Jak se chovat s dívkou na prvním setkání: ženské tipy

Téma vztahů mezi mladými lidmi je věčné a vždy zůstane relevantní.Jakmile se všechny páry setkaly a šly první den, pro mnohé se ukázalo, že to není úplně úspěšné, protože mladí lidé nevěděli, jak se správně chovat.Tento problém je však třeba opravit tak, aby kluci a dívky nebyli vystaveni zbytečnému stresu a nedostali se do nepříjemných situací.Vědět, jak se chovat s dívkou na první schůzce, bude člověk plně vyzbrojen a bude schopen udělat krásný dojem na mladou dámu.

Hlavní věc, v této věci, je naslouchat radám samotných dívek, abychom pochopili, co opravdu chtějí, a pak je možné, že vše může být organizováno dokonale.

Jak se chovat, aby bylo možné potěšit první schůzi?

A tak okamžik prvního dne je již na nose, a ten neví, jak se na to připravit a jak se chovat.Je lepší myslet všechno dopředu, i když všechny nuance také nemohou být ztraceny.Musíte si přečíst rady skutečných dívek a přesně pochopit, co ženy opačného pohlaví opravdu mají rádi a přemýšlet o tom, jak změnit ženské sny do reality.

Jak mluvit?

Otázka, jak se chovat s dívkou 1: 1, nikdy nevyjde z módy. A tak první setkání mladých lidí začíná na úrovni názorů a ihned poté, co začnou mluvit. Tento rozhovor by měl být živý a přátelský, zajímavý pro oba a nenápadný.

A tak, aby rozhovor s mladou dámou byl úspěšný od prvního pokusu, na základě doporučení skutečných dívek, které již prošly prvními daty, měli by chlapci jednat podle tohoto systému:

 • zdvořile pozdravit mladou dámu jako první;
 • zeptejte se dívky, jak je a jak je;
 • říkají, že vypadá skvěle a je velmi stylová;
 • chce-li dívka něco říct, nepřerušujte ji;
 • klást otázky, které mohou být nadbytečné (prosím, informujte o předchozích vztazích apod.);
 • pokud dívka mluví o svých zájmech, snaží se udržet konverzaci co nejblíže a vyjádřit zájem;
 • člověk nemůže být jen dlouho mlčen, ale člověk by neměl mluvit bez zastavení;
 • neměli byste v rozhovoru používat některá neslušná slova nebo fráze;
 • Během konverzace by se člověk neměl o něčem chlubit a předložit své zásluhy ve velmi jasném světle;
 • Rozhovor by neměl být příliš hlasitý.

Chcete-li potěšit dívku v první den, musíte vyjádřit pozitivní věci svým vlastním slovem a výrazy obličeje, protože jen tehdy bude mladá dáma s chlapem pohodlná a klidná. Není nutné skočit z jednoho tématu konverzace do druhého velmi ostře, ale také se ponořit do malýchdetaily jsou také nemožné. Konverzace by měla být snadná a uvolněná, až poté bude úspěšná.

Tip!Rozhovor s dívkou by měl začít u jejích zájmů, což je velmi oblíbené u zástupců slabšího pohlaví a charakterizuje chlapa jako citlivého, pozorného, ​​vzdělaného a hodného člověka.

O čem je řeč?​​

Výběr tématu pro konverzaci je velmi důležitým bodem, který může být rozhodující pro první datum. A tak, jít s dívkou na první rande, ten chlap, pravděpodobně, nějakou dobu s ní komunikoval telefonicky nebo na sociální síti. Pokud je taková praxe taková, pak už mladý muž ví, o jakých tématech konverzace bude pro paní zajímavá, co je sjednocuje a co by bylo zajímavé říct dívce. Vlastníte tyto informace a můžete si vybrat téma konverzace. A tak, v první den s dívkou, můžete bezpečně mluvit o takových věcech:

 • projednávat společné zájmy a zájmy;
 • mluvit o svém vlastním koníčku;
 • sdílet dojmy z návštěv na některých krásných místech;
 • diskutovat o konkrétním tématu a vyjádřit k němu své stanovisko;
 • diskutovat o kráse místa, které bylo třeba navštívit společně.

Není nutné hovořit o počasí, politice nebo škole, protože jsou zajímavější a vhodnější pro první rande. Musíme pečlivě požádat dívku o její zájmy a koníčky, zjistit, jakou hudbu má ráda, jaké filmy sleduje, co má ráda. To pomůže poznat mladéLady blíž, naviguj, jaké překvapení dokáže udělat a co má nejraději. Pokud si vyberete téma konverzace, musíte se zaměřit na to, že by to mělo být zajímavé pro oba lidi, protože pouze tehdy vše projde na nejvyšší úrovni.

Jak se vyhnout?

Otázka, jak potěšit dívku na prvním zasedání, bude vždy relevantní, protože svět je postaven na lidských vztazích. Jít na první rande, ten chlap by měl přemýšlet nejen o tom, kde zavolat dívce nebo co s ní promluvit, ale také vzít v úvahu ty momenty, které nelze dovolit. Na první rande byste se měli vyhnout jakémukoli neslušnému rozhovoru, dotknout se, pokusit se upozornit pouze na sebe. Není nutné přerušit dívku, být v nějakých rušivých chvílích, trvat na něčem. První rande je v podstatě známá, takže by nemělo být nic zbytečného.

Poradenství!Dívkám se to nelíbí, když jim kluci v první den nabídnou odchod do důchodu, najít intimnější prostředí nebo jít rovnou na novou úroveň vztahů, takže se to nedoporučuje.

Kam jít s dívkou na rande?

První datum by mělo být romantické a zajímavé, takže ten chlap by měl vynaložit malé úsilí, aby odpověděl na otázku, kam vzít dívku na rande. Chcete-li si vybrat vhodné místo, bude muset člověk zjistit něco o preferencích dívky a jejího vkusu. První setkání mladých lidí se tedy může konat na následujících místech:

 • útulná kavárna neborestaurace;
 • městské jezero nebo řeka mimo město;
 • v kině nebo divadle;
 • v parku, na nábřeží, výstavě;
 • na střeše domu nebo v přírodě;
 • ve městě, kde dívka ještě nebyla.

Při výběru místa pro první datum je třeba vzít v úvahu skutečnost, že by nemělo být příliš hlučné, takže byste neměli chodit na diskotéku k boji.Je lepší pozvat dívku do útulné kavárny, zacházet s ní dezertem a mluvit klidně, lépe se poznat.Romantické procházky v krásných místech - to je také skvělá volba a může být dobrým řešením pro první rande.

Opuštění dobrého důvodu pro druhé datum

A tak s vědomím, kam jít s dívkou, můžete ji bezpečně pozvat.Ale když se vydáte na první rande, neměli byste na to příliš relaxovat, protože musíte připravit dobrý základ pro druhé setkání.K tomu je nezbytné vypracovat podrobný akční plán a jasně ho sledovat.A tak, aby se připravil dobrý základ pro druhé datum, ten chlap by se měl chovat následovně:

 • dávají dívce květiny první den;
 • ukazují dobré mravy při dvoření dámy;
 • mít příjemnou, živou, ale nenápadnou konverzaci;
 • snížit dívku na nějaké krásné a zajímavé místo;
 • dát dívce nějaké příjemné překvapení nebo dar;
 • Obdarovat ji argumentovanými komplimenty ;
 • neučinit zbytečné náznaky některých neslušných věcí.

Tyto akce připraví dobrý základ.pro druhé datum a ukázat chlap v nejlepším světle.

To je důležité!Dívky milují nečekaná a neobvyklá překvapení, ale neměla by být extrémní, protože to jen odpuzuje.

Vezměte ji domů

Vědět, jak se chovat v kavárně s dívkou, neměli byste si myslet, že je to výška mužství. Chcete-li opravdu dojem a podmanit si dívku, po úspěšném prvním rande by měla být odvezena domů. Ten chlap by si neměl myslet, že sama půjde domů. Tím, že dívka tak pěkné znamení pozornosti, můžete si být jisti, že druhý den se bude konat a zanechat příjemný dojem ze sebe.

Poté, co jsi vzala dívku domů, musíš se s ní rozloučit. Takový statečný chlap jistě udeří do dámy a zaujme ji. Zdvořilí kluci, kteří si berou holky domů bez jakýchkoliv náznaků, jsou vzácní a měli by se snažit, aby se stali.

Nenechte přebytečnou

Dívky se nelíbí, když se v první den kluci nechají zbytečnými slovy a činy. Mladí lidé si mohou myslet, že je to cool a moderní, ale ve skutečnosti na tom není nic dobrého a žádná dívka to neocení. A tak, v první den s dívkou, byste se měli takové věci vyhnout kategoricky:

 • perzistentní flirtování;
 • neslušný dotek;
 • nabízí pokračování ve skromnější atmosféře;
 • příliš mnoho chvály a chvály.

Pokud se vám podaří vyhnout se těmto věcem, pak první den půjde dobře a ten chlap dostane šancidruhá. Hlavní věc je chovat se důstojně a jako opravdový gentleman, protože to je to, co dívky chtějí.

Závěr

První rande je vždy vzrušující a odpovědný okamžik, takže musíte získat co nejvíce sil a myšlenek, abyste vše správně organizovali. Samozřejmě, že každý chlap chce na první pohled potěšit dívku, a proto musíte vynaložit úsilí. Ale neměli byste se snažit ukázat se v nejlepším světle, chovat se nepřirozeně, protože je to velmi znatelné.

První den musíte být sami sebou, nezapomeňte na základní pravidla etikety a chování. Pokud si dívka uvědomí, že přítel s ní sympatizuje, chová se k ní dobře a chová se důstojně, pak se s tímto pánem určitě bude chtít setkat. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že první dojem vždy hraje zásadní roli a musí být nutně dobrý. To však neznamená, že se na druhý den můžete chovat horší, protože dívky jsou jemné povahy, kteří se rádi starají. Můžete najít přístup ke každé dámě, ale pro to budete muset pečlivě studovat a zavolat na více než jedno datum.