Jak potkat dívku v klubu nebo párty: praktické rady

Noční klub je ideálním místem pro setkání s dívkou. V zásadě je určena lidem, kteří si chtějí odpočinout a romanticky se seznámit. Tak jak se setkat s dívkou v klubu nebo večírku?

Ženy v klubu opravdu čekají na to, aby jim byla věnována pozornost, takže úkol mladého muže je velmi usnadněn. Trochu důvěry a kouzla pomůže zahájit konverzaci a překonat rozpaky.

Výhody a nevýhody datování klubu

Poznávání v nočním klubu, lze pozorovat řadu pozitivních aspektů:

 • Atmosféra.Všichni lidé používají klub jako místo setkání. Člověk je zpočátku naladěn na nezbytnou vlnu a je v dobré náladě, což nepochybně přispívá k příjemné komunikaci;
 • Alkohol.Trávit čas v klubu znamená pití alkoholu, který velmi usnadňuje dívky a pomáhá navázat dialog;
 • Příležitostsetkat se v tanci bez slov;
 • Není třeba hledat důvod.Na těchto veřejných místech není nutnéHledáte zvláštní okamžik, abyste se s vámi setkali, jen se usmívejte a řekněte "Ahoj."

Mezi nedostatky patří především hlasitá hudba, která ve skutečnosti ruší možnost slyšet partnera.Abyste tento problém vyřešili, musíte se krátce vyjádřit a používat častěji gesta.Navíc bychom neměli očekávat, že zde lze najít vhodný pár pro manželský a rodinný život .

Jak začít chodit do klubu?

Nejprve musíte vědět, jak dívky projevují zájem.Pokud to ten chlap neví, bude pro něj těžké určit způsob, jak přistoupit k dívce v klubu:

 • hrají se svými vlasy;
 • stručně se podívejte na chlapa, kterého se vám líbí;
 • posaďte se vedle;
 • omylem promluvit nebo požádat o pomoc;
 • urazit, smát se na tvé vtipy, jinak si toho muže všimnout.

V dalším důležitém místě si můžete obléknout světlé a lehké oblečení, které byste měli nosit při cestě do klubu.Faktem je, že v soumraku takové věci učiní osobu znatelnější.

Jak si vybrat dívku a získat její pozornost?

Když kolemjde dívka, co si o ní člověk všimne?Samozřejmě to bude tvář, její tělo, oblečení a jak se chová.Ženy si všimnou všeho.Proto, pokud se chcete dozvědět, jak se setkávat s dívkami na večírcích, musíte se nejprve ujistit, že jste na ni udělali dobrý dojem.Pak použijtetipy, které jí pomohou získat pozornost a zároveň vás zaujmou:

 • Buďte okouzlující.Prozatím ji není třeba fascinovat, ale je nutné být okouzlující ve vašem chování vůči ostatním. Vzpomeňte si na své chování, mluvte s milostí a vřelou osobností. Nejedná se o ctnosti, které mohou být vychovávány během jednoho dne, ale jakmile budou dosaženy, bude pozornost dívek zajištěna bez dalšího úsilí;
 • Postarejte se o sebe.To je přesně ta jemná linie, která odděluje průměrného chlapa od třídy. Většina kluků se dobře obléká, ale nevypadají jako milion dolarů. Musíte použít dobrý parfém, který opustí vlak. Můžete použít ochucené vlasové přípravky, které vám umožní cítit se bohatý. Používejte dobré hodinky a doplňky;
 • Smích a úsměv.Dívky přitahují šťastní kluci, dělají dobré otce. Mělo by to být zábavné a mít smysl pro humor. Zde je příklad: „Promiň, snažím se mít párty pro kamaráda a teď jsou mé plány úplně zničené. Jste příliš roztomilý “;
 • Vytvořit oční kontakt.To je nejjednodušší způsob, jak přilákat dívčí pozornost a zůstat v bezpečí, aniž byste se k ní přiblížili.

Jak k ní přistoupit a začít konverzaci?

Poté, co se muž dostal přímo do klubu, musíte se rozhlédnout. Projděte si bar a na cestě se dívejte na holky. Existuje několik hlavních míst datování,které jsou k dispozici v nočním klubu.

Seznámení s klubem

Dívky jsou na takových místech jen zřídka viděny.Obvykle přicházejí ve společnosti svých přítelkyň.Je mnohem děsivější přistupovat k velké skupině dívek a začít konverzaci.Pokud je to možné, musíte si vybrat okamžik, kdy bude ponechána sama nebo s jedním přítelem.

Na druhé straně, ten chlap by měl předem požádat svého přítele, aby se sešli společně do klubu.To bude nejlepší scénář, protože společnost je snazší překonat rozpaky.

Co musí ten chlap říci první?Záleží na situaci.Začněte s pozdravem.Pak dejte svůj názor na klub a hudbu a pak se jí zeptejte, jestli se jí to líbí.Ve skutečnosti to není tak důležité, co říci - hlavní věc je, jak to říct.Efektivní řeč těla již představuje 70% úspěchu.

Stanovisko znalce
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Malý trik, jak se přiblížit dívce: když mluvíte, můžete se naklonit k jejímu uchu, protože hudba v ústavu je příliš hlasitá.Nebo použijte opačnou verzi - mluvit klidně vědomě, pak se bude muset ohnout, aby slyšela, co říká.

Seznamte se s barem nebo u stolu

Toto je obvykle nejvíce přeplněné místo v klubu.Většina dívek sem přijde dříve nebo později.A ve většině případů přijdou sami.Tak to je skvělá příležitost začít konverzaci.Pokud máte potíže, musíte nabídnout svou pomoc při výběru nápoje, nebo se zeptat, zda zná chutný koktejl, který si můžete objednat sami.Pokud má zájem, ráda odpoví.Pokud naopak dává jednoslabičnou odpověď, nemusíte ztrácet čas - v oceánu je spousta ryb.

Pokud dívka již sedí u baru, můžete jí nabídnout pít koktejl, který si určitě bude přát.Pokud je odhodlána pokračovat v datování, můžete vést rozhovor a říct jí pár příběhů.

Poradenství! Je nutné použít správné množství emocí a charismatu, jinak bude chování považováno za falešné.

Pár tipů od znalců

Abyste získali pozornost dívek na diskotéce, musíte mít na paměti několik jednoduchých pravidel:

 • Zákonsebevědomá a uvolněná. Nevykazujte svou nervozitu, protože dívky tomu dobře rozumějí.K tomu musíte přesvědčit, že byste neměli mluvit s dívkou, která nevykazuje vzájemnou sympatii.Není poslední osobou na planetě.Pokud ne, bude někdo jiný.Když je tato myšlenka pevně fixována v hlavě - bude snadné udělat první krok;
 • Ovládejte své emoce. Například nemusíte ukazovat své zjevné zklamání, pokud nevěnuje pozornost.V rozhovoru byste neměli být netrpěliví.Chcete-li pochopit, jak se setkat s dívkou v klubu, musíte zůstat v klidu a zůstat pozitivní;
 • Netrávitčas. Jakmile si dívka všimne svého vkusu, musíte jednat okamžitě.Není čas myslet nebo čekat na správný okamžik.Zatímco vy jste vytrvalý, jiný chlap může zaujmout volné místo;
 • Oblečení. Dívky jsou skutečné dámy.Oni si myslí, že jejich povinnost vypadat ohromující, a to je nepravděpodobné, že by se obtěžovala podívat se dvakrát na osobu, která není řádně oblečený.

Závěr

Klub je nejoblíbenějším místem setkání.Je tam tolik dívek, že je možné se setkat alespoň s jedním z nich.Aby to bylo možné, není nutné „hlídat místo“, musíte se pohybovat.