Jak se oblékat levné a vypadat drahé: pánská tajemství

Pedantically vyzvednout oblečení a zkoumat každý prvek šatníku, který by se zdál být čistě ženské výsady.Ale moderní člověk se nestará o svůj vzhled a obraz, protože se setkávají podle svých šatů.Stylisté dlouho prokázali, že je možné vypadat draho a stylově, aniž by si kupovali značkové předměty, což umožní člověku otevřít všechny dveře na cestě k úspěchu.

Vzhled a představa člověka je to, co tvoří první dojem z něj.Proto při setkání s novými lidmi a ve společnosti musíte vypadat dokonale a stylově.Někteří muži budou pomáhat s radami od stylistů, jak se oblékat levně a vypadají draho a luxusně, jiné budou jasně ukázány základními principy výběru šatníku, který už byly vyrobeny luky od stylistů.

Základní pravidla, jak vypadat draho bez dodatečných nákladů

Oděv je něco, co pokrývá přibližně 80% mužůproto musí být pečlivě a rozumně zvolena a kombinována.Aby člověk vždy překvapil okolní lidi luxusním vzhledem a bezvadnou chutí, aniž by strávil báječné součty na značkových předmětech, člověk bude muset dodržovat jednoduchá přikázání od stylistů.Konkrétně:

  1. Noste věci, které vypadají jako nové.Každá položka má svůj vlastní život a je důležité ji včas poslat do důchodu. Je třeba se zbavit věcí s cívkami a odíráním, zažloutlou a nataženou látkou atd.
  2. Oblečení by mělo být neustále žehleno a vařeno v páře.Dokonce i designér stylové věci budou vypadat levně a matně, pokud se po pravidelném praní nežehlí.
  3. Shine potřebuje zvláštní péči . Jako boty, ženy ocení celkový obraz a styl mužů. Pro každou sezónu musíte mít dva páry bot, každá po ponožkách střídavě musí být vyčištěna, odvzdušněna a vyčištěna kosmetikou.
  4. Důležitou úlohu hraje příslušenství . Například, v podzimním a zimním období, krásný, ne příliš objemný šátek, vázaný kolem krku, pomůže vypadat elegantně.
  5. Zvláštní pozornost věnujte tomu, jak jsou kalhoty a džíny usazeny na člověku . Kalhoty by neměly zapadat do boků a hýždí mužů, ale neměly by viset dolů a tvořit „plenku“ na zadku.
  6. Nebojte se jasných barev . Berry a pastelové odstíny jsou drahé a luxusní, zejména pokud si člověk vybere texturované látky, jako je rouška, manšestr nebo vlna. Je nutné se zbavit tupé šedé barvy a nahradit ji světle šedým jemným odstínem a hnědou, aby dávala přednost kávě s mlékem.
  7. Dodržování klenotů . Příslušenství a dekorační prvky by měly být skromné ​​a překrývají se s oblečením. Pokud se jedná o přívěsek, může se nosit pod košili a kalhotami, manžetovými knoflíčky- s přísným oblekem, koženým náramkem - s džíny a svetr. Hodinky je lepší zvolit s kovovým pásem.
  8. Vrchní oděv by měl být nejdražším oděvem . Chladné období trvá mnohem déle než léto a levné oblečení bude nepraktické, krátkodobé, navenek nevzhledné. Když člověk utratil peníze za kvalitní bundu, měl by pochopit, že takové oblečení bude trvat několik let.
  9. Je třeba věnovat pozornost i tlačítkům . Plastové nebo příliš lesklé knoflíky mohou zničit dojem oblečení, takže je třeba vybrat kvalitní tlačítka ze světlých nebo tmavých odstínů bez oslnění.
  10. Minimální loga a obložení v oděvu . Nadměrná výzdoba dělá oblečení vypadat jako divadelní oblečení, takže byste se měli vyvarovat velkých pruhů, monogramů tisků.
Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Drahé oblečení může být někdy méně praktické a vyšší kvality než běžné předměty z rozpočtové linie. Při nákupu oděvu musí člověk věnovat pozornost látce a výrobním materiálům vzhledem ke svým vlastnostem a struktuře.

Jak vypadat drahé bez dodatečných nákladů: hotové luky od stylistů

Je-li pro člověka těžké dělat luky na vlastní pěst, což bude vypadat drahé a bohaté na minimální náklady, stojí za to uchýlit se k pomoci stylistům. Na druhé straně již sestavili několik základních obrazů pro muže s různými úrovněmi rozpočtu, ales touhou vypadat stylově a moderně.

Příďový luk

Džíny ~ 3t, tričko ~ 1t.r. Tenisky ~ 3t.r.

Nejjednodušší věc pro muže je vyzvednout si jednoduché tričko s barvou, ale bez log a potisků. Klasické modré džíny jsou pro ni ideální. Boty mohou být semi-formální možnost, a musí mít pás.

Příležitostný styl

Celé luk s pláštěm bude stát 10 tr.

Chcete-li vypadat módní, stylové a mladé v každodenním životě, můžete vyzkoušet příležitostné luk. K tomu musí člověk vyzvednout džíny rovného nebo mírně zúženého stylu, monochromatické tričko s klidným stínem a doplnit ho sytějším barevným sakem.

Košile + džíny

Taková příď může být shromážděna pro 7-10t.r. Pokud je sáček, pak další + 5t.r.

Dnes je populární kombinace, kterou preferují muži různého věku. Pokud si vyberete správné styly a texturu šatních skříní, člověk riskuje, že bude vypadat stylově a draho. K tomu si můžete vyzkoušet na světle zbarvených džínách s rozparky, nasaďte si na ně lehké monochromatické tričko a tričko s jednobarevným vojenským stylem.

Klasická výbava

Cibule pro 5t.r.

Aby člověk vypadal formálně, ale ne formálně, draho a elegantně, může kombinovat bavlněné kalhoty a jednoduché džínové košile velkého stylu. Luky mohou být doplněny semi-formální obuv s mokasíny. Zde můžete použít vyvážení temných ahorní nebo naopak.

Oficiální styl

Oblek + košile + pásek pro 6t.r.

Bez ohledu na věk, kvalitu oblečení a jejich cenu bude každý vypadat v klasickém obleku luxusně a elegantně.V trendu lakonické odstíny a texturované látky, takže muž si může vybrat šedý nebo černý oblek s prodlouženou bundu nebo sako, nosit košili s jednoduchým světlem a kravatu, v kombinaci s texturou a barvou bundy.

Volba v čistě černé nebo čistě bílé barvě bude také možností výhry.Hlavní věc je, že oblečení by mělo být vyrobeno z vysoce kvalitních tkanin s bohatou hlubokou barvou.Stylisté radit tuto sezónu přírodní semiš preferují umělé, které budou vypadat stejně dobře.

Závěr

Každý člověk může vypadat drahý a luxusní za nejnižší možnou cenu, pokud se budete řídit několika pravidly od stylistů.K tomu je třeba věnovat pozornost látce a jejich struktuře, barvám a potiskům, řádně kombinovat různé šatní skříně a boty, a ne šetřit na svrchních oděvech.Když se podíváte na hotové luky od stylistů, můžete pochopit, že není nutné se oblékat, abyste vždy zanechali dobrý dojem.