Jak se vám líbí dívka, pokud jste ošklivý nebo tlustý?

Ideální vzhled ve skutečnosti neexistuje a každý člověk je svým způsobem individuální a krásný.Standardy a ideály krásy, které společnost ukládá, však bohužel vedou k rozvoji komplexů a pocitu vlastní pochybnosti.A to platí nejen pro ženskou polovinu společnosti.Mnoho mužů, například, divit se, jak potěšit dívku, pokud jste ošklivý a tlustý.

Přebytek tělesné hmotnosti a nedokonalé rysy obličeje nejsou vzácné, a to jak u dívek, tak u chlapců.Muži se také obávají o svůj vzhled, zejména pokud zasahují do vytváření známostí a vztahů s opačným pohlavím.Ve skutečnosti pro každého typu bude znalec, protože mnoho dívek nemá rád nadhazování, a dobře krmení muži to mají rádi.Zbývá jen pracovat na sobě a usnadnit navázání kontaktů s dámami.

Krása není nejdůležitějším ukazatelem

Jakpraxe ukazuje, že jsou to muži, kteří milují s očima, jsou důležité pro určité parametry ženské postavy, rysy obličeje, přitažlivost a kouzlo.Ženy jsou uspořádány zcela jinak, resphodnotit člověka podle jiných kritérií. Hlavní věc je udělat dobrý dojem, pro to musíte ukázat přesně ty vlastnosti, které jsou pro mysl slabší poloviny společnosti.

Ideální člověk by měl mít následující charakteristiky:
 • síla a schopnost chránit ženu;
 • sociabilita a otevřenost;
 • dobré mravy, které jsou vlastní pravému pánovi;
 • soběstačnost a nezávislost;
 • velkorysost a ochota starat se o dívku;
 • elegantní a dobře upravený vzhled;
 • závazek a odhodlání.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Stereotyp, že všechny ženy potřebují přečerpaný, externě krásný, vysoký a pohledný muž, je ve skutečnosti chybný. Psychologové říkají, že většina žen si na základě příkladu svého otce vybírá svého životního partnera. A každý z nich má své vlastní ideály vzhledu a mužské krásy.

Co přitahuje dívku víc než vypadá?

Jak ukazuje praxe, k otázce, jak bude ošklivý chlap potěšit dívku, jsou psychologové připraveni poskytnout úplný seznam pravidel, kterými jeho rysy vzhledu půjdou na poslední plán. Na příkladu mnoha slavných mužů s „nesofistikovaným“ vzhledem a postavou, která je daleko od ideálu, ale s charismatem a šarmem, je vidět, že ženy nehledají hezké muže a sportovce.

Dobré chování

PsychologieVztahy na prvním místě mezi kvalitami, které ženy hodnotí u mužů, dávají dobré mravy. V moderní společnosti jich má jen hrstka, takže je to první věc, která zaujme a vytvoří pozitivní dojem. Žena vždy ocení toho, kdo dává ruku, když opouští dopravu, pomáhá si obléknout kabát, přinese tašku, otevře pro ni dveře.

Pozornost a péče

Každá dívka potřebuje pozornost a péči o ni kvůli její slabosti a bezmocnosti. Dobrý člověk bude proto vždy schopen naslouchat, radit nebo pomáhat v obtížné situaci. Pozornost spočívá také v malých překvapeních, barvách, komplimentech o jejím make-upu, šatech, a co je nejdůležitější, zájmu o všechny její záležitosti.

Dobrý smysl pro humor

Dívku si můžete vychutnat, i když jsi krátká, plná a se zvláštními rysy vzhledu, přičemž má vynikající smysl pro humor. Není divu, že se říká, že když se vám podaří udělat dívku smíchem, můžete se do ní zamilovat. Kromě toho ženy milují své uši a vtipy a vtipné příběhy dokonale přitahují, usnadňují a usnadňují konverzaci. Dobrý a vhodný humor tak pomůže , aby se dívka zamilovala a získala si srdce.

Nenápadnost a umírněnost

Navzdory skutečnosti, že muži musí být dobyvateli a dobyvateli ženských srdcí, ve všech věcech musíte vědět, kdy zastavit. Kromě toho, ženy, protože jejich záliba v dobrodružství a představivosti, milují tajemné a ne úplněmuži jim rozumějí.V tomto ohledu by člověk neměl dávat ze života veškerá svá tajemství a fakta a opouštět podcenění.Pravidelně musíte dát dívce, aby se nudila, dělat přestávky v komunikaci.

Sebeúcta

Žena z důvodu své citlivosti a emoce intuitivně cítí důvěru a sebeúctu v člověku.Vzhledem k tomu, že svým charakterem potřebují silného a spolehlivého partnera, chtějí v člověku vidět sebeúctu a ambice.Tato kritéria naznačují, že člověk není schopen rozumných a špatných skutků.

Důvěra a odvaha

Další odpověď na otázku, jak je ošklivý chlap jako dívka v postavě muže, konkrétnějeho sebevědomí a mužskost.Jen s takovým partnerem si každá dívka může dovolit relaxovat.Je důležité nezaměňovat koncept sebedůvěry s arogancí, člověk musí být rozhodující ve všech záležitostech, ale zdvořilý a něžný s dívkou.Je možné ukázat sebedůvěru, pokud mluvíme přímo bez zaváhání a omezení, díváme se přímo do očí, zůstáváme klidní a měřeni ve všech situacích.

Příjemný vzhled

Pokud se žena dívá na vzhled člověka, ale nehodnotí jeho rysy obličeje, výšku, postavu a fyzicképříležitostí, ale spíše atraktivity, úhlednosti a přesnosti.Psychologové říkají, že všechny ženy se bez výjimky dívají na několik kritériívzhled:

 • čisté boty;
 • příjemná vůně;
 • objemný účes a vlasy;
 • čisté žehlené oblečení;
 • čerstvý dech;
 • čistá kůže bez vyrážek a skvrn.

Pokud má člověk nadváhu, žena není tak důležitá, že ztratil váhu na ideální postavy a že vypadal úhledně a příjemně. K tomu můžete správně vybrat oblečení a obuv, korekční postavu, stejně jako se postarat o sebe a sledovat osobní hygienu.

Závěr

Každá dívka si vybere takového muže, se kterým se bude cítit vítaná, krásná, zajímavá a jako kamenná zeď. Není proto důležité, aby člověk sledoval svou vnější krásu, jak důležité je, aby odpovídal ideálu člověka z hlediska chování, jednání a charakteru. V ideálním případě by měl být skutečný člověk čistý a uklizený, silný a odvážný, sebevědomý a rozhodný, s dobrými mravy a smyslem pro humor.