Jak přimět dívku, aby o vás neustále myslela: 6 praktických tipů

Pokud se dívka bude dívat na člověka po celou dobu, respektive velmi brzy silné pocity vzniknou v její duši. Chce-li člověk takový výsledek, musí udělat vše, aby ho na chvíli nevyhodil z hlavy. Zdálo by se, že úkol, jak udělat dívku neustále přemýšlet, je obtížný a možný pouze mezi zkušenými muži, ale v praxi je vše mnohem jednodušší.

Pouze muž, který se dobře orientuje v ženské psychologii, a proto ví, co si ženy přejí, bude schopen v krátké době své myšlenky naplnit. Psychologové nabízejí 6 účinných metod, které si uvědomují, že můžete ovládnout ženské srdce. Hlavní je pochopit účel, pro který chce člověk proniknout hlavou, srdcem a životem dívky.

Psychologie ženy a to, co potřebují

Aby člověk zvítězil nad dívkou, nemusí být krásný, silný, bohatý a slibný. Není neobvyklé, že pohlední muži zůstanou ve stínu, a zdánlivě nevzhlední muži jsou populární mezi ženskou polovinou.společnosti. Jde o to, že někteří muži jsou zcela nevědomí o povaze a povaze žen, zatímco jiní jasně chápou, co dívky chtějí, což jim to všechno dává.

Psychologie žen jmenuje základní potřeby každé dívky:

 1. Láska- chce se cítit jedinečná a milovat pro svého partnera a přijímat teplo, vždycky se mnohonásobně vzdá.
 2. Péče- kvůli její slabosti dívka potřebuje péči od silného partnera, což jí pomůže důvěřovat mu, respektovat člověka a relaxovat s ním.
 3. Pochopení- chce vedle sebe vidět toho, kdo rozumí, podporuje, poslouchá a utěšuje. Bude-li vyslechnuta mužem, bude ho vždy poslouchat.
 4. Oddanost- pokud člověk zaujme své zájmy nad sebe, způsobí jí jediný obdiv.
 5. Loajalita- jak již bylo řečeno, žena chce být pro svého partnera jedinou, aby kolem sebe neviděla jiné ženy.
 6. Podpora- v obdobích smutku a blues potřebuje někoho, kdo řekne, že všechno bude v pořádku, že uspějí, když nahradí ramena své podpory.
 7. Lusk- žena je zranitelná a vnímavá, takže s ní musíte být jemná, jemná a laskavá, po čase hladit hlavu.
 8. Pomoc v domácnosti- pro ni je obtížné sledovat práci a práci s dětmi ve všech domácnostech a záležitostech, což znamená, že potřebuje pomoc v každodenním životě, což dokazuje, že není otrokem.
 9. Laskavost- miluje uši ato znamená, že musí pravidelně říkat příjemná slova, komplimenty, obdivovat její úsilí, krásu a nadání.
 10. Hmotná prosperita- muž by se měl starat o rodinu, takže je nemožné obviňovat dívku z rušivých myšlenek, kde získat peníze a jak krmit děti.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Jak ukazuje praxe, aby se stala ideálem pro ženu pod mocí jakéhokoli člověka, hlavní věcí je, aby si vzpomněl na všechny potřeby krásné poloviny společnosti a rozvíjel v sobě všechny tyto vlastnosti.Když dívka vidí v člověku, že je připraven dát jí to, co bylo řečeno výše, nebude myslet na nikoho jiného.

6 tipů, jak donutit dívku přemýšlet o vás po celou dobu

Psychologové jsou připraveni nabídnout některé účinné způsoby, jak donutit dívku neustále přemýšlet o vás.Nejprve však člověk potřebuje analyzovat své vnější a vnitřní vlastnosti, zbavit se špatných návyků, rozvíjet v sobě pozitivní rysy.Po tom, 6 efektivních tipů od psychologů je zvažováno ve fázích, díky kterému dívka bude stále myslet na chlapa.

Zjistěte, co se jí líbí a co chcete

Jak již bylo zmíněno, cesta k dívčímu srdci spočívá v uspokojování jejích potřeb.Ve skutečnosti, muži se bojí, že aby dobyl ženu, budou muset přesunout hory a vydělat miliony.V praxi je všechno jiné, stačí se s ním seznámitžena psychologie, v průběhu komunikace, pochopit, co konkrétní dívka chce, a pak jí ji. Na základě své emoce a citlivosti chtějí ženy, aby pro ně dělali věci, ztělesněním jejích tužeb bude takový čin.

Vždy vezměte v úvahu její pocity

Ženy jsou svou povahou citlivější a emocionálnější než muži a jejich svět vnímání se může výrazně lišit od mužského vidění života. Chytrý a moudrý člověk na dívku nevyvolá tlak, který by na ni kladl svůj pohled, ale bude brát v úvahu její emoce a pocity, snažit se jim porozumět, ai když plně nerozumí, bude dívce demonstrovat vzájemnost.

Buďte její podporou a podporou

Dokonce i ta nejsilnější a nejnezávislejší dívka chce být blízko svého vyvoleného, ​​slabého a bezbranného. K tomu musíte vždy poslouchat a slyšet svou ženu, rozumět její pozici. A v jakýchkoliv obtížných situacích je třeba, abys pro ni byl ramenem, vestou pro slzy, abys ji ochránil a podporoval slovy povzbuzení. V ideálním případě člověk přebírá všechny problémy a ujišťuje dívku, že všechno bude v pořádku a že se nemá čeho bát. To je způsob, jakým si muži zaslouží respekt a obdiv ze slabšího pohlaví.

Udržujte na konci rozhovoru příjemné intriky

Aby byly její myšlenky plně obsazeny člověkem, musí být jeho chování poněkud zajímavé a nepředvídatelné. Je důležité, aby nepoznala každý krok člověka a někdy byla dokonce trápena myšlenkami, jak a kde je. Kindle emoce pomůžeproti ní.Můžete jí například říct o pocitech, a pak rychle ukončit konverzaci a zmizet z dohledu na několik dní.A není možné vždy odpovídat na její otázky přímo a nasazené, zanechávající jakési podcenění.

Dělat dárky a vytvářet nepředvídatelné situace

Vzhledem k jejich emocionálnímu chování všechny dívky rádi flirtují a hrají, takže člověk musí být hravýjí, dělat nepředvídatelné činy.Můžete s ní například nějakou dobu komunikovat čistě v přátelském formátu, po kterém ji můžete pochválit a políbit.Vliv překvapení ji povede nejprve do zmateného stavu a pak se bude neustále posouvat v tomto okamžiku v hlavě.Dívky milují romantiku, proto byste ji kromě nečekaných akcí měli pravidelně hýčkat květinami, sladkostí nebo tvůrčími dary z žádného důvodu.

Udělat jí úsměv častěji

Opět, vzhledem k jejich emocionalitě, dívky často volí partnera s těmi muži, kteří způsobují její pozitivní emoce a dojmy, což znamenáspojené s radostí.Chcete-li navázat emocionální spojení, můžete dát dívce nezapomenutelné datum, například:

 • jízda na koni;
 • cestovat do nové země;
 • jezdí v zábavním parku;
 • fascinace novými zájmy;
 • seskok padákem nebo let balónem.

A můžete jen dát dívce čtyřnohé zvíře, pokud má slabost pro domácí zvířata.Pokaždé, když se o to postarámjejí nový přítel, bude si toho muže pamatovat. Psychologové říkají, že nejlepší zbraň v dobývání ženského srdce je dobrý smysl pro humor, takže člověk musí bavit dívky a dělat jí úsměv tak často, jak je to jen možné.

Závěr

Aby si dívka vždycky myslela na toho chlapa, musí udělat vše, aby s ní navázal emocionální spojení. Myšlenky o něm by měly být vždy doprovázeny příjemnými a živými vzpomínkami, což znamená, že se musí ukázat z té nejlepší strany a dát dívce vše, co potřebuje - lásku, pozornost a péči, podporu a porozumění, námluvy a radost.