Jak se setkat s dívkou, pokud jste plachý a bojíte se?

Shyness často brání mladým lidem v setkání, komunikaci a zahájení vztahu, takže psychologové nabízejí mnoho možností a metod, jak překonat obavy, když se setkávají s lidmi. Za prvé, při hledání odpovědí, jak přistupovat k dívce, která má ráda, musí člověk pochopit, že plachost je normální pocit, který je vlastní každému člověku. Nezaměřujeme se na to, ale zaměřením se na předmět sympatií můžete dosáhnout úspěchu.

Psychologie vztahů nabízí mnoho možností, protože člověk se může setkat s dívkou za různých okolností, ať už na ulici, v korespondenci na sociálních sítích nebo na veřejných místech. Hlavní věc, jak se zbavit pocitu strachu, strachu z veřejné nedůvěry, nedostatku sebevědomí. K tomu budete muset pracovat na svém vzhledu, pohledu na svět, stejně jako zvolit taktiku chování pro datování a další komunikaci.

Jak překonat strach při setkání s dívkami?

Aby bylo možné najít způsoby a prostředky, jak se seznámit s dívkou, pokud jste plachý, psychologové doporučují začít tím, že analyzují důvody pro pocit, že jste plachý.Pouze plodná analýza jejich chování poskytne člověku pochopení toho, jak překonat všechny překážky své spřízněné duše.Překonání pocitu zdrženlivosti před dívkou může být následující:

 • Může být přítomen malý strach, hlavní věc není panikařit.Většina mladých lidí se bojí první konverzace, další komunikace bude probíhat jako hodinový strojek, pokud budete pečlivě přemýšlet o všem.
 • Muži si musí pamatovat, že ženy si myslí a vnímají věci jinak, poddávají více emocím než rozumu a obezřetnosti.
 • Intelekt a všestrannost člověka v různých oblastech znalostí pomůže při setkání s dívkou a pokračování komunikace s ní.Zaprvé, dialog bude povrchní a uvolněný, nebude mít vážný a hluboký význam.
 • Abyste se stali odvážnějšími a sebevědomějšími v sobě, musíte být více v ženské společnosti.To vám umožní pochopit jejich logiku, preference, chování a stereotypy.Můžete získat zkušenosti s kolegy, kolegyně, kamarádkami dívek.

Aby člověk překonal plachost a strach v sobě, musí pochopit, v jakých okamžicích není spokojen sám se sebou, což je kořenem pochybností o sobě.Můžeme se jen zbavit strachu - udělat to, po čemž bude zřejmé, že člověk je schopen se s takovými úkoly vyrovnat.Sebepochybování se postupně zhroutí, pokud se zapojíte do vlastního rozvoje a sebezdokonalování.

Jak se setkat s dívkou, pokud jste plachý?

Chcete-li se setkat s dívkou, pokud se bojíte a stydíte se k ní přistupovat, neměli byste. Nejprve se musíte zbavit těchto překážek pro další komunikaci byla produktivní a slibná. Psychologové dávají důležité rady o tom, jak si člověk udržuje vnější klid a vyrovnanost, pokud váháte a uvnitř se chvěje vzrušení. Musíte přestat rolovat v hlavě negativní výsledek datování, jak se myšlenky zhmotňují. Pokud dívka ten chlapův návrh odmítla, nemusíte mu to ukázat, že taková odpověď ho nějakým způsobem zahákla.

Další důležitá rada týkající se toho, co dělat, když se bojíte setkat s dívkou, se týká strachu z veřejné nedůvěry. Je to právě ten pocit, který často brání lidem při rozhodování a vykonávání jakýchkoli činností. Abychom se zbavili omezení a strachu z veřejné nedůvěry, je nutné pochopit, že:

 • člověk musí být připraven na negativní odpověď dívky, odpovídajícím způsobem přijmout porážku;
 • neměli byste hledat důvody v sobě, pokud dívka není připravena na seznámení a komunikaci, s největší pravděpodobností není svobodná, není připravena na vztahy, nebo prostě nemá čas;
 • Pokud je situace mimo kontrolu a dívka odmítá komunikovat, musíte všechno převést na vtip a nepřijmout odmítnutí jako osobní porážku.

Muž už vystoupil a ukázal své silné stránky.na stejné straně, když jsem udělal první krok směrem k dívce.Aby člověk zvýšil sebeúctu, musí se dostat z komfortní zóny, vykonávat činnosti, které mu nejsou zvláštní, najít nové koníčky a zájmy.Díky těmto činům lze pochopit, že nic v životě není nemožné, člověk se musí jen pokusit.

Seznámení s internetem

Nejjednodušším řešením otázky, co dělat, pokud se bojíte setkat se s dívkou, je internet.Díky sociálním sítím bude moci člověk nejen získat informace o dívce, která má ráda, studovat její profil a fotografie, ale také najde mnoho způsobů, jak s ní začít korespondovat.Zbývá pouze provést několik doporučení ze strany odborníků, a to:

 • Aby bylo možné získat důvěru v dívku, je třeba před tím, než se s vámi setkáte, vyplnit dotazník a vyřídit co nejvíce informací o sobě.Můžete také přidat nějaké vysoce kvalitní fotografie a přidat vtipné vtipné poznámky.
 • Nyní můžete hledat dívku a věnovat pozornost podobnosti zájmů a zájmů.Jakmile je nalezena vhodná dívka, musíte jí napsat, odhodit pocit zdrženlivosti a pochybností.Je třeba mít na paměti, že komunikace na internetu neznamená žádná rizika.
 • Jak zahájit korespondenci ?Musíte začít korespondenci s pozdravem, pak se zeptat na její náladu, zda má čas mluvit.Komunikace by měla být nenápadná a snadná, neměli byste ji okamžitě označit za plány a touhu přenést komunikaci do reálného života.
 • Pokud došlo ke sdělení aTrvá několik dní, aby nedošlo ke zpoždění virtuálního přátelství, můžete se jí zeptat na telefonní číslo. Důvodem může být touha slyšet její hlas, který je považován za kompliment. Když mluvíš po telefonu, musíš chválit její krásný hlas, smích, sociabilitu, ale bez nadsázky, takže to nevypadá, že by se ten chlap snažil používat lichocení.
 • V průběhu korespondence nebo výzev se dívka nemusí dlouho zodpovídat. V takové situaci byste se neměli panikařit a trápit se úzkostí, možná má důležité věci ve škole nebo v práci. Neměla byste jí zavolat, přemoci ji spoustou poselství, mluvit o tom, jak jí člověk hodně chyběl.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Hlavní podmínkou pro produktivní komunikaci na internetu je včasné převedení do reálného života. Pokud dívka jde do kontaktu a rozhovory běží jako hodinky, stojí za to si domluvit schůzku.

Jak se setkat s dívkou na ulici, pokud váháte?

Komunikace na internetu je vhodná, je-li člověk ve svobodném vyhledávání a nemá zájem o určitou osobu. Ale pokud ten chlap potkal dívku, která se jí líbí na ulici, pak musíte jednat okamžitě, aby nedošlo ke ztrátě šance. K tomu je nutné poskytnout několik důležitých bodů předem, aby se na dívku udělal pozitivní dojem.

Příjemný vzhled

Přestože dívky milují uši, ne oči,to znamená, že nevyberou muže na základě externích dat, některé výstřelky jsou stále přítomny. Konkrétně:

 • oděvy- muž by se měl oblékat stylově, harmonicky kombinovat oděvy podle různých činností a individuálních vlastností, oblečení by mělo být čisté a žehlené;
 • obuv- je také vybrána pro styl oblečení, pro ženy je důležité, aby pánská obuv byla dokonale leštěná;
 • hygiena- svěží dech, sněhově bílý úsměv, čistota a příjemná vůně jsou povinné;
 • vlasy- úhlednost člověka je vyjádřena v husté vegetaci na obličeji a hlavě.

Člověk musí také sledovat stav nehtů a kůže, aby vypadal čistý a svěží, bez akné a zarudnutí. I když mu příroda nedala dokonalé rysy a postavu, správně vybraná skříň a vnější čistota vytvoří v očích ženy pozitivní a příjemný dojem.

Volba správného místa

Dokonce i ten nejhloupější a nekomunikativní chlap se může připravit na první kontakt s dívkou, pokud si pro ni vybere ideální místo. Hlavní podmínkou prvního data je, že by si ho mladí lidé měli pamatovat a místo setkání je mnohem důležitější než scénář data.

Psychologové nazývají seznam nejoriginálnějších míst setkání, a to:

 • zábavní park- zde si můžete posedět v útulné kavárně pro rozhovor, po jízdě na koni, což způsobuje násilné pozitivníemoce dívky, pak se bavte na soutěžích nebo tanci;
 • sportovní klub- vhodný pro mladé lidi, kteří se zajímají o sport, a ten chlapci předvede zájem o její koníček;
 • piknik- datum může být pohodlné pro oba, pokud ho trávíte v přírodě, připravujete romantický piknik;
 • Park nebo Zoo- na takových místech můžete snadno komunikovat, obdivovat krásu přírody a také přijímat příjemné emoce a dojmy;
 • Restauraceje nejoblíbenějším místem pro datování dívek, člověk prostě potřebuje uspořádat útulnou atmosféru, květiny a chutné pochoutky.

První setkání bude nezapomenutelné, pokud v dívce způsobí příjemné emoce a radost. Neměli byste si vybírat kluby, bar, kino nebo se setkávat s přáteli, protože v takovém prostředí bude obtížné komunikovat kvůli rušivým faktorům.

Pozitivní postoj a úsměv

Přijít na setkání s dívkou, která se jí líbí, je nezbytné nejen v čistém a správně zvoleném oblečení, botách, ale i v dobré náladě. Před tím, než budete muset nastavit svůj pozitivní výsledek co nejvíce, abyste se ujistili, že všechno půjde dobře. Člověk by neměl být zavěšen na jeho vzrušení, protože první setkání bude znepokojující především pro dívku.

Úsměv a dobrý smysl pro humor jsou nejlepší zbraní proti strachu, zdrženlivosti a nepohodlí. Ta dívka se osvobodila a ten chlap ji mohlUžijte si, můžete vyprávět vtipné události ze života, zajímat se o její dětství, protože toto téma pomáhá relaxovat.Během konverzace musíte dívce ukázat větší zájem, nahlédnout do očí, klást otázky o jejím životě, snech, zájmech.

Poradenství! Vzhledem k tomu, že předpokladem pro příjemné setkání a mluvení s dívkou je úsměv a smysl pro humor, člověk se musí starat o zdraví svých zubů.

Pokud se bojíte setkat, ujistěte se, že jste si všimli

Aby si dívka všimla toho chlapa sama, musí použít několik účinných technik od velitele pick-upu.Podle jejich názoru nebude spravedlivý sex schopen projít mužem, který má několik kvalit:

 • vzhled- stylista pomůže při výběru oblečení;
 • se zaměřují na detaily- to může být stylová kravata, čelenka, značkové parfémy nebo originální brýle;
 • neverbální gesta- energie sebevědomí a vedení musí vycházet z člověka;
 • meta zpráva- jde o výraz obličeje, emocionální poselství, vyjádřené v sebevědomém přímém pohledu, úsměvu, držení těla, vnějším klidu.

Člověk by se neměl snažit zdát, kdo je ten člověk.Ale všechny vaše úzkosti, strachy, omezení musí být ukryty před očima žen, protože dívky chtějí vedle nich vidět silného muže, sebevědomého, schopného řídit se ve všech situacích.

Fráze, které pomohou se známostí

Při rozhodování o tom, jak se setkat s dívkou, pokud jste plachý a bojíte se odmítnutí, musí člověk vymyslet první fráze pro konverzaci. Mnoho mužů v arzenálu má zpravidla několik domácích úkolů, aby přilákali pozornost žen, například:

 • „Děvče, jsem ohromen tvou krásou, omlouvám se, nemohl jsem jen projít kolem“;
 • „Děvče, řekni mi, co to je, utopil jsem se ve tvých bezedných očích a ztratil stopu času“;
 • „Dovolte, abych vás vedl s takovými externími údaji, že potřebujete bodyguarda.“

Někdy můžete být upřímný, když řeknete dívce o tom, jak těžké je pro muže, aby se setkal kvůli nezkušenosti a pocitům rozpaků. To bude první téma rozhovoru, kromě toho, že se dívky starají o přírodu, milují pomoc druhým. Hlavní věc spočívá v tom, že první fráze v rozhovoru by neměly být banální, protože budou dívku tlačit pryč a ona o muže rychle ztratí zájem.

Obecná pravidla chování

Další tipy pomohou člověku, aby se konečně zbavil omezení, strachu a pochybností. Psychologům se doporučuje, aby si poslechli následující pokyny:

 • muž by se měl vůči dívce chovat slušně a galantně, otevírat dveře před ní, dávat ruku, nepoužívat tvrdá slova a žargon;
 • první rozhovor by měl být snadný a uvolněný, není třeba se ponořit do složitých a dramatických témat, vyhodit všechna fakta o své přítelkyniživot;
 • je nutné komunikovat s dívkou o takových tématech, která nevyžadují specifické znalosti a vzdělání;
 • člověk musí být jednodušší, nesmí svítit před dívkou s vědami, v nichž není silná;
 • většina dialogu by měla být věnována dívce, protože všechny dámy milují pozornost.

První rozhovor by neměl být opožděn o několik hodin, zdlouhavý dialog pravděpodobně dívku nebude motivovat jako druhé datum. V průběhu komunikace je třeba držet odstup, ne vyvíjet tlak na dívku, nebýt jí posedlý a nevlídný.

Závěr

Pokud se člověk, kvůli strachu a rozpakům, neodváží seznámit se s dívkami, musí nejprve najít důvody pro takové chování a pochybnosti o sobě. Jakýkoliv strach může být odstraněn strachem. K tomu musí člověk udělat co nejvíce známých, komunikovat s dívkami, obklopovat se ženskou společností. Dále, podle rady psychologů, musíte kultivovat a jednat.