Jak poznat dívku ve VC: odhalit tajemství

Pokud by bylo nudné seznámit se s dívkami na ulici, stejní lidé byli unaveni, ale neméně úspěšné.Sociální síť Vkontakte je velmi populární, již zaregistrovala miliony uživatelů z celého světa.Vědět, jak se seznámit s dívkou ve VK, bude člověk schopen cítit se sebevědomější a přirozenější, začít novou korespondenci bez zvláštních problémů.

Existuje několik triků, které vám umožní úspěšně se seznámit s dívkami v sociální síti a že by měly být zváženy podrobněji.

) Jak se setkat s dívkou ve VK: přípravná fáze

Před přemýšlením o tom, jak najít dívku ve VK, potřebuje člověk kompetentně a úspěšně uspořádat vlastní stránku.K tomu, mladý člověk potřebuje znát některé populární jemnosti, které mohou být použity kdykoliv.Vědět, jak se seznámit s dívkou prostřednictvím VC a správně uspořádat stránku, můžete dosáhnout požadovaného cíle dostatečně rychle.

Vykládámeavatar

Chcete-li najít dívku ve VC pro vztah, musí člověk podle toho uspořádat svou stránku. Výběr avatarů nebo hlavní fotografie, v tomto případě hraje velmi důležitou roli.

Jak ukazuje praxe mnoha mladých lidí, musíte si vybrat fotografii, která vám pomůže setkat se s dívkou podle následujících pravidel:

 • nemělo by to být snímek žádné části těla;
 • nedávejte fotografie s holým trupem;
 • selfies také nejsou nejúspěšnější možností;
 • potřebují fotografii, ve které je obličej jasně viditelný;
 • na avatara byste neměli vkládat žádné obrázky;
 • dokonale sedí fotografie v kvalitním oblečení, po celé délce, v práci nebo pro vaše hobby;
 • S přáteli nebo kamarádkami byste neměli klást jako hlavní fotku, je lepší být na tomto obrázku.

Podle těchto pravidel může člověk snadno zaujmout dívku a poznat ji na sociální síti.

To je důležité! Ve skutečnosti, 80% dívek, poté, co jim neznámý člověk napsal, se nejprve podívá na svou hlavní fotku, vyhodnotí ho a teprve pak rozhodne, zda chce s touto osobou vůbec komunikovat.

Zkontrolujeme naše fotografie

Na otázku, jak se originálním způsobem seznámit s dívkou ve VC, nemyslí na základní věci o Saami. Pokud má mladý muž dlouhou stránku na sociální síti, zjevně ne všechny Sami fotografie slušných chvil, s bývalými dívkami, nápoji a podobně.

Celý tento příběh rozhodně stojí za úklid, aby se nevyděsila dívka, která bude svým fotografem soudit mladíka.Stojí za to připomenout, protože než se seznámíte s dívkou, musíte ze stránky odstranit nepotřebné fotografie a nechat ty, kteří ukazují mladého muže, z nejlepší strany.Existuje však jedna výjimka a existuje pro ty kluky, kteří se zajímají o to, jak najít vulgární dívku ve VK.Pokud mladý muž potřebuje jen takovou možnost, pak můžete bezpečně zanechat takové ošklivé věci.

Prázdné informační kanály

Příliš mnoho publikací není přesně to, co se dívkám líbí.Aby mladík potěšil dívku a věnoval jí pozornost, měl by očistit zpravodajský kanál.Odtud musíte odstranit všechny odpadky ve formě nesmyslných a dokonce hloupých publikací, zanechávajících nejdůležitější a relevantní události.Pokud člověk vede tak jasně a úhledně stránku ve VK, bude to popisovat jeho přítelkyni jako zodpovědného, ​​vážného a uklizeného mladého muže, se kterým se můžete přesně vypořádat.

Co by měla dívka napsat ve VK, aby se s ní setkala?

Udělali všechno a co napsala na sociální síti, aby se zamilovala do dívky ?Chcete-li poznat dívku správně, kluci používají fráze, které jednají s dámou bez selhání.A tak můžeme projevit sympatie v dámské korespondenci a vzbudit zájem o ni pomocí následujících frází:

 • v první zprávě uveďte své jméno, kde byla nalezena dívčí stránka, jaký důvod a účel seznámení se s ní;
 • říci, že jsem našel stránku náhodou a zjistil, že ta holka má stejný koníček;
 • pište dívce, že chcete začít vztah, a že se jí líbí;
 • vyzve dívku, aby si prohlédla svou stránku a zjistila, jaké informace jí zajímají.

Banální fráze „Ahoj, jak se máš?“ V 9 z 10 případů je zcela ignorováno. Pokud ten člověk píše „Ahoj, mé jméno je ...., našel jsem vaši stránku náhodou, měl jsem tě rád, pokud ti to nevadí, chci se lépe poznat“, pak s největší pravděpodobností dostane pozitivní reakci. Ještě pozitivnější odpověď lze získat, pokud píšete dívce, že ten chlap sdílí své koníčky.

O čem mohu hovořit a jaké otázky mohu požádat?

Po prostudování příkladů korespondence s Vkontakte může člověk začít skutečné akce. Korespondence by měla být vedena zdvořile a nenápadně. Dialog by neměl obsahovat mnoho chyb a vulgárních rad. A tak případ v síti s dívkou přišel k rozhovoru a ten se diví, co přesně by komunikace měla být. Při setkání s dívkou v sociální síti by korespondence měla řešit tato témata :

 • sympatie slovy;
 • hovořit o společných zájmech;
 • komunikace o tom, kde mladí lidé studují nebo pracují, kde žijí;
 • hovořit o tom, zda je schůzka možná, kde a kdy je lepší to udělat;
 • projevení se zájmu o osobu a její záležitosti.

Nezačínejte vulgární rozhovory, velmi rychle požádejte o přechod na novou úroveň vztahů,ptát se, jak bohatí jsou rodiče dívky a podobně.

To je důležité!Není třeba se ptát, proč se dívka rozešla se svým bývalým přítelem - toto není téma pro korespondenci. Pokud začnete důvěryhodnější vztah, můžete začít mluvit o stejných věcech.

Co když vám dívka neodpoví?

Vědět, jak potkat dívku na VK, není zdaleka vše. Musíte pochopit, jak začít konverzaci, podporovat téma konverzace a být připraveni na to, že dívka nemůže odpovědět. Pokud je ten chlap konfrontován s nedostatkem reakce, pak může udělat následující:

 • psát znovu o sobě a svých záměrech podrobněji;
 • ptejte se, proč dívka nereaguje;
 • hledejte chyby ve vašich profilových fotkách, které by mohly děsit dívku;
 • vidět, kdy ta dáma naposledy navštívila internet, možná neviděla zprávu.

Pokud není reakce, pak se musíte vyrovnat s tím, že dívka si nepřeje zahájit korespondenci a navázat komunikaci.

Tipy na pomoc dívce jako Vkontakte

Každý mladý člověk by měl vědět, jak lépe poznat dívku v kontaktu. Důležitou a relevantní otázkou je také to, kde najít dívku ve VK. A tak, abyste poznali dobrou dívku ve VK, musíte to udělat:

 • hledat dívky v populárních skupinách, které spojují lidi se stejnými zájmy;
 • krásně a původně navrhnout svou stránku;
 • nezačínají korespondenci s banálními frázemi;
 • provádět nenápadnou a kompetentní, zajímavou komunikaci;
 • se nesnažte na dívku vyvíjet tlak a nabídnout jí něco neslušného.

Dodržováním těchto pravidel můžete poznat krásnou a zajímavou dívku dostatečně rychle, aby byl člověk obrovským vítězstvím.

Malý závěr

Mladí lidé se s větší pravděpodobností setkávají na sociálních sítích než na ulici.Aby se krásně setkal s dívkou, bude se muset člověk snažit, ale stojí za to.Můžete se neobvykle setkat s mladou dámou a tak ji překvapit.Hlavní věc je nepoužívat banální metody korespondence, protože dívky jsou už unavené z toho všeho.Při setkání stojí za to být odvážný a sebevědomý, protože pouze tímto způsobem lze získat pozornost a sympatie.

Pokud dívka neodpoví a nic nevysvětlí, neměli byste se nadále snažit o zlepšení situace.Pokud je dívka dobrá při navazování kontaktu, musí být podporována, aby byla paní s chlapcem vždy zajímavá.Po rozhovoru trochu online, můžete pozvat dívku na rande a dát jí nádherné překvapení, protože dámy milují moc.Hlavní věc, snaha zanechat dobrý dojem ze sebe, být přirozený, protože je ceněn nejvíce.Pokud se k dívce přiblížíte správně, můžete rychle získat její pozornost a pak s ní začít vztah a osobně se setkávat.Takto se staví postoje lidí a musíte na to být připraveni.