Jak se chovat s dívkou s důstojností a správně?

Muži jsou zásadně odlišní od dívek, pokud jde o jejich vnímání světa, chápání různých věcí v životě, v důsledku čehož často dochází k nedorozuměním a potížím mezi partnery ve vztazích. Člověk jim může zabránit citlivostí a pozorností vůči svému vyvolenému, kromě toho psychologie vztahů učí každého, jak se chovat s dívkou.

Pokud vezmeme v úvahu základní pravidla psychologie, vztahy s dívkou, můžete významně zlepšit porozumění mezi partnery. Jak se chovat se ženou, znají jen zkušení muži, ale mladí kluci se prostě musí naučit triky a jemnosti mezilidských vztahů. Psychologové uvádějí několik základních tipů, jak se chovat při setkání, na rande, stejně jako s již milovanou dívkou ve vztahu.

Jak se chovat s dívkou: obecná pravidla

Vztahy mezi mužem a ženou jsou v psychologii nejpálčivějším a nejrelevantnějším tématem, na toto téma již bylo napsáno nesčetné množství písemných pojednání a tezí. Navzdory tomu se muži stále diví, jak se chovat.s jistotou s dívkou ji zajímá, dobýt a užívat si harmonie ve vztahu.

Při komunikaci s mužem věnují všechny dívky a dospělé ženy pozornost několika faktorům - způsobům, vzdělání, vzhledu, charakteru a okolnostem setkání. Existuje několik základních pravidel v závislosti na stanovených kritériích, která jsou relevantní v jakékoli fázi vztahu s jakoukoli přítelkyní.

Konkrétně:

 • Vzhled člověka- dívky budou vždy jako tónované tělo, přesnost ve věcech osobní hygieny člověka, široký účes, stylové a čisté oblečení a obuv, stejně jako příjemná vůně.
 • Vzdělávání- není nutné mít vysokoškolské vzdělání, nýbrž spíše ukazatele vlastního rozvoje, například čtení knih, návštěvy kulturních institucí, sledování filmů a vzdělávacích programů.
 • Způsoby- každá dívka ocení, když muž dá ruku, otevře dveře pro dívku, pomoc na oděvy atd.
 • Postava- nejčastěji dívky chtějí vidět sílu, zodpovědnost, péči, sebedůvěru, laskavost, cílevědomost svého potenciálního voliče.
 • Další okolnosti- muži bez práce, cíle a potenciál nemají šanci zvítězit nad dívkou, zástupci slabšího pohlaví potřebují někoho, kdo se stane oporou a ramenem.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog. Rodinný expertvztahu.Rodinný psycholog.
Pokud má člověk všechny uvedené ukazatele - vzdělání, dobré mravy, úspěch a účelnost v životě, dobré charakterové rysy a příjemný vzhled, nikdy nezůstane ve stínu bez povšimnutí krásnou polovinou společnosti.Od základních pravidel, jak se s dívkou chovat, záleží na 50% úspěchu.

Jak se chovat s neznámou dívkou

Nejčastěji se vyskytují potíže u mužů, kteří při setkání s dívkou neznají pravidla chování.V tomto případě je nesmírně důležité mít na cizince pozitivní dojem, aby bylo možné zajistit další komunikaci.S tou dámou se můžete setkat na nejvhodnějších místech, například v metru nebo v hlučné restauraci plné návštěvníků, kde musíte udělat první krok ve spěchu a shonu, aniž byste ztratili pohled na krásného cizince.

Když vidíme dívku, která se vám líbí, vyžaduje se od člověka několik jednoduchých pravidel, jak se chovat:

 1. Hledám chvilku k setkání .Můžete počkat, až půjde ven, aby si trochu čerstvého vzduchu, v klubu můžete jen pozvat ji k tanci, jít do metra na její zastávce a mluvit ve správný čas.
 2. Klidné a sebevědomé chování. Navzdory vnitřnímu rozrušení musí člověk zůstat klidný a sebevědomý, ale bez ohýbání tyče.
 3. Originalita v moderování. Ne všechny dívky ukazují pochopení, pokud člověk používá kreativní přístup a fráze jako „vaše matkanepotřebuješ zetě? “ Bylo by mnohem vhodnější mít jednoduchou konverzaci, prezentaci sebe sama a nabídku seznámit se s komplimenty v tandemu.
 4. Akt pro ni.Můžete nabídnout pomoc dívce, například nést tašku, objednat dezert pro její stůl, dát cestu do metra, atd.
 5. Pozvánka na zasedání.Pokud je situace a dívka není v žádném spěchu, můžete jí nabídnout jít do nejbližší kavárny na šálek kávy. Pomalost a zpoždění může vést k tomu, že člověk prostě nebude mít druhou šanci.

Pokud dívka na schůzce dala své telefonní číslo, muž musí přesně určit čas volání a splnit slib. Pokud se pokusy nepodařilo, dívka dala v známosti jasné odmítnutí, je důležité udržet klid, ne ukázat poruchu emocí. Je lepší usilovat o to, abychom se seznámili, i když jsou neefektivní, spíše než neaktivní a omlouváme se.

Jak se chovat, první den s dívkou?

Člověk si musí pro sebe ujasnit několik základních pravidel, jak se chovat s dívkou po datování, pokud souhlasí s prvním datem. Zde se bude určovat vyhlídka na vztahy, protože nejčastěji po prvním datu dívka chápe, zda potřebuje muže, a ten člověk zanechává nejdůležitější první dojem o sobě. Psychologové doporučují věnovat pozornost několika bodům:

 • Je důležité vybrat si správné místo, kde se můžete setkat, abyste mohli pohodlně trávit čas a bavit sepřekážek. Můžete si vyjasnit, když komunikujete preference dívky, ale nezapomeňte na jejich vlastnosti. Pokud se například člověk bojí jezdit, nebude schopen se na takovém místě chovat důstojně.
 • Člověk musí pomoci dívce v každém možném způsobu, jak se zbavit omezení a vzrušení, můžete použít smysl pro humor, řekněme pár komplimentů o jejím vzhledu. Je důležité, aby taková témata konverzace, ve kterých bude rozumět, byla schopna konverzaci podpořit.
 • Je důležité se chovat sebevědomě a klidně, aniž by se projevovalo vnitřní vzrušení. Předem si můžete vytvořit seznam témat, ve kterých bude on i jeho společník kompetentní.
 • Pokud se konverzační vlákno náhle ztratí a člověk nemůže najít nové téma, můžete konverzaci přenést na ni, zajímat se o její život, koníčky, druh činnosti atd. Některá osobní témata by však neměla být na prvním setkání dotčena. minulých vztahů nebo rodinných záležitostí.
 • Je důležité ukázat váš zájem o dívku, být galantní a zdvořilý, nepoužívat hrubá slova, sarkasmus a přílišnou obeznámenost. Dívka ocení přirozenost, úsměv a laskavost mužů.

Stejná pravidla chování lze použít s přítelkyní, pokud se člověk snaží potěšit ji a přeložit formát vztahu z přátelství do romantiky. Při setkání je lepší prezentovat malý dárek, aby se ukázala velkorysost duše a vážnost záměrů dívce. To mohou být květiny, sladkosti, které dívky milují tolik, malésuvenýr, hlavní věc je, že dar by měl být nenákladný, jinak dívka bude považovat skutek za vychloubání.

O čem by se mělo hovořit?

Mnoho mužů není tak zodpovědných za otázku, co s dívkou mluvit v první den, kdy se často setkávají s nejasnostmi a komunikačními obtížemi.Ve skutečnosti psychologové doporučují předem přemýšlet o seznamu neutrálních témat, která by byla zajímavá pro oba, aniž by někoho zavedli do slepé uličky s nepříjemnými pauzami.Hlavní témata, v nichž jsou oba kompetentní, mohou být následující:

 • oblíbené filmy a hudba, na základě těchto informací, si můžete naplánovat nová data (jít na film nebo koncert);
 • záliby mužů, kterými můžete ukázat své dobré body;
 • dívek zájmy, na základě těchto informací, můžete také přijít s možnostmi pro nové schůzky;
 • zaměstnání muže a dívky;
 • humor a vtipné příběhy z dětství, které se dotýkají dívek a usnadňují komunikaci.

Pokud člověk pociťuje vzájemný zájem ze strany dívky, jistě, že s ní má kontakt, můžete mluvit o milostných tématech, ale pouze povrchně.Dívka se může zeptat na svůj pohled na rodinný život, jaký muž chce vidět vedle ní, ať už miluje romantiku, atd.

Důležité! V žádném případě, v první rande, rozhovory o bývalých vztazích by neměly být dotčeny, mít rozhovory sexuální povahy, které mohou odcizit a vystrašit dívku.

Jak se chovat se svou přítelkyní, aby nedošlo ke ztrátějejí

Mnozí muži, kteří jsou již ve vztahu, během období krize a chladu v páru, se sami sebe ptají na otázky jako „jak se chovat s dívkou, aby byla přitahována ke mně“ nebo „jak se chovat s dívkou, aby ji neztratili“. Vedoucí psychologové takové vzrušení schvalují a navrhují několik způsobů, jak budovat vztahy, a to:

 • péče o nejmenší detaily;
 • zachování vášně v intimní sféře;
 • organizování termínů a romantických překvapení pro boj proti obyčejnosti;
 • projev lásky a něhy, navzdory maskulinitě a brutalitě;
 • provádějí pravidelné poklony ;
 • zájem o její záležitosti, sny a koníčky;
 • budování vztahů s rodiči a přáteli;
 • schopnost naslouchání je důležitou podmínkou, i když témata jejího rozhovoru nejsou zdaleka mužská;
 • společná zábava a společné záležitosti posilují vztahy;
 • pravdivost i v nejmenším detailu;
 • nadměrná kritika v jejím směru bude vnímána jako projev odporu.

Jakékoli projevy agrese v jejím směru, ponížení a urážky povedou ke konci vztahu. I když se děvče v některých chvílích mýlí, muž musí být vždycky gentleman, který si zachovává klid.

Jak se nechovat s žádnou dívkou

Mnoho mužů je tak ponořeno do rad odborníků, jak se chovat se svou přítelkyní, s mladší přítelkyní, s cizincem, s manželkou nebo přítelkyní, že zapomínají na kontraindikace azakázané triky.Psychologové zároveň zdůrazňují zejména to, že muži nemají rádi dívky, a to:

 • poražený;
 • nejistý sám sebou;
 • bídný;
 • ;
 • zbabělec;
 • muž se špatnými návyky;
 • amorální typ.

Je kontraindikováno, aby člověk používal stranou dívčí hrubost, odporný jazyk, vulgárnost, agresi a krutost.Děvče se také odvrátí od svého přítele, jeho nadměrné chvástání, vzdorné chování a odmítavý postoj k ní.Neměli byste používat jeden model chování se všemi dívkami, protože kvůli různým postavám a temperamentům, s jednou dámou toto číslo může projít, a na druhé straně to selže velkoryse.

Závěr

Neexistuje žádný jednoznačný a jasně formulovaný recept na to, jak by se měl člověk chovat s dívkou, aby se obával, že vás ztratí.Je mnohem snazší budovat vztahy s těmi, které se vám líbí, ale s cizincem musíte striktně dodržovat pravidla chování ze strany specialistů, aby na ni udělali pozitivní dojem.Ženy v každém případě milují klidný a sebevědomý muž, který k nim projevuje zájem, péči a pozornost.