Jak se dívky dívají na stoupačky v kalhotách: pozitivní nebo negativní?

Sexualita je zakořeněna v každé pohlavně dospělé osobě, ale pro mnoho párů se liší míra vzrušení a sexuální apetit. To vede ke skutečnosti, že člověk cítí touhu a je konfrontován s vzrušeným stavem, kdy je druhý partner v klidném stavu. Co dělat, když má člověk erekci a jak se dívky týkají stoupačky, jsou sexuologové a psychologové připraveni sdílet tipy.

Poměrně trapný stav, který se vyskytuje u mnoha mužů, je nevhodná vzpěra, když nastane erekce ve špatnou dobu. A reakce dívky může být odlišná od kardinála, vše záleží na řadě faktorů a okolností. Zkušení muži jistě vědí, jak potlačit stav vzrušení, a zbytek by měl dbát na některé účinné způsoby.

Mají dívky rád, když je člověk nadšený?

Samozřejmě, pokud jsou mladí lidé ve vztahu, respektive stav vzrušení bude přirozený a normální proces, který povede pár k intimitě. Ale vzhledem k variabilitě a výkyvům nálady může být reakce dívky vždy jiná. Sexologové nazývají hlavní faktory, které určují dívčí reakci na mužské stoupání, konkrétně:

  1. Známá dívka- i když jsou mladí lidé obeznámeni, alene ve vztahu, vztyčený stav lidského penisu v její přítomnosti ji může zmást i samotného muže.
  2. The Stranger Girl- bez ohledu na místo a okolnosti, v 90% případů bude dívka, když uvidí vzpěru v člověku, který jí není znám, reagovat na ni negativním způsobem v důsledku morálních principů, stereotypů, strachu z veřejné nedůvěry nebo znechucení neznámému muži a jeho "důstojnost." Výjimkou může být velmi uvolněná dívka v těchto věcech, která bude vnímat erekci jako výzvu k poznání a blízkým vztahům v budoucnosti.
  3. Oblíbená přítelkyně- pokud jsou mladí lidé ve vztazích a mají již intimitu, dívčí postoj bude dívkou vnímán jako kompliment a náznak toho, že ji člověk chce, má rád dívku, přitahuje ji k ní. Vzácně, když dívka může reagovat podrážděně, když je člověk nadšený ve špatnou dobu.

Hodně dívčí reakce na stoupačky závisí také na místě a okolnostech, například výrazná erekce zaměňuje mladé lidi, pokud jsou na veřejném místě. V osamoceném prostředí může být toto znamení sexuálního vzrušení faktorem, který se může postit.

Jak se dívky dívají na vzpěru během polibku?

Samostatně stojí za to mluvit o tom, jak se dívky vztahují ke sloupku během polibku, protože zde je vše mnohem jasnější a transparentnější. Pokud člověk reaguje jednoduše na přítomnost dívky s stoupačkou, může se vyskytnout smíšená reakce,jedna dívka bude s takovým chtíčem potěšena, druhá najde muže zvláštního a schopného se ovládat.

Pokud vezmeme v úvahu situaci s polibkem, v 90% případů začíná člověk, který je doprovázen erekcí. Faktem je, že mnozí sexuologové považují líbání za intimní a vzrušující jako samotný sexuální akt. Pokud je dívka připravena políbit s mužem, znamená to, že mezi nimi je sympatie a vášeň. Na základě toho můžeme konstatovat, že reakce na stoupačku během polibku bude přiměřená a pozitivní.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
erekce u člověka je normální fyziologický proces, pokud jde o líbání rtů na rtech s dívkou v romantickém formátu. Pokud vezmeme v úvahu přátelský polibek na tvář, v tomto případě může erekce způsobit negativní reakci dívky a rozpaky muže.

Jak se zdržet při objetí?

Na základě výše uvedeného byly názory odborníků rozděleny na pozitivní a negativní reakce různých dívek na stoupačky u mužů. Proto bude logická otázka, jak skrýt erekci, když to není relevantní. Základním principem eliminace nechtěných erekcí je kombinace těla a mysli. Můžete provést následující:

  • Změňte polohu těla- nepřitahujte se k dívce během objetí a neotáčejte se do strany tak, aby stoupač nevypadal příliš jasně. V poloze sezení můžepoložte jednu nohu přes druhou, po které bude kalhoty skrýt vystupující části.
  • Položte ruku do kapsy- můžete držet dívku jednou rukou a druhou umístit do kapsy, přitlačením těla blíže k tělu.
  • Skrýt oblast slabin- má-li muž sako nebo svetr, můžete je hodit přes boky a skrývat erekci. A můžete stát u stolu nebo jiného předmětu, který skrývá určitou část těla.
  • Nalaďte se na rozptylující myšlenky- když se člověk objímá, člověk se musí soustředit na něco vážného a důležitého ve svém životě, představit si v jeho hlavě nějakou legrační situaci, nebo přemýšlet o něčem zvláštním.
  • Projděte si- pokud má člověk během objetí erekci, musíte chodit, aby se krev pohybovala od penisu k nohám.

A můžete najít důvod k přesunu na toaletu, opláchnutí obličeje studenou vodou, několikrát si můžete posadit, dělat kliky z podlahy nebo skákat. Hlavní je přenést se psychicky na zcela opačnou situaci, představující například naprosto neatraktivní dívku před vámi.

Závěr

Mužské kalhoty jsou častěji lidskou fyziologickou reakcí na atraktivní dívku, ale existují případy mechanického vzrušení, které nesouvisí s dámou. Navzdory tomu může vzpřímené tělo v mužských kalhotkách vyděsit neznámou dívku, zaměnit známou dívku, ale potěšit svou přítelkyni naopak. Člověk sám musí pochopit, kdy je taková reakce vhodná, a kdy je lepší ji potlačit pomocí jednoduchých metod.