi šťastná a dostává obrovské pozitivní emoce, když tráví čas se svým mužem.Bohužel, mnoho silných párů,z dlouhodobého hlediska ve vztahu, to je přesně to, co chybí - kloub visí ven. Psychologům se doporučuje, aby pravidelně trávili celý den, aby je mohli strávit se svou přítelkyní.

V tento den potřebuje soustředit svou pozornost na svého vyvoleného, ​​můžete zůstat doma, sledovat filmy, užívat si lahodného jídla a pití. Aby jí pomohl relaxovat, může člověk udělat masáž, připravit dívku koupelnu s růžovými lístky. Mluvící srdce k srdci také spojuje, stejně jako společné provádění jakékoli práce. Pokud je dívka unavená životem, můžete ji vzít do přírody, do kina nebo do jiného zábavního zařízení.

Závěr

Aby bylo děvče šťastné, spousta mužů spěchá do ztělesnění nejvíce banálních akcí a činů. Ve skutečnosti dívky oceňují ne drahé dary, obrovské kytice růží a data v restauracích, je důležité, aby jim postoj člověka, vyjádření pocitů a péče. Psychologové nazývají 6 principů šťastných vztahů, mezi něž patří láska a úcta, upřímnost, láska, dobré činy a příjemná překvapení, stejně jako trávení času společně.