Jak se naučit střílet sperma a je to skutečné?

Pro každého člověka se problémy v posteli nebo jakékoli odchylky od normy stávají univerzální tragédií, která musí být okamžitě vyřešena a odstraněna.Například, když se množství vypuzených spermií snížilo nebo se začalo střílet, jak to pomalu vyteče ven.Mnoho mužů by chtělo vědět, jak střílet sperma.

Snímek spermatu během ejakulace - zdá se, že vypadá velmi působivě a eroticky, takže mnoho lidí by se chtělo naučit tuto dovednost.Podle statistik, asi 99% mužů nemůže střílet spermie, a během orgasmu, to prostě následuje.Ale s pomocí speciálního tréninku a technik můžete to opravit.

Jaké by mělo být uvolňování spermií?

Ve skutečnosti, pokud sperma vytéká a nestřílí, jedná se o běžný jev, který je společný všem mužům.Ale střílet sperma - to je vzácný jev, který je způsoben určitými procesy v genitourinárním systému a svalovým tónem.Lékaři pojmenují několik důležitých kritérií, která ovlivňují rychlost uvolňování spermií:

 1. Pravidelnost pohlavního styku u člověka. Aby bylo možné střílet sperma, je nutné zdržet se pohlavního styku a propouštění po dobu nejméně 3 dnů.A musíte odmítnout nejen sex, ale takéz masturbace.
 2. Předehra. Jakékoli hry a sexuální náklonnost partnerů zvyšují vzrušení a kvalitu erekce u člověka.Pokud sexuální vzrušení nestačí, ejakulace bude také slabá.
 3. Zpožděná ejakulace. Pokud během pohlavního styku muž zpožďuje orgasmus 2-3 krát, pak lze pozorovat velkolepý proudový let.

Pokud se naučíte určité techniky a cvičení, můžete dosáhnout toho, že sperma bude střílet.To však nemůže být trvalý výskyt, protože semenná tekutina se musí hromadit a zvyšovat její koncentraci.Hodně záleží na fyzickém a psycho-emocionálním stavu člověka.

Příčiny úniku semenných tekutin

Po sledování různých klipů na internetu a pornografických filmů se muži zajímají, proč spermie nevystřelí po každém orgasmu v reálném životě.Ve skutečnosti jsou filmy inscenačním procesem, který je podporován všemi druhy přípravků a technik.
Pokud se mu nepodaří zvýšit uvolňování spermií v životě, může to být následující:

 • použití léků a metod k prodloužení pohlavního styku, což ovlivňuje rychlost toku spermatu;
 • změny související s věkem, které se týkají účinnosti, libida a erekčních funkcí;
 • psychologické poruchy, komplexy, obavy, stres a deprese;
 • dlouhodobé užívání psychotropních léčiv, antidepresiv a duretik atd.;
 • chirurgie vminulost;
 • zranění oblasti slabin a genitálií.

Problémy, jako je inhibice sekrece spermií a retrográdní ejakulace, mohou také vést k nedostatku ejakulace nebo slabému úniku.

Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Pouze úzký lékařský odborník, urolog nebo androlog, může posoudit, jak normální nebo patologicky slabá míra úniku spermatu je.

Léčba špatné ejakulace

Pokud lékař rozhodne, že diagnóza je slabá ejakulace nebo její nedostatek, aplikují se některé terapeutické metody.Hlavní věc je vědět, z jakých důvodů spermie vytéká, a nestřílí, aby se nejprve odstranil kořen problému.Průběh léčby závisí na základních příčinách poruchy, a to:

 1. Antibiotika jsou předepisována pro zánětlivé procesy v prostatě nebo varlatech.
 2. S nedostatkem testosteronu a hormonální nerovnováhou je předepsána hormonální léčba.
 3. Sedativa se používají pro neurózy a psychologické poruchy.
 4. Při nedostatečném vylučování semenných tekutin lékař předepíše způsob, jak tento proces zlepšit.
]

Psychologická pomoc může být také poskytnuta pacientovi, pokud je slabá ejakulace vyvolaná obavami, komplexy a zraněními od dětství.Léčebný program je čistěindividuální přístup ke každému pacientovi na základě diagnostických dat.

Jak vyřešit problém sami?

Aby člověk pravidelně střílel sperma, dokončil okouzlující pohlavní styk, musí se naučit několik jednoduchých technik. Konkrétně:

 • po předchozím orgasmu je třeba se zotavit, vzdát se pohlavního styku a masturbovat po dobu nejméně 3 dnů;
 • před pohlavním stykem se vyžaduje proces předehry po dobu 30-60 minut, aby se zvýšila vzrušivost a citlivost obou partnerů;
 • během pohlavního styku musí člověk několikrát zpozdit ejakulaci a zastavit frikci;
 • Nejspolehlivější metodou výuky spermie je prodloužená sexuální abstinence.

Odborníci také doporučují pumpovat svalovinu ochlupení stydké kosti, která ji neustále stlačuje a uvolňuje pro 40-200 opakování. To pomůže člověku regulovat dobu nástupu a kvalitu erekcí a orgasmů v budoucnu.

Závěr

Střelba spermiemi je zvláštním talentem, který je dán jednotkám a poté je dána normální funkce reprodukčního systému a výcvik v technikách a technikách. Podle statistik, 99% mužů skončí postupné odstranění semenných tekutin, ale existuje řada tipů a postupů, které přispívají k výstřelům spermií. Zbývá jen praktikovat, pokud je úsilí neefektivní, nebuďte rozrušeni.