Jak se zbavit strniště navždy: rozebrat všechny způsoby

Všichni lidé, každý den holení, se stávají rukojmími tohoto postupu. Pro některé z nich je tak naštvaná, že si vážně myslí, jak se zbavit strniště navždy.

Moderní kosmetické technologie umožňují mužům zbavit se nenáviděného postupu každodenního holení. Obraťte se na profesionální kosmetický salon můžete získat hladkou kůži na obličej a zapomenout na svědění a nedbalé štětiny po mnoho měsíců. V článku se budeme zabývat některými z nejúčinnějších metod odstraňování chloupků

Jak se správně holit, aby se štětiny neobjevily?

Při použití techniky mokrého holení lze stroj provádět proti růstu vlasů. Všichni experti obecně doporučují dělat to na výšku, ale někdy může být učiněna výjimka. V tomto případě se chlupy oholí u kořene a kůže se stává měkkou a hladkou. Zde je návod, jak se holit, aby se štětiny neobjevily po celém kanále.

Je však třeba chápat, že odstranění tvrdých vlasových vlasů proti jeho růstu je spojeno s nepříjemnými následky ve formě řezů, zánětů a podráždění. A bez ohledu na to, jak čistý se muž stejně snaží oholit, druhý den, když mu přejde rukou po tváři, bude se cítitnepříjemná drsnost.Na základě toho můžeme říci, že žádná technika holení nebude řešením.

Důležité! Holení proti růstu vlasů není každý člověk rád.Pokud je kůže příliš něžná nebo tenká, můžete ji zkrátit a dokonce vyvolat nepříjemný pocit pálení, který muže po holení doprovází několik hodin po holení.
Je možné navždy odstranit vousy?

Pokud se zbavíte chloupků na obličeji holením po dobu maximálně jednoho dne, můžete pomocí dalších technologií zapomenout na nepříjemné strniště po celé týdny nebo měsíce.Chcete-li se zbavit vousů, musíte pravidelně provádět procedury několik let a nikdo nedá záruku 100% výsledku.

Podívejme se tedy na některé z nejpopulárnějších způsobů odstraňování nežádoucích vlasů, které moderní muži používají.

Shugaring

Pro provádění tohoto postupu u mužů existují určité zvláštnosti.Takže, na obličeji shugaring pasta může být použita pouze v případě několika ztenčených vlasů.Je-li vousy u mužů tlusté, je lepší věnovat pozornost jiným způsobům.Pasta se aplikuje proti růstu vlasů a odstraňuje se v opačném směru ostrým pohybem.Použití cukrové pasty nezpůsobuje alergie minimalizuje vzhled zarostlých vlasů.

Je to shugaring a voskování, které muži nejčastěji používají s ohledem na loajální cenu řízení a jeho účinek najeden až dva týdny (v závislosti na množství vlasů na obličeji a jejich tloušťce).

Voskování

Pro voskování se používá studený nebo teplý vosk. Nejčastěji se pro mužskou depilaci používá teplý vosk nebo horký vosk. To vám umožní odstranit vlasy jakékoli tloušťky na tváři mužů, zatímco teplo vosku odstraňuje bolest a postup se přenáší mnohem snadněji. Pro nejhloupější klienty a ty, kteří trpí silnou bolestí, může být postup pro odstranění štětin s voskem prováděn v lokální anestézii.

Laserová epilace

S pomocí laseru se můžete navždy zbavit vousů. Taková kardinální metoda je samozřejmě bolestně tolerována zástupci silnějšího pohlaví, zatímco samotný postup je drahý. Účinek laserové epilace závisí přímo na jejím pravidelném používání, s výhradou řady pravidel. Laserový paprsek působí skrze kůži na vlasovém folikulu, ničí ho a vlasy se časem rozpadají. Účinek prvního řízení trvá ne déle než jeden měsíc, po kterém musí být opakován. Odborníci tvrdí, že po 6-8 léčby pro odstranění chloupků na obličeji pomocí laseru, můžete trvale zbavit nepříjemné vousy. Ale častěji než ne, muži nechtějí takhle obtěžovat, a to ani pro dosažení dokonalého efektu.

Fotoepilace

Laser pracuje velmi špatně na světle a šedých vlasech. Jak odstranit vousy blond nebo muži s jasně šedými vlasy? Přijdou na pomoc fotoepilace. Fotoaparát pracuje na stejném zařízenísystém jako laser. Paprsek je nasměrován do vlasového folikulu a v důsledku takového nárazu se zhroutí a nakonec padá. Jedinou nevýhodou laserové a fotografické epilace jsou vysoké náklady na postupy a efekt nebude okamžitě patrný. Po několik dní budete muset chodit s vlasy, které postupně vypadnou.

Elektrolýza

Vyjmutí vousů pomocí elektrického zařízení lze označit za nejrozpočtovou možnost. Poté, co si položíte malé množství na elektrický epilátor, můžete jej používat několik let pro svůj účel. Hlavní věc je vést zařízení proti růstu vlasů, aby speciální čepele mohly uchopit všechny vlasy. Tento postup je více bolestivý než shugaring. Pokud cukrová pasta vytáhne vlasy najednou, pak je epilátor vytrhává průběžně, jeden po druhém.

Pro informaci!Vzhledem k tomu, že mužské strniště je velmi tlusté a tlusté, tak se ho zbavit bude obtížné a bolestivé. Epilátor jednoduše mechanicky vytrhává chlupy z kůže a často zůstává kořen neporušený, což vede k časnému klíčení nových vlasů.

Epilace ELOS

Pokud se člověk bojí bolesti a neví, jak se zbavit vousů bez tohoto pocitu, nejoptimálnějším řešením pro něj by byl výlet do salónu pro epilační proceduru ELOS. Tento postup je založen na použití světelného a vysokofrekvenčního záření. Tímto způsobem můžete odstranit jakoukoliv tloušťku vlasů a libovolný počet z nich bez kontaktuto přímo s kůží.Elos depilace zaručuje úplné odstranění všech vlasů, dokonce i vellum, po absolvování procedury.

Epilace AFT

Jak odstranit chloupky na obličeji tímto typem epilace?Vše je velmi jednoduché, musíte chodit do salonu kvalifikovanému mistrovi, který pomocí speciálního přístroje vystaví každé vlasy tepelným efektům.V tomto případě jsou vynechány vlasové lupy a v důsledku toho klient dostává hladkou, rovnoměrnou kůži bez náznaku vegetace, odstranění chloupků AFE je zcela bezbolestné a nevyžaduje mnoho času, všechny chlupy a drobné chloupky vypadnou a zřídka vyklíčí.Dalším pozitivním bodem je, že na tmavé kůži po vystavení se neobjeví popáleniny nebo jizvy, což se často stává při agresivních účincích laseru.

Průměrný člověk bude většinou potřebovat asi 4-5 postupů, aby odstranil štětinu, aby se zcela zbavil vlasů.Zároveň by mezi jednotlivými procedurami mělo nějakou dobu trvat.Nejčastěji, kosmetolog nedoporučuje přichází k re-odstranění dříve než v měsíci.

Jak někteří muži utrácejí veškerou svou sílu a peníze, aby pěstovali módní plnovous a přidali k němu pompézu a tloušťku, jiní hledají vhodné metody, jak se zbavit vousů navždya je těžké obviňovat za to, že takové neobvyklé rozhodnutí učinili.Mnoho dívek miluje hladké mužské tváře mnohem silnější než ostnaté strniště, a to také dává mužům silný tlak na cestu do salonu.Krása, pro odstranění hustých vlasů.