Jak si vybrat zimní pánskou bundu: tipy od výrobce

Pro kruté národní zimu nutně potřebují teplou a spolehlivou bundu. Ale když se člověk ocitne v obchodě, jeho oči se jen rozběhnou a mezi takovou rozmanitost si můžete vybrat, kterou variantu nepotřebujete. Sortiment prodejen je prostě obrovské množství produktů od různých výrobců, barev a stylů. Takže otázka, jak si vybrat zimní bundu pro muže, se stává obtížným úkolem.

Ve skutečnosti je volba mnohem jednodušší, než se může zdát. Pokud správně rozložíte všechny parametry výběru na policích a budete je jasně sledovat, můžete najít ideální variantu pro zimu, která vám ušetří od zimy a doplní stylový vzhled. Existuje několik kritérií pro výběr pánské zimní bundy a stojí za to věnovat pozornost každému z nich.

Jak si vybrat zimní pánskou bundu?

Moderní módní průmysl je tak zajímavý a různorodý, že od první chvíle bude obtížné učinit správnou volbu. Aby nedošlo ke ztrátě ve světě jasu a rozmanitosti, musíte věnovat pozornost stylu výrobku, látce, ze které je vyrobena, barvě a složení, stejně jako velikosti. Na pravidlech výběru pro každý z parametrů stojí za to hovořit podrobněji.

Výrobce

Jak si vybrat zimní bundu pro muže tak, aby byla teplá a stylová, pomůže vám znalost výrobce.Musíte zdůraznit pro sebe,jaké značky jsou nejspolehlivějšía populární produkty, a když jdete nakupovat do obchodu, věnujte pozornost produktu vybrané značky.

)

Například volba zimní bundy podle parametrů značky pro muže by měla věnovat pozornost produktům následujících značek:

]
 1. Braggart.
 2. Aljaška.
 3. ​​
 4. Zpět.
 5. Letectví a kosmonautika.
 6. Fergo norge.
 7. 52) Sibiř.

Pokud se setkáte s oblečením těchto značek v obchodě, můžete mít plnou důvěru, že bunda je teplá, vysoce kvalitní a stylová.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Pánská stylistka-vizážistka
Nejen značkové bundy mají dobré bundy, takže hlavní pozornost by se neměla zaměřovat na název výrobku nebo výrobce, ale na parametry kvality.

Materiál a výplň

Aby bylo možné nosit pánskou bundu a udržet ji v teple, musíte věnovat pozornost tomu, z jakého materiálu je vyrobena.Plnivo hraje velmi důležitou roli.Pokud si pro tyto parametry vyberete pánskou bundu, pak by měly být následující:

 • výrobky by měly být vyrobeny z vlny nebo kašmíru, protože tyto materiály nejlépe uchovávají teplo;
 • Bunda by měla mít tenkou vrstvu speciálníizolace, která nahrazuje obvyklé obložení;
 • náplň by měla být syntetickým zimním prostředkem, eko-chlastem nebo přírodním prostředkem;
 • poměr přírodního chmýří a peří by měl být přibližně 80% až 20% a vrstva izolace by měla být rovnoměrně rozmístěna.

Pláště vyrobené z materiálu, jako je kůže, jsou dobrou volbou, ale jsou drahé. Tak, že bunda je praktická a lze ji nosit každý den, je snadné ji umýt, je nutné, aby měl balónek nahoře a syntetické plnivo. Bundy, které mají syntetický winterizer jako výplň, lze prát doma, rychle schnou a jsou dobře nošeny. Méně praktické a dražší možnosti lze zakoupit pouze na slavnostní výlet pro lidi.

Móda

Sako, které má muž, by nemělo být jen teplé a kvalitní. Její styl by měl jasně odpovídat preferenci a stylu silnějšího pohlaví. Pánské zimní bundy jsou rozděleny do několika typů a každý styl má své vlastní charakteristiky. Zvažte rysy stylů pánské bundy umožní následující tabulku:

\ t
Styl bundy Popis
sakoTento model je klasická a velmi populární volba. Délka výrobku končí u dna stehen, je vyrobena z tlusté vlněné tkaniny. Tato možnost je velmi stylová a teplá, nezmokne, ale vizuálně zvyšuje parametry, takže musíte být opatrní při výběru velikosti.
Kožená bunda Totoklasická pánská móda. Tyto bundy jsou jedním z nejteplejších, přicházejí v různých stylech a barvách.
Větrovka Tento výrobek je vhodný pro jakýkoli typ figurky a je levný za cenu. Bundy mají kapuci a kapsy se stylovými přezkami. Tato věc je ideální pro vícevrstvý obraz.
parku Bunda nezmokne, je zcela zahřátá. Tato varianta má na kapotě okraj, což je dodatečná ochrana před chladem. Jako ohřívače používají výrobci vlákna nebo syntetická vlákna. Populární modely jsou zapínány na zip.
Bunda izolovaná Tato volba má vodotěsný svršek. Za každého počasí se dokonale zahřeje, vhodné pro muže jakékoli postavy.

Po rozhodnutí o stylu bundy si můžete vybrat dobrý výrobek spolehlivé značky.

Tip!Pokud má člověk tendenci k alergickým reakcím, pak bunda s přírodním výplní pro něj nebude fungovat.

Barva

Pro člověka je mnohem snazší rozhodnout se o barvě zimní bundy než o velikosti. Většina mužů si vybírá zimní oblečení v černé, modré, hnědé nebo šedé barvě. Dokonalým řešením by však byla kombinace světlých a tmavých odstínů, dalších detailů a příslušenství. Samozřejmě, že klasika nemůže být odsunuta na poslední místo, ale můžete se bezpečně rozhodnout přidat do svéhoobraz jasu a originality, ve formě jasně žlutých, červených nebo zelených akcentů.

Jak určit správnou velikost?

Dourčete velikost vaší bundy , musíte vytáhnout klasický oblek ze skříně a podívat se pozorně na sako.Po seznámení s velikostí bundy stojí za to koupit si bundu na velikosti větší.To by byla ideální volba, protože v takovém oblečení se může zástupce silného sexu snadno pohybovat a cítit se pohodlně.Ramenní šev bundy by měl být mírně pod ramenní linií, což vytváří krásnější siluetu.

Chcete-li si vybrat sako, potřebujete velikost, měli byste to vyzkoušet na pevném svetru, posadit se, pokusit se pohnout.Pokud není nepříjemný pocit, pak je to přesně to, co potřebujete.

Tipy

Aby bylo možné zvolit pánskou zimní bundu správně, měl by silnější sex sledovat tyto tipy:

 • před nákupem věcídát jí malou testovací jízdu (pokuste se pohnout, posaďte se, ohněte se);
 • za kontrolu kvality švů a volitelného příslušenství;
 • stojí za to pozorovat, aby plnivo bylo rovnoměrně rozloženo;
 • je lepší nakupovat výrobky populárních značek, je spolehlivější;
 • Před nákupem saka s přírodním výplní musíte stokrát přemýšlet, protože je nemožné se o něj postarat doma;
 • Bunda by měla být nejen teplá, ale také zdůrazňovat důstojnost lidské postavy.

Vedeno těmito jednoduchými tipy,Můžete si vybrat opravdu teplou pánskou bundu.

Závěr

Každý kupuje bundy na zimu, ale ne každý člověk ví, jak si správně vybrat tento šatník.To je důvod, proč byste měli před zakoupením svrchního oděvu vyhodnotit podle několika kritérií.Stačí si vybrat správnou barvu, styl a velikost, můžete vypadat stylově.

Pokud jde o určení velikosti, není to obtížné, protože bunda bude vždy na záchranu.Jít do obchodu, můžete si vzít přítele, protože ze strany je snazší posoudit všechny výhody a nevýhody věcí.