Jak se pletou copánky na vousy a jak se o ně starat?

Móda pro vousy se vrátila a nyní jen ten líný se nesnažil pustit ani mírné strniště. Mods a fanoušci experimentů s jejich obrazy a vzhledem kompletně zdobí jejich tvář dlouhým a tlustým vousem. Péče o vousy není ve skutečnosti tak jednoduchá, že každodenní postupy lze přirovnat k péči o dlouhé vlasy. V opačném případě bude vous přidávat věk, nevysvětlitelnost a neostříhání.

Novým trendem mezi vousatými muži jsou copánky na vousech, které napodobují tradice a styl skandinávských národů, a také umožňují lidem položit dlouhé dlouhé vousy do zajímavého tvaru. Stačí se podívat na fotky mužů, kteří pletou vousy, aby pochopili, jak barevné a originální to vypadá. Stylisté a holiči radit všechny ty šťastné s hustým a dlouhým vousem, aby se ujistil, že na podobném obrázku.

Existují v módě pigtaily?

Móda nikdy stojí na jednom místě, včetně módy pro vousy mezi muži. Před pár lety, zřídka někdo může být viděn s dlouhým a hustým vousem, ale dnes fashionistas a chlápci nejen pěstují vousy, ale také je vkládají do nejrůznějších obrazů, tvarů a účesů. Během soudního procesu experimentujte a hrajteS obrazy, stylisté objevili nový a již na vrcholu módy image - pigtail vousy.

Pro informaci!Poprvé, copánky na vousu byly viděny starověkými Asyřany a Egypťany, a jejich vlasy nebyly jednoduše tkané do všech druhů copánků, ale také zdobené stuhami a jinými dekorativními prvky. Tvář nesouvislých účesů vousů a copánků je však stále považována za skandinávské vikingské národy.
Něco nového v módě, to je dávno zapomenutá minulost. Proto se barevné vousy s copánky, stuhami, kroužky a klipy vrací z dávných dob do moderní doby. V dnešní době si takový krok mohou dovolit pouze odvážní a sebevědomí muži - vousy s copánky zapletenými vlastníma rukama. A pokud se ve starověku prýmky pletly během bojů a válek s praktickými záměry, dnes je to způsob sebevyjádření.

Odrůdy copánků

Než se muži naučí, jak si na vousy zapletat cop, je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že dnes existuje několik možností, jak si vousy vousatých vousů najíst. To může být Viking styl cop nebo Afrokosa, dredy nebo jednoduché slovanské tkaní. Pirátský styl, ve kterém byly vlasy na vousu také pletené, se také vrací do módy.

Dread

Dreadlocks mezi specialisty holičů a stylistů se často nazývají dredy, to jsou zamotané klobásy z vlasů připomínající copánky. Kousky vlasů, nahromaděné v oddělených pramenech, mohou být nezávisle pleteny, ale v tomto případě bude třeba pomoci.odborníka.Častěji muži používají umělé materiály a mohou být připevněny i na krátký vous, napodobující budovu.

V závislosti na tom, zda chce člověk nosit své vlastní nebo umělé dredy, způsob, jakým se pletou, je jiný.Pro první možnost je třeba pěstovat vousy tak dlouho, jak je to jen možné a silnější, abyste získali působivý výsledek.Dále jsou vlasy rozděleny do několika zámků, česaných, válcovaných a zkroucených, pletených speciálními háky pro získání dredů.Musíte použít vosk k trvalému upevnění vlasů.

Poradenství! Umělé dredy vyžadují od člověka mnohem menší péči a úsilí, navíc mohou být připevněny na vousy dlouhé 5-6 cm, jsou pohodlné na nošení, nevyžadují zvláštní péči a mohou být také opakovaně odstraněny a znovu připevněny k bradě.

Afrokosichki

Afrokosichki pochází z kultury etno-módy a reggae, a pokud pouze ženy původně zdobily svou vegetaci s nimi, dnes mnoho mužů vidí Afro-braids na jejich vousech.Nevýhody tohoto účesu lze považovat pouze za dobu tkaní, ale to vše závisí na tloušťce a délce vousu.Afrokos navrhují prolínání

do copánků vícebarevných stuh a strun, které dávají obrazu barvu a dokonce i nějaký šok.

Vazby afrokos takto:

 • chlupy jsou rozděleny do oblastí;
 • vlasy a stuhy je třeba navlhčit;
 • páska je složena na polovinu, smyčka pásky je ovinuta kolem pramene;
 • splétají cop z jednoho pramene vlasů a dvou pramenů spásky;
 • splétané pletivo podél délky vlasů a fixů.

Díky prokládání stuh může být vousy objemnější a delší než původně.Délka štětin by měla být minimálně 5 cm, je třeba splétat pásky na samém základu vousu na bradě a pokračovat až na konec vlasů.Čím více takových copánků je, tím silnější a výraznější bude účes vousů.Nevýhoda tohoto typu vousů tkaní může být považována za přídavnou hmotnost 100-150 gramů.

Loki

Loki jsou copánky, které jsou někde mezi afro a dredy.V tomto případě se také používá další materiál - kanekalon a odborníci nabízejí dva typy tkaní najednou.

Varianta jedna:

 • od společnosti Kanekalon, vyberte pramen a upevněte konce pružným páskem;
 • pak vše rozčesané do dredů;
 • Přijatý strach musí být složen na polovinu a připevněn ke vousu uprostřed;
 • dále splétá ocas z tohoto vlákna a vlastních vlasů;
 • Konec je upevněn gumovým páskem a pro upevnění je aplikován vosk.

Druhá možnost:

 • , část vlastní vousy by měla být rozdělena na 3 části;
 • pak vezměte zámek umělých vlasů asi třikrát déle než jeho vlastní vous;
 • přidat kanekalon k jednomu z popruhů a splétat provaz;
 • konec je zajištěn gumovým páskem;
 • zbývající délka kanekalonu je po celé jeho délce obalena copem;
 • s jiným gumovým páskem upevňujícím okraj kanekalonu;
 • Výsledný strach je fixován voskem.
Důležité! Pokud chce člověkVlákno loki z vlastních vlasů, nebude možné je v budoucnu rozluštit. Takže musíte prostě řezat nůžkami.

Výsledné zámky vypadají barevně a přitahují oči těch, kteří jsou v okolí s objemem a neobvyklým tvarem copů vousů. Daleko od všech mužů se rozhodují o takových experimentech s plnovousem, ale výsledek bude stát za námahu a riziko.

Vikingské kozy

Podle příběhu by vikingský vous s copem měl být maximálně dlouhý. Vikingové navíc uvítali sebevyjádření každého člověka, někdo měl vousy, které byly zapleteny do jednoho tlustého copu, někdo měl spoustu tenkých copánků. Byly uvítány všechny druhy vousových ozdob, prstenů, klipů a dalších detailů.

Pro vytvoření takového obrazu musí být délka vousů nejméně 20 cm.

Tkaní Vikingského prýmku je snadnější než kdy jindy, a to:

 • délka vousů od 20 cm a delší pečlivě hřeben;
 • pak jsou vlasy rozděleny do několika kudrlinek;
 • klasická vousová vazba ze 3 kudrlinek;
 • vlasy mohou být upevněny kroužky, gumičkami nebo uzly.

Pokud se předpokládá, že je jeden prýmek, měl by být vous zvednut ve stylu brady se špičatým koncem. Pro spojení několika copánků ve stylu Viking najednou budete potřebovat pěstovat vousy, širokou a volnou lopatu. V budoucnu je rozdělena do několika částí a vazba potkanů ​​"ocasy".

Kdo jsou copánky?

Ne všichni muži dostanou vousy, takže to stojí za topoužívat rady a konzultace holičů a stylistů.Vousy s copánky se nacházejí u aktivních mužů, kteří upřednostňují přitáhnout pozornost k sobě, k těm, kteří chtějí ukázat své ego a postavení v životě.Styl copánků vousů může být vybrán podle následujícího principu:

 1. Afrokosa .Nejčastěji je tento styl preferován příznivci hippies, reggae, mladých lidí spojených s hudební kreativitou, diskžokeji.Ideálně se hodí takové copánky do obrazu tmavovlasého muže s krátkým ostříháním na hlavě.Typ obličeje - oválný nebo kulatý.
 2. Viking Scythe .V tomto případě je to okamžitě brutální, odvážný a silný muž, například rocker, neformální, fanoušek těžké hudby a motocyklů.Vikingské copánky se vejdou pod Mohawk, dlouhé a složené vlasy, buchta nebo cop.Klasický jeden cop na vousu bude vypadat perfektně na muže s holou hlavou.Chubby člověk může nosit 1-2 dlouhé copánky vousy, zbytek se vejde pár krátkých copánků.
 3. Dredy .Dreadlocks a lokas budou vypadat harmonicky na klucích, kteří preferují dredy a na hlavách, hip-hopers a raeers, stejně jako milovníci těžké hudby.Loki a dredy se vejdou do obrazu s tetováním, piercingem a dlouhými vlasy na hlavě.Dlouhé dredy jsou vhodné pro kulatý obličej a krátký pro oválný a protáhlý obličej resp.

Ve skutečnosti vám mnoho variant copánků vousů umožňuje připevnit obličeje k vlasům na obličeji spíše než tlačit, zvlnit a táhnout.DredyLoki a Afrokos lze nosit poměrně dlouhou dobu, což šetří každodenní instalaci a údržbu. Vikingské vousy rychle a snadno zaostávají, ale dramaticky mění vzhled člověka, vychvalovaly obraz charismy, odvahy a statečnosti.

Důležité nuance a rady

Afrocos mají mít nejjednodušší péči, umývají se speciálním šamponem ne více než jednou týdně. Současně je třeba umyt základnu copu a pokožku obličeje, otřít šampon masážními pohyby. Pěna se nanáší po celé délce provazů, ale v žádném případě by se neměla otírat, aby nedošlo k narušení stylu. Dále opláchněte vousy vodou, můžete znovu vložit vrstvu vosku.

Podle stejného principu by se dredy z Kanekalonu měly umýt. Ale dredy z vlastních vlasů vyžadují sofistikované mytí. První měsíc nosit dredy stačí opláchnout čistou vodou, a pokud jsou provazy a chlupy vyřazeny, musíte se znovu vrhnout a rozšlehat do klobás. Obličejová pleť bude muset být opláchnut odvar z heřmánku, aby se zabránilo podráždění.

Kořeny zarostlých chlupů budou muset být také zvlněné, v budoucnu se dredy omývají šamponem na stejném principu jako afrokosy. Jednoduchý Viking styl copánky vyžadují standardní postupy péče - šamponování, česání, sušení, pletení, upevnění voskem nebo lakem. Proto nejčastěji muži preferují skandinávský styl ve vousovém stylu.

Také pro péči často používáme doplňkové příslušenství pro vousy.

Závěr

Pigtails vousy - to je posledníPánská móda po celém světě, takže odborníci a stylisté doporučují všem lidem experimentovat s jejich obrazy pomocí tkaní pletence. To mohou být dredy a zámky, které se vejdou do neformálních stylů oblečení, stejně jako afrokos nebo copánky ve stylu Vikingů. Všechny možnosti vypadají odvážně, stylově a moderně, navzdory závazku starých tradic a kultur.