Jak si vybrat správné pánské kalhoty: tipy na výběr

Spodní prádlo musí být vybíráno velmi pečlivě, aby bylo možné získat kvalitní kalhoty z přírodních tkanin.Hlavní faktory volby pro muže jsou styl v závislosti na preferencích a životním stylu, modelech a konstrukčních rozhodnutích v závislosti na vkusu, přizpůsobení materiálů a velikostí.Pouze s ohledem na všechny výše uvedené body bude člověk schopen rozhodnout, jak si vybrat pánské kalhoty.

Dnes návrháři a módní návrháři nabízejí všemožným stylům a modelům kalhot v obvyklých a originálních barvách pro muže všech věkových kategorií.Věnujte pozornost složení tkanin a modelu, s přihlédnutím k roční době, takže v plavkách bylo pohodlné.Také člověk musí nutně brát v úvahu životní styl, koníčky a zvyky, aby zvolený styl spodního prádla v ideálním případě odpovídal tomuto.

Výběr pánského spodního prádla

Chcete-li určit, jak si vybrat pánské kalhoty, musíte věnovat pozornost stavbě těla a hmotnosti, jak je tomu u různých typů těl (vysoká a velká, střední, krátká a podsaditá).) stylisté doporučují určité typy a styly oblečení.Velké vysoké muže se o ně postarají lépekalhoty bez geometrických svislých potisků, preferující monochromatické modely. Nízké a podsadité muži lépe padnou kalhoty s pruhy, ale bez jasných barev.

V závislosti na ročním období

Prvním určujícím faktorem při výběru spodního prádla je roční období a materiály, ze kterých je spodní prádlo vyrobeno. Nejběžnější možností - bavlněné kalhoty, umožňující pokožce dýchat intimní oblast v horkém létě, jako hypoalergenní přírodní látka. Také pro teplou dobu, modely ze saténu, kombinující vlastnosti hedvábí a bavlny, jsou vhodné, navíc, satén dokonale absorbuje přebytečnou vlhkost, která je vhodná v horkém počasí a nadměrné pocení.

Pro chladné období je lepší dát přednost vlněným modelům s různým stupněm hustoty. Thermotrus z tenké vlny neumožňuje pokožce, aby se potila, prošla vzduchem, ale zároveň se udržovala v teple a neumožňovala zmrazení intimních oblastí. Dnes jsou velbloudí vlněné kalhoty v módě. Pletené zboží se také aktivně používá pro šití teplých kalhot a přidáním malého procenta elastanu se takové spodní prádlo stane pružným a elastickým - ideální pro chladné jaro nebo podzim.

Z údajných událostí

Životní styl a koníčky člověka také předurčují jeho šatní skříň a dokonce i výběr spodního prádla. Například je obzvláště důležité, aby si sportovci vybrali optimální model spodek tak, aby během aktivní zábavy byla intimní oblast pohodlná, pevně fixovaná, ne pocení a otřená, ale naopak.má dost vzduchu. Slipy nebo hipsy spodky, které nevytvářejí záhyby, ale ideálně opakují siluetu, jsou ideální.

Pokud člověk musí jít na rande nebo se setkat s přáteli v obleku zúženého střihu, což je nejnovější trend v pánské módě, kalhotky jsou vhodnější pro takové události, které pevně drží, ale ne svírají tělo. Kalhotky jsou také vhodné pro běžce a aktivní zábavu. Na pláži a na koupání je třeba si vybrat plavecké kmeny pro bazén ve formě kalhot nebo šortek. O tom, co jsou plavky pro muže na pláži lepší, stojí za to uvažovat o typu těla.

Množství stylů a textur spodního prádla, které si vyberete?

V sortimentu pánského spodního prádla pro všechny příležitosti existuje více než tucet odrůd ve stylu a střihu, z nichž mnohé jsou pro většinu obvyklé, některé jsou pro amatérské extravagantní. Při výběru modelu byste měli vzít v úvahu typ vzhledu, vybavení těla, osobní preference a tipy stylistů.

​​

Pánské kalhoty mohou mít tyto styly :

 1. Kalhotky rodinné- prostorné kalhoty v podobě šortek s jednoduchým střihem, které se snadno volí a pohodlně se nosí, ale nejsou pod pevným oblečením.
 2. Boxeřijsou stejné rodiny, ale pouze přiléhavý styl s kapsou v přední části, zatímco spodky zajišťují výměnu vzduchu a nedostatek omezení.
 3. Slipy- poddruh spodních kalhotek,Druhé jméno jsou zkratky. Tyto kalhotky mají klasickou siluetu, která pokrývá pas, genitálie a hýždě, nos vysoký řez v nohách, otevření je do oka.
 4. Plavky- analogický slipy a kalhotky, díky těsně přiléhající siluetě, jsou tyto spodní prádlo nošeny v těsně přiléhajících kalhotách nebo šortkách, kromě nošení na plavání.
 5. Hipsa- zkrácená verze kalhotek a boxerů, spíše mezilehlá volba mezi nimi a spodky, příznivě zdůrazňující štíhlou a atletickou postavu muže.
 6. Daytressje pohodlný typ boxeru se samostatným prostorem pro varle, který zajišťuje jejich pohodlné fungování, což je ideální pro každodenní nošení.
 7. Tangoje velmi extravagantní model pro muže specifické chuti a pouze pro zvláštní příležitosti. K pásu jsou připevněny dva trojúhelníky látky, ideální model pro horké počasí.
 8. Thongyjsou dalším specifickým modelem spodních kalhot, které kreativní osobnosti preferují. Na hýždě je úzký pruh tkaniny, který je zcela otevře, pásek vpředu bude poněkud širší, aby skryl genitálie.

Uvedené modely a styly našly svůj vlastní okruh spotřebitelů, protože dnes má každý člověk svůj individuální vkus a preference, i když hovoříme o jednoduchých šortkách pro každodenní nošení.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Moderní člověk dnes musí mít několikkalhotky jsou připraveny pro různé scénáře v životě, například školení v posilovně, datum nebo párty s přáteli, běh, důležitá oficiální událost nebo plážová dovolená.

Podle odborníků nejoblíbenější chyby při výběru spodního prádla

Bohužel ne všichni muži jsou tak citliví na výběr zbabělců, raději si kupují první model, který našli. Stylisté jsou připraveni zaměřit pozornost na nejtypičtější a neodpustitelné chyby, které mohou stát člověka i jeho zdraví.

Konkrétně:

 1. Když si člověk koupí kalhotky své ženy . Pouze člověk sám může znát svůj specifický tvar a preference, životní styl a požadavky na pohodlí zbabělců.
 2. Když muž nosí pouze boxery . Ve skutečnosti takové módní a stylové modely jako bokovky a kalhotky vypadají jako brutální, odvážné a atraktivní jako rodiny a boxery.
 3. Nadužívání spodního prádla . V ideálním případě je nutné měnit staré modely zbabělců na nové šarže alespoň jednou za šest měsíců nebo rok. V šatníku muže by měl být nejméně 7 možností pro spodní prádlo pro příští týden.
 4. Výběr levných kalhotek . Levné zboží je zpravidla vyráběno ze syntetických nebo ve větší míře, což vede k podráždění a dokonce i vývoji infekcí. Musíte si vybrat kvalitní kalhoty z přírodních tkanin, které ospravedlní náklady na dlouhou životnost.
 5. Strach z jasných barev, potisků a vzorů . ČlověkKalhotky by měly být používány nejen jako čistě funkční oděv, ale také jako doplněk celkového stylu a životního stylu.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat člověkuvelikosti spodního prádla , kromě spodního prádla není obvyklé vyzkoušet si, což znamená, že chyby jsou zcela možné. Chcete-li určit velikost, musíte změřit obvod pasu a boků a poté se seznámit s dimenzionální mřížkou.

 • velikost 46 nebo S-obvod v pase 72-78 cm, ve stehnech 98 cm;
 • velikost 48 nebo M - obvod pasu 78-86 cm, 102 cm v bocích;
 • velikost 50 nebo L - obvod pasu 86-94 cm, 106 cm v bocích;
 • velikost 52 nebo XL - obvod v oblasti pasu 94-102 cm, ve stehnech 110 cm;
 • velikost 54 nebo XXL - obvod pasu 102-110 cm, v oblasti kyčle 116 cm;
 • velikost 56 nebo XXXL - obvod v pase 110-118 cm, v oblasti kyčle 122 cm.

Stejně důležitý je výrobce a kvalita, dobře známé značky pánského spodního prádla jsou italská značka Armani, Tommy Hilfiger z Německa a Calvin Klein ze Spojených států amerických.

Závěr

Takže pánské kalhotky nejsou jen kusem oděvu pro pohodlný pobyt v oblasti genitálií, ale také příležitost pro muže, aby vypadali módní a stylové. Při výběru kalhot je důležité vzít v úvahu roční období, při určování tkanin a složení kalhot, životního stylu a zájmů, aby bylo možné zvolit správný styl kalhot. Nakonec je nutné určit vaši velikost, aby spodní prádlo neomezovalo pohyby, ale ani nevyčnívalo.