Jak rychle vzbudit dívku doma: co člověk potřebuje vědět

Intimní stránka vztahů je stejně důležitá jako pocity mezi mladými lidmi.Jsou však období, kdy vášeň ustupuje a dívka se stále více vyhýbá intimitě.Odborníci říkají, že nejčastější příčinou tohoto chování je nedostatečné sexuální vzrušení.V tomto ohledu je otázka, jak rychle vzbuzovat dívku, významná pro celou mužskou polovinu společnosti.

Ve skutečnosti je proces vzrušení ženy složitý a mnohostranný ve srovnání s mužským vzrušením.Svou milovanou dívku můžete přinést nejen hmatovým kontaktem, předehrou, ale i správně zvolenými slovy a konverzacemi.Odborníci jsou připraveni pojmenovat nejúčinnější možnosti předehry, stejně jako všechny erotogní body na ženském těle, které ji rychle povedou k „bojové“ aktivitě.

Povaha dívky a její vzrušení

Málokdo ví, že sexuální vzrušení má také různé příznaky a charakteristické uznáníki, stejně jako mnoho procesů v lidském těle.Aby člověk přivedl dívku do aktivního sexuálního stavu, musí ji postavit do morálního afyzické roviny. Člověk potřebuje správně umístit akcenty na preferenci samotné dívky, stejně jako její erotogenní zóny.

Všechny ženy jsou svou povahou a procesy v těle jiné, a proto se proces vzrušení ve všech vyskytuje různými způsoby. Jedna dívka může začít vášnivý polibek, druhá bude stačit pár obscénních slov, třetí bude mít relaxační masáž. Odborníci říkají, že pouze ve vztahu, kde člověk zná povahu těla a preferencí své ženy, dochází ke vzrušení co nejrychleji.

Pro informaci!Podle fyziologie a anatomie ženského těla potřebuje žena v průměru asi 15 minut pasivního a aktivního pohlazení pro sexuální vzrušení.

Pokud se muži milují očima a při pohledu na velkolepou dívku, mohou se okamžitě nadchnout, pak u žen je vše mnohem složitější. Přitahuje ji muž silného dominantního obrazu, který používá komplimenty a slova obdivu, využívá hmatový kontakt, je ve své zóně důvěry a vždy si najde čas na rozhovor s ní. Mužské vzrušení se řídí instinkty, ženskou psychologií.

Co lze použít

Chcete-li snadno vzbudit dívku doma, člověk prostě musí studovat její charakter, psychologii, preference, to znamená, že ji musíte dobře znát. Odborníci zároveň pomáhají při hledání erotogenních zón a nejlepších způsobů sexuální stimulace. Chcete-li rozrušit ženu, stačí projít několika fázemi.sexuální pohlazení - polibky, hmatový kontakt, jemná slova a laskání.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Díky sociálním průzkumům a statistikám bylo zjištěno, že nejdůležitější metodou vzrušení u většiny žen je líbání.Některé holky nejsou vůbec nadšeny, pokud během intimity nejsou žádné polibky.

Polibky

Nejdůležitější a obvyklý způsob přenosu pocitů, náklonnosti a něhy jsou polibky v páru.Pokud jsou mladí lidé v dlouhodobém vztahu ve vztahu, mohou zvládnout několik technik líbání najednou, aby mohli diverzifikovat svůj intimní život.Rychle excitujte ženu pomocí polibků takto:

 • hladí rty ženy rty ženy;
 • polibek s průnikem jazyka, který pohladí jazyk ženy a nebe;
 • Postupné dotýkání se rtů rty postupným pronikáním jazyka.

Podle fyziologie, bez polibku, dívku nelze rychle vzbudit, i když mnoho mužů podceňuje důležitost této fáze předehry.Polibek je tedy hlavním generátorem počátku intimního kontaktu, který může pokračovat i během celého pohlavního styku, zahřívat vášeň a pocity partnerů.Pokud se dívka odmítá políbit, příčinou může být špatný dech, špatná ústní hygiena nebo nízká citlivost na tento druh pohlazení.

Dotyky

S pomocí hmatového kontaktu můžete dívku fyziologicky a morálně uvolnit. Pro začátek může být položena na lůžko, doprovázející proces jemným dotykem jejího těla. Další dotyky mohou mít následující formát:

 • můžete se dotknout dívčího těla prsty a současně jazykem;
 • můžete se rozhodnout pro odvážné pokusy v kontaktu, zapálit v ní vášeň;
 • s pomocí dovedného použití rukou, jeden může přinést dívku na okamžik blízko orgasmu;
 • dotknout se dívku shora dolů a zvýšit stupeň emancipace.

Po dotyku se můžete postupně přejít na sexuální hry a přímý pohlavní styk. Taktilní pocity jsou nejoblíbenější aktivitou dívek, protože mají zvýšenou citlivost, muži mohou používat své ruce na jazyku, dělat erotiku nebo jen relaxační masáž s využitím erotogních bodů na těle v procesu. Hlavní věc je, že dotyky by měly být jemné, aniž by způsobovaly bolest a nepohodlí.

Laski a slova

Sexuální vzrušení u ženy nastává nejen fyziologicky, ale i v mozku. Je tedy možné posilovat pocity a posilovat pocity pomocí slov. Obecně, odborníci radí začít intimní kontakt se správně vybranými slovy. Potěšující ucho ženy může v ní vzbudit instinkty, prohloubit pocity, vzbudit touhu a osvobodit.

Slova by měla být před fází předehry, během toho se některé ženy líbí, když je mužhovoří s ní v určitém formátu i při pohlavním styku. Slova mohou mít několik možností - láskyplná a laskavá slova lásky, komplimentů a slov obdivu, vulgárních a známých slov ve formě hry, obscénních vět, jakož i uznání jejich neodolatelné touhy po ní.

Erogenní zóny

Na těle každého člověka existuje řada erotogních bodů, jejichž stimulace vede ke sexuálnímu vzrušení, relaxaci těla, probuzení vášně a instinktům zvířat. Každá žena má nejaktivnější a méně efektivní body, které lze vysledovat pouze pokusem a omylem tím, že je povzbuzují a studují reakci ženy na jednání jejího partnera.

Je možné excitovat dívku působením na erotogenní zóny následujícím algoritmem:

 • dotýkat se prstů a jazyka;
 • rychlý přenos expozice z jedné oblasti těla do druhé.

Odborníci poznamenávají, že každá žena má několik typů erotogenních bodů - slabých, středních a silných. Můžeme začít pohladit z nejslabších míst, takže při zvyšování stimulace se zvyšuje sexuální vzrušení. Pokud se pohnete špatným směrem, může to vést k nadměrnému vzrušení a rychlé ztrátě zájmu o pohlavní styk.

Erogenní oblasti s nízkou citlivostí

První v procesu sexuálních her mezi partnery se obvykle používají nejklidnější erotogní body. Zřídkakdy nakloní dívku k sexu, alepřinášejí příjemné pocity a relaxaci.

Do této kategorie spadají tyto oblasti:

 • hrdlo;
 • vlasy;
 • ruce;
 • oči;
 • uši.

Můžete začít dotykem hlavy, kroucením vlasů nebo česáním, dotýkat se horní části hlavy nebo zadní části hlavy. Masáž hlavy bude účinná, což urychlí průtok krve, posílí přirozené impulsy těla a také vypne rušivé myšlenky v hlavě. Pak můžete jít do výstřihu a krku, pomocí rtů a jazyka. Polibky se mohou šířit nejen podél krku, ale také jít do klíční kosti a ramen.

Další oblastí, která je citlivá na polibky, jsou prsty rukou a rukou ženy. Nezapomeňte na uši, v procesu líbání můžete šeptat příjemná slova, komplimenty a dokonce i obscénní věty, aby vzbudily mozek ženy. Nevysvětlitelné pocity, které zažijí, když použijí rty a jazyk, aby jí hladila ušní lalůčky, olizují její ušnice.

Místa střední citlivosti

Poté, co člověk „pracoval“ na místech průměrné citlivosti, je možné přejít k vážnější stimulaci. Mezi soutěžní body střední citlivosti patří:

 • hrudník;
 • boky a hýždě;
 • zpět;
 • rty.

Jak praxe ukazuje, hrudník reaguje vhodně na jakýkoliv kontakt, hlavní věc je nepřehánět to dopadem. Pokud se člověk během období ovulace dotkne mléčných žláz, výsledek bude mnohem silnější. Jsoudívky s vysokým stupněm vzrušivosti, které mohou způsobit orgasmus z dotyku hrudníku, dvorce a bradavek.

Také v posteli s dívkou může člověk udělat relaxační masáž zadku, záda, pasu, počínaje hladením rukou, končící dotykem rtů a jazyka. Největší pozornost může být věnována oblasti zvané "kočičí místo", tedy místo mezi lopatkami. Polibky a doteky způsobí v dívce kolosální příjemný pocit.

Díky masážím a hmatovým vlivům na tyto oblasti se průtok krve v těle zrychluje, což znamená, že krev se dostane rychleji do pánevních orgánů. To vše způsobuje přirozené fyziologické vzrušení, které ženy nazývají „motýly v žaludku“. Je možné zvýšit účinnost takové stimulace erotogenních zón mírného stupně citlivosti pomocí polibků a bodových efektů jazyka podél kontury dívčích rtů.

Konečná etapa

Nyní, po složité a účinné předehře, když je žena doslova připravena na pohlavní styk, může člověk bezpečně přejít na stimulaci nejaktivnějších erotogenních zón - na vnitřní straně stehen, stejně jako na hráz. Pohladění musí být nejprve v linii nohou, pomocí rukou a rtů, postupně se přesouvajících na nejdůležitější místo - do ženských genitálií.

Obecně je perineum rozděleno do několika zón:

 • klitoris;
 • celou oblast od spodní stěny pochvy po řiť;
 • stydké pysky;
 • předvečer vagíny.

Nejvícecitlivá oblast - klitoris, jehož stimulace může urychlit nástup orgasmu.Můžete také posílit pocity kontaktu, které ovlivňují celou oblast od dolní stěny vagíny až po řitní otvor, čímž se do vztahu přidává koření.Největší počet nervových zakončení je pozorován ve vestibulu pochvy a labia minora.Je možné stimulovat tyto zóny během celého pohlavního styku, aby se zvýšily pocity během orgasmu.

Důležité nuance, které je třeba vzít v úvahu

Aby člověk rychle vzbudil dívku, má ve svém arzenálu vždy tři druhy zbraní - neverbální znamení, hlas a dotek.Zvláštní pozornost je třeba věnovat hlasu, který pracoval předem.K tomu přidejte hlas sametové a hladké hravé intonace.Také stojí za to zlepšit řeč těla, sledovat hladké držení těla, vnější sebevědomí, uvolněné a plynulé pohyby.

Mistři vyzvednutí doporučili použít techniku ​​„lepkavého vzhledu“, to znamená, aby se její dívku nesměli dívat z očí na dívku a usmívat se.Romantická atmosféra, komplimenty a obdiv partnera mohou zajistit intimitu.Nikdy nemůžete spěchat věci, protože to může vypadat jako psychologický tlak, doprovázený zavěšením.

Závěr

Jestliže člověk může být vzbuden pouze upřímným a sexuálním vzhledem, potrvá určitý čas a různé triky, aby vzbudil ženu.Můžete zařídit dívkuupřímná konverzace, komplimenty, obdiv k její kráse.Dále je důležitý hmatový kontakt, a to dotek, polibek a objetí.Účinek na erotogní body jejího těla napomůže vzrušení a přizpůsobení se pohlavnímu styku.