Jak se dostat z kamaráda přítele a nepadnout do tohoto kruhu?

V životě jsou často situace, kdy člověk miluje dívku, ale pouze souhlasí s rolí přítele, bez možnosti.K tomu může vést nesprávný model chování člověka vůči dívce, její nedostatek sympatií a řada vnějších faktorů a okolností.Psychologie zvažuje řadu akcí a způsobů, jak dostat chlapa z zóny přátel, který má zájem o dívku jako muže.

Pokud se muž zpočátku dohodl na roli přítele, ale časem se pokusil přejít na romantickou náladu vztahů, je to zcela logické a normální.Ale oddálení doby přátelství, můžete postupně snížit pravděpodobnost, že člověk bude schopen opustit frendzone úplně.Ano, a kvůli konkurenci, můžete jednoduše ztratit šanci, takže byste se měli uchýlit k radám odborníků včas.

Základní pravidla, jak se dostat do openzonu

Pro pochopeníJe možné se dostat z přítelské zóny a stát se pro dívku více než jen kamarádkou, musíte podniknout kroky a převzít iniciativu.Hlavní věc je zbavit se nadějí, že velmi brzy dívka v něm zváží dobrý a milující chlap.Nic takového se nestane, výsledek bude výsledkem jednání.A nehledat cesty, jak se dostat z přátelské zóny,muži potřebují znát základní pravidla, jak do něj zpočátku nespadají.

Hlavním důvodem, proč se člověk dříve nebo později stane přítelem pro dívku, je nedostatek pokusů o hmatový kontakt a fyzická konvergence.To znamená, že mladí lidé chodí na rande, tráví čas společně, jsou pohodlní a zajímaví.Ale ten chlap se nesnaží obejmout, políbit dívku a také se nesnaží o sexuální kontakty.

Toto chování je zpočátku plně odůvodněno respektováním cti a důstojnosti dívky.Ale dříve nebo později bude sama čekat na doteky a polibky a jednoduchá komunikace se bude rychle nudit.Dívka se může sama rozhodnout, že nemá ráda svého partnera, a dokonce i při další komunikaci začne hledat dalšího potenciálního voliče.Toto bude začátek zóny přátelství kvůli jeho mužské vině a jeho nerozhodnosti.

Proto je hlavním pravidlem, jak se stát přítelkyní s dívkou, mladý muž musí podniknout kroky směrem k fyzickému sblížení v čase.Pokud poprvé odmítne hmatový kontakt, musíte počkat o něco více, ale neodkládejte blízkost na zadním hořáku.V případě opakovaných odmítnutí je možné vyvodit závěr, že problém spočívá v dívce samé, člověk musí postupně zmenšovat vzdálenost mezi nimi.

Jak pochopit, že jste v zóně přátel?

Člověk potřebuje znát hlavní důvody, proč se do něj dostal, aby zabránil člověku dostat se do zlosti.Psychologové identifikují 5 trestných činů chlapců, kvůli kterým se stávají dobrýmipřátelé, ne milenci.Konkrétně:

 • nedostatek flirtování;
 • mužská nerozhodnost;
 • oddávat dívce veškerá rozhodnutí a činy;
 • zbytečná společná zábava;
 • muž neukazuje svou sexualitu.

Psychologové také nazývají známky přátelských zón pro ty kluky, kteří nedokážou pochopit, kdo jsou pro dívku.Může existovat několik značek, například:

 • Diskutuje s přáteli a dalšími mladými muži.
 • Často říká muži, že je dobrý člověk a skvělý chlap.
 • Může se setkat s přáteli muže, ale neukáže mu to svým přátelům.
 • Odmítá hmatový kontakt.
 • Muž neukázal své vážné záměry na vyhlídku na vztah.
 • Člověk tam bude, když ji potřebuje, ale nemůžete čekat na pomoc od ní.
 • Pohlédne na ostatní.
 • Muž se promění v vestu pro slzy a stížnosti.
 • ​​
 • Neexistují žádné rozhovory mezi mladými lidmi o vztazích.
 • Pokud by přesto došlo k pohlaví, byl by ovlivněn silnými nápoji pouze jednou.

Známky frendzony mohou být jednoduché nebo bezprostředně složité, v každém případě musí člověk naléhavě jednat, aby se z toho dostal.Jinak ji brzy uvidí s jiným mužem, rozhodnějším a iniciativnějším.

Jak se dostat z zóny přátel?

Chcete-li zjistit, zda se můžete dostat z přátelské zóny, můžete způsobem, jakým dívka reaguje na téma týkající sevztahu.Pokud okamžitě prohlásí, že zpočátku může být jen přáteli, je to rozhodnutí, které již učinila a které bude těžké nebo nemožné změnit.

Pokud včas podniknete následující kroky, můžete se z ní dostat:

 1. Nemusíte odradit dívku od rozhodnutí .Je to hloupé, když ji někdo prosí, zatímco vypadá smutně a smutně.
 2. Nezastavujte komunikaci nebo ji snižujte na minimum .To způsobí pouze pocit urážky, respektive postavení přítele a nemožnost vztahu bude posílena.Nemusíte se také chovat sami jako urazená osoba, protože jste ztratili respekt vůči pozadí.
 3. Není třeba ostře snižovat vzdálenost, stoupat na dívku se sexuálními náznaky .Můžete se snažit chovat se s ní stejně jako s přítelem, sdílet například myšlenky o jiných dívkách.To může v dívce vyvolat pocit žárlivosti a uvědomit si, že se nejedná o přátelství.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Je nutné jednat směrem k dívce a vystoupit z její přítelské zóny včas, ale postupně bez spěchu.K tomu je nutné analyzovat důvody, které přispívají k přátelskému postoji dívky k muži, a pak byste měli změnit sebe a svůj komunikační formát, snížit vzdálenost.

Co je třeba udělat?

Následná opatření chlapa, který se snaží opustit frendzone, se zaměří na změnu sebe sama,Chování a formát komunikace s dívkou.Psychologové doporučují udělat následující:

 • Člověk by neměl ukazovat své pocity a náklonnost k dívce.Dokážete si představit, že dívka je opravdu jen kamarádka, která příliš nezajímá.
 • Člověk sám se musí stát nejzajímavějším konverzátorem, komunikovat s ní o různých tématech.Pokud se v průběhu komunikace zapojí smysl pro humor, charisma, erudice a inteligence.
 • Člověk se musí stát měřítkem a rozvíjet v sobě všechny kvality a rysy, které dívky hledají v potenciálních partnerech.To znamená, že se musíte stát silnými, silnými, čerpanými, chytrými, krásnými a stylovými, úspěšnými a rozhodnými.Je nutné zjistit typ, který dívka preferuje, a pak se jí přizpůsobit.
 • Nutnost stát se nezávislou.To znamená, že kdyby dívka zavolala příteli, měli byste opustit námluvu a změnit taktiku chování.To neznamená, že by s ní člověk přestal trávit čas, je třeba ho omezit a začít podnikat.Dívka by neměla vidět utrpení člověka, jen situaci zhorší.
 • Navzdory přátelskému formátu komunikace je třeba ji pochválit.Ukazovat statečnost a chování, říkat chvályhodná a povzbudivá slova, to je možné navázat emocionální spojení mezi mladými lidmi.Ale nemusí se na ni dívat s milujícími očima, vykazující větší chlad.

Dívky mají tendenci jednat podle své nálady a jak říkají psychologové,spíše nekonstantní osobnosti. Pod vlivem okolností a se změnou chování muže se žena na něj může dívat různými očima.

Jak přestat být přítelem a začít chodit?

Samostatně, odborníci nabízejí efektivní způsoby, jak dostat chlap z zóny přátel s vyhlídkou na další vztahy. K tomu stačí naučit se a přijmout následující:

 1. Staňte se člověkem . Není třeba jednat jako povinná přítelkyně, omlouvám se za ni a souhlasíte se vším. Muž ukáže, že není vhodné v jeho přítomnosti diskutovat o kamarádkách nebo o jiných klucích, můžete jednoduše uvést, že toto téma pro něj vůbec není zajímavé.
 2. Mluvíme pouze o sobě.Chcete-li vytvořit dívku pro vztah, musí s ní člověk komunikovat pouze o něm ao samotné dívce a lépe v kontextu „my“.
 3. Označte vzdálenost. Je třeba ukázat, že potřebuje utéct se slzami a stížnostmi na svého přítele, ne na muže. Může ji jen pobavit, odvrátit ji od dalšího setkání, objetí a polibku.
 4. Setkat se s jinými dívkami , dokud se neshodne s mužem. Kohl muž je k ní jen přítel, má možnost si vybrat své nové společníky, a pokud začne žárlit, měli byste okamžitě diskutovat o formátu jejich vztahu.
 5. Pokračujte v péči.Pokud jde o dívku, musíte být pozorní, zdvořilí a mírně zdvořilí, ale bez zbytečného projevu lásky.

Pokud se člověk snaží v každé cestě stát pro dívku více než přítel, ale všechnoVýše uvedené metody nemění její názor, s největší pravděpodobností to není prostě jeho přítelkyně. Na světě je mnoho krásných, inteligentních a slibných žen, které jsou připraveny na vážný vztah. Posedlost tím, že člověk jednoduše odloží okamžik setkání se svým budoucím manželem.

Závěr

Ponechání zóny přátelství není tak snadné, zejména pokud dívka zpočátku člověka nepovažovala za potenciálního partnera. To však neznamená, že člověk musí složit ruce a nic neudělat. Psychologové nabízejí mnoho rad a chování, které mohou obrátit všechny její názory a přesvědčení.