Jak si vybrat a jak nosit svetr pro muže: tipy stylistů

Pánský svetr je nepostradatelným prvkem šatníku.Tento oděv se stává důležitým na jaře, v zimě, na podzim.Tenké svetry, dokonce i v létě, kdy je chladné počasí, si obléknou košili a vypadají stylově.Ale jak nosit svetr pro muže k vytvoření jedinečného vzhledu s touto věcí stojí za zvážení.

Kvalitní pánské svetry se správným designem, nikdy nevypadající ze stylu.Pokud si vyberete takovou věc podle správných kritérií, pak doplní obchod, příležitostný, sportovní obraz, stane se čipem v šatníku každého dospělého muže nebo mladíka.

Jak mám sedětsvetr na muže?

Než začnete nakupovat nové šaty v šatníku, měli byste zjistit, jak se na muže nosí svetr.Kromě toho musíte správně změřit a určit si vlastní velikost oblečení, aby nedošlo k nákupu příliš úzké nebo objemné oblečení.Když se ho zeptali, jak by měl pánský svetr sedět, stylisté a módní návrháři reagují takto:

 • Výrobek by měl sedět blíže k tělu, zdůrazňovat jeho tvar, přizpůsobit se, ale ne příliš zmáčknout nebo dotáhnout;
 • šev produktu by měl být ve středu ramene a ne viset;
 • v oblasti pasu by neměl být žádný nadměrný objem;
 • hrdloby neměly být příliš široké nebo příliš úzké;
 • Rukávy by neměly být drženy pohromadě rukama, příliš úzké nebo měly podobu harmoniky.

Pokud si člověk vybere svetr sám, pak se snaží o výrobek v obchodě, může vyzvednout svou velikost, vedenou výše uvedenými tipy.Pokud ale mluvíme o koupi věci jako o daru, pak potřebujete znát přesné parametry člověka, aby nedošlo ke ztrátě velikosti.Pro určení velikosti výrobku je třeba použít měřicí metr a provést taková měření:

 • obvod hrudníku;
 • boky a obvod pasu;
 • délka rukávu.

Měření by měla být prováděna na nejvýznamnějších místech.Někdy, pro určení velikosti, stačí znát obvod hrudníku člověka.Po získání tohoto výsledku může být tento výsledek dělen 2 a získaný výsledek je považován za velikost.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Každý šatník by měl mít bavlněný svetr.Tato věc pomáhá tělu dýchat a je vhodná pro všechny roční období.

Volba materiálu a stylu

Jak správně vybrat mužský svetr na stylu a jaký materiál je lepší dát přednost každému muži.Chcete-li určit styl, musíte rozebrat každý, odpovědět na otázku, jaký druh mužů, kdy a proč byste měli nosit toto.Následující režim pomůže rozhodnout o stylu:

Styl pánského svetru Kdo, kdy a jak se nosit
Model s límcem pod hrdlem Univerzální věc, vhodná pro každého člověka, může být nošena ve všech případech života. Je nutné zajistit, aby se krk neprotahoval, protože produkt ztrácí svou přitažlivost a význam.
Golf Tenký svetr s vysokým krkem, pohodlný na nošení, vhodný pro muže, kteří nemají problémy s nadváhou, štíhle, protože tento model je činí ještě více plnými.
S velkým řezem Dobře se hodí k doplnění obchodního stylu, lze ho nosit s klasickými kalhotami a košili, nasazenou pod bundu.
Pullover Model má výstřih do V, bez zapínání, dobře zapadá do těla. Ta věc je univerzální, vhodná pro všechny styly.
KArdigan Vypadá dobře ve vícevrstvých souborech, je na vrcholu popularity, může se nosit s kravatami a šátky, košile nebo trička.

Pokud jde o výběr materiálu, je nezbytné zajistit jeho vysokou kvalitu.Hlavní věcí při výběru svetrů je podívat se na skutečnost, že nemá více syntetických materiálů než přírodní tkanina, protože takový výrobek nelze ohřát . Při výběru tohoto oblečení, při hledání výrobku z dobré tkaniny, měli byste věnovat pozornost následujícím tipům:

 • složení výrobku musí být nejméně 50% přírodního materiálu;
 • dobrá volba by byla takovátkanina, jako jemná ovčí vlna, protože výrobek se dobře zahřívá a zároveň nepřidává nadbytečný objem;
 • Pokud někdo hledá univerzální, demi-season možnost, pak byste měli věnovat pozornost bavlně;
 • Vlněné pletené svetry jsou skvělou volbou pro starší muže.

Podle těchto pravidel si můžete vybrat přesně svetr, který je ideální pro muže.

Co mohu nosit s svetrem?

Jak nosit pánský svetr a co kombinovat každý mužský člen by měl vědět.Pro začátek stojí za to říct, že možnost kombinování produktu s jinými věcmi závisí na jeho stylu.Pokud mluvíme o vestu, budou vypadat dobře ve vícevrstvém obrazu.Pullovers jsou vhodné pro obchodní oblek, ale bavlněné svetry se stanou univerzálním šatníkem.Tato věc je dobrá, protože to může být kombinováno s téměř všechno kromě šortky samozřejmě.

Stylové pánské svetry, výběr správného stylu, barvy, velikosti, lze nosit s následujícími věcmi:

 • džínové kalhoty a kalhoty;
 • obleky a košile;
 • tenisky, tenisky, boty nebo boty;
 • bundy a kabáty;
 • Trička a mikiny.

Existuje spousta nápadů na vytvoření stylového obrazu, hlavní věcí je jejich úspěšné využití.

Poradenství! Neměli byste si vybrat modely příliš jasných barev, protože to nedává člověku pevnost.

Sbírka stylových obrazů


Krátký závěr

V šatníku každého člena silnějšího pohlaví musí být přítomen svetr..Jaký styl si člověk vybere pro sebe, už není důležitý, hlavní věc je, že zástupce silnějšího pohlaví se cítí pohodlně a může vypadat stylově.Při výběru musíte přesně určit svou velikost a věnovat pozornost kvalitě látky.

Chceme si vybrat dobrý, vysoce kvalitní svetr, který se bude nosit po dlouhou dobu s důrazem na styl představitele silnějšího pohlaví.Hlavní je najít přesně vaši verzi a pak se určitě stane odrazem stylu a odvahy.