Jak si vybrat mezi dvěma dívkami: co zvážit?

Milostné vztahy jsou velmi komplikovanou a někdy i tajemnou věcí, kterou je třeba pochopit, zejména z pohledu exaktních věd, je prostě nereálná.Někdy se stává, že člověk sympatizuje ne s jednou dívkou, ale se dvěma najednou a neví, který z nich si vybrat.Ale stále musíte učinit rozhodnutí, protože setkat se se dvěma není nejlepší volba a může to skončit docela smutně.Proto je lepší zjistit, jak si vybrat mezi dvěma dívkami?

Chcete-li učinit volbu ve směru jedné dívky, člověk musí jednat opatrně a opatrně, protože pouze tehdy může nechat přesně tu možnost, kterou skutečně potřebuje.Vědět, jak si vybrat mezi oběma dívkami, bude člověk schopen udělat správnou věc a rozhodnout se o vybraném rychle.

Proč je obtížné učinit volbu?

Pokud již existuje taková situace, že při nalezení vhodného páru pro sebe, ten chlap narazil na dva hodné kandidáty a nevěděl, kterou dívku si vybrat, pak by měl těžký čas.Toto rozhodnutí bude velmi důležité, a proto musí být přijato opatrně.Někdy je velmi obtížné učinit volbu a to se děje z následujících důvodů:

 • obě dívky majíatraktivní vzhled;
 • chlap má rád oba kandidáty podle charakteru;
 • bojí se urazit kteroukoli z dívek;
 • existuje obava, že volba bude chybná a navrácení všeho zpět bude ve skutečnosti nereálné;
 • Chlapec chápe, jak jsou citlivé dívky a neví, jak jeden z nich popírat co nejjemněji.

Všechny tyto okamžiky způsobují řadu určitých obtíží, často jsou tyto obtíže nesmírně emocionální a není s nimi tak snadné jednat.Ale ještě dřív nebo později budete muset získat sílu a učinit konečnou volbu.

To je důležité! Chcete-li učinit správnou volbu, musíte být vedeni nejen emocionálním stavem, ale také myslí, protože někdy je užitečnější přemýšlet o všem několikrát, než udělat něco ve spěchu.

Jak si vybrat dívku z jednoho ze dvou?

Chcete-li si vybrat jednu ze dvou dívek, bude se muset člověk řídit řadou kritérií, trávit dostatek času a energie.Je však nesmírně důležité to udělat, protože budoucnost mladého muže může záviset na takové zdánlivě banální volbě.

Hluboká analýza

Hluboká analýza situace vám pomůže učinit správnou volbu mezi 2 dívkami.Ten chlap se musí střízlivě podívat na situaci, vyhodnotit každou dívku podle kritérií jeho vnímání a nakonec určit, která možnost bude pro něj nejoptimálnější.Aby mohl člověk dobře analyzovat situaci a učinit správnou volbu, musí sám mladý mužpoložte následující otázky:

 • ke kterým mladým dámám má velkou sympatii;
 • kterou dívku více hodí;
 • zda bude paní schopna sdílet své zájmy a bude pro chlapa dlouho zajímavá;
 • Vypadá to, že dívka se pro chlapa jeví jako přitažlivější.
 • která z dívek by mladý muž mohl vidět vedle něj ne týden nebo měsíc, ale delší dobu.

Pokud je taková analýza správná, bude mnohem snazší provést volbu a vybrat požadovanou možnost.

Přijetí rozhodnutí

Po provedení podrobné analýzy situace bude muset mladý člověk rozhodnout. Nemůže si být úplně jistý, že všechno půjde přesně tak, jak si sám naplánoval, ale stále musí jednat. A tak musí člověk pevně učinit rozhodnutí, učinit konečné rozhodnutí a jednat podle plánu.

To je důležité!Ten chlap by měl vzít v úvahu, že bez dívčích emocí, s nimiž se bude účastnit, je nemožné, takže by tato situace neměla vyrazit z jeho obvyklého rytmu a bránit mu v dosažení cíle. Poté, co jste učinili rozhodnutí, musíte ho uvést do života a nereagovat na emoce.

Opatření podle rozhodnutí

Pokud už ten chlap učinil své rozhodnutí, musíte ho oznámit dívce, se kterou se musí zúčastnit. Měl by pochopit, že tento proces neslibuje snadnost, ale přesto musí jednat podle následujícího plánu:

 • zavolejte dívku a domluvte si schůzku;
 • před zahájením rozhovoru ji požádejte, aby si poslechla konec a střízlivě zhodnotila situaci;
 • podrobně vysvětlují dívce důvod oddělení a dodají, že by bylo lepší;
 • přeji dámě vše nejlepší a najít opravdu dobrého mladíka, který by jí vyhovoval.61Chytrá holka všechno pochopí a časem může být i přáteli s chlapem, který ji opustil, a za to bude vděčná.Kromě toho je důležité vědět, jak říct dívce, aby se rozpadla, aby ji nepoškodila.

  Tipy na pomoc při výběru

  Kluci, kteří se stávají středem milostného trojúhelníku, mají těžké časy, alevolba není kam jít.Aby bylo pro mladé lidi mnohem snazší určit, která dáma odejde a která zůstane, musí dodržovat tyto tipy:

  • naslouchat svým vlastním pocitům;
  • zhodnotit, která dívka má více zásluh;
  • vybrat ten, který je běžnější;
  • nezapomínat na vzhled, protože hraje velkou roli i při vzniku nového vztahu;
  • není veden smyslem pro povinnost, soucit nebo podobně;
  • porovnávají dívky objektivně a pečlivě.

  Hlavní věcí je rozhodnout se opatrně a pomalu, protože snaha o vyřešení situace co nejrychleji riskuje vážného omylu.

  Závěry

  Není to tak snadné vybrat si mezi dvěma dívkami, ale je to prostě životně důležité.Chcete-li učinit správnou volbu, musíte pomalu zvážit klady a zápory, vybrat nejlepší volbu.Pokud pečlivě vyhodnotit oba kandidáty, můžete si vybrat ten, který vyhovuje chlap více.Hlavní je naučit se hodnotit vše objektivně a hluboce, a to nejen povrchně, protože pouze tehdy lze získat požadovaný výsledek.Ano, volba nebude snadná, ale hlavní je, že se ukáže, že je to správné a skutečně žádoucí.