Jak si vybrat dárek pro dívku 14. února?

Dovolená všech milovníků - 14. února, kdy člověk může potěšit svou přítelkyni originálním a romantickým dárkem. Zpočátku, tento den začal být spojován se srdíčky v lásce díky svatému Valentýna, který pomohl milovníkům sjednotit a zaplatil za to s jejich životy.

Dnes, 14. února je zvláštní den pro ty, kteří milují a milují, kromě valentinky s přiznání, lidé často dávají dary do své druhé poloviny. V množství různých zajímavých nápadů se můžete zmást s volbou, nebo dokonce udělat chybu v něm. Proto Vám nabízíme top seznamy čerstvých nápadů na to, co představit dívce 14. února v praktickém, romantickém, drahém nebo rozpočtovém, vtipném nebo originálním stylu.

Historie svátku 14. února

Den svatého Valentýna je svátek, který se dnes slaví nejen v USA a Evropě, ale také v Rusku, Japonsku a dalších.zemí. Knězem tohoto svátku byl kněz Valentin, který ve 3. století našeho letopočtu žije v římském městě Terni. Kromě posvátné služby se věnoval léčení, takže se k němu lidé vždy obrátili.

Hlavními pacienty Valentýna jsou vojenští legionáři, kteří utrpěli zranění. Navzdory skutečnosti, že tehdejší vládce, císař Claudius zakázal armádě, aby se oženila a měla rodiny, aby se ve válce nestal překážkou, kněz Valentin pomáhal armádě se svými milenci.

Valentine nejen korunoval legionáře se svými děvčaty, ale pomáhal jim v každém možném možném způsobu řešení a řešení rodinných problémů. Udělal to nejčastěji s pomocí romantických poznámek, květin a dopisů. V 269, vláda se dozvěděla o aktech Valentine, opožděný a po chvíli vykonal jej. Ale vzpomínka na člověka, který sjednotil srdce, zůstala dodnes.

Pro informaci!Den, kdy byl Valentýn popraven, se shodoval s oslavami ve jménu Juno, která byla manželkou Jupitera. Byla uznána jako patronka lásky a rodiny, takže křesťané začali tento den slavit na památku svatého Valentýna.

Jak udělat dárky dívce 14. února?

Před přemýšlením o tom, co můžete dát dívce na Valentýna, by měl člověk porovnat všechny možnosti s charakterem, věkem, životním stylem a koníčkem dívky. Dár musí splňovat následující parametry:

 • originál;
 • romantické;
 • proud;
 • nezbytné;
 • vhodné fázivztahu.

Je nutné dělat dary ve vhodném prázdninovém stylu, ale v tomto případě je to naprostá romantika a láska. Proto by měl být design a archivace právě to. Nezapomeňte na valentýna a vyznání v pocitech, připojte kytici rudých růží k jakékoli variantě dárku, jako symbol vášně a lásky.

Doporučení pro výběr dárku

Je nesmírně obtížné vybrat si dárek, ale je hezké, pokud máte okamžitě seznam zajímavých a relevantních nápadů. Abychom zúžili okruh hledání, doporučujeme přečíst si tipy k výběru prezentace:

 1. Znak. To je první věc, kterou byste měli začít s výběrem dárek. Pokud je dívka dospělá a praktická, je nepravděpodobné, že by byla spokojená s medvídkem nebo soškou. Zasněný člověk nemůže předložit pero s notebookem nebo klíčenkou.
 2. Životní styl. U aktivních dívek by měly být dary vhodné, pokud je to student, můžete jí dát něco, co je užitečné v jejích studiích, podnikatelka je věc pro pohodlnou práci, pro domácnosti, která usnadní její domácí práce.
 3. Věk. Mladé dámy, jako je to, co evokuje jasné emoce a zanechává v jejich paměti dojem, starší ženy dávají v životě přednost potřebným a nezbytným věcem.
 4. Správný moment a provedení. V procesu předkládání dárků, nebuďte triviální. Můžete jednoduše přidat překvapení Valentýna nebo jeho luxusní kytici květin. Věnujte pozornost tomu, co jí řeknete v tomto okamžiku.
 5. Koníčky. Její zájmy jsou nejlepším zdrojem inspirace při hledání dárků.Sport, fotografie, kosmetika, bazén, nakupování?To vše zužuje kruhy hledání daru.

Předem si vyberte a hledejte dar, a nikoliv na samotnou dovolenou, abyste nebyli konfrontováni se skutečností, že nejlepší nápady již byly vyprodány, a prodávající učinili příplatek za nabízené zboží.Je dobré, když si předepíšete rozpočet.Vzhledem k tomu, dívky milují akty, přidat dárek s romantikou, například přinést snídani do postele.

Jaké jsou nějaké dárky pro dívku 14. února?

Obecně lze většinu dárků rozdělit do tematických a stylových klasifikací.Pokud jde o dárky pro dívky na Valentýna, jsou:

 • romantické;
 • praktické a užitečné;
 • rozpočet;
 • drahý;
 • Ruční výroba;
 • originál;
 • překvapující překvapení;
 • Dobrodružné dárky.

Méně často na takové dovolené jsou populární vtipné a vtipné možnosti, protože neodpovídají náladě a charakteru dovolené.Musíte se pouze rozhodnout o výběru vhodné kategorie a poté se seznámit s nejlepšími nápady v ní.

TOP 10 standardních darů

Pokud nejste dostatečně obeznámeni s dívkou nebo netušíte, za co by byla ráda, ale chtěli byste takový dárek představit na Valentýna, který v každém případě zvítězí, nabízíme vám 10 nejlepších nápadů:

Elite parfém- pokud máte představu, jakou chuť má ráda, jakou společnost preferuje, to jeVždy bude existovat nutná a úspěšná verze daru.

Spodní prádlo- vědět, jaké jsou parametry těla dívky, můžete jí dát takové překvapení. Takový dar je vhodný ve vztazích, které se posunuly na vážnou úroveň.

Předplatné v SPA- v tomto místě můžete zcela relaxovat, omladit a omladit, získat potěšení z různých postupů.

Ozdobné maličkosti- mohou se jednat o různé figurky a interiérové ​​předměty ve vhodném stylu.

Kuchyňské nádobí- takové dárky jsou obvykle předkládány manželkám v závislosti na jejich potřebách, ať už se jedná o spotřebiče nebo nádobí.

Gadgets- jakákoliv dívka bude potěšena novým modelem smartphonu, hlavní věc je, že to není v rozporu s tímto rozpočtem.

Příslušenství- pokud člověk nezná velikost a parametry dívčí postavy, můžete dát kabelku, opasek, kradlo, rukavice a další příslušenství od známých výrobců značek.

Sladkosti- téměř všechny dívky milují sladkosti, takže spolu s kyticí můžete předložit bonboniéru, dorty a na objednávku si můžete dát osobní dort.

Květina v květináčije jedna věc, která dává růžím, které uschnou za několik dní, další - růže v květináči, která bude kvést a potěší oko po dlouhou dobu.

Dekorace- v závislosti na rozpočtu muže to může být buď krásná bižuterie nebo šperky.

Romantické dárky

Nejvíce je Den milencůvhodnou dovolenou, kdy muž může svému vyvolenému nabídnout romantický dárek. Například:

 • květiny - nejvhodnější červené růže, symbolizující vášeň a lásku;
 • šperky z květin - to mohou být náušnice, obruč nebo vlásenky s čerstvými květinami;
 • erotické prádlo - v dlouhodobém vztahu budou tyto dary vhodnější než kdy jindy;
 • focení - nejlepší volbou by bylo natáčení ve stylu „milostného příběhu“ na památku tohoto dne;
 • jízda v limuzíně - co by mohlo být krásnější než noční město, kromě výhledu z luxusní limuzíny;
 • let balónem - ale pouze v případě, že to odpovídá povětrnostním podmínkám, a dívka nemá strach z výšek;

 • pronájem kinosálu - každá romantická osoba sní o sledování filmu bez neoprávněných osob;
 • foto puzzle - vezměte si nejkrásnější a plné vzpomínek dohromady, objednejte si puzzle z toho, a pak v romantickém prostředí, dejte to dohromady;
 • víkendový pobyt v zahraničí - v tomto případě nejromantičtější místa na světě jsou Paříž, Benátky, Řím, volba je na vás;
 • večeře v restauraci - zarezervujte si stůl v dobrém místě, zeptejte se ho vyzdobit v romantickém stylu, dát dívce květiny, objednat živou hudbu.

Původní suvenýry

Pokud je vaše přítelkyně nebo manželka mimořádná nebo tvůrčí osoba, je nepravděpodobné, že ji překvapíte růžemi, parfémy nebo sochami. Pro takové povahy vyžadují vícečas a fantazie vybrat si dárek. To by mohlo být:

 • portrét - vezměte nejúspěšnější fotografii dívky, vezměte ji k mistrovi, aby portrét dělal s barvami, olejem nebo jinými materiály, a pak dokončete práci v rámu;
 • master class - zjistit, co by se vaše dívka chtěla naučit, a dát jí certifikát pro magisterskou třídu;
 • jízda na koni - koně jsou úžasná zvířata, která dávají lidem spoustu příjemných dojmů, takže můžete dívku přivést do stájí a naučit jízdu na koni;
 • erotická souprava - vhodná pro manželské páry, které se už nudí romantikou, a ve vztazích jim chybí vášeň a oheň;
 • vstupenky do retro party - připravte kostýmy předem a pak pozvěte dívku na takový večer, který vám umožní ponořit se do minulosti a kultury;
 • Kama-list - ukazuje otisky rukou a nohou, kterými můžete praktikovat různé pozice v posteli;
 • obrázek čokolády - můžete si objednat portrét dívky z čokolády, ořechů, sušeného ovoce a kandovaného ovoce;
 • Fondue set - skvělý dárek pro ženu, která miluje chutné jídlo a vaření;
 • desková hra „Alias ​​Party“ - pokud často trávíte čas s přáteli, stane se oblíbenou činností týmu;
 • Extreme Adventure - můžete si rezervovat let balónem, seskok padákem, závody sportovních automobilů nebo letu letových trubek.

Dárky samoobslužné

Opravdu překvapit a potěšit dívkumožná dar, který sám vyrobil a připravil.Ukážete tak, že jste připraveni strávit svůj čas a úsilí na vybraném, zodpovědně přistupovat k výběru dárek.Co to mohlo být:

serenáda - pokud máte vokální dovednosti, můžete zpívat serenádu ​​sami, jinak můžete najmout umělce;

video pozdravy - sbírejte ty nejlepší společné fotografie, vložte je do videa, nahoře umístěte romantickou stopu a titulky;

básně - zkuste napsat několik řádků v rytmickém pořadí, co může roztavit srdce i té nejkonzervativnější dámy;

večeře - připravte pokrmy sami, ozdobte kuchyni v romantickém stylu, zakupte víno, lehké svíčky;

fotokoláž - sbírejte nějaké fotografie, dejte je dohromady do koláže, ozdobte je rámem a zavěste na zeď;

knihu o vašem milostném příběhu - vezměte si běžný zápisník, pak přidejte své fotografie, popis těchto událostí, své pocity a emoce, řekněte svůj milostný příběh;

rakev - pokud víte, jak pracovat se stromem, můžete si udělat rakev pro svého miláčka, kde bude ukládat své šperky;

Čokoláda - vezměte si oblíbenou čokoládu své přítelkyně, ale používejte sdílenou fotografii jako obal, přidejte jí blahopřání.

Překvapení pro dívku

Pokud se dívka líbí překvapení, zkuste si vybrat něco originálního a mimořádného, ​​aby byla dovolená nezapomenutelná.Například:

 • Pozdrav - vše připravte předemrozjetí pozdravu, po kterém, pod jakoukoliv záminkou, vezme dívku ven na ulici.
 • Květiny - aby nebyli triviální, kupte si kytici květin a domluvte si s několika lidmi, aby jí během cesty každý kolemjdoucí podal květinu a předal jí slova lásky od vás.
 • Svatý Valentýn - objednejte v herecké agentuře osobu, která bude na Valentýna hrát a hrát scénu s valentýnskou kartou a deklarací lásky.
 • Cukrovky s uznáním - připravte barevný krásný papír pro ozdobu dárků, na každý kus zapište komplimenty a slova lásky, zabalte do nich bonbóny.
 • Dekorace - žena může odnést dech od jediného daru, a pokud dáte krabici se šperky do tlapek medvídka, bude to originální a romantické.
 • Blahopřání k rádiu - objednejte si dívčí blahopřání po určitou dobu, pak zapněte přijímač ve správnou dobu, aby mohla slyšet slova.
 • Paříž je ideálním místem pro oslavu Valentýna, takže můžete překvapit tím, že požádáte dívku, aby sbírala věci na cestu.
 • Spuštění čínských luceren je dnes populární myšlenkou, a aby se to stalo unbanal, když spustíte každý míč, můžete si přát, nastavit cíle pro společnou budoucnost.
 • Večeře s vysokými vzestupy - vyberte budovu, kde můžete uspořádat romantickou večeři, sledovat hvězdy na obloze a výhled na celé město.
 • Poznámky s vyznáním - zatímco dívka spí, můžete napsat velké množství poznámek, proč ji milujete,umístění do různých místností a míst, kde se to děje.

Levné, ale roztomilé dárky

I s omezeným rozpočtem, můžete potěšit svého soulmate s dárky na Valentýna. Co by to mohlo být:

 • měkká hračka se srdcem nebo přiznáním;
 • klíčenka ve tvaru srdce, andělů, Amor se šipkami atd.;
 • flash disk v romantickém designu;
 • složení sladké bonbóny;
 • fotorámeček ve tvaru srdce;
 • Tričko s obrázkem kloubu;
 • pouzdro pro nominální telefon;
 • plakát s fotografickými kolážemi;
 • původní cestovní pas;
 • ruční mýdla a vonné svíčky.

Dárky - dobrodružství​​

Dát dívce spoustu příjemných dojmů a vzpomínek, aby bylo možné dětem a vnoučatům říci. K tomu, na svátek všech milovníků, jí dejte celé dobrodružství, například:

 • parní focení ve vhodném stylu;
 • vstupenky na společnou účast na mistrovské třídě;
 • vstupenky na koncert vaší oblíbené kapely nebo performera;
 • jízda na koni;
 • sledování filmu v pronajatém kině pouze společně;
 • výlet do jiného města nebo země;
 • certifikát v lázních, obchod, salon;
 • výlet do školky, kde si společně vyberete kotě nebo štěně;
 • vstupenky do aquaparku, zoo, muzea a dalších zajímavých míst;
 • předplatné pro správnou výživu s porodem.

Stylové dárky

Stylové dárky vás budou stát spoustu peněz, takže se ujistěte, že rozpočet vám umožní takovéto dárky předem. Nejlepší seznam nejdražších dárků zahrnuje:

 • šperky a různé šperky, ať už se jedná o prsten, náušnice, přívěsek ve tvaru srdce, náramek atd.;
 • nejnovější model smartphonu;
 • příslušenství od značkových výrobců;
 • elitní parfémy;
 • cesta;
 • kožešinový výrobek;
 • starožitnosti;
 • sběratelské vydání knih;
 • technologie.

Užitečné dárky

Pokud je dívka svou povahou konzervativní a praktickou osobou, snažte se pro ni najít užitečný dárek a porazit ho v romantickém formátu. Mohou to být následující možnosti:

 • domácí spotřebiče;
 • sada na manikúru;
 • ruční váza;
 • kuchyňské nádobí;
 • teplé oblečení, jako jsou rukavice, šály, špičky;
 • sportovní vybavení, pokud je zapojeno do sportu;
 • osvědčení o odborném rozvoji ve své specializaci;
 • Program SPA pro dva;
 • organizátor pro skladování kosmetiky;
 • přístroje pro péči o vlasy.

Co v tento den nestojí za to?

Chcete-li se vyhnout banálním chybám při výběru dárku 14. února, podívejte se na seznam darů, které nestojí za to. Zahrnuje:

 • Nemilé květiny - pokud jste ve vztahu, měli byste vědět, které květiny miluje dívka.
 • Dárek, který jste chtěli pro sebe - musíte si vybrat dárek,na základě potřeb a zájmů dívky.
 • Dárky poukazují na její nedostatky - například váhy, členství v tělocvičně, menší oblečení nebo spodní prádlo, simulátor atd.
 • Formální dárky - ponožky, kalhoty, deodoranty, čokolády, květiny, atd. Jako byste se neobtěžovali s výběrem nebo si koupili dárek na poslední chvíli.
 • Podle znamení a pověry se má za to, že zlatíčko nemůže dát hodiny, ostré předměty, hřebeny a zrcadla. Nebudete riskovat ani prádlo a kosmetiku, pokud neznáte jeho parametry a chutě.

Závěr

Den svatého Valentýna je dovolená pro všechny milující srdce, takže si vyberte dárek pro svou ženu ve vhodném formátu. I když je to užitečná věc, přidejte ji s květinami, miláček se slovy lásky. Uspořádejte si své oblíbené datum, snažte se, aby byl dárek nezapomenutelný. A my vám ukážeme nápady a zajímavé možnosti.