Jak přežít rozloučení s dívkou: praktické rady

Názor, že je pro člověka mnohem snazší přežít rozloučení s dívkou, je ve skutečnosti chybný.Mnozí muži se s takovým incidentem vyrovnávají méně emocionálně a také v každém ohledu hledají způsoby, jak přežít rozloučení s dívkou.Navzdory tomu je prolomení vztahu vždy bolestným procesem pro ty, kteří prožili silné pocity.

Není neobvyklé, že člověk po ztrátě vztahu je mužem, který má tendenci zneužívat špatné návyky a nenajde pro sebe optimální řešení, co dělat, když se rozebere s dívkou.Jiní se tak vstřebávají a jsou náchylní k negativním zkušenostem, že po dlouhou dobu mají bachelorsky oddělený způsob života.Psychologové jsou připraveni sdílet cenné tipy a rady, jak se vyrovnat se ztrátou.

Fáze separace

Nezjistit možnosti, co dělatpokud opustíte dívku, kterou milujete, muži jsou mnohem pravděpodobnější, že se v takových situacích vzdají a ztratí se než žena.Takové neuspokojivé statistiky potvrzují pozorování psychologů.Za prvé, za účelem nalezení způsobů a metod, jak přežít zhroucení vztahů, muži potřebují znát všechny stupně oddělení, aby mohlikaždá fáze projde bez ztráty a psycho-emocionálního stresu.

Psychologie pojmenovává 5 etap přestávky páru:

 1. Negace- zpočátku je těžké uvěřit, že neexistují žádné další vztahy,a v duši stále existuje naděje, že vše se může vrátit do normálu.Muž odmítá přijmout skutečnost, že oddělení bude konečné.
 2. Hněv- po uskutečnění situace člověk překoná hněv a hněv především na sebe, pak na dívku a obecně na celý svět.
 3. Vyjednávání- v této fázi se člověk pokouší navrátit vztah, snaží se navázat kontakt s ex-přítelkyní, stanoví lhůty pro obnovení vztahu.
 4. Deprese- po konečné realizaci nezvratnosti situace je člověk překonán depresí, která trvá různě v závislosti na individuálních charakteristikách charakteru člověka.
 5. Nový život- deprese je nahrazena apatií nebo smutkem a někdy oba státy najednou, a teprve po plném přijetí situace může člověk vybudovat nový život bez dívky.

Nakonec, podle běžného scénáře situace, musí člověk přijmout stav, využít výhodných stran a výhod, naplánovat další kroky v životě a také vzít vše, co se stane jako zkušenost.Kvůli emocionální otevřenosti ženy je mnohem rychlejší a snazší zažít všechny uvedené stupně odloučení, zatímco člověk prožívá všechno uvnitř sebe, někdy i bez toho, aby se objevil.

Jakpřežít mezeru: rady psychologů

Vzhledem k tomu, že většina mužů velmi tvrdě snáší rozpad vztahu s dívkou, stejně jako začátek nového života, psychologům se doporučuje dodržovat několik jednoduchých pravidel pro rychlé psycho-emocionální zotavení.

 1. Rozptylování . Abychom se nehledali na ty, kteří jsou vinni z tohoto incidentu, aby se netrápili obavami a bolestnými zkušenostmi, musíte pro sebe najít fascinující věc, například provést opravy nebo jít na dlouhou cestu. V žádném případě nemusíte do sebe stahovat, psychologové doporučují sdílet všechny potíže s blízkými přáteli.
 2. Odmítnutí shledat vinného . V jakémkoli hádce a skandálu, který vede k roztržce vztahů, jsou oba vždy na vině, takže není třeba se snažit přenést veškerou odpovědnost na ramena nebo její. Psychoanalýza ve fázi ruptury může jen dále rozrušit emoce a zážitky.
 3. Malé radosti a potěšení . Aby se vyrovnali s negativními emocemi, musí se překrýt s radostí a potěšením. K tomu můžete jít do divadla nebo kina, do zábavních zařízení s přáteli.
 4. Omezení kontaktu s bývalou přítelkyní . Jakékoliv okolnosti, za kterých se musíte protínat s bývalým milencem, se musíte pokusit přizpůsobit. V opačném případě toto setkání vyvolá veškeré nepohodlí.
 5. Odmítnutí jakékoli zprávy o bývalé přítelkyni . Není nutné pod záminkou vzrušení hledat příležitost získat informace o ní. Jinaksilné pocity zmizí mnohem pomaleji, ubližují muži.
 6. Přijetí mezery.Jedině tím, že si člověk přijme potřebu rozloučit se s dívkou, může se člověk vyrovnat s tak těžkým obdobím svého života. Musíte se ujistit, že oba partneři z těchto vztahů získali co nejvíce, ale nemají žádnou budoucnost.
 7. Pozornost na ostatní dívky.Navzdory přítomnosti pocitů a zkušeností se člověk musí dívat na ostatní a oceňovat, kolik atraktivních a hodných dívek je kolem. Muž je stále mladý, silný, inteligentní a zajímavý, po přestávce před ním se otevírají nové příležitosti.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Velkou chybou mnoha mužů je navázání nového vážného vztahu po bolestivé pauze s bývalým milencem, který věří, že klín je vyřazen klínem. Nejdříve musíte konečně zažít bolest rozloučení, zbavit se pocitů a živých emocí ve vztahu k bývalým, užívat si volného života a poté hledat novou dívku.

Co dělat, když jsem se rozešel s dívkou: co mám dělat se sebou?

Jak zapomenout na dívku po přestávce ve vztahu s ní je připravena sdílet techniky s cestujícími odborníky v oblasti mezilidských vztahů. Nejčastěji se nové aktivity a koníčky stávají účinnými, například:

 • Sport- pokud se muž v posilovně zabrzdí, zacvičte během tréninkuendorfiny, žádná deprese se nebojí.
 • Přátelé- nejlepší pomocníci v obtížné situaci jsou vždy přátelé, takže po přestávce musíte s nimi trávit co nejvíce času.
 • Překonání strachu- za pomoci extrémních sportů a boje proti strachu člověk zablokuje negativní emoce s čerstvými dojmy, stejně jako zvýší vlastní sebeúctu.
 • Noví známí- s pomocí flirtování a nových známých si člověk může vychutnat dojem volného života, rozšířit obzory a ovlivnit svou pýchu.
 • Nové záliby- aby člověk neměl čas se obávat, jak žít, musíte ho plně obsadit novými zájmy a učením.
 • Změna zaměstnání- díky hledání nové pozice se můžete navždy rozloučit se vzpomínkami na minulý život.
 • Stěhování do jiného městaje nejlepším řešením pro zahájení nového života, pokud má člověk takovou příležitost.

Člověk dostane takové období života především pro svobodu, nové příležitosti a perspektivy. Mnoho lidí navštěvuje psychology s požadavky na „přemýšlet o ní“ nebo „zbláznit se bez ní“, na které zapomíná. I když v době nedostatku vztahů, musíte se postarat o sebe a žít život naplno, zapojit se do vlastního rozvoje a sebe-zlepšení.

Co když nemůžete zapomenout?

Rozhodnout, jak žít dál, pokud uplynul čas po přestávce, a muž je stále v lásce a nemůže zapomenout na bývalého člověka,tipy odborníků.Mezi jejich radami byly následující body uznány za nejefektivnější:

 • jak se zbavit všech věcí, které připomínají muže bývalé vášně (fotografie, její dary, telefonní číslo atd.);
 • rozptýlení od špatných myšlenek cestou do jiného města, navštěvováním nových míst a institucí;
 • požívající svobody a milovaných činů;
 • 93) vyhnout se jakémukoli kontaktu s bývalou přítelkyní;
 • vzdát se dalšího přátelství s ní;
 • v paměti si uchovávají nejen dobré vzpomínky, ale také špatné skutky, aby se ex-přítelkyně netýkala;
 • Nové známosti dívek a flirtování pomohou zvýšit sebevědomí a pobavit zraněné mužské ego.

Je nejtěžší rozdělit se s dívkou, pokud si člověk neuvědomuje důvody této mezery.Můžete zavolat dívku na upřímnou konverzaci a situaci můžete nezávisle analyzovat, a to tak, že se rozhodnete pro absenci budoucnosti mezi bývalými partnery.Pouze přijetí situace, jako dané, bude postupně mazat z paměti a srdce vše, co souvisí s bývalým vyvoleným.

Stojí za to vrátit vztah, pokud milujete dívku?

Po rozloučení je pro člověka velmi bolestivé, aby nechal dívku jít, protože má k ní silné pocity?V takových situacích nejsou všichni muži ochotni se vzdát a být neaktivní.Ale nejprve musíte pochopit, zda potřebuje bývalou přítelkyni, proč ji vrátit.Existuje pro to několik důvodů:

 • strach z nových známých- člověk se musí kultivovat,zvyšování vlastního sebeúcty;
 • obávají se, že nebude lepší- jak ukazuje praxe, nová dívka je vždy lepší než ta předchozí;
 • ona se dotkla ega- s pomocí nových známých, flirtování a vztahů, můžete obnovit svou pýchu;
 • muž ji stále miluje- každý člověk je schopen přežít odloučení, i když miluje čas, hojí se;
 • několik důvodů najednou- s takovými problémy se můžete vyrovnat pouze zlepšením sebe sama, rozvojem příležitostí a talentů.

Láska, závislost, zvyk- to vše s časem zmizí, vše, co člověk potřebuje, je uvědomění si, že vztah s ex-přítelkyní je nemožný. Může být vrácena pouze tehdy, pokud mezi partnery neexistují neodpustitelné činy a existují i ​​vzájemné pocity.

Závěr

Rozloučení s dívkou je vždy bolestivý a zdlouhavý proces, pokud má člověk pocity. Navzdory tomu, že utrpení a zkušenosti jsou jen zřídka předváděny, zástupci silnějšího pohlaví nejsou o nic méně než ženy. S pomocí výše uvedených tipů, můžete projít všech 5 fází rozloučení s dívkou, najít sílu žít znovu, užívat si svobody.