Jak pozvat dívku, aby se krásně sešla: každou z možností vyřešíme

Většina lidí, kteří mají dlouhou dobu sympatie a dokonce i lásku, nemůže rozhodnout o vážnějším stádiu vztahu.Nejčastěji jim brání banální neznalost toho, jak pozvat dívku, aby se setkala, a strach z odmítnutí.Ale psychologové a pickup průvodci nabízejí win-win nápady a způsoby, jak udělat dívku nabídku být oficiálně pár.

Pouze tím, že je možné získat něco, co lze získat, není to pro nic za to, že slavné přísloví říká.Odborníci trvají na tom, že každá dívka sní o odhodlaném a účelném chlapci, zatímco mnoho chlapů postrádá vynalézavost, trochu odvahu a asertivitu.Nabídka na setkání s dívkou bude schválena v případě, že projde originálním a krásným způsobem, jak dívky milují s ušima.

Co to znamená splnit?

Fráze jako „setkání s dívkou“ ve skutečnosti znamená mít vážný a formální vztah, který vyžaduje odpovídající chování a odpovědnost od obou partnerů.Je-li řečmluvit o dospívající, vztahy zahrnují trávit čas společně, chůze a datování. Intimní složka vztahu je pozorována u párů starších než věk.

Kluci potřebují pochopit, že setkání s dívkou neznamená jen trávit čas s ní, užívat si hmatového kontaktu, polibků a pohlazení. Objekt adorace od něj očekává určité povinnosti, a to:

 • ochrana dívky v jakékoli situaci;
 • podpora a podpora ve všech sporných situacích a konfliktech s jinými lidmi;
 • ochrana pro čest a důstojnost dívky, pokud ji někdo urazí.

Obvykle musí být ve vztahu k dívce přivezena do domu, kde se setkává ze školy nebo školení, v závislosti na jejím plánu a koníčcích. Ten chlap je povinen se o ni starat, být statečný ve vztahu k ní, oddávat se malým překvapením, říkat komplimenty, to vše vyvolává jen pocity.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Každá dívka miluje pozornost k sobě, a co je nejdůležitější, miluje uši. Proto, kromě dobrých skutků v jejím směru, je důležité, aby člověk pečoval, chtěl dobré ráno a dobrou noc telefonicky nebo korespondenci na internetu, aby označil její vzhled, aby udržoval úzké vazby s ní.

Jak se připravit na návrh

Všechny fráze a možnosti, jak učinit nabídku ke splnění, se mohou ukázat jako selhání, pokud takový důležitý krok nenípřipravit předem.

Příprava se obvykle skládá z několika bodů:

 • Ten chlap musí pečlivě zvážit, zda učinil správné rozhodnutí, aby v důsledku toho neodmítl. Pouze pokud je sympatie vzájemná a tato dívka je pro toho chlapa opravdu důležitá, můžete přijmout zodpovědný krok.
 • Můžete prozkoumat půdu tím, že se jí mezitím zeptáte, jak byla nabídnuta, aby se setkala s fanoušky z minulosti. Možná, že některé možnosti budou muset být odstraněny okamžitě, aby se neopakovaly. Když mluvíte, můžete pochopit, jaké kroky by považovala za krásné a originální.
 • Abychom se chránili před bezmyšlenkovitým činem a dívčím odmítnutím, můžeme se ptát zahaleného, ​​jak dívka zachází s potenciálním chlapem. Pokud tuto otázku ignoruje, nejspíš si není jistá svými pocity a nabídka je lepší odložit.
 • Aby mohl návrh krásně a originálně projít, musí člověk vypracovat akční plán. Musíte se zamyslet nad situací, časem, tématy pro snadnou konverzaci a okamžikem, kdy je návrh učiněn. Nádherná slova musí také vyzvednout předem, aby promluvily odvážně a sebejistě.
 • Je nezbytné provést plán co nejdříve, jinak by pozdržení návrhu vedlo k pochybnostem, pocitům a pochybnostem.

Jak se oblékat?

Dívky vždy věnují pozornost vzhledu chlapa. Proto, když se schází, na kterém se návrh objeví, musí být člověk elegantní, stylový,dobře udržované. Je důležité, abyste to nepřeháněli, aby na vaší svatbě nevypadal jako ženich.

Co říci?

Během celého setkání můžete říci krásná slova, přičemž si všimnete její krásné oblečení a vizuální přitažlivosti. Potom můžete vést rozhovor k návrhu se slovy přiznání o svých pocitech a vážnosti záměrů vůči ní. Dívky milují uši, takže můžete dělat sliby, které si člověk může uvědomit. Na konci toho už můžete říci poslední frázi - „Pojďme se setkat“ nebo „Budeš moje přítelkyně?“.

Jak mluvit?

Odpověď dívky závisí nejen na jejích pocitech a touhách, ale také na tom, co člověk řekne a jakým způsobem. Řeč by měla být klidná a měřená bez zbytečných emocí, klopýtání a vzrušení. Hlavní je být upřímný, mít odvahu a říct všechno, co člověk cítí k dívce.

Jak pozvat dívku na setkání?

Odpověď předmětu sympatie závisí na tom, která slova si člověk vybere, za jakých okolností předkládá návrh, a také to, jaké uznání to bude provázet. Psychologové nabízejí několik efektivních scénářů, jak navrhnout milence ke splnění, takže souhlasí se 100 procenty. Zbývá jen vybrat nejlepší volbu podle preferencí partnerů.

Dopisem

Nejjednodušší způsob, jak učinit nabídku, je krásná a originální se silnými emocemi s pomocí internetu. Většina lidí má dnesstránky v sociálních sítích, například ve VK nebo spolužáky. Většina teenagerů dává přednost korespondenci na internetu, takže tato volba nabízí vhodnější pro tuto věkovou skupinu.

Také lidé, kteří nemají takovou důvěru a odvahu, mohou také využít online korespondenci. Aniž byste věděli, jak psát, můžete poslat koláž společných fotografií, hudbu, která je s nimi spojena, a jejich data, poezii a nakonec nabídku pár.

Romance je vždy v módě

Téměř všechny dívky jsou přirozeně romantické a sentimentální. Proto si můžete představit neobvyklý a dojemný způsob návrhu, který pak můžete říct svým vnoučatům.

Nejromantičtější možností jsou:

 • věta v jeho vlastních básních, které jedinečně dobývají každou dívku;
 • nápis krásné fráze na asfaltu;
 • serenáda pod oknem nebo věta do reproduktoru;
 • dar plyšové hračky, která říká frázi o větě;
 • romantický výlet a vyhlášení lásky na pláži a západ slunce;
 • večeře v restauraci při svíčkách.
Důležité!Než se uchyluje k takové radě, musí se člověk ujistit, že jeho vyvolený je o romance pozitivní. Některé dívky jsou v přírodě v přírodě a oceňují osamělou a upřímnou atmosféru bez bílých koní a rytířských činů.

Původní způsoby vyznání pocitů

NeobvykleMuži s kreativním myšlením dávají přednost nabídce, a také pokud jejich dívky milují překvapení a překvapení.Můžete vytvořit originální návrh, abyste se setkali několika způsoby:

 1. Řemesla vlastníma rukama- vytvořením deníku, ve kterém budou zaznamenány nejlepší vlastnosti dívčího charakteru a vzhledu, společné fotografie, nezapomenutelné události a na koncivěta bude napsána.
 2. Flash mob- pro tento návrh musíte shromáždit velký počet lidí, kteří vám pomohou s realizací plánu.Například, dívka se dívá z okna, a tam křičí dav lidí „Být jeho přítelkyní“ nebo na obloze uvolní balóny.
 3. Quest- můžete vytvořit nabídku krásně a originálním způsobem uspořádáním hry.Můžete si vytvořit mapu, na které dívka najde stopy, av místě cíle je kytice růží a pohlednice s návrhem.

Pokud se dívka líbí extrémním sportům, můžete skákat společně s padákem, létat vrtulníkem nebo balónem.Rozptýlené vzrušení z návrhu být pár bude pamatovat téměř na celý život.V závislosti na zájmech a zájmech dívky si můžete zařídit termín, například při jízdě na koních, v posilovně, bazénu, organizování taneční bitvy nebo na koncertu své oblíbené skupiny.

Telefonicky

Nemá-li člověk možnost setkat se s dívkou kvůli zaměstnání nebo vzdálenosti mezi nimi, můžete nabídku učinit telefonicky.Psychologové nazývají pro tuto možnost několik důležitých pravidel:

 • jasný a upřímný rozhovor po telefonu, ale s poznámkami něhy a náklonnosti;
 • během rozhovoru by měly být provedeny pauzy, aby bylo možné zhodnotit její reakci;
 • nelze přerušit, aby nedocházelo k úderu dívky s myšlenkou;
 • Můžete poslat sms dívce se zajímavým textem a přiznáními pocitů.

Podle odborníků se jedná o nejméně účinný způsob uznání, protože člověk nebude schopen vidět dívčí upřímnou reakci na tento návrh a celá emocionální zpráva nebude plně předána.

Verše

Pokud dívka miluje literaturu a poezii, člověk musí vynaložit maximální úsilí, aby sám napsal dílo.Je nutné ukázat všechny záměry a pocity pro dívku, a na konci učinit nabídku, aby se stal pár.I když verš není dokonale harmonický, dívka jistě ocení úsilí a sémantické poselství, které je v něm obsaženo.

Co nečinit?

Bez ohledu na pocity a touhy musí člověk přemýšlet předem a připravit se na dva scénáře událostí - souhlas nebo odmítnutí dívky.V každém výsledku se musíte chovat korektně a důstojně, nikoliv podle emocí a pocitů.U mužů si dívky váží snášenlivost, rovnováhu a morální zralost i v těch nejnepředvídanějších okolnostech.Nemusíte být vytrvalí a dotěrní a návrh může být odložen na pozdější datum.

Závěr

Navrhované příklady, jak učinit nabídku na setkání s dívkou,pomůže mnoha lidem vyhnout se chybám a frázím, stejně jako získat přízeň ze zvoleného. Musíme si jen vzpomenout, že všechny spravedlivé sexy milují své uši, hodnotí činy, ale netolerují falešné fráze a rušivost. Než začnete odpovědný krok, musíte posoudit míru závažnosti vztahů a pocitů mezi partnery.