Jak udělat dívku po vás: různé způsoby expozice

V moderní společnosti, přes emancipaci žen a progresivní feminismus, to je ještě muži, kteří musí dobýt ženská srdce.A situace, kdy dívka sama hledá umístění chlapa, nestandardního a pochybného.Ale mnoho mužů chce znát tajemství a triky, jak udělat dívku po tobě, aby se vykoupala v ženském zájmu.

Někteří muži jsou přirozeně inertní a čekají na první kroky od dívek, zatímco ti z nich nechápou, co od nich opravdu chtějí.Psychologie mezilidských vztahů dnes nabízí účinným způsobem a metodám, aby muži přitahovali pozornost opačného pohlaví, aby dívky samy bojovaly o vyhlídky na vztahy.

Charakteristické znaky atraktivnípro dívky, muže

Aby se dívka doslova utíkala za chlapem, musí se analyzovat a kolik se liší od ženského ideálu společníka v životě.Jedině kultivací v sobě určité kvality, kterými dívky hodnotí potenciální nápadníky, se člověk může stát dokonalým, a proto požadovaným opačným pohlavím.

Ideální člověk jemuž, který:

 • sebevědomý ;
 • rozhodný a účelný;
 • nezávislé a soběstačné;
 • silný a schopný chránit dívku;
 • intelektuálně rozvinutý a usilující o další vlastní rozvoj;
 • elegantní, uklizený a stylový muž.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Touha dívek najít úspěšného a bohatého člověka není způsobena jejich obchodním duchem. Psychologové se domnívají, že na instinktivní úrovni budou budoucí ženy a matky hledat partnera schopného podporovat svou rodinu.

V ideálním případě by měl člověk jasně pochopit, co chce od života, být schopen dělat plány a také najít způsoby, jak je realizovat. A i když je člověk jen na spodní příčce kariérního žebříčku, hlavní věcí je, aby poznal cestu k růstu a vlastnímu rozvoji. Pro sebe, musíte nastavit skutečné a realizovatelné cíle, aby růst a posílit víru v sebe.

Jak udělat dívku po vás: efektivní metody

Kromě výše uvedených kritérií, která musí člověk pěstovat v sobě, aby přitahoval pozornost žen, existuje také několik účinných technik, jak dívky provozovat po člověku prakticky.

Konkrétně:

  Je nemožné ukázat dívce přílišný zájem o ni, ale je také riskantní být příliš lhostejný. Je to polovičatá taktika chování.vyvolává zájem dívky, takový projev pocitu s náznakem odstupu.
 • Ženy respektují muže, kteří mají koníčky a jiné zájmy, ať už jde o rybolov, lov, sport nebo jiné duševní činnosti.To jí ukáže všestrannost osobnosti a odhodlání člověka.
 • ​​
 • Nemůžete žárlit na dívku, ukazovat své vlastní pochybnosti a zranitelnost.Pokud ukážete tento pocit, dívka bude cítit nadvládu nad chlapem a uchýlí se k další manipulaci prostřednictvím žárlivosti.
 • Není nutné psát a zavolat jí pokaždé, když se objeví volná minuta, aniž by k tomu měl důvod.Pokud potřebuje podporu, určitě stojí za to, aby jí dala, ale zároveň si zachovala vzhled zaneprázdněné osoby.

Díky takovým jednoduchým pravidlům chování bude člověk schopen ve výhodném vztahu obrátit model vztahu ve svůj prospěch a užívat si zcela odlišného postoje dívky ve svém směru.Hlavní je vědět, kdy se zastavit a ne jít příliš daleko, takže dnešní romantika se dnes nestane skutečným cynikem.

Psychologické rady

Aby bylo možné pyšnou dívku zkrotit a utéct za mužem, stačí naslouchat několika radám psychologů.Nejdříve musíte zastavit ve všech směrech, abyste prokázali připravenost člověka v zájmu jejích otočných hor.Žena potřebuje rovnocenného partnera, musí jí ukázat svým správným chováním.Pro začátek můžete vytvořit iluzi, že člověk je více než požadován mezi ženskou polovinou společnosti.

Ta dívka, vidětZnovu si to bude myslet, zda to stálo za to, aby se takto choval s mužem, který má mnoho dobrých vlastností, protože je mezi dívkami populární.Bude-li muž stíhat ženu, hlavní věc ve vztahu bude odpovídajícím způsobem a naopak.Principy vztahů, kde bude člověk hlavním, jsou následující:

 • se nezajímají o dívčí život;
 • nebuďte žárliví;
 • mít své vlastní koníčky a koníčky, které nesouvisí s dívkou, tedy s osobním prostorem a časem;
 • neříkat dívku ani psát bez dobrého důvodu;
 • se neustále vyvíjí.
Důležité! Taková rada je povrchní a může být nějakým způsobem upravena člověkem, s přihlédnutím k individuálním vlastnostem dívky a sebe samého.Například, pokud má dívka v životě těžké období, může být lhostejná a odloučená v nevhodnou dobu.

Jak zajistit, aby vaše žena běžela za vámi

V rodinných vztazích není neobvyklé, že se žena chová odděleně vůči svému manželovi, ztrácí zájem a vášeň.Chcete-li povzbudit její zájem a doslova ji utéct po jejím manželovi, musíte dodržovat několik pravidel:

 1. Získejte lepší. Člověk musí najít uvnitř sebe nedostatky, kvůli kterým by se vztah mohl postupně rozpadat.Poté je třeba je opravit tak, aby si manžel všiml pozitivních změn v člověku.
 2. Strávit více času se svou ženou. Je možné zapálit staré pocity a emoce manželky, společně dělat všechny druhy věcí.Může to být datum, sdílení filmů,vaření večeře nebo jít na dovolenou osvěžit své smysly.
 3. Vyřešte všechny problémy společně.Pokud člověk vezme řešení problémů své ženy, vzbudí v ní pocit vděčnosti a obdivu. Tyto emoce někdy vedou k tomu, že se žena opakovaně zamiluje do svého společníka.

V rodinných vztazích manželům často chybí přesně emoce a nové pocity. K nápravě situace stojí za to trávit více času společně a daleko od domova, být rušeni každodenním životem a prací návštěvou různých zábavních míst atd.

Jak udělat ex-dívku po tobě

Odborníci v mezilidských vztazích jsou také připraveni vám sdělit, jak po vás vycházet ex-přítelkyně. Nejdříve je třeba analyzovat minulé vztahy, najít objektivní důvod pro oddělení a pak tento stav napravit. Ale pro to není nutné stíhat bývalého milovaného a prosit ji, aby dala druhou šanci.

Je nezbytné nasměrovat síly na rozvoj a zlepšování sebe sama, ale aby se ex-přítelkyně o tom všem dozvěděla. Pomoci v tomto mohou vhodné fotografie a sociální sítě, kam je třeba nahrát. Děvče by mělo vidět, že člověk bez ní netrpí, ale naopak tráví dobrý čas s výhodou. Musí také ukázat, že muž je žádán ženským sexem, aby přehodnotila své hodnocení bývalého přítele.

Závěr

Psychologie vztahů naučí mužské metody, kterými samy dívky budouzačít za nimi.Účelem tohoto chování by však nemělo být ponížení ženské důstojnosti a sebe-prosazování.Díky těmto metodám je možné vybudovat nový model vztahů, kde bude člověk dominovat.