Jak si vybrat pánské náramkové hodinky: typy, velikost, mechanismus

Náramkové hodinky jsou úžasný dárek pro muže.Neměli bychom se však řídit pouze konstrukcí, přítomností dalších funkcí nebo známým výrobcem.Než si vyberete pánské náramkové hodinky, měli byste věnovat pozornost těmto důležitým faktorům: síle nátěru, jak přesný průběh je, a také podívat se na značení.

Výběr hodinek pro moderního člověka je poměrně obtížný úkol.Zvláště pokud potřebuje několik párů, pro večerní aktivity, každodenní život.Je důležité zvolit toto příslušenství jako obraz, oficiální, slavnostní nebo příležitostné.

Jaké by měly být kvalitní náramkové hodinky?

Pro výběr hodinek existuje několik kritérií:

 1. Hmotnost .Těžší, spolehlivější a to je znakem kvality.Koneckonců, dobré díly a prvky mají značnou hmotnost a zabírají dostatek místa.Nosíte-li je, okamžitě cítíte, že to není hračka.
 2. Odbočka .Můžete slyšet tato slova: "Kvalitní pánské hodinky jdou tiše."A to je pravda, pokud je maláŠipka označující sekundy se snadno posouvá, pak se nepohybuje, což znamená, že příslušenství je vysoce kvalitní.Ale téměř všechny výrobky na zápěstí „klíště“, protože jejich vnitřní mechanismus je uspořádán takovým způsobem a je nakonfigurován tak, aby se tyto zvuky vyskytovaly 9krát za 1 sekundu.To vám umožní vytvořit dojem bezchybného pohybu.Takže můžete rozlišovat drahé hodinky.
 3. Přesnost .Je zřejmé, že kvalitní výrobky musí přesně označovat čas.V křemenných krystalech se to děje díky speciálním krystalům.Ale mechanické doplňky pracují na řadě složitých mechanismů, na přítomnosti pružin.K jejich pohybu dochází pomocí kyvadla, automaticky nebo manuálně, což by mělo být pravidelně dotahováno.Nejpřesnější jsou švýcarské, které jsou kontrolovány speciálním nástrojem, jejich přesnost je úžasná.

Odrůdy a styly

Výběr pánského příslušenství na moderním trhu je velký.Tam jsou některé typy náramkových hodinek, který se liší v vnitřních mechanismech, stejně jako vzhled, design.Z tohoto důvodu se stává akutní otázkou, která sleduje, jak si vybrat člověka, kterého by potěšil?Ne každý může dát přednost značkám, které mají světový název.

Mechanické hodinky

Jedná se o klasický, nejstarší pohled, který dnes není levný.Mít je drahé, prestižní a krásné.Snadno se používají, nevyžadují náhradní baterie, jsou spolehlivé a trvanlivé.

Náramkové hodinky

Tyto doplňky zahrnují křemenné krystaly,nutit šipky k pohybu. Za cenu, že jsou k dispozici, na cestách jsou přesné, slouží dlouhou dobu. Pravidelně vyžadují náhradní baterie, což je hlavní nevýhodou. Také neodolávají mechanickým zatížením (otřesy, pády), jsou křehké, stárnou, což ovlivňuje přesnost.

Elektronické hodiny

Jedná se o objekt typu quartz s pouze elektronickým voličem. Princip činnosti je podobný výše uvedenému, pouze tam je světelný obraz čísel.

Často jsou doplněny různými funkcemi: budík, kalendář nebo stopky. Čas se zobrazuje přesně, protože ho můžete nastavit až na zlomek sekundy. Pohled je stylový, slouží dlouhou dobu. Je však nutné vyměnit baterii, která je vybitá rychle.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista - tvůrce obrazu
Je těžké zachytit obraz pro takové hodinky, zvláště pokud často musíte nosit oblek.

Jak vidíte, není snadné vybrat si pánské hodinky podle parametrů, zejména proto, že každý typ má své výhody a nevýhody. Vynikající vlastnosti mají mechanický vzhled, ale při výběru je důležité věnovat pozornost výrobci.

Kritéria výběru

I když je obtížné vybrat si vhodný doplněk pro zástupce silnějšího pohlaví. Ale v každém případě by měly být přísné, klasické, výběr by měl být prováděn individuálně. Vzhledem ke všem nezbytným kritériím můžete správně nakupovat. Co bych měl hledat?

Věc

Může být vyroben z různých materiálů, z nichž každý má své vlastní kladné a záporné vlastnosti:

 1. Polymer nebo plast-Tyto materiály jsou lehké, rychle ztrácejí svůj původní svěží vzhled, za cenu, která není drahá.
 2. Mosazse velmi často používá k výrobě levných modelů.Pokud se jedná o hodinky s šetrností, pak vzhled zůstane 5 let.Musí být skladovány před působením slané vody, kyseliny.
 3. Nerezová ocelje vzhledem k poměru kvality a ceny poměrně běžným materiálem.
 4. Hliníková slitinase používá zřídka, lehká, trvanlivá, nejčastěji se nachází na hodinkách značky Swatch.
 5. Slitina titanuje lehčí než ocel, nezpůsobuje alergie.
 6. Keramikaje nákladný materiál, který se nebojí mechanického poškození, je však křehký (chrání před pády).
 7. Zlatoje drahý kov, který se používá především ve švýcarských hodinkách.Takové hodinky mohou nosit celebrity nebo bohatí lidé.
]

Mechanismus

Srdcem mužského příslušenství je jehomechanismu.Při nákupu hodinek je důležité věnovat pozornost nejen výrobci, ale i jeho práci.Může to být mechanické, křemenné a funguje různými způsoby.Chyba kurzu je asi 30 sekund za den.Záleží na továrně na jaře, stejně jako na typu indikace na číselníku.

Forma

Tvar pánských hodinek může být kulatý, čtvercový, se zaoblenými hranami, pravoúhlý.Existují samozřejmě modely nepravidelného tvaru, ale teenageři se o tyto produkty více zajímají.Nejčastěji bude barevný gamut aplikován na omezené tóny, tmavé.

Aby mohli vypadat dobře na rukou, je nutné zvolit velikost náramkových hodinek pro muže.Hmotnost závisí na tvaru, je důležité je pohodlně nosit a problémy s zápěstí se neobjevují, je nutné k řešení tohoto problému přistupovat jemně.Velmi masivní nebo velké doplňky vypadají směšně na tenké ruce a naopak se širokýma rukama malé modely nevejdou.

Důležité! Chcete-li věnovat pozornost zadnímu krytu, velmi dobře, pokud jedli, má hladké křivky ve všech směrech.Hodinky budou na vaší ruce krásné.

Náramek nebo pás

Moderní stylové doplňky mají také kožený řemínek.Vypadají elegantně a v kombinaci s drahým oblekem vypadají dokonale.Ale volba není levná.

Můžete si koupit příslušenství se semišovým popruhem, což je hlavní věc, kterou napodobuje kůži.Nebude však sloužit dlouho.

Pokud si chcete koupit levné hodinky, doporučujeme zvolit model s ocelovým náramkem.Volba je velmi pohodlná, je vynikajícím doplňkem mužského obrazu.Stříbrný přepad dokonale doplňuje mužský obraz, který mu dává úsporu a eleganci.Takové modely nejsou jen hodinky s funkcemi, aleelegantní mužná dekorace.

Sklo

Volič je považován za tvář všech hodinek, ve kterých je zobrazen čas. Stává se to pomocí šipek nebo zobrazení, na kterém se mění ukazatele čísel. Kromě hlavní funkce hraje sklo estetickou roli. Čísla jsou reliéfní, aby se usnadnilo čtení. Střelci jsou obyčejní ve vzhledu nebo s ozdobnými tvary. Fluorescenční ruce vám pomohou rychle vidět čas v temném nebo oblačném počasí.

Sklo je ochrana pro ciferník z plastu, krystalu, umělého safíru nebo minerálního skla. Nejodolnějším materiálem odolným proti opotřebení je umělý safír, který není poškrábaný a těžko se zlomí. Po ní je kvalitní minerální sklo, které se používá pro hodinky s průměrnou cenovou politikou, stejně jako křišťál. Pevnost plastu je na posledním místě, a to i v případě, že se nelze vyhnout kvalitnímu poškrábání materiálu.

Úroveň zabezpečení

Tento ukazatel je uveden na víku za výrobkem, měří se v atmosféře. Spolehlivost je úroveň ochrany, která musí být vzata v úvahu při volbě pánských náramkových hodinek. Oceňuje se příslušenství s vysokou ochranou proti vlhkosti a nárazům.

Pro informaci!Jemná verze hodinek s dobrou těsností, opatřená těsněním, těsněním na spojovacích místech, se spojila s tlačítky s pouzdrem, našroubovala hlavy.

Úroveň odolnosti mechanických výrobků proti nárazu je nižší než křemen. PokudVyberte si produkt pro muže, který vede aktivní životní styl, je lepší koupit druhý model. Odolnost proti otřesům se dosahuje použitím speciálních tlumičů, těsnění. Jsou certifikovány. Znáte-li všechna data, můžete si vybrat správné pánské hodinky podle parametrů zkontrolovaných v laboratoři.

Tipy

Před nákupem je důležité poslouchat rady odborníků, abyste mohli přesně určit, jaký styl dáváte přednost, jaké oblečení nosit, jaké preference nebo omezení existují.

 1. Neexistují žádná omezení pro mimořádný styl nebo sportovní oblečení, hlavní je, že zdůrazňují styl. Vhodné jsou výrobky zápěstí různých barev, tvarů atd.
 2. Preferujte diskrétní styl, nejlepší volbou by byly hodinky s koženým řemínkem, který se hodí do bot v barvě. Tato volba bude stylový, sofistikovaný. Důležitou roli hraje také průměr pánských hodinek.
 3. Klasický výrobek by nebyl vhodný pro sportovní styl a naopak. Aby nedocházelo ke zkaženosti nebo nečinnosti obrazu, je nutné vybrat si vzhled, který zachová individualitu.

Hodinky, požadované příslušenství

Prakticky každý muž nosí hodinky, které doplňují jeho obraz. Volba by měla být brána vážně, pečlivě, aby nedošlo k plýtvání časem a penězi. Proto, poslouchat radu odborníků, zdůraznit svůj obvyklý styl, mají krásný vzhled, který přitahuje outsiderypohledy.