Jak se zbavit knírek navždy: ženské metody

Vlasy na obličeji jsou spíše mužským problémem, i když dívky mají svá vlastní tajemství. Mnoho žen svým charakterem nebo fyziologickými vlastnostmi je charakterizováno anténami nad horním rtem, které kazí vzhled a přitažlivost. Někteří se snaží zamaskovat takovou vegetaci tonálními prostředky a kosmetikou, jiní odstraňují vlasy pomocí různých metod.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat tomu, jak se zbavit knírek, protože to je jediná cesta, která dává výsledky. V opačném případě budou dívky trpět plachostí, komplexy a uzavřením samy o sobě na pozadí neustálého zesměšňování o anténách. Moderní kosmetologie nabízí mnoho služeb, díky nimž jsou vousy odstraněny, i když mnoho lidí dává přednost tomu, aby své vousy uštipovali doma běžnými pinzety.

Jak se zbavit knírek doma?

Za prvé stojí za to analyzovat, jaké faktory a důvody vyvolávají výskyt antén na horním rtu u žen, protože tato skutečnost není v ženské polovině společnosti vlastní. Kýry se mohou objevit nad rty v důsledku hormonálního narušení, onemocnění orgánůgenitourinárního systému, genetických rysů v rodu, jakož i na pozadí užívání určitých skupin léčiv.

Pro informaci!Podle statistik je nejtypičtějším důvodem výskytu antén nad horním okrajem ženy zvýšená hladina testosteronu v těle.

Holení

Nejjednodušší způsob, jak odstranit chlupy přes horní ret, je oholit se tkalcovským stavem. Ve skutečnosti se jedná o zakázanou metodu, protože ženská kůže na obličeji není přizpůsobena takovým stresovým procedurám.

Odstranění vlasů břitvou je zakázáno z několika závažných důvodů, a to:

  1. Vystavení lopatek stroje může způsobit zranění kůže odstraněním horní vrstvy. Nová vrstva kůže není přizpůsobena životnímu prostředí, což má za následek těžké podráždění a zánět.
  2. Trvalá depilace vlasů způsobí, že budou tvrdé a urychlí jejich růst.

Kromě toho holení antén zahrnuje povinné používání kosmetiky pro holení a obnovu pokožky po holení. Pro ženskou polovinu společnosti výrobci kosmetiky takové fondy nevytvářejí, resp. Holení antén strojem není vhodné.

Použití depilačního krému

Pro ženy, které potřebují rychle odstranit chlupy na horním rtu, a není čas a úsilí vytrvat od bolesti, odborníci radí s pomocí speciální depilační krém. To je ideální pro ženy, které mají nízký práh bolesti a všechny druhy kardinálních metod.Depilace nejsou vhodné.Je jen důležité vybrat si kvalitní depilační krém a použít jej podle pokynů.

Předpokladem je testování krému na alergickou reakci, protože u žen jsou časté případy alergických příznaků.Dále je krém v malém množství aplikován na kůži v oblasti, kde se nachází nadbytečná vegetace.Po čekání na požadovanou dobu bude muset žena odstranit stěrky v balení pomocí krémů.Dále umyjte pokožku obličeje teplou vodou.

Tweezing vousy pinzetou

Anténu můžete odstranit pinzetou přes horní ret, i když tato technika není oficiálně uznána za účinnou a účinnou.To může být používáno pouze těmi dívkami, které potřebují odstranit jen pár chlupů nad rty.Pro zbytek je nepraktické a časově náročné odebrat velké množství vlasů pinzetou a střídavě tahat za vlasy.

Posouzení

K odstranění vousů nad rty, jakož i jiných vegetací na těle, můžete použít nitě.Tato metoda je v největší poptávce, protože není finančně a časově nákladná.Chcete-li odstranit vlasy, musíte vzít hedvábí nebo bavlněné vlákno.Nejprve je třeba se připravit na zákrok, protože má jednu významnou nevýhodu - bolest vytahování několika chlupů najednou.

Důležité! Vliv tridingu na odstranění chlupů přetrvává po dobu 3-4 týdnů, v závislosti narychlost růstu vlasů u žen.

Předběžná pokožka v oblasti nadcházejícího odstranění chloupků by měla být otřena kusem ledu, poté práškována práškem nebo práškem z mastku. Závit musí být svázán a poté křížově prošitý na prstech dvou rukou ve tvaru osmi. Při aplikaci nitě na pokožku obličeje je nutné odstranit chlupy ostrými pohyby takové bičíky. Takový pohyb by měl okamžitě pokrýt část obličeje a současně odstranit několik chloupků.

Shugaring a voskování

Chcete-li odstranit chlupy podle metody shugaringu, musíte zásobit cukrem a provést následující kroky:

  • za použití pleťové vody by měla být kůže odtučněna a práškována práškovým práškem;
  • pak připravte cukernou pastu, ohřejte ji do plastického stavu;
  • nosí rukavice, po kterých se pasta aplikuje na požadovanou oblast kůže;
  • po určité době je třeba cukr strhnout ostrým pohybem.

Voskování se provádí podobným způsobem v salonu nebo doma, ale s pomocí vosku. Pro tyto postupy můžete použít hotové voskové pásky, které prodávají výrobci dámské kosmetiky. Také v kanceláři kosmetičky můžete provádět takové postupy, při kterých se vosk roztaví, aplikuje na požadované oblasti těla a po ztuhnutí se ostře odtrhne spolu s chlupy.

Kosmetika pro hardware

V kosmetické ordinaci, odborníci nabízejí několik možností pro odstranění chloupků, po kterých můžete trvaleodstranit knírek nad rty. Jedinou nevýhodou těchto technik je vysoká cena, tyto postupy musí být provedeny kurzem. Nejčastěji se dnes používají následující postupy:

  1. Fotoepilace - na pokožku se aplikuje speciálně navržený gel, po kterém přístroj nasměruje světlo do této oblasti, vypálí chlupy a jejich žárovky. Několik sezení a chlupů přestane růst.
  2. Elektrolýza je zdlouhavá procedura, protože přístroj zachází s každým vlasem individuálně silným elektrickým impulsem, po kterém chlupy zmizí a již nerostou.
  3. Laserová epilace - pomocí laserového záření jsou vlasy neškodné a bezbolestně odstraněny. Několik postupů vám umožní zbavit se vlasů jednou provždy.S pomocí jiných méně populárních technik, můžete zesvětlit vlasy, po kterých se stanou tenké a sotva znatelné. Každá technika zahrnuje své vlastní výhody a slabiny, z nichž některé jsou drahé, jiné nákladné a časově náročné. Dnes na prodej můžete dokonce najít kosmetiku určenou ke zpomalení růstu vlasů.

Tabulka souhrnu výkonnosti

Aby bylo možné posoudit účinnost všech uvedených metod pro odstranění vousů nad horním rtem, je možné se seznámit s kontingenční tabulkou a jejími ukazateli.

\ t \ t
Název metody Míra finančních nákladů Posouzení účinnosti metody
HoleníMinimum 1
Krém na knírypro depilaci Střední 3
Plukování pinzetou Minimum 2
Shugaring a voskování Vysoká 4
Kosmetika pro hardware Maximální5

Minimální značka účinnosti znamená, že technika je nevyhovující a nepřináší očekávaný výsledek.Podle předložené tabulky je technika odstraňování antén pomocí hardwarové kosmetologie považována za nejefektivnější, ale zároveň tabulka zdůrazňuje, že tato technika je z hlediska financí nejdražší.

Závěr

Pomocí pinzety, nitě nebo strojního holení můžete po delší dobu odstranit chloupky nad horním rtem.navždy navštěvováním hardwarových služeb kosmetického salónu pomocí laserové, elektro- a foto-epilace.Odborníci také doporučují zesvětlit chloupky peroxidem a čpavkem, stejně tak je ředit pro vlastní ztrátu.