Jak poznat krásnou dívku: zvýšit šanci na úspěch

Otázka, jak se setkat s krásnou dívkou, aby na ní udělala dobrý dojem, vzrušuje mnoho moderních mužů.Obtíže v komunikaci začaly postupovat, protože mladí lidé častěji preferují komunikaci v sítích, ztrácí komunikační schopnosti.Psychologové nabízejí různé triky a taktiku chování, aby se člověk snadno seznámil s krásnou polovinou společnosti.

Pro začátek jsou důležité důvody, které ztěžují opačné pohlaví.Pouze identifikováním těchto faktorů člověk najde způsoby a prostředky k vyřešení problému.Poté psychologové každému kroku doporučují, aby předem promysleli, naplánovali způsoby známých a frází, které mají být na koni v jakékoli situaci.Jedině tím, že vědí, že dívky milují, do jakých faktorů věnují pozornost, může se vyrovnat s omezeními a obavami při jejich setkání.

Proč je tak těžké potkat dívku?

Takový jednoduchý úkol je jednoduchýpotkat holku a mluvit s ní, někteří kluci to prostě nedokážou. Psychologové analyzovali moderní mladé lidi a dospěli k závěru, že příčiny těchto potíží mohou být následující faktory:

 1. Strach z dívky- závislost na hodnocení druhých a strach z odmítnutí neumožňují člověku učinit první krok.
 2. Falešné přesvědčení- Mnoho mužů věří, že ženy mají rádi krásné, napumpované a úspěšné chlapce s velkými finančními příležitostmi, které samy o sobě neberou v úvahu.
 3. Nevědomost o tom, jak se chovat a co říci , nestačí k tomu, abychom se seznámili s dívkou z první doby a vybudovali s ní vztahy, v takových záležitostech je důležitá praxe a učení se z vašich chyb.
 4. Komplexy- mnoho mužů podceňuje sebe sama a dokonce podceňuje sebeúctu, vidí problém nadváhy, nedostatku perspektivní práce, nevzhledného vzhledu atd.
 5. Neúspěšné zkušenosti v minulosti- téměř každý muž v mládí měl neúspěchy na frontě lásky. Mnozí se obávají opakování situace, vědomě si vybírají špatné ženy.

Psychologům všech mužů, kteří nemají dovednosti svádění opačného pohlaví, se doporučuje, aby získali znalosti v praxi. K tomu se musíte obklopit dívkami v práci, ve škole, ve společnosti přátel, komunikovat s nimi, abyste pochopili jejich psychologii a preference. To pomůže v budoucnu najít bod dopadu na dívku, kterou muž zvážíbudování vztahů.

Jak poznat dívku: tipy, které fungují

Pro seznámení dívek s vážným vztahem musí člověk zapamatovat 5 tipů z průvodců.Nejprve však člověk musí pochopit a přijmout skutečnost, že iniciativa bude spočívat pouze na něm.Tak, pick-upers volat 5 pravidel pracovat ve směru seznámení s dívkou:

 1. Vizuální kontakt- v procesu seznámení s dívkou, musíte se dívat přímo do očí, jejich odstranění pravidelněnevrtejte s pohledem.
 2. Vyjádření zájmu- účelem datování není vypisovat všechny informace ze svého života na dívku, ale dozvědět se více o ní, takže je třeba klást otázky, dávat poklony.
 3. Její signály- každá dívka dává během svého známého určité signály, například když se jí líbí chlap, bude se usmívat a zavírat vzdálenost mezi sebou a jím, pokud ne, bude blokována neverbálními gesty.
 4. Tranquility- i když je člověk strašně znepokojen, navenek by to neměl ukazovat při zachování rovnováhy a rovnováhy.
 5. Flirtování- dívky obdivují pozornost své vlastní osoby, zejména pokud je vyjádřena formou flirtování, hlavní věc je, že by neměla být vulgární a vulgární.

Není třeba být originální a seznámit se s dívkou do celého divadelního představení.Bez znalosti dívky, jejího vkusu a preferencí ji musíte dobýt svýmpřiměřenost, sebevědomí, zdvořilost a sympatie.

Jaký je originální způsob, jak potkat dívku?

Pro ty, kteří chtějí přemoci dívku z první minuty svým kreativním a nestandardním myšlením, psychologové doporučují, aby se starali o několik možností, jak poznat dívku originálním způsobem. Například:

 1. Drop účet v blízkosti dívkyv naději, že si všimne a mluvit s mužem.
 2. Zeptat se dívky na ulicinebo obecně, jaké město to je, předstírat, že je ztracená osoba. Zpočátku to způsobí zmatek, pak smích a zájem.
 3. Lehce odhodit boty , po kterém požádat dívku, aby pomohla s její podporou. V této době je nutné boty co nejpřirozenější, držet dívčí ruku, a pak říct, že jen opravdový přítel a dobrý člověk jsou schopni pomoci.
 4. Požádejte ji, aby držela aktovkuúdajně za účelem navázání tkaniček, což by jí vděčilo důvěře, protože ona už měla v rukou mužskou osobní věc.
 5. Zakryjte ji deštníkem , pokud venku prudce pršelo a ona nemá po ruce svůj vlastní deštník. Péče způsobí dívce pocit vděčnosti.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Kdyby mi všechny cesty vyletěly z hlavy, jak se s ní setkat s dívkou a nesmazatelným dojmem na ně, může člověk prostě dát cizinci růži. Takový činnejproduktivnější, protože všechny dívky milují květiny, zejména z žádného důvodu.

Jak potkat dívku telefonicky?

Další naléhavou otázkou mezi moderními muži je, jak se dostat do kontaktu s dívkou telefonicky?Úkol seznámit se s krásnou dívkou na telefonu je zpravidla nezbytný pro ty muže, kteří kvůli svému zaměstnání nejsou schopni komunikovat živě.Výuka psychologů na tomto účtu se skládá z několika položek:

 • Telefonní číslo lze získat prostřednictvím společných přátel nebo na internetu na stránce sociální sítě.
 • K rychlému seznámení se člověk nemusí vést dlouhý dialog, bude to stačit k tomu, aby dívku vtisklo a pozvalo na schůzku.
 • Dívka musí být vysvětlena, kde muž dostal své telefonní číslo a také jméno cíle.
 • Během rozhovoru by měl člověk hovořit v příjemném a klidném rytmu podle pravidel etikety a slušnosti.
 • Na začátku rozhovoru se určitě pozdravte a představte se.
 • Pokud je dívka připravena mluvit, můžete začít neutrální témata, zeptat se jí na její povolání, koníčky, dětství atd.
 • S pozitivním vývojem dialogu,druhé volání

Při telefonování musí být člověk otevřený, upřímný, snaží se poslouchat více než mluvit.Není třeba se snažit být lepší, protože nakonec to povede k frustraci ze strany dívky.Je také důležité vědět o čem mluvit, když mluvíme poprvé, a to by mělo být předem promyšleno!

Podle korespondence

Nejjednodušší způsob, jak budovat vztahy, rozhodnutí mužů se setkává s dívkou korespondenci.Navíc dnes téměř 90% mladých lidí využívá sociální sítě na internetu.Nalezení hezké dívky na internetu není obtížné, zbývá jen začít se seznámit, abyste se blíže seznámili.

Důležité! Pro upevnění spojení s dívkou, kterou máte rádi, musí člověk opustit banální fráze, například "Ahoj, jak se máš, co děláš."

Je lepší učinit první zprávu krátkou, výstižnou a srozumitelnou, aby nedošlo k navázání komunikace nudným a bolestným způsobem.Dále je v průběhu komunikace nutné uvést vaše jméno, účel datování a proč muž napsal této konkrétní dívce.Dobrým důvodem pro datování budou společné zájmy v sociální síti, například čtení stejné veřejnosti, ráda hudby nebo filmů.

Při práci

Kancelářské romance jsou také běžné, stejně jako emancipované ženy a plachý kluci, takže otázka, jak se s dívkou při práci setkat, není v této době o nic méně relevantní.Kromě toho, v práci existuje více příležitostí, aby zvážila slušné a vhodné pro vaše přání děvče, a můžete se seznámit bez dobrého důvodu.

Bez ohledu na to, zda se jedná o mladou dívku nebo dospělou ženu s dětmi, je nezbytné navázat vztahy při práci pouze s vážnými úmysly.Začnětemůžete mluvit s pracovními otázkami, a můžete si sednout s dívkou v kavárně, nabídnout jí výtah po práci, atd. Ve skutečnosti budou samotné okolnosti dost dobré pro komunikaci, zbývá jen převzít iniciativu.

Jak se s dívkou setkat, když je po celou dobu s přítelem?

Pokud člověk preferuje setkávat se se ženami za účelem získávání kuželů a získávání zkušeností, můžete se jednoduše spřátelit. V případě, že se člověk chce seznámit s dívkou pro vztah, ale objevuje se ve svém zorném poli s přítelem, psychologové doporučují, aby se oba nepoznali najednou. Bude zajímavější, když přijde muž, aby se setkal s mladou a krásnou dívkou a její přítelkyní, která není ani jedna, ale přítel.

Když přítel není v okolí, musíte se seznámit a okamžitě se dvěma dívkami. Chcete-li to provést, obraťte se na dvě osoby najednou, a to jak s komplimenty, a pak během konverzace požádat o telefonní číslo dámy se vám líbí. Pouze obdivem obou dívek lze očekávat pozitivní výsledek randění. Pokud přítel zasáhne a zasáhne do komunikace, musíte říci, co je dobré, když má dívka kamaráda, který jí rozumí a nezasahuje do ní.

Co dělat, když se bojíte setkat?

Pokornému člověku se často brání v tom, aby se setkával s dívkami s banálním pocitem strachu a pochybností o sobě. A když se snažíte zahájit konverzaci, projevují se obavy v podobě nezřetelné řeči, koktání, pocení, dušnosti a třesu se skrze tělo. Zbavte setakovéto reakce mohou být provedeny několika způsoby:

 1. Nejsou žádné komplexy- člověk potřebuje najít tyto body v sobě, které se stávají příčinami komplexů, po kterých může odstranit nedostatky nebo se přijmout jako takový.
 2. Sebezdokonalování- ke zvýšení sebeúcty můžete sportovat, číst více vzdělávacích knih, najít nové koníčky, učit se nové dovednosti.
 3. Praxe- aby se přestaly bát žen, můžete ve svém prostředí navázat kontakty s různými dámami.K tomu můžete navázat přátelství i s vdanou ženou, kolegy v práci nebo ve škole, abyste získali zkušenosti.

Je také možné cvičit dopředu doma před zrcadlem, jak zábavné je mluvit s pomocí humoru a připravenosti podmanit si dívku s vaší charismou.Na internetu můžete najít hotové příklady frází, které zahájí dialog a přitáhnou pozornost dívky k sobě.

Chyby, kterým je třeba se vyhnout při setkání

Bez ohledu na to, kde se člověk setkává s dívkou, v baru, v resortu nebo na ulici, na univerzitě nebo v práci,nikdo není pojištěn proti typickým chybám.Pokud připustíte chyby, i ta nejoriginálnější a dobře naplánovaná známost bude neúspěchem.Tyto chyby zahrnují:

 • triky a triky, které mají být lepší než člověk ve skutečnosti;
 • když člověk používá stejný přístup a scénář pro datování různých dívek;
 • jestliže člověk plave před dívkou, osli,souhlasí se všemi slovy;
 • v projevech je obscénní jazyk, žargon, sarkasmus.

Komunikace by měla být co nejúprimnější, otevřená a bez nadsázky, protože rozhodnutí dokonce jen setkat se s dívkou v perspektivě se může proměnit ve vztah, kde každý člověk ukáže svou pravou tvář.

Závěr

Chcete-li zahájit rozhovor s neznámou dívkou, musí člověk znát hlavní body a parametry, jimž věnuje pozornost spravedlivý sex. To je vzhled a řeč, sebedůvěra a jasná pozice, charisma a schopnost flirtovat. Způsoby datování se mohou mírně lišit od faktoru, ve kterém nastanou podmínky. Hlavní věcí je zbavit se strachu, rozpaků a vzrušení, stejně jako zabránit typickým omylům a chybám, které mohou odrazit vaše oblíbené cizince.