Jak se chovat s dívkou po rozpadu?

Každý člověk v průběhu svého života se s někým setkává, zamiluje se, buduje vztah, začíná rodinu. Dříve nebo později se tento vztah nezdaří a jen málo z nich se podaří zachránit rodinu a žít s jedním partnerem po celý život. O tom, zda komunikovat s bývalou dívkou, si každý druhý muž myslí, že se s ní rozešel. A jen málokdo ví jistě, jak se chovat s bývalým milencem.

Psychologie vztahů ve skutečnosti učí nejen to, jak budovat vztah člověka se ženou, ale také to, jak se z nich dostat důstojně a bez ztráty. Je obzvláště důležité, aby si člověk zachránil obličej, ne aby si dopřával showdown a hádky, aby nezkazil jeho pověst. Je nutné okamžitě přemýšlet, proč komunikovat s bývalou přítelkyní, jaký formát komunikace bude pro oba lidi co nejpohodlnější.

Jak se chovat s ex-přítelkyní?

Určeno, jak se chovat s bývalou dívkou, budete potřebovat jen po všech zkušenostech spojených s přerušení vztahů, ustupovat a člověk se znovu začne těšit ze života. Psychologové nabízejí několik taktik komunikace s bývalým partnerem, konkrétně:

 • Ignorujte- není vždy vhodné komunikovat s dívkou vůbecpo rozloučení, zvláště když to byla ona, kdo se nejvíce dopustil rozpadu vztahu.Tato politika chování je vhodná pro muže, kteří jsou velmi těžko snášet oddělení.
 • Přátelství- pokud je přítomna touha komunikovat s ní, protože mladí lidé mají mnoho společného, ​​můžete vytvořit přátelskou formu komunikace.Bývalí partneři mohou komunikovat na společných tématech, protínajících se v jedné společnosti, v práci nebo ve škole, zejména pokud mezera nebyla způsobena nepříjemnými a špatnými činy jednoho z nich.
 • S použitím- mnozí muži nechápou, proč chce bývalá přítelkyně komunikovat, co to vlastně znamená.Často se to děje na pozadí jejích neúspěchů v následných vztazích, z čehož vyplývá touha vrátit dřívější vztah.V tomto případě se může člověk chopit okamžiku, kdy s ní nemá slibný otevřený vztah.
 • S použitím- s použitím skutečnosti, že člověk nebyl studený, může ex-přítelkyně z něj vytlačit veškerou šťávu, aniž by ji vrátila.S největší pravděpodobností bude čekat na chlapa vyřešit své problémy, ale bez vyhlídky na vztah.

V každém případě existují dvě možnosti rozvoje událostí - pozitivní, tj. Komunikace na přátelské vlně nebo negativní, to znamená, že se navzájem ignorují nebo používají někoho ve vaší osobě.účely.A pouze člověk může rychle nastavit správný, podle jeho názoru, formát chování sebe sama s bývalým milencem, hlavní věc je, že se do jeho nového života nezasahuje bez ní.

Je možné přátelství po rozpadu?

Jistě, mnoho dívek používá návrh zbývajících přátel, aby zmírnili přestávku s chlapem.Na oplátku, muži souhlasí s těmito podmínkami, doufat, že začít vztah s ex-přítelkyně, jakmile se uklidní.Pokud je pár jedna osoba je emocionálně závislá na jiném, žádné přátelství mu pomůže zbavit se tohoto stavu.Dlouhou dobu, pokud ne vždy, bude tajně toužit po obnovení vztahu.

Stanovisko znalce
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Pouze pokud oba partneři dají jednoznačnou negativní odpověď na otázku, zda stojí za to budovat další vztahy, pak je možné po rozpadu přátelství mezi nimi navázat přátelství.Pokud byla mezera bolestivá, musíte dát čas, abyste se vyrovnali s pocity, a jen se studeným srdcem a střízlivou myslí komunikovat s ex-přítelkyní, jako s přítelem.

Přátelství může být založeno na dodržování několika pravidel, a to:

 • ve sdělení nemůžete vzpomenout na minulé situace ze vztahů;
 • od chlapa by neměli být žádné dary, hrdinské činy a duchovní impulsy k bývalému milenci;
 • nočním hovorům a SMS zprávám je třeba se vyhnout;
 • ve sdělení by neměly být uváděny jednoznačné fráze a názvy.

Zpočátku by komunikace měla být co nejneutrální a povrchní, aby se neovlivňovala vzájemná emocionální situace.Psychologům se doporučuje komunikovat s bývalými dívkami pouze těm mužům, kteří majípocity.

Stojí za to vůbec komunikovat?

Pouze pochopením, zda člověk potřebuje schůzku s bývalou přítelkyní po rozpadu a interakci s ní, může člověk přemýšlet o svém dalším chování vůči ní. Ve skutečnosti psychologové doporučují vyloučit spojení a kontakty s dívkou, se kterou nemá člověk budoucnost, a také s kým se rozloučil z vlastní iniciativy. Zejména v případě, že ex-vášeň trpí a je těžko procházející přestávkou, nelze hovořit o komunikaci ani na přátelské vlně.

Můžete komunikovat, pokud byla mezera v souladu se vzájemně dohodnutým rozhodnutím klidná a klidná.Hlavní je, že komunikace by neměla být stálá a stabilní, neměla by se týkat osobních témat a minulých vztahů.Komunikace je možná i tehdy, když si člověk učinil rozhodnutí vrátit dívku všemi možnými způsoby.Hlavní věcí je zvolit správnou komunikační strategii, abyste nebyli dotěrní a neztratili příležitost kontaktovat ji.

Co vůbec nestojí za to?

Existuje řada přísných kontraindikací ohledně toho, zda komunikovat s bývalým milencem, jak se chovat a o čem mluvit.Konkrétně:

 • není třeba hledat záminku pro setkání s ní, protože to způsobuje stres a novou vlnu zkušeností;
 • není nutné uchovávat iluze o příbuznosti duší a bezprostředním obnovení vztahů;
 • nemohou pronásledovat dívku a ovládat její život;
 • nesledují dívčí sociální sítě;
 • také nemusí sdělit jí všechny zprávy v naději, že změní názor;
 • Pokud dívka sama opustila chlapa kvůli nedostatku pocitů, nemusíte ji vrátit

Myšlenky, že člověk nemůže žít bez ní, jsou ve skutečnosti sebeklamem emocionálního stavu. Kdyby dívka nepřijala muže, jako je on, žádné iluze nemusí být postaveny, tento vztah by skončil dříve nebo později.

Co když chce bývalá přítelkyně chatovat?

V případě, že by se bývalá dívka povinně snažila komunikovat s člověkem, který zahájil přestávku, nejsprávnější strategií chování by bylo navždy porušit dluhopisy a neodvolatelně. Pouze taková politika chování může zkrátit načasování jejích morálních nepokojů a pocitů z rozloučení. Přátelství, komunikace a sex ji budou bavit pouze iluzemi a nadějemi, což způsobí obrovskou bolest.

Muži musí udělat následující:

 • při rozloučení je nutné jemně, ale jistě uvést důvody přestávky;
 • není třeba odpovídat na její hovory a SMS zprávy;
 • je lepší odmítnout jakékoli schůzky bez závažného důvodu.

Při návratu chlapa se může dívka ujmout „těžkého dělostřelectva“, které nabízí sex za přátelství a vztah bez závazku. Člověk musí na všechny návrhy jasně a pevně reagovat s odmítnutím. V opačném případě se mezera protáhne na dlouhou dobu a zhorší situaci.

Závěr

Pravděpodobnost další komunikace závisí na tom, kdo inicioval rozpad, jak partneři vnímali a zažívali tuto situaci, modelchování člověka.V ideálním případě mohou bývalí partneři zůstat přáteli, ale pouze pokud nikdo nemá žádné stížnosti nebo pocity.Komunikace by měla být vzácná a neutrální, neměla by mít vliv na minulé okamžiky.Pro zbytek by bolestivá přestávka neměla být doprovázena komunikací mezi dívkou a bývalým přítelem, protože to zhorší její morální stav.