Jak správně pěstovat knírek: co dělat a co dělat?

Před několika lety byli muži s hladkým oholením v módě.Vousy byly známkou bezstarostnosti, nečistoty a nedbání.Dnes se všechno změnilo.Nyní je vousy skutečným trendem mezi muži.Ale knír nevyšel z módy vůbec.

Všichni impozantní muži nosili malý knírek pod nosem - to bylo zvažováno, a pokračuje být považován za velmi atraktivní.Nicméně, ne každý ví, jak správně pěstovat takové antény.Že byly středně dlouhé, uklizené a dobře upravené.Pojďme zjistit, jak to udělat správně.

Proč ne růstknír?

Jednoduše řečeno, několik dní není možné pěstovat knír a priori.Ale pokud se potýkáte s problémem, že i po měsíci knírek neroste, neznamená to, že uplynulo málo času.To znamená, že je čas jít k kosmetičce.Špatný růst štětin často označuje nemoc - buď dermatologickou nebo hormonální.

Proto, pokud se setkáte s takovým problémem - pokud chcete knír, ale nerostou, měli byste se obrátit na lékaře.Čím dříve začnete léčbu, tím dříve budete mít pod nosem bujnou vegetaci.

Jedním z hlavních důvodů nedostatku svěžích vlasových vlasů jsou geny.Pokud váš otec, dědeček, pradědeček neměl knír, a oni se špatně rozrůstali, pak jste to pravděpodobně zdědiligen vašich předků.A pak pomůže jen transplantace.

Pokud jste teenager, pak se hormony, zejména testosteron, ještě nevrátily do normálu a vaše tělo, jak se dá říci, nevyzrálo do tak závažného kroku.Musíte počkat několik let a vrátit se k touze stát se barbelem.

Pro informaci. V průměrné osobě rostou vousy 0,44 mm denně.

Jak správně růst?

Je tedy již jasné, že rychle rostoucí knír nebude fungovat, zejména pokud se vyskytnou nějaké zdravotní problémy.Zkušení barbel uvádí - to bude trvat nejméně šest měsíců, aby mohli mít dokonalý tvar.

Za prvé buďte trpěliví.Opravdu to není rychlé.V první fázi dostane člověk strniště - dokončení tohoto procesu potrvá asi měsíc.Za několik měsíců se začnou objevovat krátké vousy a antény.A teď, po půl roce, se můžete chlubit nádherným knírem.

Při pěstování knírek se musíte řádně starat o svou pleť.Denně je samozřejmě nutné dodržovat pravidla osobní hygieny.Ve večerních hodinách, ujistěte se, že umýt a pravidelně dělat peeling, zbavit se starých kožních buněk, dávat cestu k novým chlupy.

Ořízněte chlupy a nenechte je růst špatným směrem.Upravte požadovaný tvar v určitých fázích.

Nákup vyžínače.To bude užitečné pro běžné použití.S tímto zcela bezpečným zařízením můžete bez problémů ořezat knírek a dosáhnout tak požadovaného cílevýsledku.

Pokud chcete elegantní knír - neváhejte a každodenní kosmetické procedury.

Výběr tvaru knírku (foto)

Dnes si můžete vybrat různé tvary knírek - od víření až po křivky. Vosk a zastřihovač, který si upravíte svůj knírek, pomůže vytvořit požadovaný tvar.

Jak urychlit růst?

Máte-li dobrou genetiku, vousy vyrostou bez dalších urychlovačů. Pokud vaše geny obsahují určitý počet folikulů, pak nemohou být a priori zvýšeny. Ale urychlit jejich růst je reálný.

Rada.​​Aby knír dobře vyrostl, vytvořte všechny nezbytné podmínky, a co je nejdůležitější, vyhněte se stresu.

Chcete-li urychlit růst vlasů, musíte jíst správně. Tělo dostane potřebné stopové prvky a vitamíny, které posilují a vyživují vlasové folikuly.

Je nezbytné zahrnout do denní stravy:

  • Štíhlé ryby a maso
  • \ t
  • Zelenina
  • Zelení
  • Ovoce
  • Semena
  • Mléko

Ale měli byste se vzdát škodlivých mastných, slaných, sladkých potravin a samozřejmě rychlého občerstvení.

V zimě, kdy je obtížné získat vitamíny z potravin, je lepší koupit ve farmacii speciální komplexy pro stimulaci a posílení vlasů.

A můžete použít radu lidí a koupit několik přírodních olejů - ricinový olej a lopuch. S ním můžete jednou týdně udělat masky nebo je jednoduše rozotřít do kůže. Pomohou "probudit se" spátvlasové folikuly a zvyšují počet vlasů na obličeji.

Velmi extrémní lidový recept je maska ​​pepře. Může hořet, může to být nepříjemné, ale výsledek bude dobrý. Čaj falešný červený pepř, aloe džus a olivový olej. To vše je smícháno a aplikováno na kůži - ne déle než 40 minut si ho ponechte na obličeji, jinak si můžete vydělat na domácnost.

Vlastnosti péče

Hlavním pravidlem při pěstování knírek, jako v zásadě, a vousů, nikdy nestříhejte vlasy na obličej, když je mokré. Mokré vlasy budou ležet úhledně a na první pohled budou perfektní. Nicméně, oni jen potřebují zaschnout, jak oni začnou držet se v různých směrech. A tak to bude pokaždé po mytí knírek.

Snažte se co nejméně a méně často je snižovat. Lepší je každodenní hřeben a dát do tvaru, který potřebujete. Trimování jejich části, můžete jít příliš daleko a dostat plešatý ostrov pod nosem.

Zde je několik tipů, které můžete sledovat, abyste pěstovali neodolatelný knír.

  • Natřete knírek různými směry. V jednom kopci je tedy možné sbírat dlouhé i krátké vlasy.
  • Pro luxusní vzhled použijte knírový vosk. To poskytne příležitost vytvořit dokonalý tvar.
  • Pomocí vyžínače určete obrys vousů a pravidelně ho udržujte.
Je to důležité.Dnes existuje mnoho speciálních kadeřnických salonů pro muže. Takže na hlavě se neříznou jen vlasy, ale také vousy s knírkem.

Samozřejmě, jednou za měsíc je lepší důvěřovat vlasůmprofesionál, který udělá vše dokonale a krásně.Naštěstí do Barbershopu nejde jen k kadeřníkovi, ale na atmosférické místo, kde se vyrábějí mistrovská díla baleen.

Knír je módní

Módní, elegantní a krásné.Nosit knírek dnes není starý.To je skutečný výkřik mezi lidmi.A přesto, ano, kníry dělají muže sexy a mužné.

Ženy preferují menší porost pod nosem silnějšího pohlaví.Jsou přitahováni k těmto mužům pro jejich krásu.A to není překvapující.Od přírody je taková krása dána mužům za dar.