Jak se setkat s dívkou na ulici nebo na veřejném místě?

Seznámení s dívkou pro většinu kluků je vždy vzrušující a zodpovědný úkol.Dokonce i ten sebevědomý muž, který si zachovává vnější klid, se bude cítit plachý a strach z toho, že bude odmítnut uvnitř.Pokud se člověk naučil předem z praktických rad psychologů a pikaperov, jak se setkat s dívkou na ulici, výsledek situace bude pozitivní.

Vzhledem k velké oblibě internetu a sociálních sítí, moderní mladí lidé ztratili důležité seznamovací a komunikační dovednosti žijí na ulici.Za těchto okolností neexistuje žádný kontext, pouze vnější faktory vlivu, stejně jako kompletní improvizace.Aby však zmírnili situaci mužské populace, odborníci nabízejí jednoduché, ale účinné rady, jak přistupovat k dívce na ulici a seznámit se s vyhlídkou na pokračování.

Postarejte se o svůj vzhled

Pokud člověk nemá jistotu, jak se setkat s dívkou na ulici, pokud se bojíte odmítnout, musí člověk pracovat na svých externích údajích.A aby přitáhl pozornost, nemusí být nutně hezký s dokonalou postavou a rysy obličeje.U žen je mnohem důležitější několik parametrů přitažlivosti mužů, a to:

 1. Čistý-oblečení, boty by měly být čisté, hladké, je také důležité řezat nehty v čase, starat se o obličejové vlasy, upravovat ostříhat.
 2. Oblečení- oblečení by mělo být harmonicky kombinováno ve stylu a barvě, a co je nejdůležitější, mělo by být správné velikosti, aby se zdůraznily výhody mužské postavy.
 3. Styl- dívky vždy oceňují a oceňují u mužů smysl pro chuť a povědomí o módních trendech, takže si můžete vybrat obrázky podle doporučení stylistky nebo módních pánských časopisů.
 4. Vůně- muži by měli vždy cítit chutně, takže je nesmírně důležité šetřit na nákupy parfémů.
 5. Postavení- dívky si vždy vybírají sebevědomé muže, takže hladký hřbet tyto vlastnosti pouze zdůrazní.

Odborníci také radí lidem, aby dodržovali hygienická pravidla, čistili si zuby, aby měli čerstvý dech, používali kosmetiku pro péči o pleť, udržovali vnější čistotu a čistotu. Za prvé, ženy mají tendenci věnovat pozornost mužům.

Jak přistupovat k dívce na ulici

Aby bylo možné poznat dívku správně, vytvořit dobrý dojem o sobě, musí člověk vzít v úvahu několik cenných tipů psychologů, jak se dostat k dívce na ulici. Konkrétně:

 • Je nutné přistupovat zepředu, ale v žádném případě byste neměli vyskočit zezadu, zpoza rohu, aby se dívka nevyděsila svým pobuřujícím výstupem.
 • Pokud dívka sedí v parku na lavičce nebo v kavárně u stolu, musíte si ji vzítstejnou pozici těla, aby byla na stejné úrovni.Nestojí za to viset, dívá se nahoru a způsobuje pocit nepohodlí a omezení.
 • Pokud se krátce před tím muž vyměnil s úsměvem a vypadá to, že se mu líbí, je důležité, aby se zamíchal, zdržoval čas.V takové situaci musí člověk přijít a okamžitě začít chodit, aby se v jejích očích nezdála nejistý přítel.
 • Pokud dívka chodí před mužem, nemusíte se seznámit, mumlat za ní.Naopak je nutné předjet, obrátit se tváří v tvář a říct první frázi, aby se navázal kontakt.
 • V průběhu seznámení je lepší vyhnout se nadměrnému gestikulaci, zvýšenému tónu hlasu, ostrým pohybům, aby se děvče nevyděsilo s nadměrnou expresivitou.
 • Při prvním rozhovoru je povinný úsměv, který ukáže dobré a upřímné úmysly člověka.Hlavní věc je, že úsměv není nervózní a nevtíravý.
 • ​​
 • Pokud člověk chodí spolu s dívkou na ulici nebo například v nákupním centru, aby se seznámil s příslušným dialogem, musíte se v ní otočit asi o čtvrt otáčky, neblokujte cestu tak, aby v případě odmítnutí měla „cesty kustoupit.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Aby se setkal s dívkou, kterou má rád v kavárně, v parku nebo na autobusové zastávce, musí se předem připravit na jakýkoli výsledek událostí.K tomu je třeba realisticky posoudit sebe a své šance, to znamená přiblížit sedívka, která mu bude vyhovovat podle věku, sociálního statusu a dalších parametrů.

Jak začít: první věty?

Aby bylo možné ihned po setkání s dívkou podmanit dívku, musí si člověk vybrat pro sebe první fráze, které by jí mohly přitáhnout pozornost, a také o něm vytvořit dobrý dojem.První fráze mohou být skutečným záběrem v jejím srdci a mohou být triviální a předvídatelné.

Psychologové nabízejí 3 důležité tipy pro výběr takových slov, a to:

 • kompliment- dívky milují uši, takže se můžete dotknout jejího srdce chválením jejího vzhledu,čísla atd.;
 • relevantní fráze- první slova by měla odpovídat skutečnosti a okolnostem, můžete hovořit o počasí nebo kráse parku, atmosféře v kavárně atd.;
 • Vyhnout se monosyllabickým otázkám- tak, aby se první věta pružně proměnila v zajímavý rozhovor, člověk musí opustit otázky, na které lze odpovědět jedním slovem „ano“ nebo „ne“.

Aby bylo možno prokázat vtip, smysl pro humor a originalitu, může mít první věta tento formát:

 • dejte mi své telefonní číslo, vezmu rukojmí a vyměním je za vaše čísla “;
 • „Dovolte mi, abych se vás zeptal, jaké filmy chcete sledovat?Dovolte mi, abych vás pozval do kina a sledoval je.
 • „Dívka, půjč, prosím, pero, chci si napsat telefonní číslo jedné krásy.Diktovat čísla “;
 • „Nevím, kolik teďčas? A kolik volného času se musíš se mnou setkat? “;
 • „Děvče, co děláš dnes večer, co tam je, co děláš po zbytek života? Můžu nabídnout zajímavé možnosti. “

Hlavní věcí je, že smysl pro humor a vtipy nesouvisí s arogancí, špatnými způsoby, vulgárností nebo dokonce hrubostí. V každém podnikání, jako při výběru prvních frází pro datování, musíte být citliví a taktní.

Co s ní mám mluvit?

Pokud se člověk rozhodl přistoupit k dívce, která má ráda, seznámila se s úspěšnou první frází, je třeba vyzvednout zajímavá témata pro konverzaci. První rozhovor pomůže mladým lidem vytvořit dobrý první dojem o sobě a ukázat svou inteligenci a univerzálnost. Psychologové nazývají top seznam univerzálních témat, která jsou ideální pro první seznámení s dívkou, například:

 • kino- je možné diskutovat o preferencích v kině nebo novinách a následně ji pozvat na zasedání v kině;
 • hudba- můžete hovořit o preferencích v této oblasti, najít kontaktní místa;
 • cestuje- člověk může zjistit sny, kam by chtěla dívka navštívit, a možná by je i v budoucnu;
 • knihy- jsou-li oba partneři erudovaní a čtou knihy, lze diskutovat o jednom nebo jiném díle;
 • koníčky- otázky o koníčcích pomohou pochopit charakter a myšlení dívky;
 • cíle a plány do budoucna- co když se shodují, stane se dobrým znamením pro mladé lidi;
 • filosofie a umění- pokud se dívka o tyto oblasti zajímá, můžete jí dát příležitost ukázat své znalosti;
 • práce nebo studie- řeknou spoustu zajímavých věcí o mladých lidech;
 • jídlo- můžete diskutovat o svých oblíbených jídlech a chuťových preferencích;
 • rodina- můžete se dozvědět o dívčině rodině ao tom, jak vidí svou vlastní rodinu v budoucnu.
Důležité!V průběhu rozhovoru by měl člověk okamžitě identifikovat účel datování a proč se k této dívce přiblížil. To bude příčinou důvěry v mladého muže a motivem pro komunikaci s ním.

Podle statistik je nejčastějším tématem v prvním rozhovoru mezi mladými lidmi počasí. Hlavní věc je, že témata jsou univerzální, v nichž chápou jak muž, tak jeho partner. Hodně ve volbě taktiky chování s dívkou, když se poprvé setkáte, záleží na okolnostech. Například, přemýšlet o tom, jak se seznámit s dívkou v lékárně, člověk musí být jasný a rychlý, protože zde nebude vhodné mít dlouhé rozhovory.

Jak dokončit seznámení?

Dokončit seznámení s dívkou na ulici, v parku nebo kavárně je nezbytné pro ty, pro které to muž v zásadě začal. Člověk se musí zeptat, zda má člověk šanci se znovu setkat, zda mu dívka dá své telefonní číslo. Pokud pochybuje a ještě není připravena sdílet osobní údaje, nevzdávejte se a neztrácejte srdce.

Člověk musí být dotázán, jak ho lze nalézt na sociálních sítích, s největší pravděpodobností obdrží tyto informacepřipraven poskytnout. Rozpaky jsou nevhodné, dívka musí být přímo informována o plánech a chce ji znovu vidět. Neměli byste prosit o možnost setkat se, musíte nabídnout své možnosti. Nabídka bude zároveň tak zajímavá, že nemůže odmítnout. Jasnost, sebevědomí a jasné pochopení jejich tužeb nebude dívkou ignorována.

Praktické rady

Ke zvýšení šancí na úspěšné seznámení se s dívkou a vyhlídky na vztah s ní psychologové v této věci přidávají několik důležitých praktických rad.

Konkrétně:

 • pokud dívka odmítne mluvit svou adresu nebo telefonní číslo, může být poprvé omezena na svou přezdívku v sociální síti;
 • Pokud se dívka odmítne setkat, můžete ukázat své odhodlání tím, že řeknete, že člověk bude čekat s kyticí květin tři dny na tomto místě setkání s ní.

Při komunikaci s dívkou musíte být důslední, sebejistí, udržovat oční kontakt, vykazovat statečnost a zdvořilost.

Závěr

Pokud se budete řídit všemi doporučeními odborníků, můžete si být v praxi jistí, že seznámení se s dívkou na ulici je ve skutečnosti jednodušší než kdy jindy. Dívky milují uši a také chtějí získat maximální pozornost od opačného pohlaví. Dobře udržovaný a uklizený člověk, který jí dá poklony, projeví zájem o ni a její život, bude odměněn vzájemnou reakcí.