Jak se přiznat dívce v lásce je krásná a neobvyklá?

Vztah mezi mužem a ženou je trvalým zaměstnáním vyžadujícím zlepšení.Důležitým krokem na cestě ke štěstí je považován za projev lásky dívce, která je často zpožděna kvůli vzrušení, pochybnostem a pocitům člověka.Někdo nechce spěchat, někdo se bojí neúspěchu a negativní reakce, ale většina mužů prostě neví, jak se přiznat dívce v lásce.

Omezení, vlastní pochybnosti a nedostatek kreativních nápadů se stávají důležitou bariérou před uznáním.Někteří muži uprostřed strachu a paniky začínají pochybovat o svých pocitech.Psychologové nabízejí několik tipů a doporučení, pomocí kterých můžete sami porozumět, najít spoustu zajímavých a nových možností, jak prezentovat dívce takové důležité informace.

Měl bych přiznat svou lásku dívce?

Všechno začíná jednoduchou komunikací, která plyne do pravidelných setkání, romantických dat, sbližování lidí a sdílení vzpomínek.Pak se rozvíjí další etapa vztahu, která vyžaduje uvědomění si svých pocitů, tužeb a plánů do budoucna.Pokud se člověk vidí vedle vyvoleného, ​​stojí za to promýšlet, protože se poprvé přiznává krásná dívkav lásce.

Odborný posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Vyhlášení lásky je zásadní a důležitou etapou vztahu se ženou.Pokud se jedná o první zkušenost, neúspěchy a zničené plány mohou odložit vážný negativní dojem na vnímání žen a vztahů s nimi po celý život.Tentokrát tedy musíte pečlivě přemýšlet, abyste v životě realizovali podle svých tužeb.

Hlavní překážkou, která člověku brání přiznat si pocity svého vyvoleného, ​​je banální strach z odmítnutí.Často se tyto obavy ukládají do psychiky a podvědomí člověka od dětství a jakékoli psychologické traumy způsobují, že v budoucnosti mlčí o svých pocitech a emocích.Ve vztazích se ženou jsou moji nejlepší kolegové trpělivost, izolace a ticho.

Příprava na vyhlášení lásky

Navzdory emocionalitě a zamilování je pro muže lepší vyhnout se vyrážkám a slovům.Nejprve se musíte ujistit, že žena má podobné pocity, aby nebyla odmítnuta.Pak musíte pečlivě přemýšlet o tom, za jakým účelem se člověk chce přiznat dívce v pocitech.Je-li vybudovat společné plány pro život, pak je tento cíl oprávněný.Je-li však prostě jen dobýt její srdce, je lepší udržet své emoce pro sebe.

Dále je důležité projít přípravnou fází, která se skládá z několika \ tporadenství psychologů, jmenovitě:

 1. Praxe . Člověk musí nejprve praktikovat například před zrcadlem. To umožní jasněji formulovat myšlenky, vyjadřovat pocity a emoce. Po rozhodnutí o formátu uznání bude mnohem snazší říci, co člověk v budoucnu cítí.
 2. Výběr času a místa . Není tak důležité, jak je člověk rozpoznán, svým vlastním slovem nebo prózou, ve verši, hlavní věc je, že je to správné místo a čas. Je důležité, aby kolem něj byli méně rozptýlení, nečlenové. Dívka může být pozvána na procházku, do parku, pokud váháte, ideálním místem bude piknik v přírodě daleko od neautorizovaných osob.
 3. Není třeba si myslet, že má stejné pocity . Před původním a správným vyznáním lásky musí být člověk připraven na scénáře událostí. Může existovat několik:
 • „Miluji tě taky“ je ideálním výsledkem vzájemných vztahů;
 • ignorování a přenos konverzace na jiné téma - není třeba ji žádat o zodpovězení přiznání, možná potřebuje jen čas, aby přemýšlela o slovech, která slyšela;
 • nedostatek vzájemnosti - v tomto případě je důležité zůstat v klidu, možná, že dívka ocení přiměřený a důstojný postoj k jejímu odmítnutí.

Hlavní podmínkou pro přípravu na uznání pocitů je sebevědomí, navzdory různým reakcím dívky. Člověk by měl mluvit klidně, měřitelně bez zbytečných emocí, a také přijmout jako pozitivní,tak i negativní postoj dívky k jeho slovům s důstojností.

Jak se můžete původně přiznat dívce v lásce?

Aby bylo uznání pocitu, které má dívka po dlouhou dobu vzpomínat, třeba, musí ho člověk učinit kreativním, originálním, ale zároveň romantickým a smyslným. Jedině v případě, že není pochyb o tom, zda to připouští, a že fáze přípravy byla úspěšně dokončena, lze postupovat do praxe. Rozpoznávání může být v několika scénářích a možnostech, například:

 • Dopis . Pokud člověk nemá oratorní schopnosti, nemůže být jasně a jasně vyjádřen, může mu pomoci banální dopis ve virtuální nebo skutečné podobě. Ale psychologové nejsou všichni jisti, zda stojí za to říct dívce o jejích pocitech prostřednictvím dopisu, protože opačná reakce nemůže být pozorována osobně a otázka zůstane otevřená.
 • Romantická večeře v restauraci . Pokud má člověk příležitosti z hlediska finančních prostředků, můžete si pronajmout celou halu, ozdobit ji v romantickém stylu, objednat živou hudbu a květiny. Tam je mnoho filmů kde takové scény byly ukazovány dolů do nejmenšího detailu. Tato možnost nebude šetřit peníze, ale bude jednoznačně říct, jak nejlépe se přiznat dívce.
 • Neočekávané uznání . Někdy nepotřebujete přemýšlet o plánu, když je třeba přiznat a jak, ale můžete se jednoduše přiznat pod impulsem duše v nečekaném místě a čase. Je jen důležité vědět, že tyto pocity jsou vzájemné, aby nedošlo k pocitu frustrace.

Scénáře pro datování a možnosti, jak neobvyklé je pro ženu přiznat lásku, je ve skutečnosti mnohem více.Může to být večerní procházka po promenádě, návštěva parku, projížďky na koních, piknik v přírodě, výlet do hor a odlehlé prostředí, nebo možná romantická večeře doma nebo v restauraci.Hodně záleží na jejích osobních zájmech a preferencích.

Co konkrétně říci?

Je možné předložit dívce informace o tom, co má ráda všemi možnými způsoby.Ale nejdůležitějším ukazatelem budou slova muže.Psychologové nazývají řadu správných a nesprávných frází, aby zúžili hledání možností, jak prezentovat informace o sympatii a lásce.

Nemůžete říci následující věty:

 • Miluji vás víc než život (sebepoškozování);
 • Bez tebe nemohu udělat (soucit);
 • Chci strávit celý svůj život jen s vámi (potřebná fráze, děsivá řada);
 • Jsem o vás blázen, miluji šílenství (zelené světlo pro manipulaci s člověkem);
 • Miluji tě a ty mě?(impozantní sebe sama a pocity).

Můžete dobýt srdce své milované dívky s takovými frázemi win-win jako:

 • „Miloval jsem tě, co s ní teď uděláš?“;
 • „Přestávejte ke mně ve snu, jsem připraven vám přiznat své pocity!“;
 • „Podívej se na mne a nebuď, jak jsem zamilovaný do tvých očí“;
 • „Buď mi v čaji dáte lektvar lásky, nebo vás opravdu miluji“;
 • „Líbí se mi tolik, že vás pozývám, abyste se k sobě přiblížilipříteli ";
 • „Během naší komunikace jste pro mne už dlouho více než přítel“;
 • "Navrhuji, abyste byla moje přítelkyně, protože mám pro vás vážné pocity."

Je jasné, že se jedná o nejčastější fráze, které muži používají k dobývání srdcí žen.Je jen důležité, aby se člověk rozhodl, zda by se dívka měla přiznat ke své lásce, a pokud je pro něj opravdu důležitá, zvolte zajímavou variantu uznání.

Co dělat, když se bojíte přiznat?

Prohlášení o lásce je ve skutečnosti považováno za vyvážený a vážný skutek, protože člověk musí vždy vypovídat o svých slovech a činech.Kvůli upřímnosti a pocitu odpovědnosti mnoho lidí prožívá strach.Navíc zranění a neúspěchy dětí odkládají negativní otisk důvěry.Chcete-li se zbavit strachu, musíte přemýšlet o tom, jak upřímný a hluboký pocit má člověk, ať už stojí za takové úsilí.

Pokud jsou cíle pro dívku vážné, musíte se před vyhlášením lásky postavit pro úplné sebevědomí.K dosažení výsledků musí člověk dát svůj hlas, přemýšlet nad ním, držet se jeho postoje a gest. Během uznání není nutné přemýšlet o tom, co bude dívka na pocity odpovídat a přizpůsobit se negativnímu výsledku .Může pomoci nejpohodlnější prostředí.Situace s odmítnutím musí být také předem zvážena, aby mohla adekvátně reagovat.

Závěr

Často muži přiznávají ženě pocity pouze za účelem jejího dobytí a po dosaženícíle rychle vychladnou. V tomto ohledu psychologové doporučují pečlivě zvážit své plány pro dívku, cítit hloubku pocitů. A pouze s důvěrou v sebe a svou sympatii, můžete naplánovat scénář uznání v pocitech. Nastavení, místo a čas, text a emocionální poselství člověka jsou důležité.