Jak se chovat chlapa po prvním datu a co se vyhnout?

První rande je nezapomenutelný čas, kdy v žaludku jsou motýli. Zvláště pokud je to dívka, o které muž dlouho snil. Po tomto úžasném konci setkání, naplněném chemií a kompatibilitou, vzniká přirozená otázka - po prvním datu, jak by se měl člověk chovat?

Znalost je postupný proces. Každé setkání je přípravou na další den a stojí za to připomenout, že další osoba může potřebovat více času na přípravu na možný začátek vztahu.

Analýza prvního data

Po schůzce se zpravidla provádí analýza. Současně se objevují znaky, které mohou potvrdit, zda se jí líbí jiná osoba. K tomu je třeba odpovědět na tyto otázky:

 • Jak se cítíte k člověku;
 • má vlastnosti, které jste hledali v partnerovi;
 • podle vás existovalo spojení mezi vámi?
 • Našli jste ji fyzicky atraktivní?
Tip!Někdy je velmi jednoduché být polichocenzajímáte se o vás.Nezapomeňte na své vlastní pocity.

Měli byste pochopit své dojmy a jaký druh pokračování těchto vztahů vyžadují.Společný večer by mohl posílit touhu po společné budoucnosti.Existuje však i opačný výsledek, kdy je zřejmé, že zájem zůstane vždy na úrovni přátelství.

Jak se chovat, pokud se vám dívka líbí?

Když se dívce opravdu moc líbilo, pak ve spěchu můžete udělat spoustu nevhodných akcí a akcí.Jako výsledek, i zpočátku přitahoval mladého muže bude odmítnuto druhé setkání.

Sdělení

Někteří lidé se domnívají, že zavolat dívku přímo po datu je nejběžnějším aktem.Takový akt dá dívce důvěru v jejich vlastní nepostradatelnost.Rozhodně se rozhodne, že ten chlap je zoufalý pro osamělost a nemá nic jiného na práci.Následující scénáře jsou přijatelnější:

 • kontaktovat ji následující den;
 • zavolat téhož večera, ale další den o sobě neví.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Neměli byste denně sprchovat dívku s hovory a zprávami, což povede ke skutečnosti, že rychle ztrácí zájem.

Současně by se nemělo zapomínat, že muž hraje vedoucí úlohu, a proto se volání uskutečňuje podle vůle v závislosti naco chce dosáhnout. Telefonické rozhovory pomohou objasnit její emocionální pozadí po prvním datu. Pochopit její náladu, pokud se jí líbí všechno.

SMS

Večer můžete posílat krátké, nenápadné SMS zprávy. Měly by obsahovat následující text: „Děkuji za krásný večer“, „Jste okouzlující“, „Pěkná noc“, „Jak jste se dostali do domu?“. Neopište okamžitě své ohnivé pocity a popište, jak moc vám chybí.

Následující den může být obsah SMS zpráv smysluplnější. Můžete se zeptat na její dojmy o filmu, hře. Původní komplimenty o krásném úsměvu, bezedných očích a sebedůvěře jsou také povoleny.

Sociální sítě

Sociální sítě se staly nedílnou součástí našeho života. Komunikace v síti je mnohem aktivnější, protože je mnohem snazší. Není třeba dávat okamžitou odpověď, můžete o tom přemýšlet a najít správná slova. Rozhovor by měl být živý a snadný. Stránka dívky také poskytne spoustu užitečných informací, které vám řeknou, o čem mluvit s dívkou na druhém dni. Můžete například prozkoumat jeho stav. Řeknou hodně o jejím vnitřním světě a zájmech. Nemusíte se zabývat vysíláním dárků a mrknutím - tyto akce působí na nervy dívek.

Pozvěte dívku na druhé datum

Pokud tedy kontakt po prvním setkání není ztracen, pak je druhá schůzka jen otázkou času. Ale jak to vítekdy je správný čas požádat o další datum? Chcete-li to provést, stačí sledovat konverzaci. Dobrá chvíle je, když jeden z partnerů začne flirtovat nebo dělat stopy.

Poradenství!Před nastavením dalšího data schůzky vyčkejte den nebo dva. Důrazně se nedoporučuje žádat dívku o příští schůzi ve stejný den.

Nechte ji přemýšlet o svých vlastních věcech. Je třeba se dozvědět více o jejích plánech na týden a pak se můžete bezpečně zeptat: „Co děláte tuto sobotu? Znovu se sejdeme. “ Když se však otázka na druhý den znovu zeptá, měl by být člověk specifický. Bez rozmazaných otázek a rad, okamžitě nastavte správný čas a místo, kam jít na druhý den.

Pokud se druhá schůzka koná se ženou, která již zná určitou dobu (spolužák, kolega nebo přítel z obecné společnosti), pak se vzájemnou sympatií nemá smysl vzdát se polibku, alespoň na tváři. Koneckonců, první polibek se často stává jiskrou, která může zapálit pravou lásku. Zbývá pochopit, jak se po prvním polibku chovat s dívkou. Nejlepší možností je projev něhy, citlivosti, pohlazení, můžete šeptat komplimenty, aby mohla relaxovat a plně důvěřovat.

Jak se chovat, pokud se dívce nelíbí?

V případě, že se jí to děvče nelíbilo, musíte se o něm pokusit jemně naznačit. Současně je nutné postupovat velmi opatrně, aby nedošlo k jejímu vznikuzranil její pocity a sebeúctu.

Neodtahujte se dlouho s rozloučením

Pokud přišlo jasné pochopení, že vztahy jsou nemožné, pak byste neměli čekat na vhodný okamžik, nebo když bude vše vyřešeno samo.Volby pro ukončení vztahu prostřednictvím SMS nebo telefonního hovoru jsou samozřejmě nevhodné.K tomu potřebujete jen osobní setkání a klidný rozhovor.Je nutné být upřímný ve vztahu a při rozloučení, respektovat osobu, navzdory důvodům, které k tomu vedly.Nesnažte se snášet, broušet a bát se.Na konci je rozloučení vyhlídka na nové setkání.

Jak se rozdělit, aby nedošlo k urážce?

Za nejspolehlivější možnost se považuje otevřená a čestná konverzace.Je nutné přebývat na pozitivních vlastnostech, které má dívka.Uveďte její veselý a lehký charakter, vstřícnost, sociabilitu a krásu.Vysvětlete, že ona je sympatická osoba a zaujímá místo přítele ve svém srdci.Tak můžete i nadále trávit čas společně a vztah je schopen jít do nového směru a stát se přátelským.Buď dívka s časem pryč.

Chyby, kterým je třeba se vyhnout po prvním datu

Muži, kteří selhali po osobním selhání, se často dopustili stejných chyb:

 • )chamtivost.Dívky obecně věří, že lakomost je známkou lhostejnosti.Nepochybně vše záleží na finanční situaci člověka, a přesto si s ničím nepletete skutečnou chamtivost.Dívkyokamžitě určit, kdy chce člověk, ale nemůže ji hýčkat, a když jednoduše nevěnuje pozornost svým potřebám;
 • spěch.Neustále naznačují, že nastal čas „více komunikovat“, přestože na to není společník připraven;
 • kňučení a stěžování.Věčné tirády o tom, jak „všichni jsou v práci ztraceni“ nebo staromódní reptání o zvyšování cen potravin, zřejmě potěší ženu. Nikdo se nezajímá o problémy jiných lidí, zejména ve fázi randění;
 • nevyvolávají volání po datu delším než tři dny.Jako výsledek, dívka vnímá takové chování jako nedostatek zájmu. A poté, co se chlap rozhodne zavolat, dívka si bude jistá, že to udělal z nudy a je jednou ze stovek čekajících přátel;
 • nedodržují pravidla dobrého tónu.Dívka vždy věnuje pozornost tomu, jak se člověk chová: drží dveře, říká „děkuji“ a „prosím“ v čase, ptá se taktických otázek nebo neustále chytne.

Závěr

První datum je důležitá událost, a to jak v životě muže, tak ženy. Jeho vzdělávání by mělo být věnováno zvláštní pozornost, určit místo a správný čas. Doporučuje se vytvořit si linii svého chování tak přirozeně, jak je to jen možné, takže od prvních minut můžete pochopit, zda jste se k sobě hodili nebo ne.