Jak se zamilujete do korespondence na VKontakte a dalších poslů?

Internet je pro dnešní mládež velkou příležitostí hledat nové přátele pro sebe a ještě více.Existuje mnoho párů a rodin, které se setkaly prostřednictvím sociálních sítí.Proto jsou odborníci v mezilidských vztazích a mistr vyzvednutí připraveni sdílet tipy pro kluky, jak se zamilovat do dívky v korespondenci.

Stránka sociální sítě je zdrojem prvních informací o dívce, kde se můžete dozvědět o jejích koníčcích, prioritách, povolání, datu narození a stavu rodinného stavu z osobních údajů a fotografií.Aby byla dívka v sociální síti oblíbená, měl by určitě sledovat její účet, opravovat její, stejně jako naučit se pravidla datování a komunikace.

Jak se seznámit s internetem: co napsat dívce?

Nejčastěji je nejtěžší stupeň korespondence ve VK s dívkou pro chlapa otázkou datování.Mnozí se neodvažují učinit první krok a hádat, že by napsala, aby přitáhla pozornost.Základním pravidlem je, že neexistuje žádná banalita, protože dívky nemají rádi nudné a nudné kluky, kteří se ptají na stejný typ otázek, jako „jak se máš“ nebo „co děláte“.

První zpráva musí být stručná,stručné a nezatěžující vnímání dívky. Na začátku komunikace je třeba projednat tři otázky:

 • kdo je ten člověk (jeho prezentace);
 • za jakým účelem začíná komunikaci;
 • Proč si všechny dívky vybral tuto dívku.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Nejdůležitější jsou první poselství, protože předjímají, zda se bude rozvíjet komunikace mezi mladými lidmi nebo že dívka upřednostňuje ukončit komunikaci na samém počátku. Můžete si vyzvednout příklady toho, jak se setkat s dívkou, ale přidat něco svého vlastního, abyste nebyli triviální.

První sdělení se může týkat skutečnosti, že chlap s dívkou má společné zájmy a kontaktní místa. Můžete také začít komunikovat s žádostí o pomoc, například tím, že požádáte o radu, co dát sestře stejného věku jako dívka. A můžete začít diskusi o aktualizaci hudby nebo filmu, která se skládá z jedné komunity nebo fóra. Hlavní věc je, že to nevypadá jako způsob, jak svádět dívku, ale spíše jak snadno a uvolněně konverzovat.

Základní pravidla, jak se zamilovat do penpal

Málokdo z chlapců věří, že člověk může svádět a dokonce se zamilovat do dívky v kontaktu prostřednictvím korespondence. Ve skutečnosti, dovední pick-upers, kteří říkají 8 základních pravidel práce v tomto směru mají takové dovednosti. Konkrétně:

 • kompetentní řeč bez chyb;
 • korespondenceby neměly být triviální, ale spíše romantické;
 • by nemělo být zahanbeno hovořit o svých zásluhách, ale pouze bez chvály;
 • humor je hlavní podmínkou toho, jak se zamilovat do penpalu;
 • je třeba se častěji ptát na dívčí život, její zájmy, cíle a priority;
 • v dopisech, které nemusíte opakovat, aby nedošlo k tomu, že se člověk nudí bez fantazie;
 • Komunikace by měla být přirozená a neomezená, není třeba stavět od sebe někoho, kým nejste.
 • ​​

Při dodržování těchto jednoduchých pravidel se člověk může nejvhodněji prezentovat v očích dívky, dobýt ji svým charismatem, cíli v životě, humorem, inteligencí a laskavostí.Člověk by neměl zapomínat, že dívky milují se svýma ušima, proto je důležité během korespondence dělat nenápadné a pravdivé komplimenty.

Efektivní způsoby, jak potěšit dívku

Abyste měli rádi dívku prostřednictvím korespondence na internetu, musíte nejen používat hříčku, ale také být virtuózem v milostných záležitostech.Je jasné, že chlápku ve věku 14 let bude obtížné pochopit umění, ale zkušeným mužům, kteří chápou psychologii žen, bude pomáhat zamilovat se do dívky několika účinnými nástroji, a to:

 1. verše55] - můžete dívkám poslat mimozemskou tvorbu, ale bude mnohem lepší sestavit si vlastní verš, abyste získali její srdce.
 2. Obrázky- téměř všechny dívky milují romantiku, proto můžete spolu s verši posílat obrázky s krajinkami, různými fotografiemi milencůpáry, legrační zvířata a květiny.
 3. Komplimenty- mocná zbraň, která pomáhá dobýt ženské srdce, samozřejmě, jsou to poklony, hlavní věc je, že by neměly být vulgární a banální.

Každá dívka chce pociťovat pozornost své osobě, takže během konverzace můžete oslavovat její laskavost, upřímnost, vnější a vnitřní krásu atd. Člověk by se měl snažit vybudovat dialogtak, aby se zajímala o její život, zájmy, preference a zanechala trochu intrik a podceňování o sobě, aby mohla podpořit její zájem.

Co dělat?

Aby bylo možné navázat přátelství a sympatie mezi mladými lidmi, je pro člověka velmi důležité, aby si pro sebe vysvětlil hlavní kontraindikace v zacházení s opačným pohlavím.Často, pod vlivem sympatií a aspirací, se jim budou líbit, mnozí dělají typické chyby, a to:

 • lži- není třeba připisovat zásluhy jiných lidí sobě, zdobit své schopnosti a úspěchy;
 • Prohlášení o lásce na začátku známého - každá dívka by takový chlap považovala za žertíka nebo šílence;
 • prázdné sliby- nesplněné sliby budou zvažovány pro úmyslné úmysly;
 • ingratiating- ženy milují silné muže s charakterem, proto nemohou být naplněny všechny její rozmary a přání;
 • vulgárnost, hrubost a odporný jazyk- v tomto případě se dívka okamžitě otočí zpět;
 • - tlak na ni- obsedantní chování se může trvale odrazita blokovat přístup ke komunikaci s ní.

Po zvládnutí všech těchto triků a pravidel chování se každý člověk naučí správně komunikovat s opačným pohlavím a zanechává za sebou jen ty nejpozitivnější dojmy a emoce.Hlavní věc je, že živá korespondence se vzájemným zájmem se časem změnila v skutečného známého.

Závěr

Měli byste být také schopni komunikovat na internetu, protože neverbální komunikace nemůže přenášet všechny tyto pocity a emoce, což znamená, že rizika nesrozumitelnosti jsou mnohem vyšší.Ale pokud se naučíte všechna pravidla a doporučení odborníků, jak komunikovat s dívkou prostřednictvím korespondence, můžete se nejen seznámit s osobou, které se vám líbí, ale také způsobit její vzájemnou sympatii.A to dříve nebo později vyroste do vztahu.