Jak potkat dívku ve veřejné dopravě: efektivní způsoby

Pro poznávání krásné poloviny lidstva lze použít všechny metody a místa jejich častého bydlení.Ve velkých městech téměř všechny hezké dívky používají raketoplány, metro a autobusy.Tak jak se setkat s dívkou ve veřejné dopravě?

Koneckonců je v takovém okamžiku mladý člověk zcela sám, který mimochodem hraje do rukou člověka.Kolem toho však bude spousta cizinců, takže se s ní bude mluvit o tom, jak se dostat k ní a jak ji dostat, aby nebyla v nepohodlné pozici.

Jak přilákat pozornost?

Seznámení se ženou, když je ve vlaku, letadle, autobusu nebo v minibusu, není ideální, ale někdy člověk nemá příležitost setkat se s touto dívkou před nástupem do vozidla nebo jinde.Například je možné se setkat s hezkou dívkou v okamžiku, kdy člověk sedí v prostoru pro cestující, pak se situace stává ještě obtížnější.V takové situaci bude první nutností přitáhnout její pozornost k sobě.

Důležité! Nové známosti bude možné pouze tehdy, když má člověk v této chvíli atraktivní vzhled.

Je-li člověk v metru nebo tramvaji a má schopnost pohybovat se po kabině, pak je ideálníSituace by měla být vytvořena, když ona a on stojí poblíž. To dá příležitost manévrovat blíže k dívce a mluvit s ní. Pokud ten chlap sedí, pak se musíte přestěhovat do stojící pozice.

Za prvé, musíte přemýšlet o tom, zda vás viděla nebo ne. Pokud je jistota, že ne, pak můžete bezpečně přijít a sedět vedle ní, takže všechno vypadá jako nehoda. V opačném případě, když vás dívka zjevně našla v kabině, měli byste přistupovat se skutečným přímým zájmem, protože jiné možnosti budou vypadat jako falešné.

Důležité!Měli byste být upřímní ohledně svého zájmu.

Tam je ještě jistý způsob, jak splnit dívku v autobuse ve špičce, pro to můžete dokonce krok na nohu. To nám pomůže zaručit, že si toho všimnete, až poté se budete muset zdvořile omluvit a pak můžete pokračovat v rozhovoru s ní.

Mluvení během cesty

Chcete-li se setkat s dívkou v metru a zahájit rozhovor s ní, můžete použít nejjednodušší cestu - usmívat se na ni. Pak byste měli použít jeden z osvědčených a účinných způsobů:

 • nabídněte jí své místo.Tento akt umožní vyniknout na pozadí ostatních a etablovat se jako dobře vychovaný mladý muž. Poté, co se dívka s ní posadí, můžete snadno začít konverzaci: „Ahoj. Často cestuji touto cestou a nikdy jsem se s vámi nesetkal, jste pravděpodobně nový “;
 • zeptat se na to, co je lepší jít.Nicméněneměli byste dívku zavádět po dlouhou dobu a při první příležitosti k upřímné odpovědi „Ve skutečnosti tu žiju už dlouho, je to jen to, že jsem vás měl opravdu rád a chtěl jsem s vámi mluvit.“ Takové přiznání nebude děvče rozzlobit
 • Jen se přiblíž a nejdřív si s ní promluv.Může to vypadat takto: „Vím, že se můžu zdát poněkud statečný, ale viděl jsem, že jste vstoupil a sedl si sem. Myslel jsem, že máte ten nejúžasnější pohled a já jsem vás musel poznat. Jsem Sergej. Můžu se na chvíli připojit? V nejhorším případě bude polichocena; v nejlepším případě je fascinována vaší odvahou a důvěrou a bude chtít o takovém muži vědět mnohem více;
 • nejvíc možností výhry, když jste se poprvé setkali - aby se dívka smála : „Dívka, představte si, můj navigátor mě přivedl přímo k vám!“ Nebo jděte k triku a řekněte jí: „Víte, nemůžu najít telefon, vytáčet prosím, prosím. "
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Rozhovor by měl probíhat tak, aby byla dívka zajímavá a snadná. Člověk, je-li to nutné, musí nezávisle na sobě zaplnit nepříjemné pauzy, které nastanou.

Výměna kontaktů

Po seznámení se byste měli okamžitě přejít k další fázi - vezměte si od ní telefonní číslo. Tento proces, který se odehrává před ostatními lidmi, způsobí mladému člověku mnoho negativních emocí.Podvědomě se bude bát vypadat příliš přístupně.

Chcete-li tuto situaci zmírnit, můžete jí jednoduše podat telefon s požadavkem na vytočení čísla. A když to udělá, uschovej si ji v telefonu a vrať si ji zpět do kapsy. Pokud se rozhodující okamžik s výměnou telefonních čísel nevyskytl a je načase, aby odjela, musíte se s ní dostat z dopravy. Tímto způsobem můžete konverzaci ukončit v uvolněné atmosféře, vyměnit si čísla a pokračovat na dalším autobusu.

Co by se nemělo dělat při setkání?

Existuje několik nežádoucích akcí pro seznámení s:

 • není třeba klepat.Předpokládá se, že všechny ženy jsou náchylné k takovému jednání, ale to je daleko od reality a vůbec ne jako člověk;
 • se nechtějí chválit.Rozhovory, ve kterých člověk podrobně popisuje, jak chytrý, hezký a odvážný je pro nikoho nezajímavý;
 • nadměrné množství komplimentů bude mít také negativní dopad.Pro většinu, ženy jsou plaché, tak proud komplimentů bude považován za hrubou lichotku, který má účel táhnout ji do postele;
 • se o dívce s dívkou nezabývají.Vyjádření svého obdivu k druhému, žena bude prostě hledat své chyby;
 • není možné diskutovat o jejích příbuzných nebo se zajímat o finanční situaci dívky;
 • musíte se pokusit nezveřejnit svédlouhá historie datovánís jinými ženami, rozvedení rodičů nebo zábavné strany s alkoholem v univerzitních letech;
 • není třeba se stěžovat a být hrubý vůči ostatním. Koneckonců, je-li člověk neslušný číšnici, pak jednoho dne udělá totéž s dívkou;
 • nejsou arogantní. Člověk, který přijde a prokáže velké ego, vytvoří ve vztahu mnoho problémů.

Závěr

Nezáleží na tom, kde se člověk rozhodl setkat s dívkou: ve vlaku, vlaku nebo metru je hlavní věcí pohyb rychle, být smělý a rozhodný.Měli byste být vždy sami sebou, protože přirozenost vždy přitahuje i ty nepřístupné dívky.