Jak se rozvádět nebo svádět dívku pro sex: pokyny krok za krokem

Intimní složka ve vztahu může začít rychle, doslova od prvního data, nebo může začít po týdnu nebo měsíci.Jak se říká mistr pickup, neexistují žádné nepřístupné nebo přístupné dívky, existují různé muže.Otázka, jak rozpustit dívku pro sex, je tedy mezi mužskou populací relevantní více než kdy jindy.Ne každá dívka je připravena na rychlý kontakt, ale síla muže je přesvědčit a zařídit ji.

Důležité aspekty v míře přechodu od námluvy k úzkým vztahům jsou míra důvěry ve vztazích, model mužského chování, v zásadě formát vztahů.Dívky jsou velmi nekonstantní osobnosti, což znamená, že pokud se pokusíte, můžete je přesvědčit.Mistři pick-upu nabízejí nějakou účinnou radu, jak svádět dívku pro sex.

Příprava na svádění

S cílem svádět dívku, kterájako člověk musí začít s přípravou a mačkáním maxima z jeho přitažlivosti.Zvýšit míru přitažlivosti pro dívku těmito způsoby:

 1. Zlepšení vzhledu. Zde je třeba analyzovat celkový obraz vzhledu člověka, zhodnotit styl oblečení, čistotu a úhlednost člověka.Ženy se dívají na ostříhat,Vlasy na obličeji, výběr oblečení, čisté boty, osobní hygiena, vůně a vůně člověka.
 2. Konverzace.Ženy, jak ukazuje praxe, vzrušují mozek člověka. Proto musí prokázat svou všestrannost a vzdělání, vést konverzace na různá témata. Během rozhovoru musíte dívce říct komplimenty, být výmluvný a být schopen ji poslouchat.
 3. Hmatový kontakt.Každá dívka věnuje pozornost tomu, jak se k ní člověk snaží přiblížit. Můžete projevit svůj zájem a soucit prostřednictvím hmatového, ale nevtíravého kontaktu. Můžete dát ruku, koupit dívku, narovnat vlasy v účesu, nebo se pravidelně dotýkat ruky v ruce během řeči duše.
 4. Dekor.Polovina úspěchu závisí na místě konání a datu. Dívka bude mít romantické, intimní prostředí, tlumená světla, tichou hudbu atd.
 5. Iniciativa člověka.Mnoho chlapů, kteří se bojí vyděsit dívku svým tlakem, postrádá pravý okamžik. Masters vyzvednutí doporučuje použít všechny dobré chvíle pro sbližování s dívkou. To by mělo být provedeno krásně a ne pryč, ale jakoby pod vlivem pocitů a vášně.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
V přípravné fázi musí být člověk připraven na různé výsledky situace - souhlas nebo odmítnutí dívky. Je třeba učinit jakékoli rozhodnutí.Nezaslouží si žádné emoce radosti nebo rozhořčení, což dokazuje jejich sebevědomí.

Alkohol v podpoře

Vynikající nástroj, který pomáhá najít způsoby, jak svádět dívku k sexu - trochu alkoholu.Je známo, že pár sklenic omamných nápojů ulehčuje napětí, ztuhlost a omezení od dívek a také jim umožňuje, aby se staly více frivolní.V nastavení romantického rande je jen alkohol, hlavní věc je, že by mělo být umírněné.

Pokud to přehánějí silnými nápoji, dívka může snadno souhlasit s intimitou, ale v důsledku toho se situace nemůže obrátit ve prospěch člověka.Jednoduše ho považuje za střední osobu, která využila svého nestabilního a bezbranného stavu.A jak praxe ukazuje, intimní vztahy pod vlivem alkoholu ztrácejí stupeň smyslnosti a potěšení.

Metody svádění k prvnímu datu

Dostat dívku do postele k prvnímu dni, zdálo by se, že je to pouze hlavní pickupzkušené dámy.V dnešní společnosti nebude tato situace nikoho šokovat, pokud je mezi mladými lidmi sympatie a vášeň, a člověk svého muže dovedně svádí.Mistři pick-upu zavolají pár kroků, aby sváděli dívku po prvním romantickém:

 1. Challenge sebevědomí. Během setkání musí člověk prostřednictvím komunikace ukázat svou přiměřenost, smysl pro humor, inteligenci a dobré osobní vlastnosti.A také stojí za to se ptát na život dívky, pozorně naslouchajícípříběh.
 2. Vzrušení.Během konverzace, kdy se oba partneři již otevřeli a omezení je pryč, by mělo být vzrušení zvýšeno hmatovým kontaktem. Můžete se dotknout její ruky, narovnat vlasy, dotknout se jejího ramene, držet ji v pase, atd. Pokud se dívka nepohne od muže, můžete jít do náruče, políbit.
 3. Pozvání domů.Je možné navrhnout pokračování data v pohodlných podmínkách, například doma. Musí to však být důvod, například člověk má luxusní víno, zajímavý film nebo playlist úžasné hudby.
 4. Správné chování doma.Za prvé, dívce by měl být poskytnut čas, aby se rozhlédla a pohodlně. Pak můžete nabídnout dívce drink, zatímco nadále udržovat hmatový kontakt. Pokud není dostatečně nadšená, můžete jí nabídnout relaxační masáž nebo ji pozvat, aby si lehla na postel.

V takovém případě se člověk musí předem připravit, aby věci napravil doma, aby zásobil dobré alkoholické nápoje a občerstvení, jakož i antikoncepční prostředky. V procesu svádění je důležité být proaktivní, ale umírněně, aby vše vypadalo co nejpřirozenější, a ne jako naplnění plánu skloubit dívku k jednorázovému sexu.

Jak vzrušit dívku?

Aby mohla dívka vlézt do postele, musí se sama obdivovat, vzbudit zájem a důvěru a potépo etapách . Chcete-li to provést, proveďte následující akce:

 • začněte s malými doteky, například vezměte ruku, objetí, hladké vlasy atd.;
 • šeptá jí do ucha něco příjemného, ​​vzrušujícího zároveň s jejím slabým hlasem a dechem;
 • uchopte ji za zadní stranu ruky na tvář a udržujte oční kontakt;
 • dotýkat se zadní části hlavy, pak jemně masírujte krk prsty;
 • drží ruku v ruce, můžete políbit vnitřní stranu zápěstí, protože se jedná o erotogenní zónu;
 • hrát si s vlasy, přejetím rukou přes vlasy a točit, hladit ho;
 • dotýkat se jejích nohou rukou na kyčle nebo koleni, ale lehce, dělat hlazení pohyby;
 • jít do polibku, drží ruce za hlavou, krk, krk, pak jít do pasu;
 • dotkněte se jiných míst rukama a sledujte reakci dívky;
 • říkají, že ji chce člověk;
 • zaměřit se na jiné erotogenní zóny, postupně klesající z jednoho do citlivějšího jiného bodu.

V této posloupnosti lze postupně postupně přivést dívku k maximálnímu vzrušení bez tlaku a nějaké vulgárnosti. Vůbec nemusíte strávit alespoň 15-20 minut, tolik by měla předehra trvat tak, aby byla žena dostatečně připravena na sex.

Co dělat?

Pokud dívka řekne ne, je lepší, aby se muž zastavil a omluvil se, kdyby byl o ní nesprávný. Můžete také požádat dívku o to, co muž v budoucnu neudělá, aby takovým chybám zabránil. V případě, že dívka šla příliš daleko s alkoholem, je lepší nechat pokusy přetáhnout ji do postele, jinak to bude vypadat jakosexuálního zneužívání.

Závěr

Chcete-li svádět dívku, aby měla sex, musí člověk začít nejprve pracovat na sobě, přinést její vzhled, chování a charakter standardu mužské krásy. Dále musíte přitáhnout pozornost dívky co nejvíce, pozvat ji na rande. Na schůzce se musíte ukázat v nejlepším světle, projevit zájem o dívku, vytvořit vhodnou atmosféru, navázat hmatový kontakt. Pokud jedete ve fázích, jak je popsáno výše, můžete dokonce získat souhlas k sexu po prvním datu.