Jak přestat žárlit na dívku: zbavit se zlozvyku

Neexistuje žádný takový vztah mezi mužem a ženou, ve které žárlivost není přítomna.Ale jedna věc je, když tento pocit neroste do paranoie, další věc je, když provokuje spory, skandály a omezení svobody.Každý, kdo může překonat jemnou linii s patologií, tak psychologové dávají nějaké rady, jak zabránit dívce žárlit a zachránit vztah.

Podle statistik jsou to muži, kteří jsou častěji vystaveni tomuto pocitu žárlivosti kvůli konkurenci s ostatními muži a vnější přitažlivosti vyvoleného.Někdy s pomocí žárlivosti páry zvyšují vášeň a vášeň ve vztazích, a dívky trik umělé způsobit vzrušení ze strany mužů.Žárlivost má totiž tendenci růst do paranoie, což má řadu negativních důsledků.

Proč muži žárlí na ženy?

Žárlivost u některých mužů je způsob, jak zvýšit tón ve vztahu, pokud jen ten mozek nezakaluje mozek.Příčiny žárlivosti určují linii mezi normou a patologií, a to:

 1. Na základě své polygamozity se muži domnívají, že ženy jsou náchylné ke zradě přesně ve stejné míře jako ona sama.Statistiky ukazují, že to není zdaleka pravda.
 2. Všichni lidénáchylný k porovnání se s ostatními, a pokud je tento majetek podporován pochybnostmi o sobě, takový člověk bude neustále žárlit na svou přítelkyni k úspěšnějším a přitažlivějším konkurentům.
 3. Kvůli nespokojenosti se svým životem se člověk může prosadit na pozadí své přítelkyně. Žárlivost může být vyvolána sobectvím, duchem soupeření, ukázkou své moci a převahou nad dívkou.
 4. Fantazie a představivost u mužů nejsou horší než ženy. Proto na pozadí nejistoty v sobě a jeho partnerovi uvidí zradu jakéhokoli pozdního příchodu z práce nebo telefonického rozhovoru.
 5. Strach ze ztráty dívky a osamělosti také často vytváří další obavy, včetně žárlivosti.

Všechny tyto důvody lze totiž přizpůsobit, psychologové trvají na tom, že se s nimi muži vyrovnávají nezávisle. V opačném případě, aby se předešlo negativním důsledkům, neuspěje, dříve nebo později, bude neopodstatněná žárlivost vést k roztržkám vztahů.

Proč je žárlivost nebezpečná pro váš vztah?

Jak mnozí psychologové říkají, žárlivost je výsledkem hypertrofovaného pocitu vlastnictví a sobectví lidí. Pokud se ho nezbavíte a doprovodné negativní vlastnosti charakteru, člověk riskuje, že nebude budovat silný a dlouhý vztah s žádnou ženou.

Motivací pro boj proti žárlivosti jsou důsledky, které skrývá pod sebou, a to:

 • Dříve nebo později se dívka unavívztahy s nezaslouženým podezřením a výčitkami, úplnou kontrolou a nedostatkem svobody;
 • Žárlivost vede ke ztrátě respektu na obou stranách a dívka bude považovat svého partnera za nejistého a nevyváženého, ​​náchylného k tyranii;
 • Dříve nebo později ji podezření z velezrady zatlačí k této akci, což již vede k úplnému roztržení vztahů;
 • žárlivost skandály v přítomnosti dětí tvoří komplexy a podobný vzor chování v jejich křehké psychice.
Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
V každém vztahu je zárukou štěstí obou partnerů jejich svoboda a osobní prostor.Žárlivost nedovolí člověku důvěřovat jeho přítelkyni, zkreslovat její obraz v jeho očích.

Žárliví lidé mají tendenci omezovat svobodu své ženy natolik, že začnou sledovat její telefon, sociální síť, místa, kam chodí, a dokonce i své přátele.Stále častěji budou ve vztazích slyšet další výčitky, nezasloužená obvinění a skandály.Dříve nebo později se dívka unaví z toho, že se považuje za to, že není tím, kým skutečně je, když se rozhodla odejít.

​​

Jak přestat žárlit na dívku vůči všem?

Pochopení toho, jak vážná škoda způsobená neopodstatněnými tvrzeními, musí člověk najít pro sebe nejlepší metody, jak přestat žárlit na dívku pro každého.Psychoterapeuti dokonce i samostatně vyvinuli možnosti, kterýmiodstranit příčiny mužské žárlivosti, a tím i pocit sám.Seznam nejúčinnějších způsobů zahrnuje následující možnosti:

 • Sebeovládáníje ideálním řešením, jak zvýšit sebeúctu, stejně jako skvělý způsob, jak zvýšit sebeúctu v očích dívky;
 • zlepšování fyzické zdatnosti- nic nezlepšuje psycho-emocionální pozadí člověka a jeho postoje k životu, jako zvýšení jeho tělesné kondice, takže byste měli přezkoumat svou stravu, jít do posilovny;
 • nové záliby- zdrojem radosti by neměla být jen žena, protože to vede k posedlosti s ní, v souvislosti s nimiž muži potřebují nové koníčky, ať už je to sport, turistika, jóga, zahraničníjazyky a další;
 • rozmanitost ve vztazích- aby člověk věřil v pocity dívky, musí neustále vymýšlet způsoby, jak ji potěšit, ať už se jedná o rande, překvapení, komplimenty a další;
 • dobrý sexje dalším zdrojem pozitivních emocí, silných pocitů a vášně v páru.

Podle těchto jednoduchých pravidel si člověk může být jistý, že si dívka bude myslet na někoho jiného v mysli.Pouze rozvíjením sebe sama a zlepšováním svého vztahu můžete být pevně přesvědčeni, že dívka nikdy nezmění svého partnera.

Jak přestat žárlit na bývalou přítelkyni?

Existují situace, kdy se vztahy již rozpadly a pocity pro bývalou přítelkyni nezmizí a doplňují pohlcující žárlivost.V tomto případě je člověk mnohem obtížnější, protožeNeexistují žádné vyhlídky na vztahy, stejně jako možnost kontroly nad dívkou, a pocity a žárlivost pro ni nedávají odpočinek.Psychologové dávají několik cenných instrukcí o tom, jak zapomenout na bývalou přítelkyni, a to:

 • je nutné opustit minulost, protože zpomaluje ofenzívu a zkracuje budoucnost člověka;
 • Když přemýšlíte o bývalé přítelkyni, musíte si myslet, že člověk měl štěstí, že s ní strávil nádhernou mladost, druhý muž si ji nechal starší a cyničtější;
 • je nutné striktně dodržovat zásadu „pokud ze srdce a ne z dohledu, pak z dohledu, jen dolů“, člověk nemůže sledovat své sociální sítě, psát SMS, ukládat věci a společné fotky;
 • žárlivost může být zažívána, pokud je pochopeno, že dělá mnoho věcí za účelem přinést bývalému mladému muži emoce.

Aby se vyrovnala s žárlivostí bývalé dívky, skutečnost, kterou psychologové přinesli, pomáhá, aby její nový mladý muž určitě žárlil na bývalého přítele.Ano, ano, to je obvykle případ, zejména pokud dívka příliš rychle zkroutila nový román, nedovolila mu vychladnout staré pocity.

Závěr

Žárlivost je jak dobrý, tak špatný pocit, který může rozněcovat vášeň a přitažlivost mezi partnery a zničit mezi nimi důvěru a porozumění.Pokud žárlivost nepřekročí normu, psychologové to nepovažují za nezbytné zabývat se tímto pocitem.Když člověk začne patologicky žárlit na svého miláčka všem lidem, dříve nebo později to povedepřerušit vztah. V tomto ohledu se vyplatí praktikovat rady psychologů, jak se zbavit žárlivosti.