Jak skládat pánské kalhotky pěkné a kompaktní?

Pokud se naučíte jemně a kompaktně skládat pánské spodní prádlo, pak můžete uvolnit velké množství místa v prádelníku. Chcete-li přijít na to, jak skládat pánské spodky, stačí se naučit několik způsobů a denně je používat k záchraně nervů a času.

Každý den strávíte jen pár minut, můžete uklidit polici na prádlo a strávit minimální čas hledáním svých oblíbených boxerů nebo plaveckých plavidel. Úhledně složené prádlo si zároveň zachovává atraktivní vzhled a čistotu.

Kompaktně sklopte kalhotky

Je důležité vždy udržovat čistotu a pořádek v ložním prádle. Chcete-li krásně složit kalhoty různých stylů, bude muset naučit několik technik. Pro každý model existují určitá pravidla, která budou popsána níže.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Pro skladování prádla se doporučuje umístit vhodné místo. Ve výklencích střední hloubky je lepší držet kalhotky srolované ve tvaru svitku. Obálky a čtverce lze uložit do hlubokých beden nebo krabic.

Boxeři

Tyto modely pánského spodního prádla jsou nejlépe složené na náměstí. Strany se skládají do středu, aby vytvořily obdélníkkterý je opět zdvojnásoben na principu knižních listů.A pak zabalíme spodní a horní části o 5 cm směrem k sobě.Konečným dotekem je natažení spodního ohybu pod gumu boxerů, čímž se získá malé pravidelné čtverce.

Rodinné kalhoty

Rodinné kalhoty jsou kompaktně složeny pomocí vakuové techniky.Rozložili obličej na stůl.Pak jsou přehnuty zleva doprava v polovině tak, že boční švy jsou úhledně zarovnány.Dále otočte design o 180 stupňů.Nyní se pás a spodní část kalhotek obrátí.Horní hrana se sklopí dolů a kalhoty opět složí na polovinu.Výsledkem by měl být plochý obdélník, který je opět přeložen na polovinu, čímž se získá tvar čtvercového konvoluce, který je vhodný pro balení.

Slipy

Pro tyto modely je lepší použít techniku ​​hustého svitku.Je nutné dát lichotivou lícem nahoru.

Střed stoupá vodorovně k pasu a nyní můžete začít pevně stočit prádlo do těsného role.Stejným způsobem můžete složit a tanga.

​​
Důležité! Tenké prádlo se doporučuje udržovat co nejmenší.Klín je nejcitlivější částí, takže při skládání leží uvnitř.

Ostatní

Existuje ještě jeden univerzální způsob, jak správně skládat pánské kalhoty jakékoli velikosti, aby se daly na kompaktní ložní prádlo.

Výrobek leží na bytěpovrch je pás od sebe. Potom je na každé straně zabalena jedna třetina produktu. Jsou umístěny jako křídla obálky vpravo na levé straně. Dále jsme se od vás odvrátí zbabělci dokonce dvakrát otočit a stiskl ruku opravit tvar.

Tip!Aby se prádlo police připomínala krabici sladkostí, všechny šortky v něm musí sklopit stejnou technikou. Umístění světelných modelů blíže, postupně přecházející do tmavších odstínů tkanin.

Kalhoty na dárek, jak se hodit?

Ženy jsou často prezentovány s kalhotkami svým mužům jako dárek pro 23. února a ne jen. Tento výběr samozřejmě nelze nazvat romantické, ale praktické a potřebné je to možné. Jak složit tyto dárky? Chcete-li přidat trochu zábavy do vašeho oblíbeného reakci na další části spodního prádla může být pěkně složené, vytvářet zajímavé tvary v podobě kytice, nádrží nebo kreslit krásné dárkové krabici s prádlem, zkroucené do těsných svitků, domácí karet, luky, poznámky, atd

Vyberete-li dárek, musíte stavět na povaze člověka. Bezstarostný lidi otsenyatresheniya s nádechem humoru, ale muž s konzervativními názory na život je lépe prezentovat klasickou verzi balíčku.

Pro informaci!Aby bylo možné zajistit krásné dárkové krabičce s zbabělci pokusit se položit barvou, která bude plynout hladce od jednoho k druhému. Takový trik udělá dárek slavnostní, což jistě způsobí pocit radosti!

Závěr

Pokud nejste příliš líní a jemně složte všechny kalhotky na polici, pak můžete nejen uvolnit spoustu místa, ale také snadno najít svůj oblíbený pár během několika sekund.Čisté piloty jsou pohodlně uloženy ve skříni a toto řešení vypadá tak esteticky, jak je to jen možné.Neexistují žádná jasná nezměnitelná pravidla pro ukládání prádla, takže ukažte představivost a skládejte kalhoty v jakékoli technice tak dlouho, dokud je vhodné je najít a vytáhnout.

Pamatujte, že život v čistém a uklizeném domě posiluje sebeúctu každé osoby a výrazně zlepšuje jejich pohled na jejich schopnosti.Řád je určité kouzlo, a to je jiné pro každého!