Jak se vám líbí dívka, která je starší než vy a je to skutečné?

Často se vyskytují situace, kdy mladí kluci jako dívky, kteří jsou mnohem starší než oni sami, ale věkový rozdíl se stává nepřekonatelnou překážkou. Navzdory skutečnosti, že psychologové považují nejslibnější páry ve stejném věku, jsou možné i vztahy s rozdílem v letech. Člověk se prostě musí rozhodnout, jak se líbí dívce, která je starší než vy.

Je možné přitáhnout pozornost a zasloužit si místo zkušené a dokonce i zralé ženy, pouze pokud chápete ženskou povahu a potřeby spravedlivého pohlaví. Chcete-li to udělat, musíte se kultivovat ve všech kvalitách, které starší ženy potřebují, a také si pro sebe připravit kompetentní taktiku a politiku chování. Úkol je obtížný, protože zkušené a moudré ženy jsou náročnější na muže.

Důvody, proč dívky nechtějí mladší vztah

Před výběrem modelu námluvy, taktiky chování a způsobu komunikace s dívkou starší než člověk musí být člověk připraven na odmítnutí z její strany. PsychologovéŘíká se, že byste neměli zoufat nebo neučinit takové selhání ve svém účtu, protože existuje řada vysvětlení a důvodů odmítnutí ženy. Konkrétně:

 • nezralost mladého muže, protože starší ženy potřebují spolehlivého a pevně stojícího muže;
 • emoce toho chlapa, protože jen v mládí chcete bouři emocí, dramatu a vzrušení;
 • nerozhodnost a neschopnost činit informovaná rozhodnutí, protože dospělé dámy jsou ochromeny mladistvým maximalismem a jsou hozeny z jednoho extrému do druhého;
 • nedůvěra, protože mnoho žen si uvědomuje, že dříve nebo později přítel najde přítelkyni stejného věku;
 • intelektuální nerovnost, protože mnoho žen je podmaněno v mužském mozku a s mladým chlapcem bude rozdíl ve vývoji.

Ve vztahu, ve kterém je žena starší, navíc již dosáhla mnohem více, než mladého chlapce, lze vybudovat matriarchální model chování. To znamená, že žena bude vést a dominovat, nedovolí, aby ten chlap odhalil její potenciál, zodpovědnost a roli vedoucího partnera. Takové vztahy jsou proto často krátké a bezvýhradné, pokud člověk nevyvíjí správnou strategii chování.

Jak komunikovat s dívkou, aby ji potěšila

Pokud chce člověk přitáhnout pozornost od dívky, která je mnohem starší než on, stojí za to nejprve zvážit formát komunikace s ní. Je to komunikace, která je drahá na vytvoření jakéhokoliv vztahu, takže otázkou je, jakChcete-li potěšit ženu, která je o 10 let starší než vy nebo ještě starší, existuje několik doporučení od odborníků.Konkrétně:

 • Harmonie a porozumění - to je základ vztahů, proto musí žena pochopit, cítit a v každém směru projevit zájem o její směr.
 • Hlavním klíčem k zachycení dívky jsou informace o ní.Pokud zjistíte, co chce, o čem sní, o co se snaží, jaký člověk vidí vedle sebe, můžete najít mnoho způsobů, jak ji potěšit.
 • Spontánní komunikace, smysl pro humor, společné zájmy, upřímné rozhovory a důvěryhodné vztahy, to vše umožní dívce usadit se ve směru nápadníka.
 • ​​
 • Literární řeč je důležitou podmínkou na cestě k dobytí ženského srdce, člověk by se měl vyhnout slangu mladých a žargonu.Také v komunikaci musíte mluvit o budoucnosti, plánech na život, vyhlídkách, aby žena jasně pochopila, že může s tímto chlapem čekat v tandemu.
 • Chcete-li okouzlit ženu, můžete použít standardní nástroje - dárky a komplimenty.Hlavní věc je, že příjemná slova by měla být pravdivá a přirozená, a ne v podobě lichotky a plamene na ní.
 • Zvláštní pozornost by měla být věnována tématům konverzací, měla by být zajímavá pro obě strany.Navíc, díky těmto tématům, je člověk důležitý, aby ukázal své intelektuální schopnosti a všestrannost.
Stanovisko znalce
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Líbí sežena v průběhu komunikace, když je rozdíl mezi věkem mezi potenciálními partnery, zvláštní pozornost by měla být věnována vzhledu chlapa.Ženy starší zejména pečlivě vyhodnotit úhlednost, úhlednost, smysl pro chuť a měření vzhledu mužů.60o věku je většina dívek negativně vnímána.Psychologové trvají na tom, že dobýt dívku starší než oni sami lze dokázat jen tím, že věk chlapa nebude překážkou ve vztahu, a co je nejdůležitější, nebude dívkou cítit.

Sebevědomí

Klíčem k získání srdce dívky, která je o deset let starší než chlap, je jeho sebedůvěra.Mladý kluk musí ukázat své potenciální spřízněné duše, jak si váží a miluje sebe, stejně jako lidi kolem něj, jeho život.Pozitivní postoj, bezpochyby, to vše má každá žena, bez ohledu na věk a zásady života.Sebevědomí můžete prokázat následujícími způsoby:

 • musíte sledovat své držení těla, udržet záda rovnou, projevovat sebedůvěru a stabilitu;
 • ukazovat jí, že člověk se nepřizpůsobuje životu a okolnostem, ale miluje sebe jako on;
 • mluvit jasně a jasně bez zaváhání, pozorovat také oční kontakt;
 • pokud člověk ne vždy chápe, o čem mluví, můžete jednoduše nedat mysl, souhlasit sřekla dívka;
 • i když má člověk komplexy, nedostatek sebevědomí, je to zcela normální, ale neměli byste to v její přítomnosti demonstrovat;
 • dívka by měla vidět, že ten chlap je silný i fyzicky i morálně, navzdory svému věku.

Navzdory vnějšímu sebevědomí by člověk neměl na konkurenci zapomínat. Pokud si dívka všimne, že její přítel nemá jasnou představu o své budoucnosti, to znamená, že zatímco ona sama hledá sebe, dříve či později půjde do jiného, ​​stabilního a dokonalého partnera.

Jak se spolehnout?

Sebeuspokojivost

Každá dívka, bez ohledu na věk, chce vedle něj vidět takového muže, který bude soběstačný a bohatý. A nejedná se o vlastní zájem nebo obchodníka, ale spíše o instinkty ženy postavit rodinné hnízdo a vychovávat děti v hojnosti. I když je člověk mladý, nebrání mu to v rozvoji, zvyšování životní úrovně a žena musí ukázat své odhodlání a připravenost růst.

Tip!Můžete ukázat perspektivu ve vztahu neustálým rozvíjením mladého chlapa. K tomu je třeba číst užitečné knihy, navštěvovat různé semináře, školení, zlepšovat dovednosti a dovednosti, stejně jako dělat nové zajímavé věci.

Za tímto účelem je třeba s ní hovořit o svých malých cílech pro blízkou budoucnost a globálních výzvách pro nadcházející roky. Nechte ji vidět transparentní budoucnost, kterou ten chlap může poskytnout, ne-li dnes, ale brzy. Zobrazenože mladý muž je slušnější a vážnější než jeho vrstevníci, můžete jí dát důvěru v budoucnost. Stojí za to také častěji hýčkat dívku s květinami a drobnými dárky, což ukazuje jeho ochotu investovat do vztahu.

Závažnost ve vztazích

Hlavní podmínkou budování vztahu s dívkou starší než ona je zaměření na vážné vztahy, o kterých by si měla být od samého počátku vědoma. Ten člověk musí ukázat, že není odhodlán "setkat se po celá léta," pro svobodné nebo prchavé romány. Můžete ukázat svou vytrvalost a odhodlání budovat dlouhodobé vztahy těmito způsoby:

 • jakmile se chlapovi líbí dívka, měli byste se usmívat, přijít a začít konverzaci;
 • není nutné „dávat“ na dlouhou dobu, svírající se v rohu, můžete jen jít nahoru a pozdravit dívku klidným a sebejistým hlasem;
 • dobýt dívku svým odhodláním, musíte říct, co si myslí, ale také přemýšlet, co říct;
 • navzdory vzrušení, navenek musíte být vyrovnaní, ne klopýtat v rozhovoru, dívat se na stranu nebo na podlahu.

Navzdory skutečnosti, že dívka by měla pochopit, že na ni ve vztahu s mladým chlapcem čeká, není třeba neustále slibovat a poskytovat záruky, protože člověk je určen činy. S největší pravděpodobností se dívka nejprve odmítne setkat, komunikovat, ale pokud ten chlap vydrží vytrvalost, ale s podmínkou nevtíravosti, dříve nebo později, nebude stát.

Životní zkušenosti

Nedostatek zkušeností s mladými lidmiKluci jsou dalším důvodem, proč jsou mladé dívky starší než vztahy s nimi. Je jasné, že ten člověk nemusí spouštět mnoho románů, aby získal stejnou zkušenost nebo se vydal na výlety po celém světě, aby se dozvěděl o světě a životě. Je nezbytné rozšířit hranice vidění a vědomí, rozvíjet se v různých oblastech, vychovávat dospělou osobu.

Existuje několik způsobů, jak získat zkušenosti, a to:

 • cestuje- čím více člověk navštíví nová města a země, setká se s různými lidmi, tím více se dozví o životě obecně;
 • data- před budováním vztahů s dospělou ženou stojí za to se setkat s dívkami, aby pochopila jejich logiku a touhy (je nepravděpodobné, že se žena setká s někým, kdo před ní nikdy neměl nikoho);
 • self-development a aktivní životní styl- ženy nemají rádi muže, že jsou posedlí jedním koníčkem nebo byznysem, s rychlým ukončením těchto rozhovorů.

Pokud mladý člověk používá svůj čas s maximálním přínosem, čte knihy, učí se jazyky, zajímá se o aktuální události ve světě, sport a pomáhá ostatním lidem, je nepravděpodobné, že by žena přemýšlela o tom, jak starý je.

Stále musíš být hlavou

Aby bylo možné najít nějaké příležitosti a cesty, jako dívka, která je starší než vy, musí člověk ukázat svému potenciálnímu milenci, že je připraven být hlavním ve vztahu.K tomu je důležité vymazat věkové rozdíly, tj. Dospělé, i když je v cestovním pasu uvedeno jiné číslo.

Zralost člověka je dána jeho schopností ovládat emoce a pocity, rozumnou reakcí na jakékoli okolnosti, kompetentním projevem a porozuměním jeho budoucnosti.Psychologové ukazují příkladem, co to znamená, že člověk je dospělý, a to:

 • schopnost ovládat emoce, duševní výbuchy, pocity, které žádná situace nemůže odradit od chlapa;
 • schopnost adekvátně přijímat porážky a životní problémy, aniž by si stěžovali na osud nebo neúspěch;
 • odmítat drby a diskutovat o známých lidech, bývalých partnerech, ukázat jejich respekt k sobě a ostatním lidem;
 • schopnost být vždy zdvořilý a statečný, protože slušné chování je známkou morálně dospělé osoby.

Je třeba mít na paměti, že věk není překážkou ve vztahu, ale spíše plusem.Člověk může dobýt dívku svou rázností, nedbalostí a lehkostí, romantikou, pozitivním přístupem a inspirací.Pokud se mu podaří infikovat svého potenciálního soulmate s nadšením a energií, bude to děvče emocionálně závislé na tomto chlapovi.

Být sami sebou

Bez ohledu na vaše touhy dobýt ženu, člověk se nemusí ztrácet ve snaze o své ideály a pracovat na sebezdokonalování.Psychologové důrazně nedoporučují stavět chlapa, který opravdu není, jinak dříve nebo později ženapočkejte na zklamání.Pokud má člověk na první pohled směšné záliby a zájmy, můžete jí o tom říct a vysvětlit, jak to pro něj znamená.

Důležité! Na začátku komunikace jí musíte ukázat všechny své silné a pozitivní vlastnosti a vytvořit si dobrý, ale upřímně zasloužený dojem.

Péče a pozornost

Podle svého chování musí člověk prokázat, že vztah s dospělou ženou není jen způsobem, jak zvýšit jeho sebeúctu nebo zvýšit jeho hodnocení v očích jeho přátel.Je důležité, aby žena, o kterou má člověk zájem, o její zájmy, priority a cíle v životě.Na každé schůzce se můžete zajímat o to, jak její den šel, jak se cítí, jaká je její nálada.

Pro projevení zájmu o ni může být banální statečnost, při opuštění vozu odevzdat kabát nebo ruku.Ten chlap si musí pamatovat, že všechny ženy milují uši, takže každé setkání by mělo být doplněno o její vzhled, obraz, styl, chválit její všestrannost a pochopení různých sfér života.Můžete ukázat péči a pozornost v jakékoli obtížné situaci, pomáhat při řešení.

Závěr

Jako dívka, je-li starší než chlap, ve skutečnosti to není tak těžké.K tomu musíte být morálně vytrvalý a sebevědomý člověk s jasným pochopením vaší budoucnosti a plánů na život.Je důležité, aby žena měla vedle ní starostlivého a pozorného partnera, připraveného na vážný vztah.Jak se žena cítí ve své společnostizávisí na pohledu na vztah.