Jak se zamilovat do dívky a získat její srdce?

Vyhrát dispozici dívky ve skutečnosti není snadný úkol, protože v moderní společnosti je poměrně těžké překvapit a něco zasáhnout. Přesto psychologové doporučují mužům, aby se snažili vyhnout se banalitě, stejně jako potěšili milovaného s různými příjemnými maličkostmi. Pro začátek stojí za to vymyslet si plán, jak udělat dívku zamilovanou, pokud mezi párem neexistuje žádný vztah.

Prvním vážným přínosem pro vztah je dobrý obeznámení, které tvoří první dojem člověka. Odborníci v oblasti mezilidských vztahů nabízejí několik efektivních scénářů, jak si vybrat ženu, používat různé nástroje - úsměv, pohled, fráze, komplimenty, prostředí a dokonce i určitou dobu.

Základní pravidla pro zamilování se do dívky

První věc, kterou všichni psychologové říkají, je, že při budování vztahu s dívkou není zkušenost člověka tak důležitá jako jeho vzhled a obraz. Většina žen zpočátku člověka oceňuje externě, ale nejde o přitažlivost a krásu, ale o čistotu, prezentovatelnost, čistotu a chuť. Dále pravidla vyzvednutí poukazují na takové důležité detaily svádění jakoúsměv, pohled, intonace řeči a fráze, komplimenty a správné chování člověka.

Bližší pohled

Nejdůležitější zbraní, jak vyhrát dívku, je její pozornost, protože ji potřebuje naprosto všechno.Proto musí člověk při každé příležitosti nebo na setkání prokázat svou pozornost a zájem o něj.Nejlepším způsobem je oční kontakt a bližší pohled v jejím směru, podle kterého dívka pochopí, že se o ni člověk zajímá.

Úsměv

Není tajemstvím, že nikdo nebude mít rád uzavřenou, náladovou a nespokojenou osobu se životem.Proto, pokud člověk hledá způsoby, jak získat srdce dívky, další podmínkou je jeho úsměv a pozitivní nálada.Jakékoliv obtíže v životě a problémy při pohledu na dívku by měly být okamžitě zasunuty do pozadí, což jí dává úsměv při kontaktu s očima.Pokud se vrátí, usmívá se, znamená to, že člověk má každou šanci seznámit se.

Volba správného času

Pokud si člověk stanovil cíl zamilovat se do ženy, měl by si určitě takovou maličkost vymyslet jako místoschůzek, nastavení, denní doby.Seznámení může být vlastně kdekoli, hlavní věc je zvolit správný čas.Je také důležité zachovat určitou vzdálenost mezi dívkou a chlapcem asi 1 metr, aby se neprojevila přílišná posedlost.

Komplimenty

Každý člověk ví, že k tomu, aby se zamilovala, potřebujetesprávně mluvit a dát dívce komplimenty.Zároveň je důležité udržet rovnováhu, ne být banální, ale také ne subtilizovat s příjemnými frázemi, aby se swooping před ní necítil.Na první schůzce můžete chválit její účes, oblečení a úsměv, hlas nebo smích.Dále se musíte pokusit vybudovat jednoduchou neformální konverzaci, aby se dívka necítila unavená konverzací.

Udělejte si čas ve vztazích

Mnoho mužů ví, jak se chovat s dívkou teoreticky, ale v praxi dělají mnoho chyb.Například při prvním seznámení se snaží zjistit všechny kontakty a informace o dívce, jejím telefonním čísle, adrese, pracovišti.

Pokud je člověk sebevědomý a vidí ze všech důvodů, že byl schopen zapůsobit na dívku, můžete začít telefonním číslem.Jinak bude stačit znát její profil v sociálních sítích, aby mohla dál komunikovat na dálku.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Na prvním setkání musí člověk prokázat sebedůvěru a odhodlání.Žena si okamžitě všimne jakýchkoli pochybností, nedostatku charakteru a vzrušení ze strany člověka.Řeč by měla být klidná, jasná, nekonzistentní.

10 způsobů, které fungují hladce

Psychologové nabízejí samostatnou vědu - vyzvednutí, díky této dovednosti se můžete naučit, jak se muži zamilují do ženy.Po obdrženíZnalosti, zkušenosti a některé psychologické techniky se nemusí snažit rychle zamilovat do předmětu touhy, protože spěch nikdy nebyl pro takové důležité účely společníkem. Psychologové nabízejí psychologické techniky, které jsou téměř vítězstvím v dobytí ženských srdcí.

Top 10 receptů na dobytí dívky:

 1. Humor.Pokud se mu podařilo udělat dívku smíchem, už ji dokázal vyhrát. Odborníci radí odvážně žertovat bez obav z komické. Když omezuje a formuje rozhovor, vtip je nejlepší zbraň pro zneškodnění situace.
 2. Zájmy dívky . Než dobiješ svého miláčka překvapením a daty, musíš vědět, že miluje víc než to, co má ráda. Pak člověk musí udělat vše, aby se jeho zájmy shodovaly s jeho, ať už se jedná o sport, tanec, plavání, knihy atd. A můžete jednoduše zjistit všechny informace o svých koníčcích, abyste mohli pokračovat v konverzaci v dalším rozhovoru.
 3. Poslech . Žádná dívka se nebude moci dívat na muže, který jí neví, jak ji poslouchat. I když její rozhovory nejsou vždy zajímavé, člověk musí projevit zájem o ni a ve všem, co s ní souvisí.
 4. Podpora . Nespoléhejte se na podporu feminismu, sundejte některé povinnosti a odpovědnost. Každá žena hledá silné a spolehlivé rameno. To platí zejména v otázkách, jak se zamilovat do dospělé ženy.
 5. Důvěra.Výzvou pro většinu mužů je, jak vyhrátIntrovertní žena, která je zpočátku uzavřena kontaktu a důvěře.Člověk musí ve všech směrech prokázat, že mu může důvěřovat i ty nejtěžší životní okolnosti.
 6. Komplimenty .Každá dívka před datem a schůzkou dává spoustu času na vytvoření externího obrazu.Pokud je to možné, měli byste vždy chválit výběr oblečení, make-up, vlasy.
 7. Sweet .Můžete dobýt dívku s malými překvapeními, zejména pokud je to sladkosti.Prakticky všechny férové ​​sexy jsou stále ještě sladké, takže oceníme darovanou čokoládu, zmrzlinu, bonboniéru nebo dorty.
 8. Květiny. No, samozřejmě, bez květin, díky kterému se můžete zamilovat s dívkou do bodu šílenství.Všechny ženy zbožňují květiny, i když některé z nich nejsou rozpoznány.Je nutné dát jim ne na dovolené, ale pokaždé nečekaně.
 9. Pamětní data. Děvče můžete dobýt tím, že si člověk bude pamatovat všechna důležitá data a události, například první známost, první polibek, začátek vztahu atd. To ukáže vážnost záměrů a vztah k ní.
 10. Překvapení. Krásná gesta ocení každou dívku, bez ohledu na věk, temperament, charakter a pohled na život.To může být nečekaný dárek ve formě šperků a možná neplánovaná kampaň na piknik, výlet do moře, vstupenky do divadla atd. Hlavní věc je, že překvapení by měla být včasná a vhodná za určitých okolností.
Důležité! Nebojte serozmary a rozmary dívky, možná je to test, zda je muž připraven jít za ní.

Před zahájením rozhovoru a seznámení je pro muže lepší předem přemýšlet, co říct dívce, s jakým tématem začít konverzaci, jaké fráze projevují zájem o ni. V budoucnu je třeba mít na paměti, že všechny ženy milují být vyhledávány, podrobené pozornosti a péči.

Psychologické techniky

Zvítězit předispozici dívky na první pohled je obtížné, ale je možné, pokud znáte triky a psychologické techniky pick-upu. Když je člověk pozná, neměl by pochybovat, zda je možné se zamilovat do dívky takovým způsobem. Projev sebevědomí bude okamžitě odhalen objektem chtíče a nebude považován za přízeň člověka.

Mistrovství pickupu učí hlavní body, které by měl člověk vědět o ženě, a to:

 • Oční kontakt je důležitý, aby se dívka zamilovala do ní, protože všichni milují pozornost a obdivují svou krásu;
 • Pokud dívka není zbavena pozornosti lidí a reaguje na jejich názory ignorováním, člověk se musí chovat opačně, nevěnovat pozornost předmětu vášně;
 • Pokud se dívka nudí s dárky, překvapeními a daty, musíte jí přestat věnovat pozornost a ukázat jí něco chladného, ​​po kterém začne hledat důvody ke splnění;
 • je extrémně kontraindikováno, aby ji muž porovnal s jinými ženami (i když uvedete příklad známé dívky),vždy vede ke zhroucení vztahu.

Po datování a v průběhu pohlavního styku lze sledovat, jak reaguje na tělesný kontakt. Pokud reaguje i na lehký dotek rukou na ruku, snaží se odejít, plachý a reddens, znamená to, že i takové malé detaily jsou pro ni důležité. Psychologové to považují za důkaz stupně své připravenosti k dalšímu sblížení.

Závěr

Všechny výše uvedené metody svádění a dobývání ženského srdce byly testovány na základě zkušeností a času, v 99% případů dávají pozitivní výsledek. Je důležité dodržovat nejen některé instrukce odborníků, ale kombinovat všechny techniky a doporučení do jediného kréda. Je nesmírně důležité, aby se žena cítila s mužem, který není matkou, ne učitelkou, ani dítětem, ale ženou.