Jak si vybrat pánský kabát tak, aby dobře seděl?

Každá žena s jistotou řekne, že muž v kabátě vypadá velmi elegantně a odvážně.A co je nejdůležitější, tento prvek šatníku je nejen krásný, ale také praktický, zejména na podzim, který ho dobře chrání před silnými poryvy větru a prvním chladným počasím.Hlavní je vědět, jak si vybrat pánský kabát tak, aby celkový obraz byl harmonický.

Význam prvního dojmu nelze podceňovat.A pokud je nejdražší oblek ukryt za neúspěšným kožichem nebo pláštěm nesrozumitelného stylu, pak bude tento dojem přirozeně zkažený.Existuje mnoho detailů, které musí věnovat pozornost procesu výběru nejvhodnějšího stylu srsti.Na různých modelech budou látky a barvy přebývat.

Jak by měl pánský kabát sedět?

Zaprvé nesmíme zapomínat, že srst se nosí na několika typech oděvů (košile, saka).

Z tohoto důvodu je nezbytné uchopit jakýkoli plášť nebo teplý svetr pro kování, aby se neukázalo, že velikost neodpovídá srstipoutá všechny pohyby.Správný model by měl být teplý, pohodlný a přirozeně elegantní.

Důležité! Jak dlouho by měl být pánský kabát?Nejběžnější možností je délka kolena (v klasické verzi), ale můžete najít slušnouvzorek střední stehna. Délka musí být zvolena v závislosti na růstu. Muži štíhlé postavy a krátkého vzrůstu se lépe vzdávají protáhlých modelů, protože je budou vizuálně snižovat.

Jak vybrat ten správný?

Při výběru musíte vzít v úvahu vše: kvalitu látky, barvy a styl modelu, který se vám líbí. Je nutné se zaměřit na rysy vaší postavy, aby se skryly její nedostatky a zdůraznily se zásluhy, a nikoli módní trendy.

Například úzká ramena mohou být vizuálně prováděna s trojrozměrným límcem. A příliš velká řada ramen může být snadno kompenzována výběrem rozšířeného kabátu, který přitáhne pozornost ke spodní části obrázku.

Pro informaci!Nezapomeňte věnovat pozornost kvalitě obložení před volbou a nákupem kabátu. Měl by být vyroben výhradně z přírodních tkanin, aby při nošení nezpůsoboval nepohodlí a ne elektrizoval, lepil na kalhoty a bundu. Hedvábná podšívka nebo viskóza se chovají neutrálně, aniž by reagovaly na tření.

Tkanina

I když si vezmete model na jaře, vzdejte se možností z velmi lehkých tkanin. Rychle ztrácejí svůj tvar a nevypadají velmi čistě ani v novém stavu. Také příliš hustá tkanina může být také nepohodlná, protože brání pohybu, takže vnější oděv vypadá jako skořápka.

Zkontrolujte složení tkaniny. Je nutné, aby obsahoval asi 80%vlny.Nejlepší látky pro zimní kabáty jsou tvídové nebo tlusté tkaniny, a pro jaro - rouška a jemné tkaniny.Kašmír, výrobci svrchních oděvů, použití pro jarní a zimní modely, protože výrobek této tkaniny vypadá elegantní a drahý.

Styl

Abyste si vybrali pánský kabát, musíte co nejpřesněji znát nejběžnější modely.


Mezi ně patří:

  • elegantní Chesterfield .Tento styl vypadá bezchybně a odpovídá nejpřísnějšímu oblékání.Dokonale zapadá do klasického obleku a obuvi;
  • objemová přeprava .Tento styl lze připsat nejmodernější letos.To se vejde do volnějšího stylu oděvu, moci skrýt vady postavy, jestliže některý, a nebrání pohybu;
  • odvážný dvouřadový .Tento styl se ideálně hodí na muže s vysokým růstem atletické postavy.Model bude klást důraz na všechny výhody této postavy, což ji činí ještě atraktivnější.Méně formální typ dvouřadového kabátu se nazývá Pea Coat.Doporučuje se používat v každodenním šatníku, pokud nemusíte nutně dodržovat přísný oděv;
  • sportovní duffle coat .Jedná se o jednořadový středně dlouhý stehno, který dokonale ladí s džíny a svetr.Tato varianta je také důležitá mezi letošními mody.
Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Módní stylisté doporučují, aby se honosili módními styly. Pro trojúhelníkový typ se hodí všechny styly kromě těch, které naznačují přítomnost ramenních vycpávek. Obdélníkový tvar vypadá lépe v produktu přímého řezu pod pásem. Velcí muži s vyčnívajícím bříškem těžší jen zvednou kabát. Pro kulatou postavu je nejvhodnější pro střední stehno nebo zkrácenou verzi, která musí nutně skrýt podlahu kabátu.

Barva

Pánské pláště pro každodenní nošení by měly být vybrány v černé barvě. Modely v tmavě modré a šedé barvě se také osvědčily. Neuvěřitelně stylové vzhledové možnosti v přírodních béžových barvách, ale nejsou praktické a vyžadují speciální výběr oblečení a péče.

Závěr

Nesnižujte kvalitu. Pouze dobře vyrobený výrobek nezpůsobí nepříjemné pocity během operace a bude sedět přesně tak, jak by měl kabát sedět na člověku.