Jak se holit elektrickým holicím strojkem: hladká kůže během několika minut

V naší době nová zařízení pro pohodlné holení. Nebezpečné holicí strojky už dávno minuly a elektrické holicí strojky je nahradily. Takové nástroje jsou velmi vhodné k použití a pokud jsou používány správně, pak nepoškodí pokožku a rychle ji vyčistí od přebytečných vlasů.

Dnes se díváme, jak holit elektrický holicí strojek. Zjistíme, jaké typy těchto zařízení jsou, jak se starat o obličej a jaký druh holicích nástrojů potřebujete s elektrickým spotřebičem.

Který elektrický holicí strojek si vybrat?

Než si koupíte elektrický holicí strojek, musíte pochopit jeho odrůdy. Kvalita postupu a trvanlivost nástroje bude záviset na tom, co si vyberete. Tyto holicí strojky jsou dvou typů: rotační a síťované. Chcete-li pochopit, co to je, pomůže hlavní rozdíl mezi těmito tipy. Liší se ve směru lopatek. V mřížce se nože pohybují postupně a rotují.

Pro každý typ obličeje je vhodný jiný holicí strojek. Mřížka elektrický holicí strojek může udělat účesy. Má různé trysky a zastřihovač. To je hlavní výhodou tohoto typu elektrického holicího strojku.

Rotační elektrický holicí strojekrychle odstraňuje chloupky, liší se rychlostí a různými hlavami. Pokud jsou v hlavách dvojité lopatky, výsledek bude úžasný a rychlost holení se zlepší. Dvě lopatky se vzájemně doplňují, jedna vyvolává chlupy a druhá odstraňuje.

Pro informaci!Výhodou elektrického holicího strojku je, že může být používán doma.

Způsoby holení

Existuje několik způsobů, jak oholit vousy psacím strojem - jedná se o suché a mokré oholení. Je důležité okamžitě poznamenat, že ne každý holicí strojek je vhodný pro mokré a suché holení, takže je třeba vybrat požadovaný holicí strojek. Lékaři říkají, že při každém postupu musíte použít gel tak, aby se holicí strojek na obličeji posunul lépe. Tento nástroj vám umožní nepoškodit pokožku.

Existují dva hlavní způsoby, jak se oholit, nyní o nich budeme podrobněji diskutovat a zjistit všechny výhody a nevýhody.

Mokré holení

Mnoho mužů dává přednost mokrému holení. Co znamená mokré oholení? Tento postup zahrnuje napařování pokožky a aplikaci speciálních holicích přípravků na mokrý obličej. Po takovém procesu vypadá kůže zdravě a krásně.

Výhodou mokrého holení je, že:

  • Není možné řezat kůži,
  • Čepele se hladce posouvají přes obličej a nepoškozují je,
  • Člověk necítí nepohodlí,
  • Kůže se stává dokonale hladkou.

Elektrický holicí strojek s mokrým oholením je mnohem lepší než u suchého holicího strojku, protože nepoškozuje pokožku a všechno kvalitně oholí.pozemků.

Suché oholení

Někteří nechápou, zda je pěna nezbytná pro suché holení.Tento typ postupu nevyžaduje jiné prostředky než použití gelu.To umožní holicí strojek sklouznout lépe přes tělo.Výhodou takového holicího strojku je, že může být používán během výletů, kdy není možné holit normálně.

Suché holení se může jevit jako nepohodlné, ale časem si na něj pokožka zvykne.Tento způsob holení je vhodný pro zaneprázdněné lidi, kteří nemají čas na holení po dlouhou dobu.

Jak se holit elektrickým holicím strojkem na příkladu panasonic?

Zástupci mužů často upřednostňují koupit elektrický holicí strojek od společnosti panasonic.Abyste dosáhli požadovaného výsledku, musíte toto zařízení správně používat.Nesmíte silně tlačit břitvou proti obličeji a měl by se pohybovat podél čelistní kosti.Musíte řídit holicí strojek nahoru a dolů.

Holící strojky nezpůsobují podráždění, odstraňují všechny chlupy a nepoškozují pokožku.Pokud jste použili model pro mokré holení, pak je třeba hlavu oddělit a opláchnout pod vodou.

Důležité! Pro muže, kteří mají citlivou pokožku, je lepší používat elektrické holicí strojky.

Jaké holicí přípravky používají?

Pro holení lze použít různé elektrické holicí strojky.Například, mnoho oholit pěnou nebo gelem.Aby nedošlo k poškození kůže během zákroku, je třeba gel aplikovat.Vyberte si produkt, který obsahuje vitamíny A, E, heřmánek a aloe.

Co se týče pěny, nejvíceProfesionálové nemají rádi tento druh kosmetiky, protože pokožku špatně zjemňuje a nepodporuje dobré holení.

Po holení použijte pleťovou vodu k hydrataci pokožky a k ošetření kostí.Tento nástroj pomáhá zbavit se některých nepohodlí a léčit kůži.Někteří lidé rádi používají krém z máty peprné.Zjemňuje obličej a podporuje hojení ran.Obsahuje také tonizující přísady.

Povrch se zvlhčí olejem.Vyživuje pokožku blahodárnými prvky, hojí ji a hydratuje sušené částice.

Další informace o holicích přípravcích:

Péče o elektrický holicí strojek

Některé modely elektrického holicího strojku nemusí být po každém postupu vyčištěny, mají nainstalovaný senzor, který ukazujekdyž potřebujete přístroj vyčistit.Existují některá zařízení, která vyžadují denní zpracování.Holicí strojek čistěte speciálním kartáčem, zatímco spotřebič musí být vypnutý.

Po vyčištění přístroje by měl být olej naolejován.Občas si můžete koupit speciální oleje pro elektrické holicí strojky, které se prodávají společně s elektrickými spotřebiči.Namažte čepele tak, aby vydržely déle a byly ostré.

Pokud nástroj umýváte pod vodou, pak po každém postupu namažte holicí strojek tak, aby všechny díly i nadále dobře fungovaly.Nasaďte olej na hlavu holicího strojku a zapněte jej, aby se produkt dostal do všech částí spotřebiče.Každoročně měňte hlavní části potřeby břitvy.

Účinnost elektrického holicího strojku

Aby byl holicí postup příjemný, je třeba zvolit kvalitní holicí strojek.Věnujte pozornost jeho typu, protože každý člověk hodí různé trysky.Používejte speciální nástroje pro péči o obličej, protože každý břitva může řezat kůži.

Nezapomeňte se starat o elektrický holicí strojek.Pravidelně ho umývejte a promazávejte, brzy nebude fungovat.Z času na čas vyměňte poškozené díly a starejte se o toto zařízení.