Jak se oblékat pro chlapa: vypadáme atraktivně

Je to první datum, které může mladým lidem zaručit pochopení toho, zda mají budoucnost a perspektivu vztahů. První schůzka ukazuje vzhled, charakter, chování, silné a slabé stránky v osobě a můžete udělat první dojem pouze jednou. Proto je důležité předem přemýšlet o tom, jak obléknout chlapa, aby potěšil svého společníka.

Ženy nesledují krásu, spíše jako uši, ale některé požadavky na vzhled mají stále místo. První dojem tvoří oděv muže, jeho boty, účes, doplňky, parfémy, stejně jako obecná čistota a čistota. A i když je mužova postava a obličej daleko od ideálu, vhodně sestavené datum schůzky bude klíčovým bodem pozitivního dojmu z jeho očí.

Jak oblékat chlapa?

Jestliže člověk jede na rande s dívkou a ona souhlasí, že půjde s ním do kina, restaurace, parku, kavárny nebo na jiné místo, neznamená to, že muž vyhrál její srdce. Hlavní práce je jen před námi, aby se při setkání s předmětem sympatií věřila, že člověk musí pečlivě přemýšleta obraz obecně. Po přípravě předem je velká pravděpodobnost, že se dívka bude líbit.

Při výběru šatů a podrobností by měl člověk vzít v úvahu několik bodů:

  1. Místo, kde mladí lidé tráví čas společně. To by mohlo být kluziště, jízda na koni, restaurace, kino nebo procházka v parku. V závislosti na místě a datu scénáře je kruh zúžen tak, aby našel perfektní oblečení pro muže.
  2. Mužův vlastní smysl pro styl, přizpůsobený módním trendům a stylistickým doporučením. Volba oblečení by měla být založena nejen na uložených pravidlech módy, ale také na preferencích samotného člověka podle jeho požadavků na pohodlí a praktičnost. Pokud jsou někteří muži zvyklí oblékat se v klasickém stylu pro takové události, ostatní muži jsou blíže svobodnému městskému stylu.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Znalecký posudek! Volba oblečení by se měla opírat především o pohodlí člověka. Pokud je oblečen podle nejnovější módy, ale zároveň se cítí podivně a směšně, datum nemusí jít přesně tak, jak by chtěl.

Jaký je první den?

Před provedením plánu šatníku podle data musí člověk provést řadu hygienických postupů, aby vypadal jako jehla. Za prvé, pár dní bye, které musíte přinéstaby stav ostříhat, stejně jako kontrolovat stav kůže na obličeji. Akné, zarudnutí a další problémy by měly být také stanoveny speciálními prostředky.

Zadruhé, před samotným datem je třeba opravit vlasy na obličeji, nehty , aby bylo možné zvolit parfémy. Dívky jsou zpravidla dobře orientovány v parfémech a parfémových značkách, takže byste si měli vybrat kvalitní variantu. Teprve poté tvořili sadu oděvů a bot, ale s ohledem na místo konání schůze.

V parku

Nejběžnější verze data je v parku, protože je romantická a pohodlná, a nikoli finančně nákladná. Při výběru oblečení se musíte spolehnout na sezónu a povětrnostní podmínky, oblečení by mělo být praktické a pohodlné, ne omezující pohyby. Nejvhodnější pro každodenní styl bez přílišné oficiální nebo nečinnosti.

Je lepší odmítnout lehké kalhoty, protože dříve nebo později pár může sedět na prašné lavičce nebo na trávníku, což způsobí skvrny. Je lepší dát přednost modrým džínám, ať už kalhoty chinos tmavé barvy. Vrchol však může být jasný a jasný, což dává radostnou a lehce sváteční náladu. Mohlo by to být bílé tričko a také svetr nebo svetr v případě, že je večer chladný. Z bot se hodí broží, mniši, mokasíny nebo klasické tenisky.

V kavárně

Často mladí lidé dávají přednost pořádání termínů v kavárnách, kde mohou mít oběd nebo večeři bez přílišného patosu, stejně jako chatováníútulné prostředí. Pokud je v prvním případě s parkem, ležérní styl je ideální, pak pro kavárnu je lepší se podívat na více formální ležérní styl, protože se jedná o veřejný pokoj, který vyžaduje dodržování určitých pravidel oblékání.

Pod tmavými kalhotami nebo klasickými džíny byste měli nosit ležérní košili a bundu stejného formátu (nezaměňovat s klasickou bundou se sportovním ležérním stylem). Alternativou k bundě může být sako s výstřihem do V. Jako boty se hodí klasické tenisky nebo klasické boty. Sportovní obuv je v této verzi oblečení kontraindikována.

V restauraci

Pokud muž pozval svého společníka do restaurace, v tomto případě by měl být jeho styl radikálně odlišný, přísnější podle oblékání instituce. V ideálním případě to bude klasický tmavý oblek, pokud mluvíme o formálním oblečení v restauraci. K tomu je vybrána lehká košile klasického střihu, kravata a manžetové knoflíčky dle nejnovějších módních trendů.

U klasického obleku můžete také vyzvednout kapesník, náramkové hodinky, pásek pro kalhoty a klasické boty. Před tím je lepší seznámit se s pravidly etikety mužského obchodního stylu. Důležitým ukazatelem stylu a souladu s klasickými kánony muže bude správně zvolený a tvarovaný uzel kravaty. Perfektní barva obleku je modrá a tmavě modrá.

Ve filmech

Pokud pozval člověkadívka ve filmu, možnost oblečení pro něj by neměla být přísná klasika, můžete si vybrat městský ležérní styl.Modré nebo světle zbarvené džíny jsou ideální, stejně jako polokošile a svetr (svetr) v přibližných barvách.Hlavní věc je, že oblečení by mělo být moderní a módní, čisté a žehlené, mnoho dívek, ne-li všechny, věnují pozornost těmto maličkostem.

Ale sportovní oblečení bude vypadat harmonicky na mladých dospívajících chlapcích, starší muži by se měli vzdát Olimpiyek nebo mikiny.Při výběru bot pro takové oblečení byste měli vyzkoušet spíše boty různých stylů než tenisky, tenisky a boty.Než půjdete ven, je lepší dát boty v perfektním pořádku, vyčistit od nečistot a skvrn, otřete krémem, aby lesk.

Obecná pravidla pro výběr oděvů na termín

Aby bylo možné na dívku působit pozitivně, musí člověk nejen vyzvednout šaty, ale také splnit několik základních pravidel pro výběr oblečení.Konkrétně:

  • Oblečení by nemělo být příliš světlé, také byste se neměli oblékat do černých šatů, není to svátek, ani událost smutku.Jasné křiklavé tóny nejen rozptýlí dívku, ale také zcela nepříjemné.Ideální možnosti - béžová, námořnická, bílá nebo hnědá.Pro dívky a módní dívky se můžete podívat na oblečení burgundské, tmavě zelené nebo tmavě fialové.
  • Oblečení by mělo být čisté a čisté, košile musí být žehlena, ponožky by se měly lépe dívat na nepřítomnost otvorů.Zvláštní pozornost musí být věnovánačisté boty.
  • Oblečení pro první rande by mělo být na prvním místě pohodlné, aby nebránilo pohybu a neodvedlo člověka od svého společníka.Ale to neříká, že musíte nosit mikinu a tepláky, tenisky a kšiltovku.
  • Oblečení by se mělo nosit tak, aby člověk jasně pochopil míru pohodlí a způsob, jakým na něm sedí.Navíc si musíme uvědomit, že nové boty mohou zanechat kuří oka.

Výběr oblečení by měl být založen na osobních preferencích a chutích člověka, módních trendech, formátu a okolnostech setkání, sezóně a povětrnostních podmínkách.Neméně důležité je takové kritérium, jako je růst a konstituce člověka, protože oblečení může postavu opravit a vytvořit tělesnou nerovnováhu.

Běžné chyby při výběru stylu

Existuje několik kontraindikací od stylistů o tom, jak nejlépe vybrat oblečení pro datování dívek.Například, odborníci radí, aby nosili tepláky a tenisky, protože tento outfit je nepravděpodobné, že bude kombinován s formátem data a dívčí oblečení.Pokud člověk miluje džíny, je lepší se podívat na klasický model, protože úzké nebo široké styly mohou vypadat divně.

I když je na ulici horký, neznamená to, že člověk může nosit kraťasy, protože chlupaté nohy odvracejí dívku.Přípustná délka můstku - od kolen a pod.Neměli byste nosit sandály v tandemu s ponožkami, síťovou košili a opotřebovanými předměty oblečení, které již dávno ztratily svůj původní tvar a barvu.Bude nutné odmítnout a z nových oděvů, které ještě nebyly otestovány, tak znamenat určitá rizika.

Závěr

Ve skutečnosti, výběr oblečení pro datum - to je jednoduchý úkol, který je pod mocí jakéhokoli člověka. Je důležité vzít v úvahu formát schůzky, místo konání, kód oblečení a okolnosti, aby oblečení vypadalo přiměřeně a pohodlně. Pouliční data přijímají příležitostné oblečení, ale v restauraci či jiné závažné instituci je lepší zvolit klasické oblečení.