Jak si vybrat, nosit a nosit manžetové knoflíčky na košili?

Muži nemají tolik šperků, které mohou zdůraznit jeho vzhled. Mnoho mužů nosí obleky, ale ne každý ví, že jsou důležité manžetové knoflíčky. Toto příslušenství hraje důležitou roli v obraze. Je schopen zaujmout ženy a odlišit vás od společnosti.

Dnes budeme hovořit o tom, jak si vybrat, nosit a nosit manžetové knoflíčky. Zjistíme, proč tento šperk potřebujeme a zda je nutné jej nosit. Promluvme si o typech manžetových knoflíků. Zjistíme také, jakou roli hraje toto příslušenství.

Co jsou to manžetové knoflíčky a na co se používají?

Mnoho mužů miluje na rukávech manžetové knoflíčky. Manžetové knoflíčky - to je mužský doplněk ve formě zipů, který je upevněn na manžetě košile a upevňuje je na obou stranách. Manžetové knoflíčky jsou upevněny na košili, pouze pokud jsou speciální manžety, na běžném tričku s knoflíky nebudete moci tuto dekorace připevnit.

Někteří lidé nechápou krásu tohoto příslušenství, ale ve skutečnosti doplňují obraz. Mnoho stylistů tvrdí, že manžetové knoflíčky jsou součástí business stylu a jejich absence se rovná absenci kravaty.

Důležité!Když muž nosí manžetový knoflík, mluví o jeho dobrém vkusu a módních znalostech.

Odrůdy

Před výběrem manžetových knoflíků se musíte rozhodnout, jaký druh příslušenství potřebujete. Manžetové knoflíčky lze rozdělit do tří klasifikací:

 • Styl.
 • Symetrie.
 • Upevňovací mechanismus.

Je možné zvolit ornament pro jiný styl člověka, a to:

 • Extravagant- charakterizovaný neobvyklým tvarem a barvou. Tato volba je vhodná pro mladé kluky.
 • Classic- vhodný pro přísné obleky.
 • Funkční - uvnitř šperků může být vestavěný mechanismus hodin, teploměru nebo kompasu.
 • Tematické- zdůrazňuje zvláštnost mužů.

Pokud hovoříme o symetrii, pak může být příslušenství dvou typů, symetrické a neseptační. První možnost je jen zřídka volena muži, protože oni jsou těžší chytit. Na obou stranách jsou stejné. Asymetrické jsou ty, které mají sponu na jedné straně a přední část na straně druhé.

Posledním klasifikátorem je mechanismus připevnění.

 1. Byt.
 2. Rotující kulička.
 3. Řetězec.
 4. Míč.
 5. Obousměrně.
 6. Tvrdé.

Chcete-li si vybrat vhodný upevňovací mechanismus, musíte se pokusit zachytit každý pohled sami - to vám pomůže učinit správnou volbu.

Tip!Uvažujme o všech třech faktorech, jmenovitě o stylu, mechanismu připevnění a symetrii s nákupem těchto šperků.

Jak si vybrat a co nosit?

Poté, co jste se rozhodliVzhled šperků se musíte naučit, jak správně nosit manžetové knoflíčky na košili. Musí být nošeny tak, aby zdůraznily váš vkus a celý obraz. Nesprávně vybrané manžetové knoflíky vypadají elegantně. Musíte si koupit příslušenství ze stejného materiálu, z něhož jsou vyrobeny další doplňky, např. Clothespin pro kravatu nebo prstenec na prstech. Všechny dekorace by měly být ve stejném barevném schématu.

Vždy vypadejte krásně manžety ze stříbra, zlata nebo platiny. Pokud není možné koupit příslušenství z takového kovu, pak si kupte levnější variantu, která je podobná barvě ušlechtilého kovu.

Také věnujte pozornost ceně výrobku. Stojí od 1500 rublů do 200 000 rublů. Cena je ovlivněna tvarem, barvou, kovovým a dekorativním stylem. Pokud příslušenství má drahokam, pak před nákupem, musíte vědět, co máte na sobě.

Věk člověka také ovlivňuje výběr produktu. Pro mladé kluky je lepší zvolit si příslušenství neobvyklého tvaru. Nejsou omezeny na barvy této položky dekorace. Starší muži potřebují koupit klasické možnosti, které nevypadají extravagantně.

Jak nosit manžetové knoflíčky na košili?

Než budeme hovořit o tom, jak upevnit manžetové knoflíčky, musíte zjistit, které košile jsou pro tuto výzdobu určeny. Tam jsou celkem tři typy košile:

 • Francouzština,
 • Italština,
 • Vídeň.

Italská košile není určena k nošení manžetových knoflíků, protože má knoflíky. Francouzské a vídeňské tričko je to, cotřeba.První varianta je určena pouze pro nošení manžetových knoflíků.Druhá možnost je univerzální, má tlačítka a speciální sloty pro manžetové knoflíčky.

Ačkoli jsme říkali, že manžety by měly být nošeny na speciálních manžetách, je také důležité vědět, jak dát manžetové knoflíčky na zapnutou košili.Podívejme se, jak je nosit na běžné košili.

Od prvního okamžiku je těžké manžetové knoflíky upevnit sami, ale časem to budete dělat se zavřenýma očima.Kromě toho bude mechanismus připevnění také vyvíjen v průběhu času.Nyní se podívejme, jak upevnit manžety.

 1. Po nasazení na košili by měly být okraje manžet otočeny zpět.
 2. Je nutné připojit dvě manžety tak, aby sloty pro příslušenství byly na stejné úrovni.
 3. Vložte šperky do otvoru a upevněte je.Pokud jste udělali všechno správně, pak přední část manžetových knoflíků bude venku.

Připevněte příslušenství různými způsoby, s ohledem na mechanismus upevnění.Chcete-li lépe pochopit, jak jsou manžetové knoflíčky připojeny, podívejte se na video.Pokud s tímto mechanismem pracujete poprvé, je lepší toto příslušenství upevnit před vložením na košili.

Pánské manžetové knoflíčky na košili: foto

)

Pokud vítejak nosit manžetové knoflíčky, ale nevím, jak je vyzvednout pod košili, musíte vidět fotografie hotových variant.Před nákupem šperků se podívejte na fotografie hotových snímků předem - to vám pomůže pochopit, jak si vybrat manžetové knoflíčky tak, abyzdůraznil váš vzhled.

Důležité!Pokud jste na košili bezmyšlenkovitě nosili příslušenství, pak to bude znamenat nedostatek chuti člověka.

Musím nosit manžetové knoflíčky?

Samozřejmě není nutné tento klenot nosit, ale košile s manžetovými knoflíčky vypadá mnohem atraktivněji. Pokud chcete deklarovat svůj dobrý vkus a zdůraznit svůj obraz, pak toto příslušenství pomůže zvládnout tento úkol. Manžetové knoflíčky z drahých kovů vypadají mnohem elegantněji a zdůrazňují sociální postavení mužů.