Jak si vybrat vousy a vousy?

Aby mužský vous vypadal velkolepě, silný a moderní, vyžaduje zvláštní péči.Za prvé musí mít vousy jasný tvar a vzhled, za druhé musí být čistý a třetí musí být položen.Módní trendy jdou ruku v ruce s potřebami mužů, takže v prodeji jsou stále nové položky pro péči o vousy a kníry od nejlepších výrobců.

Nepostradatelným produktem pro upevnění a styling je vous vousů, který může být slabý nebo silný, v závislosti na struktuře vlasů a potřebách každého člověka.Výhodou tohoto typu vousové kosmetiky je, že po nanesení vosku se chlupy stanou poslušnými, zaujmou požadovaný tvar a neztratí ho, a to navzdory povětrnostním podmínkám.Zbývá jen vybrat správný kosmetický přípravek.

Vosk pro klady a zápory

Pro pochopení toho, jak je vhodné používatvosk a knír, musíte se seznámit s jehoa silných stránek. Navržený jako vosk pro péči o tvrdé, nezbedné nebo naopak měkké a křehké vlasy na vousech. Kvalitní a správně zvolený vosk slibuje hned několik efektů:

 • vlasy se dobře upraví a lesknou;
 • vlasy budou chráněny před zabarvením a vyhořením na slunci;
 • vousy budou chráněny před větrem, mrazem, srážkami;
 • vosk může dát vlasům vousů a knírek tmavý a nasycený odstín;
 • působí jako vůně pro vlasy na vousech, chrání ji před pachem tabáku, potravin, kouře atd.

Kromě toho přední značky výrobců nabízejí přírodní formulace, díky čemuž je volba „pro nebo proti“ srozumitelná. Jediný argument proti tomu je, že zneužití vosku může způsobit, že vousy vypadají špinavé a mastné. Ve vzácných případech, voskování může způsobit alergie jestliže to obsahuje základní přísady a příchutě.

Výhoda používání vosku pro vousy a vousy

Muži všech dob nosili vousy a moderní představitelé silnějšího pohlaví nejsou podřazeni tradicím. Ale mezi lidmi je vzácné najít ty, kteří přirozeně mají vousy, které rostou učeně, dobře složené s dokonalou formou, aniž by pracovaly na jejím stvoření. Ve skutečnosti, mnoho mužů má vousy, které jsou příliš tuhé v jeho struktuře, jiní, na druhé straně, být příliš měkký a křehký, tam jsou ti kdo mít to naježený a curling.

Pro upevnění vousů se používají následující nástroje.

52) 53) gely a balzámy; 54) pěny a pěny;
 • vosk;
 • smetana a máslo;
 • laky.
 • Vosk má významnou výhodu ve srovnání s jinými formami kosmetiky, vlasy pevně fixuje na vousy a vousy tak pevně, jak je to jen možné, ale zároveň vypadají co nejpřirozenější.Kromě toho má kvalitní vosk další preferenční ukazatele, například:

  • obsahuje vitaminy ke stimulaci růstu vousů (A, E, C, vitamínů skupiny B), olejů, minerálů a dalších organických látek.přísady;
  • stupeň fixace vosku je co nejsilnější před povětrnostními podmínkami;
  • vosk hojí vlasovou strukturu;
  • chrání pokožku před podrážděním, svěděním;
  • dává bradě chuť a pravidelný tvar bez velkého úsilí.

  Vosk je přírodní kosmetika s multifunkčním profilem.Nejedná se pouze o fixační prostředek pro vousy a knír, ale hojí vlasy a pokožku obličeje, vyživuje vitamíny a organickými látkami, obnovuje zdraví vlasových folikulů.Kromě toho jsou vosky relativně levné a spotřebovávají se dostatečně dlouho.

  Pro informaci! Vosk vám umožní dát vousu elegantní a dobře upravený vzhled a tvar, který bude trvat celý den, navzdory špatnému počasí a nepříznivým vlivům zvenčí.

  Nejoblíbenější výrobci

  Pro mnoho mužů se výběr vhodné značky kosmetiky vousů a knírek stává obtížným.Mnoho vedoucíchvýrobci nabízejí podobné složení a princip fungování výrobků, takže je zde pro začínajícího velmi obtížné vybrat si v takových záležitostech najednou. Stojí za to věnovat pozornost poradenství odborníků, stejně jako recenze od jiných mužů, kteří již tento nebo tento produkt vyzkoušeli na osobní zkušenosti. Stylisté vytvořili svůj top-top z nejlepších vosků pro vousy a kníry.

  Borodist

  Domácí výrobce přípravků na péči o vegetaci na tvář mužů, který zaujímá první místo na ruském trhu. Vosk, stejně jako jiné výrobky, je obsažen v kovové krabičce. Můžete si vybrat z vosků s různými příchutěmi, jako jsou hořké mandle, indický kadidlo, káva, cola, bergamot s nízkým klíčem, jablko a žvýkačka.

  Složení těchto přípravků svědčí o včelích produktech a karnaubském vosku s lanolinem. Vosky projdou testy a mají certifikát kvality, navzdory přítomnosti barviva, nemají vliv na odstín vousů. Sklenice vosku v průměru stojí 400 rublů, což je dost dlouho na člověka. Přirozené složení a přítomnost užitečných složek poskytují kromě fixace vlasové regenerace.

  Fistycuffs

  Vosk Fistycuffs se vyrábí v jižní Kalifornii. Výhody tohoto produktu jsou následující kritéria:

  • přírodní kompozice bez chemických agresivních přísad;
  • původní citrusové příchutě;
  • snadné používání;
  • pevná a neotevřitelná fixace na den;
  • chrání vlasy před vnějším negativemdopad;
  • přijatelná cenová politika výrobce.

  Je možné použít vosk denně pro vlasy střední a silné míry tvrdosti a neposlušnosti. Produkt je certifikován, protože byl několikrát podroben kontrolám a testům, má mnoho pozitivních ohlasů od stylistů a specialistů v této oblasti, ale prodává se pouze prostřednictvím internetu.

  Bluebeards Revenge

  Vosk Bluebeards Revenge se vyrábí v Anglii a výrobce okamžitě nabízí celou řadu vosků různých stupňů fixace, složení a účelu. Nejsilnější stupeň fixace pro profesionální styling vousů má vosk s klasickým vousem Blend Mustache s jedinečnou vůní dřeva a kapradí. Vosky jsou utěsněny v hliníkových nádobách pro lepší skladování.

  Jedno balení obsahuje 20 ml vosku, který zajistí dlouhodobé užívání člověka. Takový vosk je určen pro vousy, vousy a dokonce i pro vousy. Britská společnost nabízí mnoho dalších kosmetických přípravků pro péči o normální a tvrdé vlasy na vousech, ale vosk Bluebeards Revenge poskytne nejsilnější, nejpřirozenější a dlouhodobou fixaci vlasových vlasů.

  Stern

  Vosk od firmy Stern je nejminiativnějším kosmetickým přípravkem, jeho hmotnost je pouze 8 gramů. Pokud překládáte název vosku z německého jazyka, bude označován jako "hvězdička". Značka se poprvé objevila na prodejním trhu v roce 1908 a je stále v poptávce a důvěřemezi odborníky a mezi ostatními muži vousatými.

  Vosk je mletý na prstech rukou, lehce nanesen po celé délce vousů a pak umístěn pomocí hřebene nebo hřebenem do požadovaného tvaru.Přírodní složení se snadno vypere vodou, zatímco vousy poskytují nejodolnější a dlouhodobý styling.Jediným slabým místem takového produktu může být složka E216, která může nepříznivě ovlivnit pokožku obličeje.

  Trius

  Vosk pro domácí produkci je k dispozici ve 3 variantách různých příchutí a stupňů fixace.Společnost je nováčkem na trhu s kosmetikou pro muže, protože funguje teprve od roku 2014 a téměř okamžitě získala lásku mnoha mužů.A pokud jsou podle stupně fixace 3 nabízeny možnosti, bylo zde asi 14 odrůd pro vůně a vůně vosků.

  Nejjemnější vosk je „Salvador“ z Triusu, průměrná fixace vosku je „Anchor“ a nejsilnější je „Original Russian“ vosk.Vosky obdržely podpůrné doklady TR CU 009/2011 "O bezpečnosti parfémů a kosmetiky".Konzervy o objemu 15 ml se konzumují po dlouhou dobu a přírodní aroma se používá jako vůně - mandarinka, káva, zelené ovoce, žvýkačka nebo hořké mandle.

  Aleksandrovův východ slunce

  Tyto vosky obsahují přírodní báze a oleje, které jsou vhodné pro vousy a kníry.Tato značka pánské kosmetiky se objevila poměrně nedávno, byla pojmenována na počest populárního ruského vousatého IvanaAlexandrová.Ivan se opakovaně zúčastnil a vyhrál turnaje a mistrovství vousatých mužů a na základě svých dlouholetých zkušeností začal vytvářet vlastní řadu prostředků pro péči o knír a vousy.Značka se stala lídrem díky dostupným cenám a přírodním voskovým kompozicím.

  Mohu doma vyrobit vosk?

  Vosk pro úpravu a upevnění vousů si můžete vyrobit vlastníma rukama pomocí 100% přírodních surovin.Složky lze zakoupit v lékárně, stejně jako ve specializovaných prodejnách a přes internet.Odborníci nabízejí dva recepty na vlastní vaření vosk - z kokosového oleje a včelího vosku.Jsou to tyto složky, které mohou léčit i fixovat tvar vousů.

  Recept na včelí vosk

  Nejoblíbenější vosk z vousů od starověku po současnost je včelí vosk.Aby byl vosk na bázi včelích produktů, potřebujete skromnou sadu přísad.Konkrétně:

  • včelí vosk a lžíce;
  • lanolinová lžička;
  • olej ze semen broskví 0,5 tsp;
  • esenciální olej 5-6 kapek na vůni.

  S pomocí struhadla se vosk rozdrtí, poté se zahřívá ve skleněné nádobě ve vodní lázni a směs se neustále míchá.Lanolin se přidává k roztavenému vosku, přivede se na tekutou konzistenci a přidá se k němu olej z broskvových semen a esenciální olej.Směs by se měla šlehat, dokud se nedosáhne homogenní konzistence, vloží se do správné nádoby aochladit

  Recept na kokosový olej

  Pro péči o pleť by se měl používat nerafinovaný olej, pro jiné účely a používá se pouze rafinovaný olej.Chcete-li udělat vousy, musíte:

  • roztavit máslo;
  • přidat jakýkoli jiný základní olej;
  • přidat některé éterické oleje;
  • Umístěte kompozici do skleněné nádoby.

  Mnoho lidí neví, jak používat vosk na kokosový olej.Pro začátek je třeba kosmetiku trochu zahřát, aby byla měkká.Dále se vosk otírá do vlasů brady, česne hřebenem a umístí do požadovaného tvaru.Použijte tento vosk by měla být tenká vrstva, aby nedošlo k tomu, aby vaše vlasy špinavý vzhled.

  Doporučení odborníků

  Je nezbytné používat vosk na úpravu vousů a knírek denně, protože chlupy na vousech mají tendenci se kroutit a neposlušnost.Díky voskování bude vous vždy dobře upravený a bezchybný, navzdory špatnému počasí a dalším nepříznivým vlivům.Vosk by měl být mírně zahřátý v dlaních a pak aplikován tenkou vrstvou na vlasy vousů.

  Hřebenem nebo hřebenem je vosk rovnoměrně rozložen podél vlasové linie od kořenů až ke špičkám.Je také nutné použít vosk pro pokládku knírek a vousů, ale hlavní věc není přehánět.Výběr vosku pro pokládání by měl být primárně ve složení tak, aby neobsahoval agresivní a chemické složky.Vzhledem k tomu, že takový nástroj bude použitdenně, což znamená, že musí být přirozené a bezpečné.

  Závěr

  Zkušení vousatí muži oceňují snahy výrobců kosmetických přípravků, díky nimž lze vousy vyrobit luxusní, hladké a uklizené.Speciální kosmetika nejen pomáhá vyrovnat se s nevyzpytatelnými vlasy na vousech a knírech, vosky fixují jejich tvar, hojí a vyživují vlasovou strukturu a také chrání vousy a kůži před negativními vnějšími vlivy.Vosky od nejlepších výrobců silně aromatizují a udržují tvar vousů, nedávají mu mastnotu a mastný lesk.