Jak se líbí dívce nebo ženě: co děvčata říkají?

Dokonce i ten sebevědomý muž asi přemýšlel, jak potěšit dívku. Mnoho odborníků v psychologii mezilidských vztahů a mistr vyzvednutí provádí pravidelné školení a semináře o učení dobytí ženských srdcí. Psychologie zvažuje několik jednoduchých a účinných způsobů, jak přitáhnout pozornost od spravedlivého sexu.

K určení bodů, jak se dívce může líbit, musí člověk nejprve zjistit, pro jaké účely potřebuje sympatie ze své strany. A jen se ujistit, že záměry jsou naprosto vážné, můžete udělat plán, jak získat její pozornost a sympatie. V první řadě je důležité naučit se rozumět ženám, jejich prioritám a preferencím, tužbám a zájmům.

Psychologie žen: jak se dívky dívají na kluky

Na otázku, co dělat, aby přitáhla pozornost k sobě, psychologové doporučují začít pracovat se svým vzhledem a obrazem. Pokud člověk vždy na první schůzce nebo seznámení hodnotí obličej, postavu a štíhlost ženy, má pro ideálního muže mnohem více parametrů. Mnoho žen zdůrazňuje, že člověk musí splňovat několik hlavních kritérií:

 • čistota a čistota;
 • stylový obraz a reprezentativní;
 • sebevědomí a péče;
 • příjemná vůně a sebevědomý vzhled.

Než půjdete , abyste se zamilovali do dívky, muž by měl určitě zhodnotit svůj vzhled z objektivního hlediska. Jeho oblečení by mělo být dokonale čisté a vyžehlené, účes je hladký a módní, vousy v perfektním tvaru a pořádku, boty vyleštěné do lesku. Poslední nuance je příjemná oblaka dobrého parfému.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Dokonce i když se člověk navenek dívá ideálně, jako by přišel z obálky časopisu, nevlídný a běžící pohled, nejistý zmatený projev, omezení a nejistota v jeho schopnostech může zkazit jeho dojem. I když se v člověku divoce bojí a snaží se potěšit dívku, musí se svým vzhledem projevit klid a stabilitu.

Druhy dívek

Pro zvládnutí dovedností, jak potěšit každou dívku, je důležité, aby se člověk začal učit, jak jim porozumět. Dnes, po analýze moderní ženské společnosti, psychologové dělali přibližnou klasifikaci dívek, sestávat z několika typů.

Konkrétně:

 1. Bojovníkje statečný a energický člověk, který vždy stojí na zemi, dokazuje, dobývá, přitahuje pozornost. I když věří svému muži, ruka je vždybude na pulsu.
 2. ​​
 3. Múzaje kreativní a rozmanitá dívka, která je náchylná k výřečnosti, ale k nečinnosti v praxi.Potřebuje mimořádně silného muže, jinak se časem stane také snílek.
 4. Paní- tato dívka je zaměřena na uspořádání svého prostoru, pořádku, zdrženlivosti a klidu jsou pro ni důležité a její hlavní zbraní je logika a racionalismus.
 5. Současnost- této osobě dominují emoce, miluje překvapení, dary a živé dojmy.Vedle ní by měl být muž a dávat jí pozornost.

Toto je samozřejmě povrchní charakter moderních dívek, vyskytující se v jeho čisté formě spíše vzácně.Pochopení typologie spravedlivého sexu bude člověk mnohem snazší pochopit svůj charakter, postoje a přání.Proto bude vždy vědět, jak získat pozornost dívky.

Jak získat pozornost dívky?

Aby člověk potěšil krásnou dívku, musí najít všechny možné způsoby, jak ji přitáhnout.K tomu použijte osvědčené metody flirtování, ale nejprve ji musíte poznat a začít dialog.I když se jí líbí další, musíte zkusit své štěstí, takže nebudete litovat nečinnosti.První věc je udělat oční kontakt.

Dále se ujistěte, že se uklidníte a odstraníte úzkost, protože mnoho dívek cítí a porozumí řeči těla.Psychologové nabízejí několik nápadů, co mají dělatjako objekt touhy, a to:

 • komplimenty- byla by velmi pěkná, kdybyste chválili její vlasy, oblečení, make-up nebo manikúru, stejně jako externí data;
 • taktilita- v každém směru se s ní musíte spojit, ale nenápadně a jako by náhodou (dejte ruku, oblékněte si svrchní oděvy, držte ve veřejné dopravě);
 • zdvořilost- není třeba být rušivý a hrubý, používat špatný jazyk a negativní fráze, dívka je již obtížné relaxovat před neznámým mužem;
 • pohled- během pohlavního styku je nutné udržovat stabilní oční kontakt, ostré oči a nejistý pohled okamžitě rozezní plachost a strach člověka;
 • vyjádření zájmu- s další komunikací je nutné naznačit, nebo dokonce s pomocí humoru, aby bylo jasné, že pro to existují vážné plány.
 • Úsměv a humorjsou nejlepšími společníky ve sbližování se ženou, kterou máte rádi.Bez ohledu na to, kdo chce mít rád muže, mladou dámu nebo dospělou ženu, rozhovor by měl být uvolněný, s úsměvem na tváři, univerzálním a vzájemným.Není tak důležité říci něco důležitého, jak moc poslouchat a rozumět tomu, o čem ta dívka mluví.

Jak se chovat ke dni?

Tipy, jak se chovat při první komunikaci s dívkou, abyste ji potěšili, určitě skončí návrhem pokračovat v datování.Muž může nabídnout dívce v blízké budoucnosti jít do kavárny nebo filmu, hodně záleží na jejích zájmech apředvolby.Chcete-li rychle jako dívka, můžete prezentovat pěkný dárek v podobě květin a sladkostí na první rande.

Poradenství! Nejčastější otázkou ve fórech a komunitách je, jak se mladý muž líbí dospělé ženě.Ve skutečnosti, muži musí ukázat svou vážnost záměrů, stejně jako umožnit ženě, aby se cítila jako žena, a ne maminka nebo partner.

Měli byste být velkorysý během jednoho dne, protože chamtivost a racionalismus v člověku odpuzuje dívku .Během konverzace stojí za to hovořit konkrétněji o důležitých bodech života člověka i jeho společníka, protože povrchní rozhovory hovoří spíše o frivolních záměrech.Chcete-li projevit zájem, měl by se člověk zeptat na další otázky o svých koníčcích, práci, zájmech.

Co by se nemělo dělat?

Kromě chvil, co dělat, aby potěšila dívku, odborníci také zaznamenávají typické chyby mnoha.Top 10 zahrnuje následující chyby mužů v navázání kontaktu s dívkou, a to:

 • se o sebe nedívá;
 • příliš přehnané;
 • učí život;
 • ve svém zorném poli;
 • je příliš perzistentní;
 • směřuje k pronásledování předmětu chtíče;
 • nedotknutelná a studená komunikace;
 • náchylný k podvodu a pokrytectví;
 • ve srovnání s jinými dívkami;
 • nezodpovědné.

Je nesmírně důležité, aby člověk zůstal sám sebou, aby byl přirozený a úctivý vůčiúčastníka. Psychologové trvají na tom, že strach z neúspěchu je velmi hloupý, často zpomaluje člověka na cestě k dobytí ženského srdce.

Závěr

Aby potěšil dívku, muž musí nejprve přinést svůj vzhled a obraz ideálu. Po tom je důležité projevit zájem o dívku, navázat kontakt s očima a úsměv. Nyní je možné přistupovat k prvnímu známému, mít příležitostný rozhovor s vtipy a humorem. V budoucnu bude dobytí dívky postupným procesem v souladu se všemi výše uvedenými doporučeními.