Jak se setkat s rodiči dívky: důležitá pravidla prvního setkání

Jakmile vztah dosáhne nové vážné úrovně, mladí lidé budou muset seznámit svou druhou polovinu se svými rodiči. A pokud jsou dívky v této věci jednodušší, stačí, aby byla sladká, zdvořilá a okouzlující, pak je na chlapa předložen mnohem větší seznam požadavků. Proto je důležité předem přemýšlet, jak se setkat s dívčími rodiči, aby byl dobrý dojem.

Přes vnější rovnováhu a klid, každý člověk cítí divoké vzrušení, rozpaky a dokonce strach, než se setká s rodiči rodičů. Vzhledem k touze užívat si a udělat slušný dojem ze sebe. Psychologové navrhují krok za krokem přemýšlet o známosti, připravit témata pro konverzace a také zvolit taktiku a strategii, jak se na schůzce chovat.

Jak udělat dobrý první dojem

Pouze pokud se člověk obává, jak potěšit rodiče dívek, když má vůči ní vážné záměry. Existuje několik pravidel chování vyvinutých odborníky, díky kterým můžete udělat dobrý dojem bez chyb nebo pochybení. Konkrétně:

 • Přesnost . Zobrazit respekt kdívka a její rodina budou schopny se včas a bez prodlení objevit na místě setkání. Aby nedošlo k zapomenutí na problémy a záležitosti, je lepší dát připomínku na mobilní gadget. Pokud se člověk dostane do auta, je lepší v případě dopravních zácp odejít předem. Také není nutné chodit do domu rodičů brzy, aby měli majitelé možnost připravit se. Můžete přijít předem, pokud je schůzka v restauraci, a muž může připravit stůl a setkat se s rodiči.
 • Pozvánka . V předstihu se dívka může zeptat, jak se obvykle ve své rodině zdraví, možná existují některé tradice a preference. Můžete pozdravit své rodiče handshake, objetí, polibek a tvář nebo luk. Otec musí potřást rukou s malým úsilím, ale poměrně pevně. Pokud si člověk není jistý správnou volbou možnosti uvítání, můžete iniciativu dát rodičům.
 • Odvolání . Zpočátku musíte kontaktovat své rodiče jménem a patronymic, s respektem a úctou. Pokud jsou vyzváni k volání pouze podle jména, v tomto případě nelze použít střední jméno.
 • Chování chlapa s dívkou . Když rodiče musí být neutrální, nesmí být zbytečně odstraněni ze svého vyvoleného, ​​ale nechodit nad rámec toho, co je povoleno, s pocity a náklonností. Je přípustné mírně obejmout dívku, držet ji za ruku, ale bez polibků a nadměrné taktility.
 • Držení těla a oční kontakt . Chcete-li se ukázat jako silný a sebevědomý člověk, musíte si udržetdržení těla, neskočte. Také muž musí během rozhovoru vydržet oční kontakt, jen občas odvrátit oči. Pokud překoná úzkost a vzrušení, musíte si vzít pár hlubokých povzdechů.
 • Telefon . Aby nedošlo k rozptylování vnějším úsilím a záležitostmi, musí člověk vypnout telefon, aby projevil zájem pouze na schůzce. Pokud mohou požádat o práci, měl by být na to muž upozorněn, omluvit se.
 • Chování stolu . Hlavním ukazatelem vychovaného muže je jeho dobré chování. U stolu musíte jíst pomalu, ne kulhejte, nezneužívejte alkohol. Pokud stůl organizovali samotní rodiče, muž musí vyzkoušet všechny pokrmy, aby neohrožoval hostesku. Na konci oběda můžete nabídnout pomoc s pokrmy a v restauraci si člověk převezme všechny náklady.

Zvláštní pozornost by měla být věnována jejich chování, pokud je člověk na návštěvě. Můžeme říci chvályhodná slova o domě nebo bytě dívčích rodičů, objasnit místo, kde bude nutné sundat oblečení. V domě jako host nikdy nemusí přijít s prázdnou rukou.

Jak potěšit dívčí mámu?

Zvláštní pozornost je třeba věnovat člověku, jak potěšit matku svého vyvoleného, ​​protože se stane věrným poradcem pro dívku, a proto může tento vztah ovlivnit.

Dlouho předtím, než prozkoumáte budoucí tchyni, můžete jí dát malé dárky, sladkosti, dezerty, různé drobnosti. Když se muž rozhodl potkatmaminka její milované, musíte se objevit na prahu domu ne s prázdnými rukama

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Dívčí matka je především žena, takže při setkání byste měli určitě předvést kytici květin, sladkostí nebo malý dárek.Aby ji získal, musí člověk udělat několik nenápadných komplimentů, oslavit své mistrovské nadání, pochválit pokrmy u jídelního stolu a pohodlí v domě.

Jak potěšit dívčího otce?

Bude však mnohem těžší potěšit otce, protože muži se zvláštní pozorností se blíží výběru budoucího manžela pro dceru.Kromě toho je otec nejčastěji přísný a náročný, takže člověk musí udělat dobrý dojem ze sebe.Jakmile muž přišel do domu, aby se setkal s dívčím otcem, měl by se představit a pevně potřást rukou.

V budoucnu by měl být řešen jménem a patronymic, aby byla zachována důvěra a klid.V přítomnosti otce je lepší opustit zbytečné doteky a pocity vůči dívce.Aby otec pochopil, že dává dívce slušné ruce, musí mu být řečeno o jeho povolání, o cílech do budoucna ao plánech na společnou budoucnost se zvoleným.

Jak udržet konverzaci?

Samostatnou otázkou je, jak komunikovat s dívčími rodiči, protože mnoho mužů nemůže z důvodu omezení a vzrušení sbírat své myšlenky,mluvit nekoherentně nebo naprosto ticho. Aby se konverzace naučila něco snadného, ​​úplného, ​​informativního a nezapomenutelného, ​​musíte dodržovat několik pravidel a doporučení psychologů, a to:

 1. Obecná témata.Můžete diskutovat o neutrálních tématech, nejnovějších filmech, fotbalu, počasí, jiných zájmech a koníčcích.
 2. Otevřené otázky.Díky hlubokým otázkám ve směru rodičů je možné projevit zájem o rodinu svého vyvoleného. Můžete se učit od rodičů o svém místě studia, práci, zajímavých událostech ze života.
 3. Zábavné příběhy z dětského dětství.Toto téma usnadní konverzaci, dotek a relaxaci, můžete si prohlédnout fotografie dětí.

Hlavní věc spočívá v tom, že na první seznámení se s vážnými a globálními tématy, která mohou zkazit veselou náladu a zátěž, se kterými se účastníci jednání nezabývají. Zakázanými tématy jsou politika, náboženství, nacionalismus a rasismus. Pokud člověk v některých okamžicích nesouhlasí se stanoviskem rodičů, není nutné vstupovat do argumentu, bude moudřejší mlčet.

Jak se připravovat na zasedání?

Aby bylo setkání produktivní a prospěšné, musí člověk předem promyslet hlavní body a hlavní otázky. Psychologové doporučují sestavit seznam důležitých bodů, který bude obsahovat následující body:

 • musíte znát předem úplná jména rodičů;
 • dívka může objasnit základní údaje o rodičích (škola, práce, místo narození, priority a zásady);
 • bude-li se zasedání konat v doměmuži, je třeba přinést pořádek;
 • předem budete muset připravit oblečení a boty pro schůzku, udělat ostříhat, oholit, vypadat perfektně;
 • Aby bylo možné vyhrát nad rodiči, musíte si vybrat dárek předem, může to být kytice květin a láhev dobrého vína.

Předtím musí být člověk připraven na možné otázky, aby mohl být plně vyzbrojen. S největší pravděpodobností budou mít zájem o plány muže pro dívku, jeho životní styl, oblast činnosti, zájmy, cíle v životě, sny. Hlavní zaměření konverzace by mělo být provedeno přesně v těchto bodech, aby bylo jasné a transparentní pro její rodiče.

Aby byl rozhovor snadný, musí člověk ukázat smysl pro humor a svou všestrannost. Hlavní věc je, že projev humoru byl přímý, vtipný, bez vulgarity a vtipů pod pásem. Pokud má člověk špatné návyky, je lepší o nich mlčet. Nejlepší volba - vtipné příběhy ze svého života nebo žít společně s dívkou.

Závěr

Není divu, že říkají, že nikdo nebude mít druhou šanci udělat první dojem. Je proto nesmírně důležité, aby se člověk předem připravil na setkání s dívčími rodiči, aby se předešlo možným chybám a trapným situacím. Dále musíte zvážit okolnosti setkání (v restauraci, v domě muže nebo dívčího rodiče). Podle nich musí přemýšlet o tom, jak nejlépe trávit čas se svými rodiči, o čem s nimi komunikovat, jak se ukázat z nejlepší strany.